پایگاه جوان انقلابی JavanEnghelabi.Ir
 • صفحه نخست
 • پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ | Thursday 19 January 2017
  پایگاه جوان انقلابی JavanEnghelabi.Ir
  کـد خـبر : 60912 نویسنــده : گروه سیاسی ۱۱ دی ۱۳۹۵ ۱۶:۰۰ ۰ نظـــــر
  بازدیـد از صفحــه اولنسخـه چاپیارسال به دوستـان ذخـیره  

  مراسم بزرگداشت حماسه 9دی در حرم‌مطهر رضوی:

  تحلیل جامع آیت‌الله علم‌الهدی از فتنه ۸۸ و وضعیت امروز کشور

  آیت علم‌الهدی اضافه کرد: از یک تریاک فروش، دو کیلو تریاک می‌گیرند او را اعدام می‌کنند، حالا آدم کشی در یک حرکت سیاسی، این کشتار مردم مظلوم، این آتش زدن‌ها اعدام ندارد؟ ۱۷ بیانیه که در همه بیانیه‌ها، حرکت‌های هنجارشکن و ضدانقلاب دشمن را تأیید کردن، کیست که نفهمد افرادی که راه افتاده‌اند با قیافه‌های ناهنجار در خیابان و می‌گویند جمهوری ایرانی، وابسته دشمن هستند؛ مگر توییتر فعال نبود؟ مگر آقایی که می‌گوید من رییس‌جمهور بودم به مسائلی که در این سایت‌ها و فضاهای مجازی می‌گذشت، واقف نبودند؟ وی با بیان این‌که سران فتنه برای ۱۷ بیانیه هنجارشکن خود باید جداگانه محاکمه شوند، عنوان کرد: وزیر خارجه آمریکا، رییس‌جمهور آمریکا، نخست‌وزیر انگلیس، صدراعظم آلمان به آنان پیام می‌داند، مگر این پیام‌ها که در فضای مجازی منتشر می‌شد، خود کسانی که ادعا داشتند باید رییس‌جمهور شوند، اطلاع نداشتند؟ این‌ها متوجه بودند، پس این حرکت‌ها را می‌دانستند، ۱۷ بیانیه دادند و تأیید کردند؛ این ۱۷ بیانیه باید محاکمه شود، غیر از آدم کشی‌ها، خون‌هایی که ریخته شده در راهپیمایی که شخص آنان مسؤولیتش را به عهده گرفتند و سران فتنه جلوی آنان حرکت کردند.

  به گزارش پایگاه جوان‌انقلابی؛ آیت‌الله علم‌الهدی در پیش از ظهر روز پنجشنبه در مراسم گرامیداشت حماسه بصیرت، یوم‌الله نهم دی‌ماه در حرم امام رضا (علیه‌السلام)، با تشکر از حضور مردم ولایتمدار مشهد برای حضور در راهپیمایی نهم دی‌ماه، اظهار کرد: از هیجان پربرکت شما برادران و خواهران در سالروز حماسه نهم دی که هم روز بصیرت، هم روز بیعت و هم روز نمایش ریزش‌ها و رویش‌ها در عرصه انقلاب بود، تشکر می‌کنم.

   ـ
  امام جمعه مشهد مقدس با اشاره به آیه ۱۳ سوره مجادله، ادامه داد: پروردگار در این آیه دو نکته را مشخص می‌کند؛ در خط راهبرد آفرینی و جریان سازی برای مردم، نکته اول وابستگی به دشمن و کارگزار جنایت دشمن قرار گرفتن است؛ مسیری که این خصوصیت را برای نیروهای انقلابی باز می‌کند، این راه و مسیر را ذات مقدس پروردگار در اول آیه مشخص کرده است.
   ـ
  آیت‌الله علم‌الهدی اضافه کرد: خداوند به پیغمبر می‌فرماید: «پیغمبر، نگاه کن به مردمی که با قوم مغضوب خدا طرح دوستی و سازش ریخته‌اند؛ جریان عناد و دشمنی مغضوب خدا در جریان اجتماعی و مسیر و مقصدی دیگر قدم برمی‌دارند، نه آنان از شما هستند و نه از آن دسته‌ای هستند که دست سازش و دوستی به‌طرف قوم مغضوب پروردگار دراز کرده‌اند؛ درحالی‌که این خصوصیت را این افراد دارند، خداوند متعال به نتیجه این وابستگی و دست دادن جریان عناد و مغضوب خدا اشاره می‌کند.
   ـ
  javanenghelabi-alamolhodaـ
  در فتنه ۸۸، عده‌ای به مغضوبان خدا دست دوستی دادند
  وی افزود: نتیجه این دوستی و وابستگی با افراد مغضوب خدا این است که این‌ها به‌جایی می‌رسند که قسم دروغ می‌خورند درحالی‌که خودشان هم می‌دانند دروغ است.
   ـ
  نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی بابیان این‌که افرادی در جریان فتنه ۸۸ حاضر شدند در خط دوستی با جریان معاند و مغضوب خدا قرار گیرند، خاطرنشان کرد: اگر ما جریان فتنه ۸۸ را بخواهیم در قالب یک متن کوتاه و عبارت خیلی مختصر مشخص کنیم، این است، «افرادی که کارگزار فتنه دشمن قرار گرفتند، در خط دوستی و وابستگی به جریان معاند استکباری مغضوب خدا درآمدند»، یعنی کارشان به‌جایی رسید که این‌ها به‌دروغ ادعایی کردند درحالی‌که می‌دانستند ادعای آنان دروغ است.
   ـ
  ـ
  اولین کسی که فتنه را متوجه شد، رهبر معظم انقلاب بود
  وی تصریح کرد: لازم است امروز بعد از ۸ سال، بازخوانی نسبت به فتنه ۸۸ داشته باشیم، اولین کسی که متوجه این فتنه شد و این واقعیت و جریان فتنه قبل از انتخابات به‌وسیله دشمنان پی‌ریزی شده بود، اول کسی که متوجه شد و اول مغز نخبه‌ای که این واقعیت را درک کرد، مقام معظم رهبری بودند. 
   ـ
  آیت‌الله علم‌الهدی بابیان این‌که رهبر انقلاب چند ماه پیش از انتخابات نسبت به بروز فتنه هشدار داده بودند، خاطرنشان کرد: در آبان ماه سال ۱۳۸۷، چند ماه به انتخابات مانده در فرمایشات و سخنرانی‌شان فرمودند «سیاسیون در زمین دشمن بازی نکنند که چه ببرند و چه ببازند، برد با دشمن است»، مقام معظم رهبری این نکته را در سخنرانی ۱۳ آبان در سال ۸۷ اعلام کردند؛ در ایام نوروز، هنگام مراجعت ایشان من در سفر بودم، مرحوم آیت‌الله طبسی وقتی از سفر برگشتم، فرمودند رهبری به من سفارشی کردند تا به شما بگویم، فرمودند در جریان انتخابات، در مقام برخورد با هیچ شخص و جریانی اقدام نکنید و درصدد تخریب هیچ فردی قرار نگیرید چون این انتخابات آبستن عوارض و حوادثی است، شما در این عوارض و حوادث نقش نداشته باشید.
  ـ
  ـ
  رهبری، انتخابات ۸۸ را آبستن عوارض و حوادث پیش‌بینی کردند
  وی افزود: برحسب توصیه رهبر انقلاب، در مسیر انتخابات ما هیچ‌گونه فعالیت سیاسی بر له یا علیه کسی نداشتیم جز این‌که در شام غریبان حضرت زهرا (سلام‌الله علیها)، از یک ستاد انتخاباتی یک کارناوالی در بلوار وکیل‌آباد راه افتاده بود که عیاشی می‌کردند، مشغول جشن و شادی و پایکوبی بودند، فردای آن جمعه بود، بنده این عمل را محکوم کردم بدون این‌که اسمی ببرم، نفس این حرکت هنجارشکنی را شب شام غریبان حضرت زهرا که دل شیعیان را جریحه‌دار کرده بود، محکوم شد اما درصدد تخریب یا حتی نسبت دادن این حرکت ناهنجار به کسی برنیامدم.
   ـ
  آیت‌الله علم‌الهدی با اشاره به طرح انتخاباتی جریان اصلاحات برای معرفی کاندیدا، عنوان کرد: تا این‌که مسیر انتخابات نزدیک شد؛ در جریان اصلاحات قرار بر این بود که بین دو نفر، جناب آقای خاتمی و جناب آقای میرحسین موسوی، هرکدام این‌ها کاندید شدند، دیگری به نفع او کنار برود، ابتداً آقای خاتمی کاندید شد، برحسب قراری که داشتند، بنا شد آقای میرحسین موسوی کنار برود تا این‌که ایشان مصاحبه‌ای کرد با لوموند فرانسه، خبرنگار از ایشان سؤال کرد که رییس‌جمهور باید چه‌کارهای انجام دهد و چه برنامه‌هایی داشته باشد.
   ـ
  ـ
  مصاحبه موسوی با لوموند فرانسه و آغاز تحرکات
  وی مصاحبه آقای موسوی با روزنامه لوموند را آغاز اجرای طرح فتنه دانست و گفت: ایشان یک لیستی از برنامه‌ها و اقدامات لازم رییس‌جمهور آینده ارائه دادند، خبرنگار گفت برنامه‌هایی که شما می‌گویید، رییس‌جمهور در ایران شخص اول نیست، شخص اول رهبر است، بسیاری از برنامه‌هایی که می‌گویید در حوزه رهبری است نه ریاست جمهوری، چطور شما این‌ها را در وظایف و برنامه‌های رییس‌جمهور معرفی می‌کنید.
   ـ
  عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: ایشان گفت اگر یک رییس‌جمهوری باقدرت در این کشور بیاید، مردم به وسط خیابان‌ها می‌آورد و مردم، رهبر را مجبور می‌کنند وظایفش را بر اساس اصل ۱۱۰ قانون اساسی، محدود بداند؛ وقتی این مصاحبه را انجام داد، برخی جریان‌های سیاسی آمدند آقای موسوی را مجبور کردند برخلاف آن قرار اولیه، با این‌که آقای خاتمی کاندید شده بود، ایشان کاندید شدند.
   ـ
  ـ
  پیوستن جریان‌های معارض با ولایت و رهبری به موسوی
  نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: آقای خاتمی چشمش را باز کرد و دید پشت سرش جز جبهه مشارکت، کسی نیست، مجاهدین انقلاب، کارگزاران، تمام شعوب اصلاحات سراغ آقای میرحسین موسوی رفتند به خاطر همسویی با او در تعارض با رهبری لذا ایشان مجبور شد منصرف بشود و به نفع میرحسین موسوی کنار برود؛ این مصاحبه هم در داخل زمینه ایجاد کرد برای کارگزاری فتنه و هم در خارج به آنان جرأت داد و اعلام شد بر این‌که موقعیت اجرای این براندازی، همین الآن در موقعیت انتخابات است.
   ـ
  آیت‌الله علم‌الهدی، ادعای دروغ فتنه گران را مصداق آیه ای از قرآن عنوان کرد و گفت: یعنی جریان‌هایی که با ولایت زاویه داشتند و تا مرز تعارض حاضر پیش بروند، به ایشان ملحق شدند و در خارج، هم جریان ضدانقلاب خارج نشین و هم جریان استکبار، انگلیس حیله‌گر و جریان‌هایی که اصل طراح فتنه و براندازی بودند، آنان هم دیدند موقعیت الآن مناسب است، طرح فتنه آنجا ریخته شد یا اگر قبلاً ریخته شده بود، ازآنجا بنای اجرا گذاشت و این تعبیری که قرآن می‌فرماید «یحلفون علی الکذب و هم یعلمون»، این‌ها به‌دروغ قسم می‌خورند و به‌دروغ ادعا می‌کنند درحالی‌که خودشان می‌دانند دروغ است، دقیقاً اشاره به رمز فتنه داشت که مسئله تقلب در انتخابات است،این رمز فتنه بود.
   ـ
  ـ
  واقعیت را می‌دانستند و بر دروغ خود اصرار کردند
  امام جمعه مشهد بابیان این‌که سران فتنه می‌دانستند تقلبی صورت نگرفته، اظهار کرد: این‌ها واقعیت را می‌دانستند، تقلب در انتخابات رخ نداده است، واقعیت این بود و از این نقطه، فتنه شروع شد؛ در روز ۲۴ خرداد، دو روز بعد از انتخابات، راهپیمایی از میدان انقلاب به‌طرف میدان آزادی شروع شد، سران فتنه جلوی راهپیمایی بودند، وقتی راهپیمایی به چهارراه نواب رسید، خود آقای موسوی به‌عنوان این‌که مدیریت این راهپیمایی با او هست، بالای وانت ایستاد، هم شعارها را مدیریت می‌کرد و هم حرکت مردم را مدیریت می‌کرد درحالی‌که راهپیمایی غیرقانونی بود و از وزارت کشور اجازه نداشت.
   ـ
  ـ
  اولین راهپیمایی غیرقانونی سران فتنه و آتش زدن اموال عمومی
  آیت‌الله علم‌الهدی به اولین راهپیمایی بعد از انتخابات اشاره کرد و گفت: کار به‌جایی رسید که جمعیت در مسیر میدان آزادی، از طرف جمعیت تیراندازی به پایگاه بسیج شروع شد، دراین‌بین، چند نفر حتی یک جوان بی‌گناه در بالای پشت‌بام منزلشان مورد اصابت قرار گرفت، عده‌ای در این جریانات کشته شدند و بعضی هم به شهادت رسیدند، آخر راهپیمایی که به میدان آزادی رسید، اتوبوس‌ها را آتش زدند، دکاکین را آتش زدند، صدها ناهنجاری انجام دادند، این راهپیمایی غیرقانونی بود، سران فتنه خودشان با کمال رسمیت جلوی راهپیمایی بودند، مدیریت راهپیمایی را شخص آقای موسوی بر دست گرفت و روی وانت مدیریت می‌کرد.
   ـ
  ـ
  ادامه راهپیمایی‌های ساختارشکن عناصر ضدانقلاب و روزه‌خواری
  عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: از آن به بعد، ۲۵ بهمن سال ۸۸، ۱۷ مورد راهپیمایی ساختارشکن و تجمع ساختارشکن توسط عناصر ضدانقلاب و استکباری در تهران راه افتاد، راهپیمایی در روز قدس که به جمعیت راهپیمایان روز قدس ملحق شدند و در روز ماه مبارک رمضان در بلوار کشاورز، پشت دانشگاه، این‌ها آب خوردند؛ از جلوی سپور که رد می‌شدند، بسته‌های آب‌معدنی را برمی‌داشتند، سر می‌کشیدند و تظاهر به روزه‌خواری در روز قدس انجام دادند.
   ـ
  آیت‌الله علم‌الهدی بابیان این‌که ساختارشکنی‌ها تا زمانی تحمل شد که به سیدالشهدا اهانت نشده بود، تصریح کرد: در ۱۶ آذر همان سال، همین تظاهرات در دانشگاه تهران شد، در دانشگاه تهران عکس امام را پاره کردند، دنبال آن راهپیمایی‌های دیگر تا قصه به روز عاشورا رسید که هنجارشکنی این افراد به‌جایی رسید که از «نه غزه نه لبنان، جمهوری ایرانی» تجاوز کرد، اهانت به سیدالشهدا (علیه‌السلام) آتش زدن عزا خانه امام حسین و ایستگاه صلواتی، سنگ زدن به در و شیشه عزا خانه امام حسین و هتک حرمت ابی‌عبدالله در روز عاشورا انجام گرفت.
  ـ
  این هتک حرمت دیگر برای مردم ولایی کشور قابل‌تحمل نبود و قضیه به حماسه نهم دی و حضور جمعی مردم و چندمیلیونی در سراسر کشور درصحنه انجامید. «مرگ بر فتنه‌گر»
  ـ
  ـ
  فراخوان راهپیمایی ۲۵ بهمن، آغاز حصر برای تأمین امنیت جامعه
  نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی، فراخوان راهپیمایی ۲۵ بهمن را آخرین تلاش برای حرکت شکست‌خورده فتنه عنوان و خاطرنشان کرد: اقتضای حماسه نهم دی این بود که این حرکت به‌کلی به‌عنوان یک حرکت شکست‌خورده آرام بگیرد اما این‌ها بازهم از سر اصرار فروننشستند تا ۲۵ بهمن که در مقابل حرکت مردمی و قیام ملی ۲۲ بهمن مردم اعلام راهپیمایی کردند، هنجارشکنی در مقابله با انقلاب پیروز شده در ۲۲ بهمن انجام دادند که طبیعتاً امنیت جامعه اقتضا می‌کرد که ارتباط فتنه‌گران با خارج کشور قطع شود و انقطاع این ارتباط جز با حصر خانگی برای رؤسای فتنه امکان نداشت و قضیه به اینجا انجامید.
   ـ
  آیت‌الله علم‌الهدی افزود: این‌که امروز یک عده بعد از ۸ سال پیداشده‌اند و دم از رفع حصر خانگی این افراد می‌زنند، حصر خانگی برای این‌ها یک نقطه مصونیت و حفاظت تمام‌شده و الا اگر در حصر خانگی نبودند، حتماً باید محاکمه می‌شدند؛ می‌گویند این‌ها خبر نداشتند فتنه، فتنه خارجی است، آقای میرحسین و کروبی نمی‌دانستند تقلب در انتخابات، رمز دیکته شده آمریکایی و انگلیسی است که به آنان القا شده، این‌ها خبر نداشتند.
   ـ
  ـ
  در راهپیمایی که موسوی مسؤولیتش را به عهده داشت، خون ریخته و هتک ملت شد
  وی خاطرنشان کرد: برفرض این‌که آنان خبر نداشتند، بعد از انتخابات مگر راهپیمایی روز ۲۴ خرداد را این‌ها اعلام نکردند؟ مگر این راهپیمای غیرقانونی نبود؟ در این راهپیمایی عده‌ای کشته شدند، خون‌هایی ریخته شد در این راهپیمایی و مسؤولیت را شخص آقای موسوی به عهده گرفت و مدیریت کرد راهپیمایی را، در راهپیمایی که او مدیریت می‌کرد و سران فتنه جلوی راهپیمایی به رسمیت شناخته بودند، در این راهپیمایی خون انسان‌ها ریخته شد، در این راهپیمایی اموال مردم به آتش کشیده شد، حیثیت مردم بر باد رفت، هتک به ملت شد، آیا این محاکمه ندارد؟ آیا این دادگاه ندارد؟ «مرگ بر فتنه‌گر»
   ـ
  javanenghelabi-alamolhoda1ـ
  مجازات حرکت‌های ضدانقلابی که باعث ریخته شدن خون انسان‌ها شد، اعدام است
  نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی تصریح کرد: از آن روز به بعد تا روز ۲۵ بهمن، این‌ها ۱۷ بیانیه در تأیید هر حرکتی که بر ضد نظام و انقلاب انجام گرفتند، دادند؛ این‌ها نمی‌دانستند فتنه، فتنه خارجی است اما بعد از این‌که شعار دادند جمهوری ایرانی، شعار دادند نه غزه نه لبنان، در روز ماه رمضان روزه خوردند و تجاهر به فسق کردند، در دانشگاه تهران عکس امام را پاره کردند، مگر این‌ها را نمی‌دیدند و نمی‌شنیدند؟ آنان در مقابل هر حرکتی، بیانیه دادند و این حرکت را تأیید کردند.
   ـ
  امام جمعه مشهد تأکید کرد: صدور بیانیه یعنی پاره کردن عکس امام را تأیید کردند، نه غزه نه لبنان را تأیید کردند، این حرکت‌هایی که از ۱۷ تا هم بیشتر بوده، حرکت‌هایی که بر ضد نظام و انقلاب انجام داده‌اند، اگر در یک دادگاه صالحه بررسی شود، اعدام برای مؤسس و همراه آن حرکت با مبانی و استدلال قطعی صادر می‌شود. «تکبیر»
   ـ
  ـ
  حصر خانگی برای سران فتنه مصونیت و حفاظت است
  آیت‌الله علم‌الهدی، محاکمه و اعدام سران فتنه را امری مستدل و غیراحساسی دانست و ادامه داد: مسئله شعار و احساسات نیست، مسئله واقعیت است، اینان در کدام دادگاهی است که عفو شوند؟ در کدام دادگاهی است که کیفری کمتر از اعدام برای این‌هایی که این کارها را انجام داده‌اند و تأیید کرده‌اند، در نظر بگیرد؛ آنچه شورای عالی امنیت تصویب کرد و دادستان کشور اعلام کرد حصر خانگی، حصر خانگی برای آنان یک مصونیت و حفاظت است وگرنه آنان باید اعدام شوند.
   ـ
  وی افزود: در نشستی بعضی از طرفداران فتنه و فتنه‌گرها با مقام معظم رهبری داشتند، آنان به رهبری گفتند اجازه دهید این حصر برطرف شود و آنان محاکمه شوند، رهبری فرمودند اگر محاکمه شوند و دادگاه تشکیل شود، نتیجه دادگاه چیزی خواهد شد که شما امروز که از حصر آنان ناراحت هستید، آن روز ناراحت‌تر خواهید بود، حکم آنان اعدام است.
   ـ
  ـ
  آدم کشی در یک حرکت سیاسی و ۱۷ بیانیه هنجارشکن اعدام ندارد؟
  آیت علم‌الهدی اضافه کرد: از یک تریاک فروش، دو کیلو تریاک می‌گیرند او را اعدام می‌کنند، حالا آدم کشی در یک حرکت سیاسی، این کشتار مردم مظلوم، این آتش زدن‌ها اعدام ندارد؟ ۱۷ بیانیه که در همه بیانیه‌ها، حرکت‌های هنجارشکن و ضدانقلاب دشمن را تأیید کردن، کیست که نفهمد افرادی که راه افتاده‌اند با قیافه‌های ناهنجار در خیابان و می‌گویند جمهوری ایرانی، وابسته دشمن هستند؛ مگر توییتر فعال نبود؟ مگر آقایی که می‌گوید من رییس‌جمهور بودم به مسائلی که در این سایت‌ها و فضاهای مجازی می‌گذشت، واقف نبودند؟
   ـ
  وی با بیان این‌که سران فتنه برای ۱۷ بیانیه هنجارشکن خود باید جداگانه محاکمه شوند، عنوان کرد: وزیر خارجه آمریکا، رییس‌جمهور آمریکا، نخست‌وزیر انگلیس، صدراعظم آلمان به آنان پیام می‌داند، مگر این پیام‌ها که در فضای مجازی منتشر می‌شد، خود کسانی که ادعا داشتند باید رییس‌جمهور شوند، اطلاع نداشتند؟ این‌ها متوجه بودند، پس این حرکت‌ها را می‌دانستند، ۱۷ بیانیه دادند و تأیید کردند؛ این ۱۷ بیانیه باید محاکمه شود، غیر از آدم کشی‌ها، خون‌هایی که ریخته شده در راهپیمایی که شخص آنان مسؤولیتش را به عهده گرفتند و سران فتنه جلوی آنان حرکت کردند.
   ـ
  ـ
  ادعای رفع حصر برخی افراد برای اردوکشی ضدانقلاب به دنبال خود است
  نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی، ادعای رفع حصر از سوی برخی افراد برای اردوکشی سیاسی قشر لائیک و ضدانقلاب است، تصریح کرد: این‌که یک عده راه بیفتند در مملکت و بگویند حتماً رفع حصر می‌کنیم، چنین و چنان می‌کنیم؛ مگر این مملکت بی‌صاحب است؟ مگر این مملکت قضا ندارد؟ مگر دادگاه ندارد؟ مگر ما در بستر انقلاب و نظام، مسؤول خون به‌ناحق ریخته انسان مظلوم کشته‌شده و شهید شده نیستیم؟ مگر حیثیت انقلابی که این‌همه شهید داد و هنوز هم می‌دهد، حیثیت این انقلاب قابل کیفرخواست نیست که یک عده راه بیفتند حیثیت انقلاب را به اشاره دشمن زیر پا له کنند و دستگاه قضای کشور و عدل اسلامی آرام بنشیند و هیچ قدمی برندارد؟
   ـ
  برای این‌که یک آقایی اردوکشی سیاسی کند در یک جریان‌های لائیک ضدانقلاب را در کشور منسجم کند و دنبال سر خودش بیاورد و بگوید ما وعده می‌دهیم مسئله حصر خانگی را حل می‌کنیم، این درست است؟ این مسئله اول.
   ـ
  وی افزود: مسئله دوم، در سوره مجادله، آخرین آیه خداوند می‌فرماید: «الْیَوْمِ الْآخِرِ یُوادُّونَ مَنْ حَادَّ اللَّهَ وَ رَسُولَهُ وَ لَوْ کانُوا آباءَهُمْ أَوْ أَبْناءَهُمْ أَوْ إِخْوانَهُمْ أَوْ عَشیرَتَهُمْ أُولئِکَ کَتَبَ فی‏ قُلُوبِهِمُ الْإیمان»، ای پیغمبر، تو کسی را نمی یابی که به خدا و معاد ایمان داشته باشد و دوست داشته باشند کسی را که دشمن خدا و رسول خدا است ولو این‌که دشمنان خدا و رسول خدا پدرانشان، پسرانشان، برادرانشان و یا عشیره‌شان باشند»، این آیه، آیه حماسه ۹ دی است.
   ـ
  ـ
  حماسه ۹ دی، اعلام برائت مردم از دشمنان خدا و پیامبر بود
  آیت‌الله علم‌الهدی، حماسه ۹ دی را اعلام برائت مردم از دشمنان خدا و رسول دانست و گفت: آنچه در حماسه ۹ دی ۸۸ مردم سر از پا نشناختند و به شور و هیجان درامدند، اظهار برائت از «مَنْ حَادَّ اللَّهَ وَ رَسُولَهُ»؛ برادران، خواهران، ما اندیشه سیاسی خود را مبتنی بر نظریات و سلیقه‌های سیاسی انتخاب نمی‌کنیم، اندیشه سیاسی ما مبتنی بر عقاید دینی و باورهای دینی ما هست؛ وجود مقدس امام زمان (علیه‌السلام)، امام معصوم ما هستند، در این زمان امام هستند، وجود مقدس بقیه‌الله ما را ارجاع دادند به مجتهد جامع‌الشرایط که حجت من است؛ مقام معظم رهبری نه به‌عنوان یک مجتهد، نه مرجع تقلید، نه به‌عنوان رهبر سیاسی نظام بلکه به‌عنوان حجت امام زمان مطاع ما هستند. «تکبیر»
   ـ
  وی، با بیان این‌که فتنه، اصل ستون نظام را هدف قرار داد، افزود: در مسئله حرکت فتنه، خود ستون خیمه نظام هدف‌گیری شد؛ ادعا داشتند تقلب در انتخابات، اگر می‌خواستند تقلب در انتخابات را به کرسی بنشانند، رهبری فرمودند راه قانونی موجود است، راه قانونی وجود دارد و از مکانیزم قانونی اقدام کنید اما آنان بر طلب ابطال انتخابات کوبیدند، اگر انتخابات باطل می‌شد، انتخابات دوباره را چه کسی باید اجرا می‌کرد؟ همان دولتی که انتخابات اول را انجام داده بود، نظارت بر انتخابات را همان شورای نگهبانی می‌کرد که دور قبل انجام داد، حرف دوم آنان در ابطال انتخابات این بود که دیگر این دولت انتخابات برگزار نکند، این شورای نگهبان نظارت نکند، حتماً از قضیه شورای امنیت، سازمان ملل، جریان‌های استکباری و جاسوسان انگلیسی برای ما انتخابات برگزار کنند.
   ـ
  ـ
  شعار تقلب و ابطال انتخابات، بهانه‌ای برای باز کردن پای جاسوسان به کشور بود
  عضو مجلس خبرگان رهبری به ریشه‌یابی دلیل اصرار فتنه‌گران به ابطال انتخابات پرداخت و تصریح کرد: مقام معظم رهبری با بصیرت توجه داشتند که این حرف، حرف دوم به دنبال دارد، یعنی ما با شعار تقلب در انتخابات و ابطال انتخابات، دشمن را با دست خودمان وارد کشور کنیم، این‌ها دنبال این بودند، طرح دشمن طرح کاملی بود؛ یکی از بزرگان آمد مشهد و گفت یکی از سران فتنه گفت که چه می‌شد انتخابات ابطال می‌شد؟ گفت آنان مجری دیگری پیدا می‌کردند؟ گفتم مگر ما تشکیلات دیگری برای برگزاری انتخابات داریم؟ چه کسی بر انتخابات نظارت می‌کرد؟ غیر از شورای نگهبان؟ مگر در قانون اساسی کشور ناظری غیر از شورای نگهبان داریم؟ جز این است که حرف دوم این است که از مؤسسات و کشورهای استکباری کمک بخواهیم برای انتخابات و جاسوسان دشمن وارد شوند و کشور ما را بگیرند؟ این دنباله‌اش بود، این‌ها محاکمه و دادگاه ندارد؟ این‌ها قابل‌تعقیب قضایی نیست؟
   ـ
  ـ
  خواص بی‌بصیرت، خطرناک‌تر از فتنه‌گران هستند
  وی، خواص بی‌بصیرت را عناصری خطرناک‌تر از فتنه‌گران دانست و گفت: این‌ها فتنه‌گر بودند و برای قدرت‌یابی خودشان شدند کارگزار دشمن اما آنچه باعث تأسف است، وجود یک عده خواص بی‌بصیرت که در مقابل این قضیه آرام بودند، بحران انقلاب و نظام ما به اینجا رسید با این‌همه شهدا که به این سادگی براندازی بشود و این‌ها را ککشان نمی‌گزید به خاطر پسر، دختر و خانواده‌شان همه‌چیز انقلاب را بدهند، این‌ها بدتر از فتنه‌گران و سران فتنه هستند، یک عده خواص سکوت کردند یا رفتند آن‌طرف میز و طرفدار فتنه‌گران شدند، ببینید ما چه بحرانی را پشت سر گذاشتیم.
   ـ
  آیت‌الله علم‌الهدی خاطرنشان کرد: شما مردم با حماسه‌تان، با شورتان، با هیجان و قدرتتان مصداق این آیه قرار گرفتید «لا تَجِدُ قَوْماً یُؤْمِنُونَ بِاللَّهِ وَ الْیَوْمِ الْآخِرِ یُوادُّونَ مَنْ حَادَّ اللَّهَ وَ رَسُولَهُ»، چشمانتان را روی هم گذاشتید، سوابق را ندیدید، رفاقت را ندیدید، جریان سیاسی را ندیدید، از همه‌چیز صرف‌نظر کردید، یک چیز دیدید، ستون خیمه نظام و حجت امام زمان و پای حجت امام زمان ایستادید. «تکبیر»
   ـ
  ـ
  ۹ دی، تابلوی شفاف وفاداری مردم به حجت امام زمان است
  نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی افزود: به همین منظور است که رهبری می‌فرمایند نهم دی ماندنی شد، یعنی نهم دی شد تابلوی شفاف که نشان داد این مردم، زمینه‌ساز ظهور امام زمان هستند، در پای حجت امام زمان آن‌قدر می‌ایستند که با چشمانشان، جمال دل‌آرای مولای خودشان را ببینند، لذا فرمودند نهم دی ماندنی شد تا روزی که خود آقا بیایند، پرچم را به دستشان بدهیم تا خودشان بیایند و دنیا را اصلاح کنند.
   ـ
  آیت‌الله علم‌الهدی یادآور شد: این تجدید نهم دی توسط شما برادران و خواهران در امروز، در واقع شکرگزاری در برابر وجود حجت امام زمان است و عرض ارادت به ساحت مقدس امام زمان به‌عنوان زمینه‌ساز ظهور و مردمی که به دنبال آقا حرکت کردند و از میدان شهدا تا حرم راهپیمایی کردند.
  ـ
  ـ
  دشمن فهمید باید از خواص و جریان ارتجاع برای فتنه استفاده کند
  وی ادامه داد: امیدواریم خداوند در برابر این حماسه‌ای که ایجاد کردید، این لیاقت را بدهد که چشمان ما جمال مولا را ببیند؛ برادران و خواهران، از فتنه ۸۸ دشمن تجربه به دست گرفته برای فتنه جدید؛ قبلاً دشمن حساب می‌کرد اگر بخواهد یک حرکتی در مردم به وجود بیاید که با یک حرکت نرم انقلاب و نظام براندازی شود، باید به دنبال بازمانده‌ها و تفاله‌های آن رژیم بروم، حساب می‌کرد باید به دنبال یک مشت عناصر ناهنجار صفت خوش‌گذران عیاش غیرانقلابی و ورشکسته سیاسی در کشور برود و وسط میدان بیاورد اما فتنه ۸۸ یک تجربه برای دشمن ایجاد کرد.
   ـ
  آن تجربه‌این بود که نه احتیاج است به دنبال تفاله‌های گذشته برود، نه ضدانقلاب داخلی بلکه از طریق خواص این انقلاب می‌تواند یک جریان ارتجاعی برای انقلاب ایجاد کند.
   ـ
  ـ
  مراقب باشید تا عناصر زاویه‌دار با رهبری را به عرصه خواص وارد نکنید
  آیت‌الله علم‌الهدی با بیان این‌که باید توجه داشت تا عناصری که با رهبری زاویه‌دارند به‌عنوان خواص وارد عرصه سیاست نشوند، عنوان کرد: شما برادران و خواهران باید توجه داشته باشید، عناصری که شما در عرصه خواص نظام وارد می‌کنید، با رهبری زاویه نداشته باشند؛ تجربه دیگری که برای دشمن تجربه حاصل این بود که اگر بخواهد در میان خواص سراغ افرادی برود که به دست آنان نظام را برگرداند، خواصی هستند که با رهبری زاویه‌دارند، دنبال خواصی هستند در داخل کشور که با رهبری زاویه‌دارند، آنان را راه بیندازد در عرصه قدرت‌یابی و ابزار کند برای فتنه جدید در براندازی نظام و دشمن هم جز فتنه‌گری راه دیگری ندارد چون با تهاجم نظامی نمی‌تواند نظام ما را ساقط کند، از این ملت اگر ۱۰ نفر هم باشند، نمی‌گذارند دشمن نظام ما را ساقط کند.
   ـ
  امام در جریان کودتای نوژه فرمودند برفرض کودتا می‌کردید و ما را می‌کشتید، با هواپیما هم ما را بمب باران می‌کردید، شما از آن بالا می‌توانستید بیایید و با مردم زندگی کنید؟ مملکت و مردم ما مردمی هستند که اگر دشمن بخواهد با تهاجم نظامی وارد شود که فرض موفقیت برای خود دشمن هم محال است، ۱۰ نفر از این مردم اگر باقی بمانند، نمی‌توانند حکومت کنند لذا تنها راه دشمن در عداوت با این نظام، تنها فتنه‌گری است و این تجربه را از فتنه ۸۸ گرفته.
   ـ
  وی افزود: این کار شما است که فتنه‌گری دشمن را بر اساس تجربه‌ای که از فتنه ۸۸ داشته‌اید رصد کنید و در نقطه اجرا، این فتنه را خفه کنید، این کار و بصیرت شما مردم است.
  S M S : 3000 28 28 38               E – mail : info@javanenghelabi.ir
  پیشخــوان جــوان‌انقــلابی

  عضو لیست‌امید: هاشمی‌رفسنجانی در استخر مجموعه کاخ سعدآباد و حین شنا سکته کرد / ایشان همیشه تنها می‌رفتند و موقع شنا همه را از استخر بیرون می‌کردند

  ناطق‌نوری در مراسم هفتم هاشمی‌رفسنجانی: هاشمی صبر را ذله کرده‌بود؛ کجا مانند این مرد پیدا خواهیم‌کرد / در مخیله‌ام نمی‌گنجید هاشمی سال ٩٢ ردصلاحیت شود / وقتی ردصلاحیت شد، به من گفت «امشب از آرام‌ترین شب‌های زندگیم بود» / هاشمی از دوچهره‌بودن متنفر بود اما متاسفانه امروز برخی‌ها هزار چهره هستند / خودمان خرابکاری نکنیم، بعد بگوییم کارنفوذی‌هاست / هاشمی اپوزیسیون نبود، هاشمی رکن این نظام بود / خیلی بد است که شخصیت‌هایمان تا هستند به آن‌ها توهین کنیم و تا رفتند بر سرمان بزنیم

  چرا خانواده هاشمی به دروغ‌پردازی‌های اخیر واکنش نشان نمی‌دهند؟

  ۳۲برش مهم از ۸۲سال زندگی پر فراز و نشیب هاشمی‌رفسنجانی

  شیبانی: آمریکا راه فرار یا فریب در برجام را بازگذاشت تا هر زمان که بخواهد فشار بیاورد / بعید می‌دانم آمریکا هم بخواهد برجام را از دست بدهد / اگر دو سفر به غرب داریم یکی هم به شرق برویم

  وقتی اصلاح‌طلبان حرمت مراسم تشییع هاشمی را می‌شکنند

  قیام‌مختار از منظر ائمه‌اطهار و علمای فرق شیعه و سنی

  بتن‌ریزی این‌بار در چشم «ثریا»

  «ذخیره‌انقلاب!» با انقلاب چه‌کرد؟

  دسته‌گل برای ایرباس / ایران هشت‌سال پیش ماهواره به فضا فرستاد و امروز آخوندی برای ورود یک هواپیما، «جشن‌ملی» می‌گیرد!

  چرا خنّاسان به رابطۀ آقای‌هاشمی‌رفسنجانی و امام‌خامنه‌ای طمع کردند؟

  حماقت اپوزیسیون و درایت حزب‌‌الله در مراسم تشییع هاشمی

  اعزام زائران ایرانی به حج تمتع ۹۶؛ ملاحظات ،فرصتها و تهدیدات

  ماجرای حواشی فتنه‌گران در مراسم تشییع‌جنازه هاشمی

  هاشمی چندین‌ساعت پیش از مرگ: نباید اجازه‌دهیم شرایط به گذشته برگردد!

  راز اشرافیت این کاخ چیست؟

  از فوت هاشمی تا موضوع هسته‌ای؛ وقتی صداوسیما بر اساس «جوگیری» عمل می‌کند!

  نقد عملکرد رسانه‌ملی در مراسم تشییع آیت‌الله

  روایت وزیربهداشت از آخرین نهار حجت‌الاسلام هاشمی‌

  سعدالله‌زارعی: پیام دردمندانه رهبر انقلاب برای هاشمی احساس جریان‌انقلابی است / ضدانقلاب از فقدان هاشمی خوشحال شد

  لطفا به قوانـین درج دیدگاه‌ها توجه نماییــد :

  دیدگاه ها حداکثـر تا 24 ساعـت بعد بررسی و تاییـد خواهـد شد .

  لطفا از درج دیدگاه های بلند و طـولانی اجتنـاب نمایید.

  دیدگاه هایی که غیر مرتبـط با موضوع مطلـب باشد نشـر نخـواهد نشد.

  دیدگاه هایی که حاوی بار حقـوقی به افراد حقیقی یا حقوقی باشد یا حـاوی توهین به دین و مذهب رسمی کشـور ، نظام مقـدس جمهـوری اسـلامی و مسئولین آن ،اقوام ایرانی ویا توهین به دیگر کاربران سایت باشـد به هیـچ وجه تاییـد نخواهد شد.

  از نوشتن نظرات با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایئد.

  تعداد دیدگـاه‌هــا : ۰

  ارســــال دیدگــاه

  *

  *

  *

 • پربازدیدتـرین ها
 • پربحث تـرین ها
 • ماجرای فرار شاه خائن از زبان همسرش / فرح دیبا: محمدرضا در حالی که از پلکان هواپیما بالا می رفتیم گریه می‌کرد/ پیام امام(ره) در مورد فرار شاه/ خوشحال‌کننده‌ترین خبر عمر حسن روحانی چه بود؟

  دسته‌گل برای ایرباس / ایران هشت‌سال پیش ماهواره به فضا فرستاد و امروز آخوندی برای ورود یک هواپیما، «جشن‌ملی» می‌گیرد!

  تصاویری از سازه تازه کشف‌شده زیر میدان‌امام(ره) در اصفهان

  چرا خنّاسان به رابطۀ آقای‌هاشمی‌رفسنجانی و امام‌خامنه‌ای طمع کردند؟

  نماز امام‌خامنه‌ای بر پیکر هاشمی | فیلم

  سقوط وحشتناک بخش ساختمان در دولت‌یازدهم + آمار

  مسیح‌مهاجری: هاشمی از شهیدبهشتی مظلوم‌تر بود!

  ولایتی: هاشمی یک «امیرکبیر» و بلکه بالاتر از آن بود!

  «ذخیره‌انقلاب!» با انقلاب چه‌کرد؟

  عکس دختران‌جوان، اصطلاحات عامیانه‌عبری؛ «دام‌عسل» حماس برای سربازان‌اسراییلی

  شیبانی: آمریکا راه فرار یا فریب در برجام را بازگذاشت تا هر زمان که بخواهد فشار بیاورد / بعید می‌دانم آمریکا هم بخواهد برجام را از دست بدهد / اگر دو سفر به غرب داریم یکی هم به شرق برویم

  بتن‌ریزی این‌بار در چشم «ثریا»

  ۳۲برش مهم از ۸۲سال زندگی پر فراز و نشیب هاشمی‌رفسنجانی

  ناگفته‌ها از لحظات غسل و تدفین حجت‌الاسلام هاشمی

  آخرین خطبه‌عقد مرحوم‌هاشمی دو روز قبل از وفات | تصویر

  وقتی اصلاح‌طلبان حرمت مراسم تشییع هاشمی را می‌شکنند

  حاشیه‌نویسی فرود تحقیرآمیر ایرباس در مهرآباد: وزیرراه در مراسم ورود هواپیمای ۳۲۱ ایرباس آنقدر خوشحال بود که لبخند از صورت وی پاک نمی‌شد

  گم‌شدن حقوق‌شهروندی در مسکن‌مهر!

  دلیل عصبانیت برخی از «معمای‌شاه» چیست؟

  قیام‌مختار از منظر ائمه‌اطهار و علمای فرق شیعه و سنی

 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • منبـر و حسینیه

  قیام‌مختار از منظر ائمه‌اطهار و علمای فرق شیعه و سنی

  چرا مردم از این تخته‌سیاه و دکور تکراری خسته نمی‌شوند؟

  مداحی میثم‌مطیعی در شب وفات حضرت‌فاطمه‌معصومه(س) | صوت

  مداحی محمودکریمی در شب وفات حضرت‌فاطمه‌معصومه(س) | صوت

  تفسیر زیبای شعرکودکانه از زبان یک روحانی | فیلم

  نگاهتان به آقا باشد… / خاطره‌ منتشرنشده از تبعیت مرحوم آیت‌الله آقامجتبی تهرانی از رهبری

  آیا گرفتن سود بانکی حرام است؟ / نظر مراجع تقلید

  بررسی صحت سخن منسوب به حضرت عیسی(ع): اگر سیلی به صورتتان زدند…

  مردی که به تنهایی یک رسانه است

  کربلا؛ تنها جای جهان که آب سربالا حرکت می‌کند

  آیا می‌توان نماز جماعت را به اهل سنت اقتدا کرد؟

  فرد از چه زمانی باید خمس بدهد؟

  آیا حضرت محمد(ص) پیامبر جن‌ها هم بود؟

  فتوای‌ مهم آیت‌الله‌مکارم شیرازی: ازدواج دختران زیر ۱۳‌سال باطل است

  حسادت زنانه در بین زنان کدام پیامبر وجود داشت؟

  خداوند در این مکان با موسی (ع) سخن گفت / تصاویر

  بازسازی تاج گنبد حرم حضرت علی(ع) / تصاویر

  عزراییل، در هنگام جان کندن دو نفر، دلش به درد آمد

  مداح خردسال : از امام حسین(ع) یک «شلوار آبی» خواستم!

  شفای دختر ۱۱ ساله در پیاده‌روی زائران امام‌رضا علیه‌السلام

  عفاف و حجاب

  ایرانی‌ها به تاریخ‌شان رجوع کنند، دیگر از غربی‌ها الگو نمی‌گیرند

  ماجرای دست‌دادن یک دختر ارمنی به امام موسی‌صدر و واکنش جالب ایشان

  آمار طلاق در ایران ناراحت کننده‌است

  مادر چادری، دختر مانتویی! چرا و چگونه؟

  سردار اشتری: نیروی انتظامی برای مقابله با بی‌حجابی ‌‌تنها مانده است

  شو لباس زنان با حجاب در هفته‌ی مد در نیویورک | تصویر

  مصاحبه سال ۱۳۵۸ آیت‌الله طالقانی درباره حجاب

  درآمد ماهانه روحانیون و طلاب چقدر است؟

  رواج مانتوهای حیازدا در بازار

  مایدا: هیچ کس من را مجبور به رعایت حجاب نکرده‌است / با حجابم به خودم احترام گذاشتم

  آیت‌الله مکارم شیرازی : حفظ حجاب بانوی تکواندوکار ایرانی در المپیک از کسب مدال مهم‌تر بود

  چرا گناه در جامعه رواج پیدا کرده‌است؟

  این الگوی حجاب اسلامی نیست!

  حراج عفاف در مزون‌های مجازی

  مانتوهای بی‌هویت یا برهنگی فرهنگی؟

  پوشش متفاوت زنان دربار و جامعه عربستان | تصاویر

  حجاب راهی برای بهتر دیده‌شدن

  چند می‌گیری ناهنجارم کنی؟ | تصاویر

  ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر و بررسی تخریب جایگاه والای دختران در فرهنگ و جامعه با ادعای گزاف پایین‌‏بودن جایگاه آنان

  کشف‌حجاب‌ خبرنگارشرق‌ در سفر ظریف | تصاویر

  دفاع و شهادت

  از عشت‌رانی در کاباره تا شهادت در جبهه

  آخرین دیدار نادر طالب‌زاده با شهیدهمدانی

  شهید دکترحجت‌اله‌رئیسی؛ نخبه‌ای که دفاع از اسلام را به پیشنهاد کار در مجلس سِنا با حقوق ماهیانه ۳۰ هزاردلار ترجیح داد

  دو ساعت قبل از شهادت آیت‌الله اشرفی‌اصفهانی چه گذشت؟ / ماجرای آخرین معانقه با حضرت‌امام(ره)

  یاد باد آن روزگاران، یاد باد | تصاویر

  خاطرات یک رزمنده نوجوان: با سیم‌ سر پاسدارها را می‌بریدند!

  نجات متوسلیان از زندان رژیم‌صهیونیستی کلید خورد

  روایتی تکان‌دهنده از شهیدی که پیکر او با گذشت ۱۶ سال سالم ماند

  «بابا رجب» غریبانه رفت / برای خودش که نشد؛ سرپناهی برای خانواده‌اش فراهم کنید

  روایت همسرانه از شهید ارباً اربا شده در سوریه: آسمانی‌شدن فقط مخصوص آقایان نیست

  مدافعان حرم و دخترهایی که بعد از شهادت پدر، بابایی می‌شوند

  ناگفته‌های شهید حاج‌رجب بعد از دیدار امام خامنه‌ای: به آرزویم رسیدم…

  ماجرای پیشنهاد بی‌شرمانه استاد زن امریکایی به «عباس بابایی» چه بود؟

  همسر شهیدعلیرضاتوسلی: آرزوی ابوحامد شهادت بود / شهید معتقد بود جنگ سوریه به آزادی قدس منتهی می‌شود

  جزئیات جدید ربایش دیپلمات‌های ایرانی در لبنان

  ماجرای برخورد شهیدچمران با رضاسگه!

  نامه اخلاقی یک شهید درباره «ماه رمضان»

  هفت پلان از زندگی شهید اسحاقیان

  نظر رهبر معظم انقلاب درباره فیلم ایستاده در غبار / حمیدیان: «ایستاده در غبار» چکیده رویاهای من است

  چند روایت از عوامل شهادت شهید سپهبد صیاد شیرازی

  خطوط قرمـز

  حکم آتش علیه قوه‌قضائیه در ساختمان معروف شهرلندن / بی‌بی‌سی فروردین ۹۳: در ماهها و سالهای‌آتی باید با حمله و هجمه به قوه‌قضائیه دستگاه‌قضای‌ایران را مهار کرد

  چرا خانواده هاشمی به دروغ‌پردازی‌های اخیر واکنش نشان نمی‌دهند؟

  وقتی اصلاح‌طلبان حرمت مراسم تشییع هاشمی را می‌شکنند

  «ذخیره‌انقلاب!» با انقلاب چه‌کرد؟

  حماقت اپوزیسیون و درایت حزب‌‌الله در مراسم تشییع هاشمی

  ماجرای حواشی فتنه‌گران در مراسم تشییع‌جنازه هاشمی

  راز اشرافیت این کاخ چیست؟

  آقای احمدمنتظری؛ این همان اکبرشاه دهه شصت است!

  بغض و کینه رسانه هتاک از دکتر احمدی‌نژاد ادامه دارد

  موسوی گفت شرط لغو تظاهرات، صحبت‌کردن در صداوسیما است / پس از اینکه گفتم با شرط شما موافقت شد، قول داد تظاهرات را لغو کند، اما نمی‌دانم کدام خنّاسان ذهنش را عوض کردند

  برای حفظ حرمتها، خیلی از ادعاهای بابک‌زنجانی را علنی نکرده‌ایم/ وی ادعا کرده میلیاردها تومان به انتخابات ریاست‌جمهوری کمک کرده‌است/ ورود تجهیزات پیشرفته امنیتی به ریاست‌جمهوری با اجازه که بود؟/ دیپلماسی را منحصر به برجام کرده‌اند که نتیجه‌اش هم اینطور شده‌است

  بی‌احترامی به ساحت‌هنر در جشن شب یلدای دانشکده‌ هنر اصفهان / مسئولان فرهنگی باید پاسخگوی این حرکت شنیع باشند

  پرونده‌ فتنه‌۸۸ باید باز بماند / فتنه‌گران منویات خودکامانه خود را بعنوان صیانت از رای مردم جا می‌زدند

  توصیه امام‌خامنه‌ای به «حاج‌قاسم» درباره سوریه

  فتنه ۳۲۴٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومانی / لیست تحریم‌هایی که بعد از فتنه ۸۸ بخاطر قانون گریزی اصلاح‌طلبان بر ملت ایران تحمیل شد

  از پاره‌کردن پرچم هیئات‌ها و برهنه‌کردن مردم توسط فتنه‌گران سبزپوش حامی موسوی تا وحشی‌خواندن عزاداران حسینی توسط کروبی

  خون‌فرزندم به گردن موسوی، کروبی و خاتمی است / عذرخواهی سران‌فتنه هم جای جوان‌شهیدم را نمی‌گیرد

  ۶ هشدار مهم مقام‌ معظم‌ رهبری‌ به سران‌فتنه

  چه کسی برای اولین‌بار به فحاشی سیاسی پشت تریبون عمومی دست زد؟ / علی‌مطهری خطاب به نماینده مجلس: «بتمرگ! پُف..» | صوت

  وطن‌فروشی در حد تام و تمام؛ نامه‌ی جمعی از عناصر ضدانقلاب به رئیس‌جمهور آمریکا برای افزایش تحریم‌ها علیه ایران

  شــــــوک
  خـانه و خانواده

  چرا زندگی مجردی از سال ۹۰ اوج گرفت؟ / آمار ازدواج‌ نکرده‌ها

  تفسیر زیبای شعرکودکانه از زبان یک روحانی | فیلم

  زندگی در گور؛ روایت انسان‌هایی که در منجلاب نگون‌بختی، فقر و اعتیاد گورخواب شده‌اند | تصاویر

  دورهمی زنانه یا پارتی‌ شبانه؟!

  جشن‌تولد کودکان شهدای مدافع‌حرم | تصاویر

  ساعتی ۱۰ میلیارد ریال مواد مخدر در ایران معامله می‌شود

  ثبت ۱۹ طلاق در هر ساعت در کشور!

  ۱۴ کلیدطلایی برای گشودن درِ خانه‌عشق

  زن چگونه در نیمی از دارایی مرد سهیم می‌شود؟

  روایتی جالب از ازدواج آیت الله مهدوی‌کنی (ره)

  «حسینیه‌ کودک» ابتکار جالب فرهنگی در مشهد مقدس

  ۱۰ اسم دختر و پسر دارای بالاترین فراوانی

  فضای‌مجازی و بلوغ زودرس جنسی

  ابتکار جالب داماد در تزیین «ماشین عروس» | تصویر

  دولت کانادا برای تولد فرزندسوم ۲۶ میلیون تومان هدیه می‌دهد

  عروسی سنتی در روستای انبوه عمارلو | تصاویر

  مزاح آیت‌الله طالقانی درباره دلیل دو همسره بودنش

  خطری که دانش آموزان ایرانی را تهدید می‌کند

  سنت‌های دست‌ و‌ پاگیر در ازدواج چیست؟

  ازدواج اولویت هفتم جوانان ایرانی!!

  دانش و سـلامت

  باز هم با مدیریت علی‌لاریجانی بدون شنیده‌شدن صدای مخالفان یک طرح کلان کشوری تصویب شد / وقتی بیمه‌ها به نفع پزشکان و به ضرر مردم زیر نظر وزارت‌بهداشت میرود

  فواید روابط عاشقانه برای بدن

  تماشای فیلم های مستهجن این پیامدهای ناگوار را دارد

  اگر این نشانه‌ها را دارید، سکته مغزی در راه است!

  مردان بیشتر از زنان به زوال حافظه دچار می‌شوند

  خوردنی‌های خوشمزه سرطانی

  با کودکان به شدت وابسته چه باید کرد؟

  مشاجره زوجین حتی جلوی نوزادان ممنوع

  نکاتی مهم درباره افراد رک گو

  چرا فکر می کنیم قیافه جذابی نداریم؟

  نحوه برخورد درست با کودکی که مرتکب خطایی شده است، چیست؟

  چپ دستی؛ مزیت یا اختلال؟!

  علت سیاهی زیر چشم چست؟

  اگر با کسی بحث می کنید این قواعد را رعایت کنید

  راه حل فوق العاده خانگی برای دندان‌درد

  پرخاصیت‌ترین میوه‌های پاییزی را بهتر بشناسید

  با آنفلوآنزا بیشتر آشنا شویم

  مر‎‎غ‌ بالای ۱۸۰۰ گرم وزن نخرید +علت

  ٢ هزار میلیارد کهکشان در جهان وجود دارد

  راه‌هایی برای شناسایی و مبارزه با شپش‌سر

  ورزش پهلـوانی

  تغییر نام ورزشگاه مشهد به نام «تختی» توسط امام خامنه‌ای

  علت مرگ رازآلودِ مرحوم غلامرضا تختی چه بود؟ / از سینه‌شکافته‌شده پهلوان تا لخته‌های خون پشت سر / اشتباه بزرگ سیاسی تختی چه بود؟

  بیانیه تند کی روش علیه برانکو درباره اتفاقات اخیر

  استقبال ۴۰ هزارنفری از بازی سپاهان

  بینی افشاگر پشت‌پرده استقلال را شکستند | تصویر

  تغییر رسمی مدال برنز کیانوش رستمی به نقره

  یک روز تمرین تنیس چقدر هزینه می برد؟

  اهدای هدیه رهبری به بانوی تکواندوکار/ تصاویر

  علی‌دایی در اتوبوس شرکت‌واحد | تصویر

  چرا «مک دونالد» باید قبل از انتخابات در ایران افتتاح شود؟

  عواقب سردادن شعارجعلی توسط هواداران تراکتور

  آقای‌دایی! تشخیص میزان ارتباط حجاب و اسلام با شما نیست

  واعظی‌آشتیانی: برانکو کجا عزت ایرانی را درک می‌کند؟ / متأسفم برای مدیری که تشخیص نمی‌دهد امارات دشمن ماست!

  شایعه باورنکردنی در مورد ستاره تیم ملی ایران

  عمیدی: بخدا اهل دوپینگ نیستم

  اخطار باشگاه استقلال به علی ضیا

  تصویری تلخ از اقدام زشت عباس‌جدیدی

  شهادت بازیکن تیم فوتبال العهد لبنان در سوریه

  حمله‌ گازانبری کی‌روش به ساکت و تاج

  کفاشیان و اسدی در خطر جلب و بازداشت!