پایگاه جوان انقلابی JavanEnghelabi.Ir
 • صفحه نخست
 • دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ | Monday 16 January 2017
  پایگاه جوان انقلابی JavanEnghelabi.Ir
  کـد خـبر : 59908 نویسنــده : گروه سیاسی ۲۱ آذر ۱۳۹۵ ۲۰:۴۸ ۰ نظـــــر
  بازدیـد از صفحــه اولنسخـه چاپیارسال به دوستـان ذخـیره  

  پسر شیخ ساده‌لوح در راه‌پدر قدم برمیدارد....

  با حلقه‌ی احمدمنتظری آشنا شوید؛ از گروهک‌تروریستی منافقین و بهایی‌ها تا لندنی‌ها و پاریسی‌ها / هجمه لمپن‌های سیاسی و منحرفان اعتقادی به دستگاه‌قضا، سندی دیگر بر افتخارات قوه‌قضائیه

  تحرکات همه جانبه اخیر طیف ضد انقلاب و وحدت بی سابقه دشمنان بدنام جمهوری اسلامی علیه قوه قضائیه در پوشش مسائل مختلف مانند حساب های قوه قضائیه ، حکم احمد منتظری ، ایستادگی در برابر مجازات فتنه گران و... به روشنی نشان می دهد طراحان سناریوی تخریب دستگاه قضا،‌ می کوشند از این طریق بر کارکرد نظارتی و عدالت محور قوه قضائیه تأثیر بگذارند و به فعالیت شبکه های اقتصادی، سیاسی و ضداخلاقی خود در حاشیه های به ظاهر امن ادامه دهند. غافل از آن که هر چه شعاع تخریب ها گسترده تر شود، قاطعیت نظام قضایی در برخورد با مفاسد افزایش می یابد.

  به گزارش پایگاه جوان‌انقلابی؛در آغاز پیروزی انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) فعالیت همه گروهها و اندیشه‌های سیاسی در کشور را مجاز اعلام کردند که گروهک تروریستی منافقین (مجاهدین خلق) نیز از همان دست بود.

  ـ
  ـ
  ساز جدایی منافقین از مسیر انقلاب و صبر امام امت
  تنها با گذشت چند سال از پیروزی انقلاب اسلامی، اندیشه‌های انحرافی و التقاطی«مجاهدین خلق» نسبت به دین اسلام، آن را در مقابل اندیشه های  انقلاب اسلامی، جمهوری اسلامی و روحانیت قرار داد.
  ـ
  آشکار شدن اندیشه‌های انحرافی این گروه، نه تنها اندک مقبولیت آنان در میان برخی افراد جامعه را به نابودی کشاند، بلکه سبب انزجار اکثریت مردم مسلمان ایران، از این گروه شد.
  ـ
  افزایش انزجار عمومی نسبت به «مجاهدین خلق» تا جایی پیش رفت که آنها دیگر توان دیدن انزوای سیاسی خود در کشور را نداشتند و برای مقابله با افکار عمومی دست به سلاح بردند.
  ـ
  ـ
  برخورد امام با منافقین
  اسلحه کشی و فعالیت‌های تروریستی منافقین، سیاسی و غیر سیاسی، زن و مرد و کودک و پیر و جوان نمی شناخت؛ چنانکه در این مسیر از رئیس جمهور منتخب ملت -شهید رجایی- گرفته ، تا کارگر، کاسب، بقال و دانشجو، همه و همه هدف تیر «ترور» آنها قرار گرفتند.
  ـ
  این گروه که تا پیش از آن نعره های ضد امپریالیستی سر میداد در سایه دستیابی به قدرتی کوتاه ‌مدت(سالهای اولیه دهه ۶۰) رنگ دیگری از خود نشان ‌داد و سرانجام به روی مردم سلاح کشیده و از سوی مردم ایران، «گروهک تروریستی منافقین» نام گرفت.
  ـ
  «منافقین» که برای رسیدن به قدرت سیاسی در کشور، هیچگونه جایگاه اجتماعی و مردمی نداشتند، به جای بحث و گفتگو در مورد اندیشه‌های خود و واگذاری حق انتخاب به افکار عمومی، دست به اسلحه بردند و آشکارا اعلام کردند یا همه باید تسلیم شده به افکار ما عمل کنند و یا باید کشته بشوند.
  ـ
  در این بین که کشور رنگ خونهای پاک را به خود می گرفت، امام خمینی(ره) به منظور صیانت از جان و مال و ناموس مردم، به سرعت فرمان دستگیری و محاکمه اعضای محارب «گروهک تروریستی منافقین» را صادر می‌کند و با همت نیروهای مختلف انقلاب اعم از سپاه، بسیج، کمیته  و دستگاه قضائی عملیات برخورد و جمع‌‎آوری منافقین مسلح آغاز می‌شود.
  ـ
  از آنجاییکه، چهره واقعی منافقین پس از انقلاب روشن شده بود، طبیعی بود که در میان آنها افرادی ساده، اما فریب خورده هم وجود داشته باشند که قبلا با شعارهای به ظاهر زیبا جذب این گروه شده؛ اما هیچگاه به ماهیت آن پی نبرده بودند.
  ـ
  اگرچه در پی قتل و ترور گسترده‌ی مردم توسط «منافقین» بسیاری از فریب خوردگان آن به سرعت از این گروه خارج شدند، اما همچنان افرادی بودند که در دام «منافقین» اسیر بودند و هویت فکری آنها نیاز به روشن شدن داشت.با عملیات‌های گوناگون توسط نیروهای انقلابی، بسیاری از اعضای منافقین دستگیر شدند و از سوی متفکران نیروهای انقلابی در خصوص ماهیت این گروه تروریستی با آنها گفتگو به عمل آمد تا اذهان آنها روشن شود.
  ـ
  در پی تلاش نیروهای انقلابی بسیاری از اسیرشدگان در دام افکار انحرافی «منافقین» با تغییر عقیده و ابراز ندامت، از همراهی و عضویت در این گروه نجات یافتند و به آغوش جامعه بازگشتند.اما گروه دیگری از دستگیر شدگان بودند که همچنان مستقیم و غیر مستقیم ضمن آگاهی از ماهیت جنایتکارانه و تروریستی این گروهک در ارتباط با «منافقین» بوده و حاضر به جدایی از این گروه و ابراز پشیمانی نشدند.این گروه از افراد تروریست و جنایتکار با حکم دادگاه و براساس قوانین مربوط به برخورد با عناصر مسلح و تروریست ، محارب شناخته شده و به چوبه دار سپرده شدند.
  ـ
  در پی این اقدام قانونی، حسینعلی منتظری که در آن زمان مسئولیت قائم مقامی رهبری را عهده دار بود، تحت نفوذ داماد خود که وابسته به گروه های منحرف و از جمله گروه تروریستی منافقین بود، نسبت به این اقدام قانونی و عادلانه ابراز مخالفت می کند.
  ـ
  واکنش ابتدایی امام خمینی(ره) به سخنان حسینعلی منتظری تنها توصیه به دوری جستن از داماد خود و عدم همنشینی با منافقین بود؛ اما با ادامه این روند، امام خمینی(ره) وی را از سمت خود عزل می نماید.
  ـ
  از آنجاییکه این یار سابق امام به شدت تحت تاثیر و نفوذ منافقین قرار گرفته بود، بعد از این اتفاق همچنان به ابراز مخالفت با برخورد با تروریست‌ها و  اعدام قاتلان مردم ادامه می دهد و با مصاحبه های پی در پی سعی در تطهیر اعضای منافقین می کند.
  ـ
  در نهایت گروه تروریستی منافقین با ۱۷ هزار ترور در لیست بزرگترین سازمانهای تروریستی تاریخ قرار می گیرد و حتی کشورهایی همچون آمریکا هم که همواره بر علیه مواضع جمهوری اسلامی عمل می‌کردند، ناچار شدند این گروهک را در لیست گروه‌های تروریستی قرار ‌دهند. البته در سالهای اخیر برخی اطلاعات مربوط به تاسیسات هسته ای ، از سوی برخی نمایندگان مجلس ششم در اختیار منافقین و سپس آمریکا قرار گرفت که آمریکا هم در مقابل، آنها را از لیست گروه های تروریستی خارج می کند.
  ـ
  منافقین در حال حاضر رسماً به فعالیت‌های جاسوسی بر ضد ایران و حتی برخی کشورهای دیگر و گرفتن دستمزد از سازمان های جاسوسی آمریکا، فرانسه، انگلیس و حتی سعودی ها و صهیونیست‌ها مشغول هستند.
  ـ
  اعضای منافقین در سالهای جنگ تحمیلی نیز، همدوش صدام، بر سر مردم ایران بمب و گلوله ریختند و در اثبات تروریست بودن خود، سنگ تمام گذاشتند.
  ـ
  همه این جنایتها برای اثبات حقانیت حکم اعدام برای اعضای این گروه تروریستی و جنایتکاران مسلح  کافی بود؛ منتظری دیگر حاضر به پس گرفتن حرف خود نبود.
  ـ
  در سال جاری و پس از گذشت سالهای زیادی از آن ماجرا و بدنبال ورود نسل جدید انقلاب به صحنه جامعه، دشمنان انقلاب، با تکیه بر اقدامات منسوخ شده گذشته خود در چارچوب پروژه فریبی با ظاهر تازه، این بار «احمد منتظری» را وسیله رسیدن به منافع سیاسی خود می کنند.
  ـ
  چندی پیش فرزند «حسینعلی منتظری» یک فایل صوتی مربوط به سخنان پدرش را در مقام مخالفت با اعدام های منافقین مسلح  در سالهای اولیه انقلاب را منتشر می کند.
  ـ
  ـ
  صدور حکم قضایی برای احمد منتظری
  پس از انتشار آن فایل صوتی، احمد منتظری به دادگاه احضار می شود و تحقیقات در خصوص فعالیتهای وی آغاز می شود. در تاریخ ۷ آذر ۹۵ قاضی پرونده با توجه به اقدام احمد منتظری در زمینه انتشار فیل صوتی و تحقیقات به عمل آمده از فعالیتها و ارتباطات وی، حکم او را با توجه به انتساب وی به برادر شهیدش و رعایت سن‌وسال وی صادر می کند.
  ـ
  در بخشی از این حکم آمده است: « با توجه به ارزش و حرمت خون برادر شهیدش و با عنایت به سن و سال و وضعیت خاص وى و فقد سابقه محکومیت کیفرى، با احصاء میانگین حداقل و حداکثر مجازات‌ها در مقام اجراء فقط ۶ سال از حبس‌هاى مورد حکم اجراء می گردد و نظر به این‌که مجموع اقدامات متهم خلاف شأن روحانیت تشخیص داده شد، متهم را به خلع لباس روحانیت محکوم می‌نماید و با توجه به انتساب به خانواده شهید، خلع لباس ایشان به مدت ٣ سال تعلیق می‌گردد.»
  ـ
  این حکم تاکید می کند: «آقای احمد منتظری به اتهام اقدام علیه امنیت ملى به تحمل ده سال حبس تعزیرى و به جهت انتشار فایل صوتى داراى طبقه‌بندى سرى به تحمل ده سال حبس تعزیرى و به اتهام تبلیغ علیه نظام به تحمل یک سال حبس تعزیرى جمعاً به تحمل ٢١ سال حبس تعزیرى محکوم شده است.»
  ـ
  احمد منتظری اعلام کرد به این حکم اعتراض خواهد کرد.
  ـ
  ـ
  دفاع ضد انقلاب از منافقین و اقدام احمد منتظری
  به دنبال اعلام این حکم پرده از حامیان احمد منتظری برافتاد و تمام کسانی که هر کدام در مقاطع مختلف انقلاب اسلامی دشمنی خود را با ملت ایران به نوعی ثابت کرده بودند و هم اکنون با حمایت سرویس های جاسوسی غربی به فعالیت ضد ایرانی می پرداختند، رسما  در کنار احمد منتظری هویدا شدند.
  ـ
  نگاهی به اسامی این افراد و چینش حامیان احمد منتظری که به قولی از سروش تا گوگوش را شامل می شود، حقایق دیگری از تاریخ را ورق خواهد زد. نکته مهم در این میان اینکه این حلقه جاسوسان ، مواجب بگیران سلطنت طلب و اراذل قدیمی سیاسی و غیر سیاسی و هرزگان سابق، ماموریت دارند همه در یک موضوع وآنهم حمله به قوه قضائیه به عنوان یکی از مهمترین ارکان عدالت نظام اسلامی هم نظر باشند. این در حالی است که تشتت و پریشانی حاکم بر ضد انقلاب باعث شده در کمتر موضوعی وحدت نظر داشته باشند.
  ـ
  عبدالعلی بازرگان، محمد برقعی، حسن فرشتیان، محسن کدیور، صدیقه وسمقی و حسن یوسفی اشکوری که دشمنی با انقلاب اسلامی و مخالفت با عدالت جویی مردم ایران را پیش از این به اثبات رسانده بودند، طی بیانیه ای، با ابراز تاسف به خاطر حکم صادره نسبت به احمد منتظری ، چشم خود را به ترور و قتل ناجوانمردانه  ۱۷ هزار شهروند مظلوم ایرانی توسط اعضای «گروهک تروریستی منافقین» می بندند.
  ـ
  javanenghelabi-ealahat-monafeghinـ
  عدم ذکر کشتار عمومی مردم توسط منافقینِ مسلح و بی توجهی به هم پیاله شدن آنها با صدام در گلوله باران مردم بی دفاع در طول سالهای جنگ، نشان از آن دارد که نه تنها در پس این بیانیه هیچ انگیزه ای در مسیر رسیدن به حقیقت وجود ندارد، بلکه انگیزه اصلی انجام ماموریت محوله از سوی سرویس های جاسوسی غربی و تقابل با حاکمیت جمهوری اسلامی به منظور پاسخ به عقده های سیاسی دست نیافته است.
  ـ
  در بخش دیگری از این بیانیه، حکم صادره دادگاه در خصوص «احمد منتظری» مورد هجوم قرار گرفته و قرار مجرمیت برای انتشار یک فایل صوتی که در طبقه بندی «سری» قرار دارد را خلاف قوانین حقوق بشر و خلاف قوانین کشور خوانده اند.
  ـ
  حال از این مدعیان فهم قانون و حقوق باید پرسید که در کدام کشور دنیا دیده اید اطلاعات سری آن کشور توسط افراد انتشار یابد و متخلفان ازسوی مراجع قانونی مورد برخورد قرار نگیرند.از سوی دیگر باید گفت: ادعای آنها مبنی بر اینکه صدور قرار مجرمیت برای انتشار یک فایل صوتیِ سرّی خلاف قوانین کشور است، ادعایی باطل است؛ زیرا طبق قوانین انتشار اسناد سرّی و محرمانه جرم تلقی می شود و برای منتشرکنندگان آن مجازات های مشخصی تعریف شده است.
  ـ
  نگاهی اجمالی به قوانین کشورهای مختلف دراین مورد نشان می دهد در بسیاری از آنها مجازات انتشار اسناد سری، مواردی نظیر اعدام و حبس ابد است که حکم صادره برای احمد منتظری، نشان از رافت و عطوفت اسلامی نسبت به وی دارد.
  ـ
  در مجموع، واکنش اعتراضیِ ضد انقلاب خارج نشین، نه تنها نشان می دهد آنها به دنبال ارضاء عقده های سیاسی خود هستند، بلکه نشان می دهد در این مسیر از حداقل اطلاعات حقوقی و قضایی ایران و یا کشورهای مدعی دمکراسی در مورد انتشار اسناد سرّی هم بی بهره هستند.
  ـ
  در ادامه به گوشه ای سوابق و فعالیتهای سیاسی برخی افراد مذکور در دوران قبل و بعد انقلاب اشاره می کنیم.
  ـ
  javanenghelabi-fereshtian-hasanـ
  فراخوان فرشتیان به روزه خواری
  حسن فرشتیان همزمان با ماه مبارک رمضان در سال ۹۱ به منظور تقابل با جمهوری اسلامی ایران، از مردم خواستار زیر پا گذاشتن فریضه روزه داری در ماه مبارک رمضان می شود.وی از کانال رسانه های ضد انقلاب از فتنه گران داخلی می خواهد با روزه‌خواری، به «مقاومت مدنی» و «اعتراض» در مقابل جمهوری اسلامی ایران بپردازند! 
  ـ
  حسن فرشتیان در گفت‌وگو با یکی از سایت‌های ضدانقلاب در حمایت از روزه خواری علنی بهایی‌ها و دیگر بی دینان گفته: «روزه‌خواری برخی مردم از سر لجبازی با حکومت جمهوری اسلامی ایران  و نوعی نافرمانی مدنی است». 
  ـ
  javanenghelabi-bazarganـ
  کج فهمی و وارونه گوییهای عبدالعلی بازرگان از اسلام
  در دوران فتنه، مطبوعات حامی دولت اصلاحات، محل تاخت و تاز امثال عبدالعلی بازرگان بود. وی بعد از فتنه ۸۸ با ارائه مطالب گزنده و موهن به نفی ماهیت انقلاب اسلامی و نظام برآمده از آن پرداخت. وی براساس گرایش‌های حزب منحله نهضت آزادی به ارائه تفسیرهای نادرست و منطبق بر آموزه‌های فرهنگ غربی از مفاهیم اسلامی و شیعی می‌پردازد. 
  ـ
  عبدالعلی بازرگان بعد از فتنه ۸۸ با توان هر چه تمامتر تلاش کرد تا به مقدسات ملت ایران، انقلاب و ولایت فقیه حمله‌ور شود.
  ـ
  ـ
  نگاهی به سوابق یوسفی اشکوری
  اشکوری همانند افرادی مانند اکبر گنجی، از جمله افراطیون اوایل انقلاب بود که به دلیل ناپایداری در اصول خود، پس از چند سال به اعتقادات خود پشت پا زد؛ به گونه‌ای که بعد‌ها در سخنرانی‌هایش به مقدسات اسلامی توهین می‌کرد.
  ـ
  javanenghelabi-ashkevariـ
  حضور در کنفرانس برلین
  قطعاً کنفرانس برلین را می‌توان “افتضاح تاریخی” دولت اصلاحات نامید؛ کنفرانسی که گردانندگان اصلی آن یاران رئیس دولت اصلاحات بودند.  در این کنفرانس افرادی با عنوان «سفیر اصلاحات» شرکت کردند که عبارت بودند از: عزت الله سحابی، حسن یوسفی اشکوری، حمیدرضا جلایی پور، کاظم کردوانی، علی افشاری، شهلا لاهیجی، علیرضا علوی تبار، مهرانگیز کار، جمیله کدیور، شهلا شرکت، چنگیز پهلوان، محمود دولت آبادی و اکبر گنجی.
  ـ
  حسن یوسفی اشکوری از میهمانان ایرانی کنفرانس، پس از ورود به سالن به خاطر بر تن داشتن لباس مشکی ـ که نشانه عزاداری در ماه محرم بودـ مورد تمسخر حاضران قرار گرفت.  اما سخنگوی بنیاد هانریش بل در پی اعتراض عناصر ضد انقلاب با حالتی عصبی به حاضران گفت: «شما مانع از سخنان کسی می‌شوید که به رغم روحانی بودن، شب گذشته به من گفت که قاطعانه به دنبال ضدیت با نظام اسلامی و جدایی دین از سیاست است». 
  ـ
  ـ
  خلع لباس شدن اشکوری پس از کنفرانس برلین
  حسن یوسفی‌ اشکوری در کنفرانس ضدایرانی و اسلامی برلین، با موضوع «تغییرپذیری احکام شرعی» سخنرانی کرد.او که پس از این کنفرانس با حکم دادگاه ویژه روحانیت خلع لباس شده بود، بعدها مدعی شد به راه سابقش ادامه می‌دهد؛ اما خودش می دانست لیاقت ملبس بودن به پوشش روحانیت اسلام را ندارد و به سرعت لباسش را تغییر داد. 
  ـ
  ـ
  به دام انداختن اشکوری توسط منافقین
  ایرج مصداقی، عضو سابق گروهک تروریستی منافقین درباره روند به دام انداختن اشکوری اشاره کرده و مینوسید: «گروهک تروریستی منافقین با صحنه‌سازی مختلف، تصاویر روابط خصوصی و غیراخلاقی اشکوری با همسر علی احسانی را تهیه می‌کند. سپس به سراغ اشکوری رفته و او را تهدید می‌کنند تا در صورت عدم همکاری با سازمان مجاهدین خلق، تصاویر به دست آمده را به طور عمومی منتشر می‌کنند. یوسفی اشکوری نیز که به نقطه بی بست فکری و آرمانی رسیده بود و شخصیت خود را در فروپاشی کامل می دید، با تبعیت کامل، به استخدام تمام قد و تمام عیار گروهک تروریستی منافقین در می‌آید.»
  ـ
  javanenghelabi-kadivarـ
  محسن کدیور حامی دیگر منتظری
  محسن کدیور که در نزد حسینعلی منتظری تحصیلات حوزوی را طی کرده بود، امیدوار بود در زمره شاگردان منتظری به مقامات عالی نائل شود؛ اما با عزل منتظری توسط امام، در این هدف ناکام ماند و بتدریج مواضع خود علیه اسلام و انقلاب را علنی ساخت.
  ـ
   کدیور در سال ۷۷ به دلیل تحریک دانشجویان برای اغتشاش و نفی اسلامیت نظام به اتهام فعالیت تبلیغی و نشر اکاذیب به حکم دادگاه ویژه روحانیت ۱۸ ماه زندانی گردید.
  ـ
  وی از سال ۷۰ به مدت ۸ سال معاونت اندیشه اسلامی مرکز تحقیقات استراتژیک را عهده‌دار بوده است. کدیور پس از خرداد ۸۴ از کشور خارج شد و به مواضع ضد دین و ضدانقلابی خود شدت بخشید.
  ـ
   مرور مواضع و رفتارهای کدیور دقیقاً نشان دهنده جریانی است که از ابتدای انقلاب تنها با هدف دستیابی به قدرت و مصادر اصلی و تصمیم‌گیرنده کلان در کشور تلاش کرد خود را به کانون‌های احتمالی قدرت در آینده نزدیک کند. 
  ـ
  حضور کدیور در زمره شاگردان منتظری و عدم مخالفت وی با ولایت فقیه در دهه ۶۰ و شروع این مخالفت‌ها با عزل منتظری و شدت یافتن آن با آغاز زعامت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را باید در این جهت ارزیابی کرد.
  ـ
  javanenghelabi-montazeri-ahmadـ
  عذر بدتر از گناه احمد منتظری در گفتگو با تلویزیون ضد انقلاب دُر تی وی
  احمد منتظری در پی تماس تلفنی از  شبکه‌های تلویزیونی ضد انقلاب دُر تی وی ارگان فرقه ضاله بهائیت و گروهک تروریستی منافقین، با کمال ساده اندیشی به گفتگوی با آنان می نشیند و در دام سوالات جهت دار آنها کلماتی را به زبان جاری می سازد که نه تنها به دور از حقیقت است، بلکه موجبات بهره وری عناصر ضد انقلاب را فراهم می آورد.
  ـ
  احمد منتظری دلیل بیانات پدر خویش در مخالفت با اعدام قانونی قاتلین توبه نکرده را، دلسوزی پدرش برای اجرای قانون و عدالت گستری می خواند؛ حال آنکه جمهوری اسلامی ایران در کمال عطوفت اسلامی، نادمان و توبه کنندگان را عفو کرد و حکم اعدام را تنها نسبت به دستگیر شدگانی جاری ساخت که از عملکرد مسلحانه و فعالیت تروریستی خود و سازمان منافقین پشیمان نبودند واعلام کرده بودند که درصورت آزادی به همین فعالیتها ادامه خواهند داد.
  ـ
  متاسفانه همچنان که آقای حسینعلی منتظری به فراخور زمان، اظهارات خویش در مورد مرتد و محارب نامیدن منافقین مسلح و ضرورت اعدام محاربین را نادیده می گیرد، وارث ساده لوح او نیز، در حالی رفتار پدر را مصداق پایبندی به قانون قلمداد می کند که خواسته پدرش عین مخالفت با قانون و حکم دستگاه قضایی است.
  ـ
  حرفهای او مصداق عذر بدتر از گناه است؛ چرا که اگر بتوان گفت: بنا به ادعای احمد منتظری دلیل عملیات تروریستی منافقین جهل و ناآگاهی آنان بوده است – که موضوعی بسی شگفت و عجیب است- نمی توان گفت که دستگاه قضایی کشور جایز است بعد از اقرار منافقینِ مسلحِ محارب به جنایات خود، از اعدام آنها اجتناب ورزد.
  ـ
  javanenghelabi-montazeri-ahmad1ـ
  دُر تی وی، شبکه‌ای محارب در پوشش حمایت از مسائل حقوق بشری و حامی منتظری
  اعلام فراخوان‌ شبکه‌ بهایی‌ها برای آشوب های خیابانی با سلاح سرد و گرم،  بخشی از اقدامات میدانی مجموعه‌ای تحت عنوان دُر تی وی به مدیریت «مصطفی آزمایش» بوده است. در کنار آن تلاش این شبکه برای جلب آرا و نظرات دیپلمات های اروپایی و کرسی داران موثر در سازمان ملل با هدف تصویب تحریم های بیشتر اقتصادی و سیاسی علیه ملت ایران و با بهانه های واهی به نام نقض حقوق بشر نیز پررنگ بوده است.
  ـ
  این مجموعه از حمایت رسانه ای سلطنت طلبان و گروهک تروریستی منافقین هم برخوردار است. اینگونه است که همدستی بهائیان تحت حمایت انگلیس و صهیونیست ها با منافقین و سلطنت طلب ها و ملی-مذهبی‌ها و حامیان فتنه‌ی ۸۸( محور گوگوش تا سروش!) کاملاً نمایان می شود.
  ـ
  ـ
  مدیر دُر تی وی را بشناسید
  مدیریت اجرایی این بخش از پروژه تخریب  با شخصی بهایی مسلک است به نام «مصطفی آزمایش» ساکن فرانسه که از حامیان فتنه ۸۸ است. آزمایش مدتی به همکاری رسمی با گروهک منافقین نیز پرداخته و به عنوان سخنگوی فرقه رجوی فعالیت می کرد.
  ـ
  مصطفی آزمایش بهمراه طیفی از همراهانش از همان ایام فتنه ۸۸ در کنار کمک‌های بی‌دریغ و آشکار مالی به برخی جریان‌های سیاسی ،‌ پروژه ایجاد و تقویت جریانات ضد انقلاب در داخل کشور را با همکاری مشترک اداره «دموکراسی، حقوق بشر و کار» (یکی از مهم ترین ادارات وزارت امور خارجه امریکا و سرویس اطلاعاتی فرانسه D.S.T ) پیش می برد.
  ـ
  با وجود اینکه سردمداران “دُر تی وی” به شکلی کاملاً مضحک و فریبکارانه ادعای مسلمانی دارند، اما اسناد غیرقابل انکاری از همکاری این شبکه بهائیان با مرکزیت حیفا در سرزمین های اشغالی فلسطین بدست آمده است. 
  ـ
  javanenghelabi-dor-tv-bahaei1ـ

  نشست مشترک مصطفی آزمایش با دیان علائی، نماینده جامعه بهایی حیفای اسرائیل

  ـ
  سنگ تمام گذاشتن منافقین برای منتظری
  پس از صدور حکم قانونی درباره‌ی احمد منتظری که با رافت اسلامی همراه بود، گروهک تروریستی منافقین تمام قد در فضای مجازی به دفاع از فرزند منتظری پرداخت؛ به طوری که مقالات و یادداشت های بسیاری از طرف این گروهک منتشر شد و در واقع منافقین مسلح و تروریست‌های پرسابقه که خود را سازمان مجاهدین خلق و امثال آن خوانده‌اند، بطور سراسیمه و در قالب فحاشی‌های گوناگون به احکام قانونی مربوط به احمد منتظری حمله و هجمه کردند و نوک تیز این تحرکات هم البته دستگاه قضایی و قوه‌ قضائیه جمهوری اسلامی ایران بوده است.
  ـ
  گروهک تروریستی منافقین به نحوی عجیب و ذوق زده از احمد منتظری حمایت کرد.به نظر می رسد بیانیه گروهک تروریستی منافقین در حمایت از فرزند مرحوم منتظری به خاطر خوش خدمتی است که احمد منتظری چندی پیش با انتشار فایل صوتی از پدرش در خصوص اعدام اعضای این گروهک تروریستی در سال ۶۷ صورت داد که به گفته ناظران وتحلیلگران سیاسی، انتشار این فایل صوتی هدفی جز تطهیر جنایات گروهک  تروریستی منافقین نداشته است.
  ـ
  javanenghelabi-montazeri-ahmad2 javanenghelabi-montazeri-ahmad3ـ
  ماهیگیری بی بی سی فارسی سلطنت طلب از آب گل آلود
  بی بی سی فارسی که تبحر خاصی در ماهیگیری از آب گل آلود دارد، به سرعت با احمد منتظری تماس می گیرد و از سرّی بودن یا نبودن فایل صوتی پرسش می‌کند! حال آنکه تشخیص سرّی بودن یا نبودن یک سند با مقامات مسئول ان حوزه است؛ نه منتشر کننده سند.
  ـ
  این حکم قضایی باعث شده بار دیگر بی بی سی فارسی به مصاف یکی از ارکان جمهوری اسلامی ایران  یعنی قوه قضائیه برود که در سال های بعد از راه‌اندازی تلویزیون دولتی انگلیس (بی بی سی) ضربات سختی را از این نهاد خورده است و در هر فرصتی سعی می کند به آن حمله ور شده و انتقام خود را از آن بگیرد.
  ـ
  حمایت های بی بی سی تا جایی پیش می رود که تحلیلگر این شبکه برای حمایت از منتظری و پسرش، وی را از خودی های اپوزیسیون(ضد انقلاب) می داند .
  ـ
  این ادبیات و حمایت هایی که در دو فقره جدید توسط بی بی سی فارسی از بیت منتظری می شود، نشان از آن دارد که همانند دهه شصت که بیت او با واسطه اطرافیان جاهل و معاند وی، پاتوقی برای منافقین و لیبرال ها شده بود، اینک نیز معاندان نظام و دستگاه های رسانه ای آنها اعم از منافقین و لیبرال ها، هنوز به جهالت و نادانی عده ای در بیت آیت الله امید دارند و نشانه های آن، گاه و بیگاه از تلویزیون سلطنتی انگلیس دیده می شود. 
  ـ
  سایت بی بی سی فارسی در همراهی با قافله شبکه‌های ضد ایرانی سلطنت طلب، منافقین و بهایی‌ها به انتشار گزارش ها و تحلیل های جهت دار بر ضد احکام قانونی مربوط به انتشار اسناد سرّی توسط احمد منتظری پرداخت و در قالب‌های گوناگون به قوه قضائیه حمله و هجمه کرد.
  ـ
  javanenghelabi-montazeri-ahmad4ـ
  سنگ تمام گذاشتن اُرگان سازمان سیا برای احمد منتظری
  سایت رادیو فردا ارگان سازمان سیا نیز در واکنش به حکم  قانونی صادره شده برای احمد منتظری به حمله همه جانبه به قوه قضائیه پرداخت.
  ـ
  این نکته قابل توجه است که احمد منتظری فرزند شیخ معزول از هیچ کدام از این حمایت های بی پروای ضد انقلاب و گروهک تروریستی منافقین نه تنها برائتی نجسته، بلکه به مصاحبه با آنها پرداخته و مُهر تاییدی بر همکاری خود با ضد انقلاب میزند. 
  ـ
  تحرکات همه جانبه اخیر طیف ضد انقلاب و وحدت بی سابقه دشمنان بدنام جمهوری اسلامی ایران علیه قوه قضائیه در پوشش مسائل مختلف مانند حساب های قوه قضائیه ، حکم قانونی مربوط به  احمد منتظری ، ایستادگی در برابر مجازات فتنه گران و… به روشنی نشان می دهد طراحان سناریوی تخریب دستگاه قضا،‌ می کوشند از این طریق بر کارکرد نظارتی و عدالت محور قوه قضائیه تأثیر بگذارند و به سوء جریانات مالی، سیاسی و اخلاقی در حاشیه های به ظاهر امن ادامه دهند؛ غافل از آن که هر چه شعاع تخریب ها گسترده تر شود، قاطعیت نظام قضایی در برخورد با مفاسد اقتصادی و اداری افزایش می یابد.
  ـ
  مروری بر پشت صحنه هجمه های اخیر علیه قوه قضائیه نشان می دهد عده ای پروژه تخریب قوه قضائیه را از درون و عده ای از خارج از مرزها اداره می کنند. نقطه تلاقی این دوگروه، هدفگذاری پروژه تضعیف نظام جمهوری اسلامی ایران است؛ چرا که “عدالت” از ارکان این نظام و نماد مشروعیت آن به شمار می رود. دشمن تصور می کند با تخریب تصویر «عدالت قضایی»  در اذهان خواهد توانست مرزهای جنگ نرم علیه جمهوری اسلامی ایران را بپیماید.
  ـ
  انگیزه برخی دیگر از عوامل تخریب دستگاه قضایی، انگیزه‌ای سیاسی است. این عده تلاش می کنند تا ناکامی سیاسی و رویگردانی مردم از خود را در فضای بدون دستاورد با فرافکنی و تخطئه ارکان نظام جبران کنند.
  ـ
  امروز با روشن شدن ماهیت صحنه گردانان حمله همه جانبه علیه قوه قضائیه بیش از پیش می توان این مدال و سند افتخار ارزشمند را برای قوه قضائیه در تاریخ ثبت کرد که مجموعه‌ شبکه ها و عناصر و جریانهای ضد ایرانی بطور هماهنگ برای حمله به دستگاه قضایی ایران اسلامی مطابق ماموریت سازمان های جاسوسی غربی هم قسم شده اند. حمله و هجمه‌ای که به فضل الهی همچون دیگر توطئه‌های دشمنان جمهوری اسلامی ایران در ۳۸ سال گذشته ناکام خواهد ماند.
  ـ
  ـ
  ـ
  ـ
  S M S : 3000 28 28 38               E – mail : info@javanenghelabi.ir
  پیشخــوان جــوان‌انقــلابی

  ماجرای فرار شاه خائن از زبان همسرش / فرح دیبا: محمدرضا در حالی که از پلکان هواپیما بالا می رفتیم گریه می‌کرد/ پیام امام(ره) در مورد فرار شاه/ خوشحال‌کننده‌ترین خبر عمر حسن روحانی چه بود؟

  دسته‌گل برای ایرباس / ایران هشت‌سال پیش ماهواره به فضا فرستاد و امروز آخوندی برای ورود یک هواپیما، «جشن‌ملی» می‌گیرد!

  چرا خنّاسان به رابطۀ آقای‌هاشمی‌رفسنجانی و امام‌خامنه‌ای طمع کردند؟

  حماقت اپوزیسیون و درایت حزب‌‌الله در مراسم تشییع هاشمی

  ماجرای حواشی فتنه‌گران در مراسم تشییع‌جنازه هاشمی

  هاشمی چندین‌ساعت پیش از مرگ: نباید اجازه‌دهیم شرایط به گذشته برگردد!

  سریال تکرار یک اقدام مجرمانه از سوی برخی فعالین سیاسی + مصوبه شورای‌عالی‌امنیت‌ملی

  راز اشرافیت این کاخ چیست؟

  من خامنه‌ای‌ام، داماد آقای‌هاشمی!

  از فوت هاشمی تا موضوع هسته‌ای؛ وقتی صداوسیما بر اساس «جوگیری» عمل می‌کند!

  سعدالله‌زارعی: پیام دردمندانه رهبر انقلاب برای هاشمی احساس جریان‌انقلابی است / ضدانقلاب از فقدان هاشمی خوشحال شد

  حجت‌الاسلام سیدمهدی‌طباطبایی: آیت‌الله هاشمی را شهید می‌دانم / بدگویانِ هاشمی، حداقل از خدا بترسید؛ دیگر او نیست که شما را عفو کند؛ به عقل بیایید / هاشمی در حرم پیامبر مخالفانش را بخشید / بعد از هاشمی، نمازجمعه تعطیل شد / صداوسیما اگر از هاشمی تجلیل نکند، بیننده‌اش کم می‌شود

  آیت‌الله یزدی: آقای‌هاشمی برای نظام وزنه بود و یک عمر کار کرد / صفار: کسانی که دردوران دوم خرداد جلودار اهانت به آقای‌هاشمی بودند امروز برای دفاع از او آستین بالا می‌زنند / یامین‌پور: خیلی‌ها شبانه‌روز دنبال این بودند که بیانیه‌ای از ایشان علیه رهبری بگیرند

  شرط شهید احمدی‌روشن در خواستگاری درباره مبارزه با اسرائیل چه‌ بود؟ / از تدریس به زبان انگلیسی در دانشگاه شریف تا غلتیدن در خون با پیراهن مشکی عزای‌سیدالشهدا(ع)

  آقای احمدمنتظری؛ این همان اکبرشاه دهه شصت است!

  بغض و کینه رسانه هتاک از دکتر احمدی‌نژاد ادامه دارد

  روحانی: فرزند ثابت‌قدم روح‌الله، همراه و همدل رهبری و دلسوز مردم به ملاقات‌حق شتافت / او محبوب امام، خادم مردم و مایه آرامش رهبری بود

  فضیلت زیارت حضرت‌ فاطمه‌ معصومه(س) و احادیث خاص اهل‌بیت در شأن ایشان چیست؟ / چرا «دختر و خواهر و عمه» ائمه ازدواج نکردند؟

  وجود یک قوه‌قضائیه مستقل و شجاع را همه باید قدر بدانند / آمریکایی‌ها از حالا برای دوران بعد برجام فکر می‌کنند / عناصر چهارگانه اقتدار کشور و ملت‌ایران | تصاویر

  مقام معظم رهبری: فقدان هاشمی سخت و جانکاه است/ اختلاف نظرها نتوانست پیوند رفاقت را بکلی بگسلد

  لطفا به قوانـین درج دیدگاه‌ها توجه نماییــد :

  دیدگاه ها حداکثـر تا 24 ساعـت بعد بررسی و تاییـد خواهـد شد .

  لطفا از درج دیدگاه های بلند و طـولانی اجتنـاب نمایید.

  دیدگاه هایی که غیر مرتبـط با موضوع مطلـب باشد نشـر نخـواهد نشد.

  دیدگاه هایی که حاوی بار حقـوقی به افراد حقیقی یا حقوقی باشد یا حـاوی توهین به دین و مذهب رسمی کشـور ، نظام مقـدس جمهـوری اسـلامی و مسئولین آن ،اقوام ایرانی ویا توهین به دیگر کاربران سایت باشـد به هیـچ وجه تاییـد نخواهد شد.

  از نوشتن نظرات با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایئد.

  تعداد دیدگـاه‌هــا : ۰

  ارســــال دیدگــاه

  *

  *

  *

 • پربازدیدتـرین ها
 • پربحث تـرین ها
 • ماجرای فرار شاه خائن از زبان همسرش / فرح دیبا: محمدرضا در حالی که از پلکان هواپیما بالا می رفتیم گریه می‌کرد/ پیام امام(ره) در مورد فرار شاه/ خوشحال‌کننده‌ترین خبر عمر حسن روحانی چه بود؟

  فراخـوان های کشوری پایـگاه جـوان انقـلابی

  از ترور شخصیت مرحوم‌هاشمی تا نماز باکفش و بی‌وضو پشت سر او!

  اعترافات منافقین درباره برخورد تاکتیکی با مرحوم هاشمی

  دسته‌گل برای ایرباس / ایران هشت‌سال پیش ماهواره به فضا فرستاد و امروز آخوندی برای ورود یک هواپیما، «جشن‌ملی» می‌گیرد!

  چرا خنّاسان به رابطۀ آقای‌هاشمی‌رفسنجانی و امام‌خامنه‌ای طمع کردند؟

  سازه تازه کشف‌شده زیر میدان‌امام(ره) | تصاویر

  نماز امام‌خامنه‌ای بر پیکر هاشمی | فیلم

  حماقت اپوزیسیون و درایت حزب‌‌الله در مراسم تشییع هاشمی

  تخریب ۲۷ باره هاشمی در دولت خاتمی + سند

  مسیح‌مهاجری: هاشمی از شهیدبهشتی مظلوم‌تر بود!

  سقوط وحشتناک بخش ساختمان در دولت‌یازدهم + آمار

  ولایتی: هاشمی یک «امیرکبیر» و بلکه بالاتر از آن بود!

  روایت وزیربهداشت از آخرین نهار حجت‌الاسلام هاشمی‌

  دختر هاشمی بیهوش شد / نامساعد شدن حال امام‌جمعه تهران

  از ریزبینی شخصیت‌پردازی تا دوبله صدای نقش «هاشمی‌رفسنجانی» در «معمای‌شاه» | تصویر

  چرا مردم از این تخته‌سیاه و دکور تکراری خسته نمی‌شوند؟

  سعدالله‌زارعی: پیام دردمندانه رهبر انقلاب برای هاشمی احساس جریان‌انقلابی است / ضدانقلاب از فقدان هاشمی خوشحال شد

  سیدحسن‌خمینی: همسرِ «آیت‌الله» خطاب به بدن بی‌جان ایشان می‌گفت: «بی‌معرفت مگر قرار نبود مرا تنها نگذارى؟ حالا من بی‌تو چه کنم؟» / من که به اندازه عمرم از این مرد خاطره دارم ، ناباورانه نگاه می‌کردم

  دست گچ‌گرفته جلیلی در مراسم تشییع هاشمی | تصویر

 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • منبـر و حسینیه

  چرا مردم از این تخته‌سیاه و دکور تکراری خسته نمی‌شوند؟

  مداحی میثم‌مطیعی در شب وفات حضرت‌فاطمه‌معصومه(س) | صوت

  مداحی محمودکریمی در شب وفات حضرت‌فاطمه‌معصومه(س) | صوت

  تفسیر زیبای شعرکودکانه از زبان یک روحانی | فیلم

  نگاهتان به آقا باشد… / خاطره‌ منتشرنشده از تبعیت مرحوم آیت‌الله آقامجتبی تهرانی از رهبری

  آیا گرفتن سود بانکی حرام است؟ / نظر مراجع تقلید

  بررسی صحت سخن منسوب به حضرت عیسی(ع): اگر سیلی به صورتتان زدند…

  مردی که به تنهایی یک رسانه است

  کربلا؛ تنها جای جهان که آب سربالا حرکت می‌کند

  آیا می‌توان نماز جماعت را به اهل سنت اقتدا کرد؟

  فرد از چه زمانی باید خمس بدهد؟

  آیا حضرت محمد(ص) پیامبر جن‌ها هم بود؟

  فتوای‌ مهم آیت‌الله‌مکارم شیرازی: ازدواج دختران زیر ۱۳‌سال باطل است

  حسادت زنانه در بین زنان کدام پیامبر وجود داشت؟

  خداوند در این مکان با موسی (ع) سخن گفت / تصاویر

  بازسازی تاج گنبد حرم حضرت علی(ع) / تصاویر

  عزراییل، در هنگام جان کندن دو نفر، دلش به درد آمد

  مداح خردسال : از امام حسین(ع) یک «شلوار آبی» خواستم!

  شفای دختر ۱۱ ساله در پیاده‌روی زائران امام‌رضا علیه‌السلام

  تصاویری از مشهد؛ شهر نشاط مومنانه

  عفاف و حجاب

  ایرانی‌ها به تاریخ‌شان رجوع کنند، دیگر از غربی‌ها الگو نمی‌گیرند

  ماجرای دست‌دادن یک دختر ارمنی به امام موسی‌صدر و واکنش جالب ایشان

  آمار طلاق در ایران ناراحت کننده‌است

  مادر چادری، دختر مانتویی! چرا و چگونه؟

  سردار اشتری: نیروی انتظامی برای مقابله با بی‌حجابی ‌‌تنها مانده است

  شو لباس زنان با حجاب در هفته‌ی مد در نیویورک | تصویر

  مصاحبه سال ۱۳۵۸ آیت‌الله طالقانی درباره حجاب

  درآمد ماهانه روحانیون و طلاب چقدر است؟

  رواج مانتوهای حیازدا در بازار

  مایدا: هیچ کس من را مجبور به رعایت حجاب نکرده‌است / با حجابم به خودم احترام گذاشتم

  آیت‌الله مکارم شیرازی : حفظ حجاب بانوی تکواندوکار ایرانی در المپیک از کسب مدال مهم‌تر بود

  چرا گناه در جامعه رواج پیدا کرده‌است؟

  این الگوی حجاب اسلامی نیست!

  حراج عفاف در مزون‌های مجازی

  مانتوهای بی‌هویت یا برهنگی فرهنگی؟

  پوشش متفاوت زنان دربار و جامعه عربستان | تصاویر

  حجاب راهی برای بهتر دیده‌شدن

  چند می‌گیری ناهنجارم کنی؟ | تصاویر

  ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر و بررسی تخریب جایگاه والای دختران در فرهنگ و جامعه با ادعای گزاف پایین‌‏بودن جایگاه آنان

  کشف‌حجاب‌ خبرنگارشرق‌ در سفر ظریف | تصاویر

  دفاع و شهادت

  از عشت‌رانی در کاباره تا شهادت در جبهه

  آخرین دیدار نادر طالب‌زاده با شهیدهمدانی

  شهید دکترحجت‌اله‌رئیسی؛ نخبه‌ای که دفاع از اسلام را به پیشنهاد کار در مجلس سِنا با حقوق ماهیانه ۳۰ هزاردلار ترجیح داد

  دو ساعت قبل از شهادت آیت‌الله اشرفی‌اصفهانی چه گذشت؟ / ماجرای آخرین معانقه با حضرت‌امام(ره)

  یاد باد آن روزگاران، یاد باد | تصاویر

  خاطرات یک رزمنده نوجوان: با سیم‌ سر پاسدارها را می‌بریدند!

  نجات متوسلیان از زندان رژیم‌صهیونیستی کلید خورد

  روایتی تکان‌دهنده از شهیدی که پیکر او با گذشت ۱۶ سال سالم ماند

  «بابا رجب» غریبانه رفت / برای خودش که نشد؛ سرپناهی برای خانواده‌اش فراهم کنید

  روایت همسرانه از شهید ارباً اربا شده در سوریه: آسمانی‌شدن فقط مخصوص آقایان نیست

  مدافعان حرم و دخترهایی که بعد از شهادت پدر، بابایی می‌شوند

  ناگفته‌های شهید حاج‌رجب بعد از دیدار امام خامنه‌ای: به آرزویم رسیدم…

  ماجرای پیشنهاد بی‌شرمانه استاد زن امریکایی به «عباس بابایی» چه بود؟

  همسر شهیدعلیرضاتوسلی: آرزوی ابوحامد شهادت بود / شهید معتقد بود جنگ سوریه به آزادی قدس منتهی می‌شود

  جزئیات جدید ربایش دیپلمات‌های ایرانی در لبنان

  ماجرای برخورد شهیدچمران با رضاسگه!

  نامه اخلاقی یک شهید درباره «ماه رمضان»

  هفت پلان از زندگی شهید اسحاقیان

  نظر رهبر معظم انقلاب درباره فیلم ایستاده در غبار / حمیدیان: «ایستاده در غبار» چکیده رویاهای من است

  چند روایت از عوامل شهادت شهید سپهبد صیاد شیرازی

  خطوط قرمـز

  حماقت اپوزیسیون و درایت حزب‌‌الله در مراسم تشییع هاشمی

  ماجرای حواشی فتنه‌گران در مراسم تشییع‌جنازه هاشمی

  راز اشرافیت این کاخ چیست؟

  آقای احمدمنتظری؛ این همان اکبرشاه دهه شصت است!

  بغض و کینه رسانه هتاک از دکتر احمدی‌نژاد ادامه دارد

  موسوی گفت شرط لغو تظاهرات، صحبت‌کردن در صداوسیما است / پس از اینکه گفتم با شرط شما موافقت شد، قول داد تظاهرات را لغو کند، اما نمی‌دانم کدام خنّاسان ذهنش را عوض کردند

  برای حفظ حرمتها، خیلی از ادعاهای بابک‌زنجانی را علنی نکرده‌ایم/ وی ادعا کرده میلیاردها تومان به انتخابات ریاست‌جمهوری کمک کرده‌است/ ورود تجهیزات پیشرفته امنیتی به ریاست‌جمهوری با اجازه که بود؟/ دیپلماسی را منحصر به برجام کرده‌اند که نتیجه‌اش هم اینطور شده‌است

  بی‌احترامی به ساحت‌هنر در جشن شب یلدای دانشکده‌ هنر اصفهان / مسئولان فرهنگی باید پاسخگوی این حرکت شنیع باشند

  پرونده‌ فتنه‌۸۸ باید باز بماند / فتنه‌گران منویات خودکامانه خود را بعنوان صیانت از رای مردم جا می‌زدند

  توصیه امام‌خامنه‌ای به «حاج‌قاسم» درباره سوریه

  فتنه ۳۲۴٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومانی / لیست تحریم‌هایی که بعد از فتنه ۸۸ بخاطر قانون گریزی اصلاح‌طلبان بر ملت ایران تحمیل شد

  از پاره‌کردن پرچم هیئات‌ها و برهنه‌کردن مردم توسط فتنه‌گران سبزپوش حامی موسوی تا وحشی‌خواندن عزاداران حسینی توسط کروبی

  خون‌فرزندم به گردن موسوی، کروبی و خاتمی است / عذرخواهی سران‌فتنه هم جای جوان‌شهیدم را نمی‌گیرد

  ۶ هشدار مهم مقام‌ معظم‌ رهبری‌ به سران‌فتنه

  چه کسی برای اولین‌بار به فحاشی سیاسی پشت تریبون عمومی دست زد؟ / علی‌مطهری خطاب به نماینده مجلس: «بتمرگ! پُف..» | صوت

  وطن‌فروشی در حد تام و تمام؛ نامه‌ی جمعی از عناصر ضدانقلاب به رئیس‌جمهور آمریکا برای افزایش تحریم‌ها علیه ایران

  سخنرانی معاون حسن‌روحانی در نمازجمعه یزد به دلیل تخریب دولت‌قبل به جنجال کشیده‌شد | فیلم

  آقایان روحانی، ظریف و سیف لطفاً پاسخ گوی خدا باشید! / چه کسانی درباره برجام ناحقی کرده‌اند؟

  همکاری سفارت‌ایران در آلمان با یک مازوخیست + تصویر و سند

  رقم اختلاس در صندوق ذخیره‌فرهنگیان به ۱۲ هزارمیلیاردتومان رسید / «سفر به آنتالیا» و «واگذاری خودروهای ۱۷۰ میلیونی» از بخشنامه‌های صندوق بود / برخی از مسئولان صندوق در «بنیاد باران» مسئولیت داشتند

  شــــــوک
  خـانه و خانواده

  چرا زندگی مجردی از سال ۹۰ اوج گرفت؟ / آمار ازدواج‌ نکرده‌ها

  تفسیر زیبای شعرکودکانه از زبان یک روحانی | فیلم

  زندگی در گور؛ روایت انسان‌هایی که در منجلاب نگون‌بختی، فقر و اعتیاد گورخواب شده‌اند | تصاویر

  دورهمی زنانه یا پارتی‌ شبانه؟!

  جشن‌تولد کودکان شهدای مدافع‌حرم | تصاویر

  ساعتی ۱۰ میلیارد ریال مواد مخدر در ایران معامله می‌شود

  ثبت ۱۹ طلاق در هر ساعت در کشور!

  ۱۴ کلیدطلایی برای گشودن درِ خانه‌عشق

  زن چگونه در نیمی از دارایی مرد سهیم می‌شود؟

  روایتی جالب از ازدواج آیت الله مهدوی‌کنی (ره)

  «حسینیه‌ کودک» ابتکار جالب فرهنگی در مشهد مقدس

  ۱۰ اسم دختر و پسر دارای بالاترین فراوانی

  فضای‌مجازی و بلوغ زودرس جنسی

  ابتکار جالب داماد در تزیین «ماشین عروس» | تصویر

  دولت کانادا برای تولد فرزندسوم ۲۶ میلیون تومان هدیه می‌دهد

  عروسی سنتی در روستای انبوه عمارلو | تصاویر

  مزاح آیت‌الله طالقانی درباره دلیل دو همسره بودنش

  خطری که دانش آموزان ایرانی را تهدید می‌کند

  سنت‌های دست‌ و‌ پاگیر در ازدواج چیست؟

  ازدواج اولویت هفتم جوانان ایرانی!!

  دانش و سـلامت

  باز هم با مدیریت علی‌لاریجانی بدون شنیده‌شدن صدای مخالفان یک طرح کلان کشوری تصویب شد / وقتی بیمه‌ها به نفع پزشکان و به ضرر مردم زیر نظر وزارت‌بهداشت میرود

  فواید روابط عاشقانه برای بدن

  تماشای فیلم های مستهجن این پیامدهای ناگوار را دارد

  اگر این نشانه‌ها را دارید، سکته مغزی در راه است!

  مردان بیشتر از زنان به زوال حافظه دچار می‌شوند

  خوردنی‌های خوشمزه سرطانی

  با کودکان به شدت وابسته چه باید کرد؟

  مشاجره زوجین حتی جلوی نوزادان ممنوع

  نکاتی مهم درباره افراد رک گو

  چرا فکر می کنیم قیافه جذابی نداریم؟

  نحوه برخورد درست با کودکی که مرتکب خطایی شده است، چیست؟

  چپ دستی؛ مزیت یا اختلال؟!

  علت سیاهی زیر چشم چست؟

  اگر با کسی بحث می کنید این قواعد را رعایت کنید

  راه حل فوق العاده خانگی برای دندان‌درد

  پرخاصیت‌ترین میوه‌های پاییزی را بهتر بشناسید

  با آنفلوآنزا بیشتر آشنا شویم

  مر‎‎غ‌ بالای ۱۸۰۰ گرم وزن نخرید +علت

  ٢ هزار میلیارد کهکشان در جهان وجود دارد

  راه‌هایی برای شناسایی و مبارزه با شپش‌سر

  ورزش پهلـوانی

  تغییر نام ورزشگاه مشهد به نام «تختی» توسط امام خامنه‌ای

  علت مرگ رازآلودِ مرحوم غلامرضا تختی چه بود؟ / از سینه‌شکافته‌شده پهلوان تا لخته‌های خون پشت سر / اشتباه بزرگ سیاسی تختی چه بود؟

  بیانیه تند کی روش علیه برانکو درباره اتفاقات اخیر

  استقبال ۴۰ هزارنفری از بازی سپاهان

  بینی افشاگر پشت‌پرده استقلال را شکستند | تصویر

  تغییر رسمی مدال برنز کیانوش رستمی به نقره

  یک روز تمرین تنیس چقدر هزینه می برد؟

  اهدای هدیه رهبری به بانوی تکواندوکار/ تصاویر

  علی‌دایی در اتوبوس شرکت‌واحد | تصویر

  چرا «مک دونالد» باید قبل از انتخابات در ایران افتتاح شود؟

  عواقب سردادن شعارجعلی توسط هواداران تراکتور

  آقای‌دایی! تشخیص میزان ارتباط حجاب و اسلام با شما نیست

  واعظی‌آشتیانی: برانکو کجا عزت ایرانی را درک می‌کند؟ / متأسفم برای مدیری که تشخیص نمی‌دهد امارات دشمن ماست!

  شایعه باورنکردنی در مورد ستاره تیم ملی ایران

  عمیدی: بخدا اهل دوپینگ نیستم

  اخطار باشگاه استقلال به علی ضیا

  تصویری تلخ از اقدام زشت عباس‌جدیدی

  شهادت بازیکن تیم فوتبال العهد لبنان در سوریه

  حمله‌ گازانبری کی‌روش به ساکت و تاج

  کفاشیان و اسدی در خطر جلب و بازداشت!