پایگاه جوان انقلابی JavanEnghelabi.Ir
 • صفحه نخست
 • دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ | Monday 16 January 2017
  پایگاه جوان انقلابی JavanEnghelabi.Ir
  کـد خـبر : 60531 نویسنــده : گروه سیاسی ۲ دی ۱۳۹۵ ۰۲:۲۳ ۰ نظـــــر
  بازدیـد از صفحــه اولنسخـه چاپیارسال به دوستـان ذخـیره  

  به بهانه‌ی رونمایی از حقوق‌شهروندی:

  آقای رئیس‌جمهور! لطفا به این سئوالات پاسخ دهید

  آقای روحانی ابهامات و سؤالات افکار عمومی بیش از اینها است، ولی چون شما مدعی بودید کارهایی صورت گرفته است، لطفا به این سؤالات هم پاسخ دهید تا برای افکار عمومی تناقضات رفع شود.

  به گزارش پایگاه جوان‌انقلابی؛ رونمایی از منشور حقوق شهروندی که دولت آن را به‌عنوان دستاورد جدید خود ارائه کرده است، آن‌هم در سال آخر موجب پدید آمدن سؤالات مختلفی در مورد علت این اقدام شده است

  ـ.

  رئیس‌جمهور در این مراسم به موارد دیگری از فعالیت دولت نیز پرداخت و به مواردی ازجمله وعده‌هایی که داده بود پاسخ داد. درواقع به نظر می‌رسد دولت هم در سال پایانی خود به این نتیجه رسیده است که مردم در حال ارزیابی عملکرد آن هستند و در این زمینه اقداماتی دقیقه نودی انجام می‌دهد که منشور حقوق شهروندی یکی از این موارد است

  ـ.

  برای همین به برخی از این سؤالات که از درون همین سخنرانی اخراج شده و بسیاری از این پرسش‌ها نکات قابل‌توجهی را درونشان دارند پرداخته‌ایم که در ادامه به برخی از این موارد می‌پردازیم.

  ـ

  javanenghelabi-rohani1ـ

  ۱- حجت‌الاسلام حسن روحانی در رونمایی از منشور حقوق شهروندی گفت: «در قانون استثنا نداریم. در قانون نورچشمی نداریم. در قانون فرد و وابسته به این جناح و آن جناح نداریم.»

  سؤال: عملکرد دولت در این زمینه چه بوده است و اگر دولت به‌طور قانونی و نه بادید نورچشمی به اطرافیان خود می‌نگرد، پس چرا محمدباقر نوبخت،‌ سخنگوی دولت از کسانی چون صفدر حسینی، رئیس سابق صندوق توسعه ملی که حقوق و مزایای نجومی و غیرقانونی دریافت می‌کرده به‌عنوان «امانت‌دار و ذخیره نظام»‌ یادکرده است؟

  ـ

  سؤال: اگر از نگاه روحانی در قانون استثنایی وجود ندارد، چرا جنابعالی درباره حسین فریدون تاکتیک سکوت محض را انتخاب کرده‌اند؟

  ـ

  سؤال: آقای روحانی، بر اساس قانون، وزرا و معاونین شما باید لیست اموال خود را به قوه قضائیه اعلام کنند و بر اساس اظهارات سخنگوی قوه تابه‌حال دو نفر از اعضای کابینه لیست دارایی‌های خود را به قوه ارائه نکرده‌اند؛ جنابعالی چه برخورد قانونی با این متخلفان کرده‌اید؟

  ـ

  سؤال: آقای روحانی اگر همه برابر قانون برابر هستند و نورچشمی نداریم، چرا بعضی از مدیران حقوق نجومی و وام میلیاردی با کارمزد پایین دریافت می‌کنند و نوجوانان برای امر ازدواج باید با مشکلات عدیده بانکی روبرو شوند و دست‌آخر هم بعد ماه‌ها انتظار وام به آن‌ها تعلق می‌گیرد آن‌هم با کلی ضامن و چک و سفته؟

  ـ

  ـ

  ۲- رئیس‌جمهور در این مراسم، افشای اسرار مردم حتی برای افشای گناه و جرم را غیرشرعی و حتی آن‌ها را موجب حد شرعی دانست.

  سؤال: بر این اساس باید از این ایشان پرسید که در دولت شما به بیان رهبر معظم انقلاب به دانشجویان بورسیه ظلم شد و اسرار افراد افشا شد، شما با این موضوع چه‌کار کردید؟ چه رفتاری با مسؤولین و منصوبین خود در وزارت علوم انجام داده‌اید؟ اصلاً یادتان هست چه ظلمی به دانشجویان بورسیه رفته است؟

  ـ

  ـ

  ۳- حجت‌الاسلام حسن روحانی همچنین بیان داشت که «تا تبعیض هست، انقلاب تمام نشده است تا فساد هست، انقلاب تمام نشده است.»

  سؤال: آقای روحانی با افشای حقوق‌های نجومی که یکی از مهم‌ترین موارد تبعیض و فساد در دولت شما بوده است، چه‌کار انقلابی برای مقابله با این موارد انجام‌شده است؟

  ـ

  سؤال: آقای روحانی چرا در دولت جنابعالی افرادی وجود دارند که به واسط رانت و تبعیض، وام‌های میلیاردی دریافت کرده‌اند و دیگر مردم، برای دریافت وام خودرو، اجازه بها مسکن و ازدواج، باید با مشکلات عدیده دست‌وپنجه نرم کنند؟

  ـ

  ـ

  ۴- رئیس‌جمهور همچنین بیان داشته است که «من راجع به حقوق جوانان و بانوان وعده دادم و پای این وعده‌ام ایستاده‌ام».

  سؤال: با بررسی آمار سنی وزرا (بدون احتساب سن شهیدی محلاتی و سورنا ستاری) مشخص می‌شود که روحانی هم‌اکنون با میانگین سنی ۵۷ سال پیرترین دولت پس از انقلاب را تشکیل داده است؛ حالا سؤال از آقای روحانی این است: شما بدون توجه به ظرفیت جوانان و بدون استفاده از جوانان در کابینه پیر خود، دقیقاً چه قول و وعده‌ای به نسل جوان داده‌اید و با این کابینه پیر؛ چه‌کار مثبتی از شما برمی‌آید

  ـ

  ـ.

  ۵- حسن روحانی بیان داشته است که »من به مردم وعده دادم و گفتم اقتصاد ایران را نجات خواهم داد».

  سؤال: آقای روحانی که مدعی است اقتصاد ایران را نجابت داده است، چه‌کاری برای عدم ورشکستگی کارخانه‌های مختلف ازجمله کارخانه لوازم الکتریکی (ارج) و کارخانه‌های کاشی (ایرانا و …) و صنایع بزرگ و کوچک کشور انجام داده است؟

  ـ

  ـ

  ۶- رئیس‌جمهور مطرح کرده است که «در آخرین سال دولت یازدهم خوشحالم که مردم ما هم شاهد تورم تک‌رقمی هستند و هم شاهد رشد اقتصادی شش‌ماهه اول امسال در مقایسه شش‌ماهه سال پیش با رشد ۷٫۴ هستند».

  سؤال: در اینجا نیز با توجه به سخنان پیشین حسن روحانی که بیان داشته «معیار تورم، جیب مردم است» آیا تورم و وضعیت اقتصادی با جیب مردم سازگار است؟ آقای روحانی به نظر جنابعالی مردم در دولت شما ازلحاظ اقتصادی بهتر شده یا بدتر شده است.

  ـ

  ـ

  ۷- رئیس‌جمهور گفت: رئیس‌جمهور پای همه وعده‌هایم تا آخرین روز مسئولیتم خواهم ایستاد.

  سؤال: آقای روحانی شما در ابتدای وعده‌های تبلیغاتی و همچنین بعد از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، وعده برنامه‌ها و گزارش‌های صدروزه به مردم دادید، چندین مرتبه برای گزارش صدروزه با مردم سخن گفتید؟ آیا به‌غیراز گزارش صدروزه اول، باز هم برای مردم گزارش صدروزه ارائه کردید؟

  ـ

  ـ

  ۸- حسن روحانی در رونمایی از منشور حقوق شهروندی بیان داشته است که «در واقع حقوق شهروندی در ابتدا دانستنی است. درست است که حقوق گرفتنی است، اما ابتدا دانستی است، بعد خواستنی است. باید هر رئیس‌جمهور، وزیر و مسئولی بداند که یکی از مطالبات مهم مردم، حقوق شهروندی است. وقتی این حقوق دانستی شد، خواستنی شد، اجرایی و عملیاتی نیز خواهد شد.»

  سؤال: آقای روحانی مردم حق‌دارند که بدانند چه کسانی در دولت و بانک‌های زیر نظر دولت، با استفاده از رانت دزدی کرده‌اند، حقوق نجومی و وام‌های کلان میلیون و میلیاردی دریافت کرده‌اند؟ شما چه جوابی برای آن‌ها دارید؟ سخنگو و معاون شما آقای نوبخت، به جای پاسخگویی، امثال صفدر حسینی را ذخیره نظام دانستند؛ به نظر شما مردمی که دنبال دانستن هستند، چه باید بکنند و چه اقدامی انجام دهند تا شما بیت‌المال را از دزدان، بستانید؟

  ـ

  سؤال: آقای روحانی شما ادعا کردید روز اجرای توافق، تمامی تحریم‌ها، حتی تحریم‌های تسلیحاتی، موشکی هم به‌صورتی که در قطعنامه بوده، لغو خواهد شد. تمام تحریم‌های اقتصادی شامل مالی، بانکی، بیمه، حمل‌ونقل، پتروشیمی و فلزات گران‌بها به‌طور کامل لغو خواهد شد و نه تعلیق و حتی تحریم تسلیحاتی هم کنار گذاشته می‌شود؛ حالا سؤال مردم این است: بعد از گذشت سه سال و این‌همه امتیاز، چرا هنوز تحریم‌ها لغو نشده است و چرا پشت سر هم نقض برجام از سوی آمریکا تکرار می‌شود؟

  ـ

  سؤال: آقای روحانی مردم سؤال دارند که چرا مسکن مهری که می‌توانست آن‌ها را از اجاره‌بهای سرسام‌آور نجات دهد، تابه‌حال آماده نشده است؛ چرا وزیر شما جناب آقای آخوندی مسکن مهر را طرحی مزخرف معرفی می‌کند و شما کاملاً ساکت و بی‌تفاوت از کنار این اظهارنظر وزیر خود عبور می‌کنید؟

  ـ

  ـ

  ۹- یکی از دانستنی‌های حقوق شهروندی که رئیس‌جمهور بدان تأکید داشته حق انتقاد از دولت است.

  سؤال: آقای روحانی اطلاع دارید جنابعالی و دوستان و کابینه دولت تدبیر، با چه الفاظی و توهین‌هایی به سراغ منتقدین رفته‌اند؟ شما نبودید که منتقدین را با لقب ترسو، بزدل، کم‌سواد و … مورد لطف قراردادید؟ شما اطلاع دارید بیش از ۵۰ لفظ توهین‌آمیز از طرف شما و همکاران تدبیر، حواله منتقدین شده است؟

  ـ

  سؤال: آقای روحانی واقعاً جنابعالی حق انتقاد از دولت را قبول دارید؟ پس چرا در جلسات خصوصی به دنبال بستن دهان منتقدین هستید و در عمومی اعلام می‌کنید که قلم‌ها را نشکنیم؟ این دوگانگی و تناقض در صدق گفتار را چگونه رفع می‌کنید؟

  ـ

  سؤال: آقای روحانی شما اطلاع دارید به دلیل انتقاد از شما و دولت شما و دولتمردان شما، چندین نفر اعم از رسانه‌ای و نماینده مجلس، به دادگاه کشیده شده‌اند؟

   ـ
  ـ
  آقای روحانی ابهامات و سؤالات افکار عمومی بیش از اینها است، ولی چون شما مدعی بودید کارهایی صورت گرفته است، لطفا به این سؤالات هم پاسخ دهید تا برای افکار عمومی راست و دروغ و از هم تشخیص داده شود.
  S M S : 3000 28 28 38               E – mail : info@javanenghelabi.ir
  پیشخــوان جــوان‌انقــلابی

  دسته‌گل برای ایرباس / ایران هشت‌سال پیش ماهواره به فضا فرستاد و امروز آخوندی برای ورود یک هواپیما، «جشن‌ملی» می‌گیرد!

  چرا خنّاسان به رابطۀ آقای‌هاشمی‌رفسنجانی و امام‌خامنه‌ای طمع کردند؟

  سقوط وحشتناک بخش ساختمان در دولت‌یازدهم + آمار

  حماقت اپوزیسیون و درایت حزب‌‌الله در مراسم تشییع هاشمی

  اعزام زائران ایرانی به حج تمتع ۹۶؛ ملاحظات ،فرصتها و تهدیدات

  ماجرای حواشی فتنه‌گران در مراسم تشییع‌جنازه هاشمی

  هاشمی چندین‌ساعت پیش از مرگ: نباید اجازه‌دهیم شرایط به گذشته برگردد!

  راز اشرافیت این کاخ چیست؟

  از فوت هاشمی تا موضوع هسته‌ای؛ وقتی صداوسیما بر اساس «جوگیری» عمل می‌کند!

  روایت وزیربهداشت از آخرین نهار حجت‌الاسلام هاشمی‌

  سعدالله‌زارعی: پیام دردمندانه رهبر انقلاب برای هاشمی احساس جریان‌انقلابی است / ضدانقلاب از فقدان هاشمی خوشحال شد

  حجت‌الاسلام سیدمهدی‌طباطبایی: آیت‌الله هاشمی را شهید می‌دانم / بدگویانِ هاشمی، حداقل از خدا بترسید؛ دیگر او نیست که شما را عفو کند؛ به عقل بیایید / هاشمی در حرم پیامبر مخالفانش را بخشید / بعد از هاشمی، نمازجمعه تعطیل شد / صداوسیما اگر از هاشمی تجلیل نکند، بیننده‌اش کم می‌شود

  آیت‌الله یزدی: آقای‌هاشمی برای نظام وزنه بود و یک عمر کار کرد / صفار: کسانی که دردوران دوم خرداد جلودار اهانت به آقای‌هاشمی بودند امروز برای دفاع از او آستین بالا می‌زنند / یامین‌پور: خیلی‌ها شبانه‌روز دنبال این بودند که بیانیه‌ای از ایشان علیه رهبری بگیرند

  آقای احمدمنتظری؛ این همان اکبرشاه دهه شصت است!

  بغض و کینه رسانه هتاک از دکتر احمدی‌نژاد ادامه دارد

  روحانی: فرزند ثابت‌قدم روح‌الله، همراه و همدل رهبری و دلسوز مردم به ملاقات‌حق شتافت / او محبوب امام، خادم مردم و مایه آرامش رهبری بود

  وجود یک قوه‌قضائیه مستقل و شجاع را همه باید قدر بدانند / آمریکایی‌ها از حالا برای دوران بعد برجام فکر می‌کنند / عناصر چهارگانه اقتدار کشور و ملت‌ایران | تصاویر

  حجت‌الاسلام هاشمی‌رفسنجانی در سن ۸۲ سالگی درگذشت / زندگی‌نامه خودنوشت رئیس مجمع‌تشخیص مصلت‌نظام

  بازی‌جدید «شبکه بی‌بی‌سی» در تخریب سریال معمای‌شاه

  آقای‌روحانی! به اتهامات برادرتان درباره «فساد اقتصادی» رسیدگی کنید / از قوه‌قضائیه انتظار می‌رود بدون اغماض زمینه رسیدگی را فراهم آورد

  لطفا به قوانـین درج دیدگاه‌ها توجه نماییــد :

  دیدگاه ها حداکثـر تا 24 ساعـت بعد بررسی و تاییـد خواهـد شد .

  لطفا از درج دیدگاه های بلند و طـولانی اجتنـاب نمایید.

  دیدگاه هایی که غیر مرتبـط با موضوع مطلـب باشد نشـر نخـواهد نشد.

  دیدگاه هایی که حاوی بار حقـوقی به افراد حقیقی یا حقوقی باشد یا حـاوی توهین به دین و مذهب رسمی کشـور ، نظام مقـدس جمهـوری اسـلامی و مسئولین آن ،اقوام ایرانی ویا توهین به دیگر کاربران سایت باشـد به هیـچ وجه تاییـد نخواهد شد.

  از نوشتن نظرات با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایئد.

  تعداد دیدگـاه‌هــا : ۰

  ارســــال دیدگــاه

  *

  *

  *

 • پربازدیدتـرین ها
 • پربحث تـرین ها
 • ماجرای فرار شاه خائن از زبان همسرش / فرح دیبا: محمدرضا در حالی که از پلکان هواپیما بالا می رفتیم گریه می‌کرد/ پیام امام(ره) در مورد فرار شاه/ خوشحال‌کننده‌ترین خبر عمر حسن روحانی چه بود؟

  فراخـوان های کشوری پایـگاه جـوان انقـلابی

  از ترور شخصیت مرحوم‌هاشمی تا نماز باکفش و بی‌وضو پشت سر او!

  اعترافات منافقین درباره برخورد تاکتیکی با مرحوم هاشمی

  دسته‌گل برای ایرباس / ایران هشت‌سال پیش ماهواره به فضا فرستاد و امروز آخوندی برای ورود یک هواپیما، «جشن‌ملی» می‌گیرد!

  چرا خنّاسان به رابطۀ آقای‌هاشمی‌رفسنجانی و امام‌خامنه‌ای طمع کردند؟

  سازه تازه کشف‌شده زیر میدان‌امام(ره) | تصاویر

  نماز امام‌خامنه‌ای بر پیکر هاشمی | فیلم

  حماقت اپوزیسیون و درایت حزب‌‌الله در مراسم تشییع هاشمی

  تخریب ۲۷ باره هاشمی در دولت خاتمی + سند

  مسیح‌مهاجری: هاشمی از شهیدبهشتی مظلوم‌تر بود!

  سقوط وحشتناک بخش ساختمان در دولت‌یازدهم + آمار

  ولایتی: هاشمی یک «امیرکبیر» و بلکه بالاتر از آن بود!

  روایت وزیربهداشت از آخرین نهار حجت‌الاسلام هاشمی‌

  دختر هاشمی بیهوش شد / نامساعد شدن حال امام‌جمعه تهران

  از ریزبینی شخصیت‌پردازی تا دوبله صدای نقش «هاشمی‌رفسنجانی» در «معمای‌شاه» | تصویر

  چرا مردم از این تخته‌سیاه و دکور تکراری خسته نمی‌شوند؟

  سعدالله‌زارعی: پیام دردمندانه رهبر انقلاب برای هاشمی احساس جریان‌انقلابی است / ضدانقلاب از فقدان هاشمی خوشحال شد

  سیدحسن‌خمینی: همسرِ «آیت‌الله» خطاب به بدن بی‌جان ایشان می‌گفت: «بی‌معرفت مگر قرار نبود مرا تنها نگذارى؟ حالا من بی‌تو چه کنم؟» / من که به اندازه عمرم از این مرد خاطره دارم ، ناباورانه نگاه می‌کردم

  دست گچ‌گرفته جلیلی در مراسم تشییع هاشمی | تصویر

 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • منبـر و حسینیه

  چرا مردم از این تخته‌سیاه و دکور تکراری خسته نمی‌شوند؟

  مداحی میثم‌مطیعی در شب وفات حضرت‌فاطمه‌معصومه(س) | صوت

  مداحی محمودکریمی در شب وفات حضرت‌فاطمه‌معصومه(س) | صوت

  تفسیر زیبای شعرکودکانه از زبان یک روحانی | فیلم

  نگاهتان به آقا باشد… / خاطره‌ منتشرنشده از تبعیت مرحوم آیت‌الله آقامجتبی تهرانی از رهبری

  آیا گرفتن سود بانکی حرام است؟ / نظر مراجع تقلید

  بررسی صحت سخن منسوب به حضرت عیسی(ع): اگر سیلی به صورتتان زدند…

  مردی که به تنهایی یک رسانه است

  کربلا؛ تنها جای جهان که آب سربالا حرکت می‌کند

  آیا می‌توان نماز جماعت را به اهل سنت اقتدا کرد؟

  فرد از چه زمانی باید خمس بدهد؟

  آیا حضرت محمد(ص) پیامبر جن‌ها هم بود؟

  فتوای‌ مهم آیت‌الله‌مکارم شیرازی: ازدواج دختران زیر ۱۳‌سال باطل است

  حسادت زنانه در بین زنان کدام پیامبر وجود داشت؟

  خداوند در این مکان با موسی (ع) سخن گفت / تصاویر

  بازسازی تاج گنبد حرم حضرت علی(ع) / تصاویر

  عزراییل، در هنگام جان کندن دو نفر، دلش به درد آمد

  مداح خردسال : از امام حسین(ع) یک «شلوار آبی» خواستم!

  شفای دختر ۱۱ ساله در پیاده‌روی زائران امام‌رضا علیه‌السلام

  تصاویری از مشهد؛ شهر نشاط مومنانه

  عفاف و حجاب

  ایرانی‌ها به تاریخ‌شان رجوع کنند، دیگر از غربی‌ها الگو نمی‌گیرند

  ماجرای دست‌دادن یک دختر ارمنی به امام موسی‌صدر و واکنش جالب ایشان

  آمار طلاق در ایران ناراحت کننده‌است

  مادر چادری، دختر مانتویی! چرا و چگونه؟

  سردار اشتری: نیروی انتظامی برای مقابله با بی‌حجابی ‌‌تنها مانده است

  شو لباس زنان با حجاب در هفته‌ی مد در نیویورک | تصویر

  مصاحبه سال ۱۳۵۸ آیت‌الله طالقانی درباره حجاب

  درآمد ماهانه روحانیون و طلاب چقدر است؟

  رواج مانتوهای حیازدا در بازار

  مایدا: هیچ کس من را مجبور به رعایت حجاب نکرده‌است / با حجابم به خودم احترام گذاشتم

  آیت‌الله مکارم شیرازی : حفظ حجاب بانوی تکواندوکار ایرانی در المپیک از کسب مدال مهم‌تر بود

  چرا گناه در جامعه رواج پیدا کرده‌است؟

  این الگوی حجاب اسلامی نیست!

  حراج عفاف در مزون‌های مجازی

  مانتوهای بی‌هویت یا برهنگی فرهنگی؟

  پوشش متفاوت زنان دربار و جامعه عربستان | تصاویر

  حجاب راهی برای بهتر دیده‌شدن

  چند می‌گیری ناهنجارم کنی؟ | تصاویر

  ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر و بررسی تخریب جایگاه والای دختران در فرهنگ و جامعه با ادعای گزاف پایین‌‏بودن جایگاه آنان

  کشف‌حجاب‌ خبرنگارشرق‌ در سفر ظریف | تصاویر

  دفاع و شهادت

  از عشت‌رانی در کاباره تا شهادت در جبهه

  آخرین دیدار نادر طالب‌زاده با شهیدهمدانی

  شهید دکترحجت‌اله‌رئیسی؛ نخبه‌ای که دفاع از اسلام را به پیشنهاد کار در مجلس سِنا با حقوق ماهیانه ۳۰ هزاردلار ترجیح داد

  دو ساعت قبل از شهادت آیت‌الله اشرفی‌اصفهانی چه گذشت؟ / ماجرای آخرین معانقه با حضرت‌امام(ره)

  یاد باد آن روزگاران، یاد باد | تصاویر

  خاطرات یک رزمنده نوجوان: با سیم‌ سر پاسدارها را می‌بریدند!

  نجات متوسلیان از زندان رژیم‌صهیونیستی کلید خورد

  روایتی تکان‌دهنده از شهیدی که پیکر او با گذشت ۱۶ سال سالم ماند

  «بابا رجب» غریبانه رفت / برای خودش که نشد؛ سرپناهی برای خانواده‌اش فراهم کنید

  روایت همسرانه از شهید ارباً اربا شده در سوریه: آسمانی‌شدن فقط مخصوص آقایان نیست

  مدافعان حرم و دخترهایی که بعد از شهادت پدر، بابایی می‌شوند

  ناگفته‌های شهید حاج‌رجب بعد از دیدار امام خامنه‌ای: به آرزویم رسیدم…

  ماجرای پیشنهاد بی‌شرمانه استاد زن امریکایی به «عباس بابایی» چه بود؟

  همسر شهیدعلیرضاتوسلی: آرزوی ابوحامد شهادت بود / شهید معتقد بود جنگ سوریه به آزادی قدس منتهی می‌شود

  جزئیات جدید ربایش دیپلمات‌های ایرانی در لبنان

  ماجرای برخورد شهیدچمران با رضاسگه!

  نامه اخلاقی یک شهید درباره «ماه رمضان»

  هفت پلان از زندگی شهید اسحاقیان

  نظر رهبر معظم انقلاب درباره فیلم ایستاده در غبار / حمیدیان: «ایستاده در غبار» چکیده رویاهای من است

  چند روایت از عوامل شهادت شهید سپهبد صیاد شیرازی

  خطوط قرمـز

  حماقت اپوزیسیون و درایت حزب‌‌الله در مراسم تشییع هاشمی

  ماجرای حواشی فتنه‌گران در مراسم تشییع‌جنازه هاشمی

  راز اشرافیت این کاخ چیست؟

  آقای احمدمنتظری؛ این همان اکبرشاه دهه شصت است!

  بغض و کینه رسانه هتاک از دکتر احمدی‌نژاد ادامه دارد

  موسوی گفت شرط لغو تظاهرات، صحبت‌کردن در صداوسیما است / پس از اینکه گفتم با شرط شما موافقت شد، قول داد تظاهرات را لغو کند، اما نمی‌دانم کدام خنّاسان ذهنش را عوض کردند

  برای حفظ حرمتها، خیلی از ادعاهای بابک‌زنجانی را علنی نکرده‌ایم/ وی ادعا کرده میلیاردها تومان به انتخابات ریاست‌جمهوری کمک کرده‌است/ ورود تجهیزات پیشرفته امنیتی به ریاست‌جمهوری با اجازه که بود؟/ دیپلماسی را منحصر به برجام کرده‌اند که نتیجه‌اش هم اینطور شده‌است

  بی‌احترامی به ساحت‌هنر در جشن شب یلدای دانشکده‌ هنر اصفهان / مسئولان فرهنگی باید پاسخگوی این حرکت شنیع باشند

  پرونده‌ فتنه‌۸۸ باید باز بماند / فتنه‌گران منویات خودکامانه خود را بعنوان صیانت از رای مردم جا می‌زدند

  توصیه امام‌خامنه‌ای به «حاج‌قاسم» درباره سوریه

  فتنه ۳۲۴٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومانی / لیست تحریم‌هایی که بعد از فتنه ۸۸ بخاطر قانون گریزی اصلاح‌طلبان بر ملت ایران تحمیل شد

  از پاره‌کردن پرچم هیئات‌ها و برهنه‌کردن مردم توسط فتنه‌گران سبزپوش حامی موسوی تا وحشی‌خواندن عزاداران حسینی توسط کروبی

  خون‌فرزندم به گردن موسوی، کروبی و خاتمی است / عذرخواهی سران‌فتنه هم جای جوان‌شهیدم را نمی‌گیرد

  ۶ هشدار مهم مقام‌ معظم‌ رهبری‌ به سران‌فتنه

  چه کسی برای اولین‌بار به فحاشی سیاسی پشت تریبون عمومی دست زد؟ / علی‌مطهری خطاب به نماینده مجلس: «بتمرگ! پُف..» | صوت

  وطن‌فروشی در حد تام و تمام؛ نامه‌ی جمعی از عناصر ضدانقلاب به رئیس‌جمهور آمریکا برای افزایش تحریم‌ها علیه ایران

  سخنرانی معاون حسن‌روحانی در نمازجمعه یزد به دلیل تخریب دولت‌قبل به جنجال کشیده‌شد | فیلم

  آقایان روحانی، ظریف و سیف لطفاً پاسخ گوی خدا باشید! / چه کسانی درباره برجام ناحقی کرده‌اند؟

  همکاری سفارت‌ایران در آلمان با یک مازوخیست + تصویر و سند

  رقم اختلاس در صندوق ذخیره‌فرهنگیان به ۱۲ هزارمیلیاردتومان رسید / «سفر به آنتالیا» و «واگذاری خودروهای ۱۷۰ میلیونی» از بخشنامه‌های صندوق بود / برخی از مسئولان صندوق در «بنیاد باران» مسئولیت داشتند

  شــــــوک
  خـانه و خانواده

  چرا زندگی مجردی از سال ۹۰ اوج گرفت؟ / آمار ازدواج‌ نکرده‌ها

  تفسیر زیبای شعرکودکانه از زبان یک روحانی | فیلم

  زندگی در گور؛ روایت انسان‌هایی که در منجلاب نگون‌بختی، فقر و اعتیاد گورخواب شده‌اند | تصاویر

  دورهمی زنانه یا پارتی‌ شبانه؟!

  جشن‌تولد کودکان شهدای مدافع‌حرم | تصاویر

  ساعتی ۱۰ میلیارد ریال مواد مخدر در ایران معامله می‌شود

  ثبت ۱۹ طلاق در هر ساعت در کشور!

  ۱۴ کلیدطلایی برای گشودن درِ خانه‌عشق

  زن چگونه در نیمی از دارایی مرد سهیم می‌شود؟

  روایتی جالب از ازدواج آیت الله مهدوی‌کنی (ره)

  «حسینیه‌ کودک» ابتکار جالب فرهنگی در مشهد مقدس

  ۱۰ اسم دختر و پسر دارای بالاترین فراوانی

  فضای‌مجازی و بلوغ زودرس جنسی

  ابتکار جالب داماد در تزیین «ماشین عروس» | تصویر

  دولت کانادا برای تولد فرزندسوم ۲۶ میلیون تومان هدیه می‌دهد

  عروسی سنتی در روستای انبوه عمارلو | تصاویر

  مزاح آیت‌الله طالقانی درباره دلیل دو همسره بودنش

  خطری که دانش آموزان ایرانی را تهدید می‌کند

  سنت‌های دست‌ و‌ پاگیر در ازدواج چیست؟

  ازدواج اولویت هفتم جوانان ایرانی!!

  دانش و سـلامت

  باز هم با مدیریت علی‌لاریجانی بدون شنیده‌شدن صدای مخالفان یک طرح کلان کشوری تصویب شد / وقتی بیمه‌ها به نفع پزشکان و به ضرر مردم زیر نظر وزارت‌بهداشت میرود

  فواید روابط عاشقانه برای بدن

  تماشای فیلم های مستهجن این پیامدهای ناگوار را دارد

  اگر این نشانه‌ها را دارید، سکته مغزی در راه است!

  مردان بیشتر از زنان به زوال حافظه دچار می‌شوند

  خوردنی‌های خوشمزه سرطانی

  با کودکان به شدت وابسته چه باید کرد؟

  مشاجره زوجین حتی جلوی نوزادان ممنوع

  نکاتی مهم درباره افراد رک گو

  چرا فکر می کنیم قیافه جذابی نداریم؟

  نحوه برخورد درست با کودکی که مرتکب خطایی شده است، چیست؟

  چپ دستی؛ مزیت یا اختلال؟!

  علت سیاهی زیر چشم چست؟

  اگر با کسی بحث می کنید این قواعد را رعایت کنید

  راه حل فوق العاده خانگی برای دندان‌درد

  پرخاصیت‌ترین میوه‌های پاییزی را بهتر بشناسید

  با آنفلوآنزا بیشتر آشنا شویم

  مر‎‎غ‌ بالای ۱۸۰۰ گرم وزن نخرید +علت

  ٢ هزار میلیارد کهکشان در جهان وجود دارد

  راه‌هایی برای شناسایی و مبارزه با شپش‌سر

  ورزش پهلـوانی

  تغییر نام ورزشگاه مشهد به نام «تختی» توسط امام خامنه‌ای

  علت مرگ رازآلودِ مرحوم غلامرضا تختی چه بود؟ / از سینه‌شکافته‌شده پهلوان تا لخته‌های خون پشت سر / اشتباه بزرگ سیاسی تختی چه بود؟

  بیانیه تند کی روش علیه برانکو درباره اتفاقات اخیر

  استقبال ۴۰ هزارنفری از بازی سپاهان

  بینی افشاگر پشت‌پرده استقلال را شکستند | تصویر

  تغییر رسمی مدال برنز کیانوش رستمی به نقره

  یک روز تمرین تنیس چقدر هزینه می برد؟

  اهدای هدیه رهبری به بانوی تکواندوکار/ تصاویر

  علی‌دایی در اتوبوس شرکت‌واحد | تصویر

  چرا «مک دونالد» باید قبل از انتخابات در ایران افتتاح شود؟

  عواقب سردادن شعارجعلی توسط هواداران تراکتور

  آقای‌دایی! تشخیص میزان ارتباط حجاب و اسلام با شما نیست

  واعظی‌آشتیانی: برانکو کجا عزت ایرانی را درک می‌کند؟ / متأسفم برای مدیری که تشخیص نمی‌دهد امارات دشمن ماست!

  شایعه باورنکردنی در مورد ستاره تیم ملی ایران

  عمیدی: بخدا اهل دوپینگ نیستم

  اخطار باشگاه استقلال به علی ضیا

  تصویری تلخ از اقدام زشت عباس‌جدیدی

  شهادت بازیکن تیم فوتبال العهد لبنان در سوریه

  حمله‌ گازانبری کی‌روش به ساکت و تاج

  کفاشیان و اسدی در خطر جلب و بازداشت!