پایگاه جوان انقلابی JavanEnghelabi.Ir
 • صفحه نخست
 • پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ | Thursday 19 January 2017
  پایگاه جوان انقلابی JavanEnghelabi.Ir
  کـد خـبر : 5549 نویسنــده : جوان انقلابی ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۰۰ ۱۳۶ نظـــــر
  بازدیـد از صفحــه اولنسخـه چاپیارسال به دوستـان ذخـیره  

  مصاحبه روزنامه ایران با اولین کسی که در کشور از رئیس جمهور سابق تجلیل کرد

  ماجرای دیدار مدیر جوان انقلابی با دکتر احمدی‌نژاد

  دیدم چهـره‌ا‌ش به شدت خسته است! دلیلـش را پرسیدم. گفت : سه شـب است تا صبح از ذوق آمـدن دکتـر خواب به چشمانش نیامـده! به او گفتم حرف دیگـری نداری؟ گفت دعا بکـن شهیـد بشوـم ، شهیـد گمنـام!! تازه یادم افتاده بود که اسمش را بپـرسم. گفـت : مهم نیسـت بنویس “ سیـّد“

  به گزارش پایـگاه جـوان انقـلابی ؛  سفر یکـروزه دکتر احمـدی نژاد در قـالب چهارمین دوره سفرهای استانی ایشان به استان اصفهـان در هفته اول اردیبهشت ماه سال گذشته با حاشیه هایی همراه بود که بیش از همه نشـان از عشق وعلاقـه جـوانان ، روحانیـون و همـه مردم این خطه به رئیس جمهور سابق بود. حاشیه نگاری زیر توسط روزنامه ایران ، روایت بخشی از حمـاسه حضور علاقمنـدان به اوست :

  ــــــــــــــــــــــــــــــــjavanenghelabi - ahmadinejad 4ـ

  تصویر بنر معـروف بالا که تیتـر اول سایت ریاست جمهوری شد

  ـ

  نزدیکای جایگاه بـودیم که ناگهـان دیدم یک جوانی با دوستش به همراه یک بنر بزرگ و یک عکس از دکتر احمـدی‌نژاد و شهید بهشتی به سمت خـودروی دکتر دوید…

  وقتی دکتر رفت ، دیدم نفس‌نفس‌زنان روی زمین افتاد. با کمک دوستش به سختی بلنـد شد. کنارش رفتم و پرسیدم چی شده؟ گفت : دکتر بنر و عکس من را دید و بغض خاصی در گلویش احساس کردم. گفتم چرا نوشتی امروز احمـدی‌نژاد بوی بهشتی می‌دهد؟! نفس عمیقی کشید و گفت : وقتی در یک جامعه دینی و ارزشی فضای تهمت و تخریب به وجود می‌آید ، کار بـرای ولی حق و امـام جامعه سخـت می‌شود. شهید بهشتی هم همیـن‌جور بود. مگر حضرت امـام رحمت الله علیه نمی‌دانستند که ایشان گنـاهی ندارند و به ناحـق مورد هجمه هستند؟! می‌دانستنـد، ولی اولین سخن ایشان در دفـاع از شهیـد بهشتی بعد از شهـادت ایشـان بوده اسـت. چرا؟ چـون جریان نفـاق و بـرخی خواص بی‌بصیـرت طرفدار حق با خلق فضای تهمـت و دروغ کـار را برای امـام حق سخت کردند.

     آن جوان بعـد به قیس بن سعـد ، استانـدار امام علی‌ علیه السـلام در مصر اشـاره کـرد که به خـاطر همیـن جوسازی‌ها و فضـای دروغ و تهمـت ، مولا علی علیه السـلام بر‌خلاف میـل باطنی خویش و با علم به کـاردانی و لیاقت وی، مجبور به عـزل او می‌شـوند. آن جـوان حتی به وقـایع صـدر ‌اسلام اشاره کـرد و گفت : این جریـان در زمان پیـامبر اسلام‌ صلی الله علیـه و آلـه و سلم  کـاری کرد که پس از توصیف امیر المومنین علیه السـلام در جنـگ خنـدق، حضرت محمد‌ صلی الله علیـه و آلـه و سلم  تا مدت‌ها هیچ سخنی در باب فضیلت امام علی علیه السـلام نتوانستند بگوینـد و حتی کار به جایی رسید که پیامبر اسلام صلی الله علیـه و آلـه و سلم  در روز غدیر ، با ملاحـظه این جریان نـفاق و این خواص مدعی ولایتمداری، دغدغه عدم اجرای ابلاغ امر خـدا را دارد و حتی کار به جایی می رسد که خـداوندا آیه نازل می‌کنـد :    والله یعصمک من‌الناس.

     امروز هم همین گونه است و به نظر من حمـایت و نـگاه رهبـری به دولـت دهـم فرقی با دولت نهم نکرده است. حضـرت آقا در آخـرین دیدار خـود با دولـت دهم که کارنامه هشـت ساله دولـت احمـدی‌نژاد برای آیندگان است ، عملکرد دولـت‌های نهـم و دهم را ، برجسته کـردن ارزش‌های انقلاب می‌نامند و حتی برای این سخن خود ۳ قید  خوشبختــانه کامـلاً برجستـه به کار می‌بـرند. آیا این حـرف‌ها و تهمـت‌های امـروز را می‌توان با حـرف‌های آقا جمع کرد یا نعـوذ بالله رهبـری از اوضـاع کشور و رویکـرد دولـت بی‌اطلاع هستنـد؟!!

  ـــ

  javanenghelabi - sadat 2ــ

  از او پرسیدم چرا نوشتی شهید احمدی‌نـژاد؟ آهی کشیـد و گفـت : منظـورم از شهیـد ، شهادت فیزیکی و جسمی نیست ، بلکه تـرور شخصیتی دکتـر است. شما می‌بینید که چگــونه بر ضـد ایشـان هجمه می‌کننـد. تلاش می‌کننـد تا ارزش‌های دکتر را به ضد‌ارزش تبـدیل کنند. واقعاً عجیب است. کسانی که برای ولایت و انقلاب تا به حال قـدمی بر‌نداشته‌اند و فقط حرف می‌زنند، می‌گوینـد احمدی‌نژاد با ولایت مشکل دارد! احمدی‌نژاد استکبارستیز نیست، احمـدی‌نژاد از مـردم دور شده است. البته حق احمدی‌نژاد کمتر از شهادت نیست و مطمئناً آرزوی دکتر هم همین است. شهادت یعنی عـاقبت به خیـری و بالاتـرین اجر مجاهـدت در راه خـدا ،  همیـن است. حضـرت امام خمینی رحمت الله علیه در مورد شهید بهشتی می‌فرمایند که شهادت ایشان در برابر مظلومیت وی ناچیز است. من شهید بهـشتی و دوران ایشـان را ندیـدم، ولی امروز به خـوبی متوجه می‌شـوم!!

  به ساعتم نگاه کردم، زمان خیلی زود گذشته بود و دکتر در میدان امام خمینی رحمت الله علیه و در جمع مردم بود، ولی دلم نیامد که دلیل طراحی بنری که حاوی تصـاویر دکتر احمـدی‌نژاد از سال ۸۴ تا ۹۱ است را نپرسم! با خنده گفت : این عکس مسیر خدمتگزاری یـک انسان مخلص و مؤمن در راه خدا است. قدیمی‌ها می‌گویند طرف در این کار پیر شده است! احمـدی‌نژاد هم در راه گفتـمان امام و انـقلاب و خدمت به مردم و… به شدت پیر و شکسته شده است. ایـن سخن را که گفت به یاد سخنان رهبر انقلاب در شهریور پارسال به دکتر احمدی‌نژاد افتادم. آنجا که آقا فرمودند : برای خدا کار کنید و لحظه‌ای را به خدمت مردم و کشور از دسـت ندهید ؛ اگر کسی نبیند خدا می‌بیند….

     اما عصر روز چهارشنبه مراسم حماسه حضور با عنوان «نقش جوانان ایران اسلامی در تحقق حماسه سیاسی و اقتصادی» با حضور جمعی از روحانیون و جوانان و دختران و پسران اصفهانی برگزار شد که برای پوشش خبری این مراسم خودم را به سالن اداره کل راه و شهرسازی شهر اصفهان رساندم . در این مراسم که رسماً‌ از ساعت ۱۷:۱۰ آغاز شد دکتر محمود احمـدی‌نژاد رئیس جمهور، مهندس اسفنـدیار رحیم مشایی رئیس دبیرخانه جنبش عدم تعهد، مهندس موسوی رئیس دفتـر رئیس جمهور، دکتر غلامحسین الهام سخنگوی دولت، علی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی و عباس ذاکر اصفهانی استاندار اصفهـان برگزار شـد دارای حـواشی بسیار زیادی بود.

     دو ساعت مانده به آغاز مراسم، سالن اجتماعات که به نظر ظرفیتی بالای ۵۰۰ نفر را داشـت ، پر شده بود و همین عامل سبب شـده بود تا بـرخی از آقایان و خانم‌ها سر پا بایستند و آنهایی هم که توانسته‌ بودند برای خود صندلی فراهم کنند در راهروها نشسته بودند. دو نفر از شرکت کنندگان در این مراسم با هزینه‌های شخصی خود عکس‌هایی از مهندس مشایی در حال زیارت حرم سیده زینـب (س) یا مقام راس‌الحسیـن(ع) که در سفر به مصـر انجام شـده بود و یا پوستری از رئیس جمهـور و مهندس مشـایی را که بر روی آن عبارت « بازوان رهبـری » نوشته شده بود را چاپ کرده و آنها را در بین جمعیت توزیع کردند. اگر چه این اقـدام طـرفداران رئیس‌جمهور و مهندس مشایی به صورت کاملاً خـودجوش صورت گرفته بود اما این موضـوع سبـب شد تا برخی از حاضـران تصور کنند که این مراسم به گونه‌ای همایشی تبلیغاتی و انتخـاباتی برای مهنـدس مشایی است

     تا قبل از شروع مراسـم و آمدن رئیـس جمهور و هیئت همراه به سالن اجتمـاعات اداره کل راه و شهرسازی اصفهان، آقایان حاضـر در این مراسم که البته به دو طیـف حـامی دولـت و مخـالف دولت تقسیـم شده بودند، مدام‌ شعارهایی له یا علیه رئیس جمهـور و مهندسجمشـایی سر‌می‌دادند. شعارهایی نظیر « خامنه‌ای زنده باد ؛ مشایی پاینده باد »، « احمدی زنده باد؛ مشایی پاینده باد »، « احمدی، مشایی؛ دو یاور ولایی » و « چپ، راست،‌کارگزار؛ علیه خدمتگزار » از جمله شعارهایی بود که توسط حامیان دولـت و مهنـدس مشایی سر داده می‌شـد. ساعت ۱۷:۱۰ و همـزمان با ورود رئیس جمهور و هیئت همراه به مراسم حمـاسه حضور ، جمعیـت حاضر در سالـن یکپارچه شعارهایی نظیر «صلی علی محمد یاور رهبر آمد» یا «صلی علی محمد، بوی رجایی آمد» را سر می‌دادند که هنوز ثانیه‌هایی نگذشته بود که این شعارها جای خود را به سوت و کف حاضران در مراسم داد.

     در حالی که مدام برخی از مخالفان دولت در تریبون‌هـای مختلف ادعا می‌کننـد که رئیس‌جمهور و اطرافیان وی با روحانیت مشکل دارند اما در ردیف سـوم این همایش، بیش از ۱۴ تن از روحانیــون استـان اصفهان در حالی که عکس‌هایی از مهندس مشایی را در دسـت داشتند نشستـه بودند که پس از ورود رئیس‌جمهور و مهندس مشایی به سالن اجتماعات، علاوه بر استقبال گرم و صمیمی از این دو نفر، تلاش داشتند تا با دکتر احمدی‌نژاد و مهندس مشایی از نزدیک مصافحه داشته باشند. کمتر از نیمی از جمعیـت حاضر در سالن را خانم‌ها تشکیل می‌دادند که برخی از آنها بر روی کف دستان خود شعارهایی نظیر «خامنه‌ای زنده باد؛ احمـدی پاینده باد»، «حـزب فقط حزب علی؛ رهبـر فقط سید علی» و «جانم فدای سیـد علی» را نوشتـه بودند.

  هنوز دقایقی از آغاز مراسم حماسه حضور نگذشتـه بود که این بار نیز پوسترهای مختلفی با مضامین «مالک اشتر علی به اصفهان خوش آمدی»، « مرگ بر نفاق و دو رویی» ، « زنده باد بهار؛ سلام بر مرد بهاری»، «مشایی، احمدی ؛ مدافع رهبری»

  و « رهبـرا تا آخر ایستـاده‌ایم » و پوستری از عکس‌های رئیس جمهـور و شعـاری با این مضمـون که «هستیم بر آن عهد که بستیم » بر روی دستـان دخـتران و پسـران حاضر در مراسـم ، نقش آفرینی می‌کــرد ، دو نفر از آقایان جوان حاضر در مراسم نیز تی‌شرت‌هـایی که بر روی آن عکـس رهبر معظـم انقلاب اسلامی و رئیس‌جمهور با این شعار که «فدائیان ولایـت ؛ حامـیان سردار عـدالت» را بر تن داشتنـد در بیـن حضار ، خودنمـایی می‌کرد.

     بعد از اجرای مراسم نقـالی ، رئیس جمهــور به جایگاه رفت تا سخنرانی خود را آغـاز کند که جمعیت مخـالف دولت که سازمانـدهی شده بودنـد ، شعارهایی نظیر «احمدی حیـا کن ؛ مشایی رو رها کن» را سر می‌دادند که جمعیت مدافع دولت نیز در پاسخ به این شـعار مخالفین، یکپارچـه و با صـدای بلند شعار « مشـایی پاینده ؛ رئیس‌جمهور آینده » را سر دادند.

     رئیس جمهــور نزدیک به ۵۰ دقیقـه، با آرامشی مثـال زدنی، سخنرانی خود را ایـراد کرد. دکتر احمـدی‌نژاد در بخشی از سخـنان خود، خاطـره‌ای از یکی از آقایـان که خیلی به دولـت بد و بیـراه می‌گــوید و هر روز به دولـت تهمـت می‌زنـد را نقل کـرد و گفـت : این آقا، یک دوره فرصـت گیـرش آمد و همـان دوره استفاده کرد و ۱۰ – ۱۱ میلیارد بُرد. چهار – پنج سـال است که دنبالش هستیم که آن را برگردانـد ، اما انگار نه انگــار. ۲۵ – ۲۶ میلیـارد به رفیـقش داده و او هم به دنبال کاسبی رفتـه است. زد و بند برای یک عده امروز عادی شده است. چهار و پنج سـال است که دنبـال این فرد هستیم و می گوییـم تو را به جدت این پول را برگـردان ولی خبری از پول نیست.

     دکتر احمدی نژاد همچنین با بیان این که آقایی هم هست که این روزها خیلی با دولت تند برخورد می‌کند، افزود : این فرد در دولت نهم پیش من آمد و گفت برای صیـانت از انقـلاب نیاز به فعـالیت سیاسی و احزاب داریم و برای فعالیت سیاسی و فعال بودن احـزاب هم به کار اقتـصادی نیاز است. این فرد با تشـریح وضعیت سیـاسی کشور اظهارداشـت که الان دو جناح در کشـور داریم که برای فعالیت های سـیاسی خود نیاز به فعالیـت های اقتصـادی دارند که در پاسخ به وی گفتم چه کاری از دست ما ساخته است؟ او پاسخ داد شمـا بر اساس قانون واگـذاری شرکت‌هـای دولتی به بخش خصوصی ، دستـور دهید دو شرکت نفتی دولتی را بدون دریافت وجه به این دو جنـاح واگذار کنند تا فعالیت اقتصـادی کنیم و در ادامـه آن با فعالیت سیاسی انقلاب را حفظ نماییم. به آن شخص گفتـم پیشنهـاد خوبی است آن را مکتوب و به من تحویـل دهید که وی نیز چنین کرد و الان آن پیشنهاد نزد من اسـت. رییـس‌جمهـور در این هنگام، در پاسخ به یکی از حاضران که خواسـت اسم این افراد را فاش کنـد ، گفت : خودشان، خودشان را لو می‌دهند.

     سخنـان دکتر احمـدی نـژاد پایان نیافتـه بـود که ناگهـان ، صـدای کوبنـده‌ای توجه همـه را به خـود جلـب کرد. همان جـوان ظهـری بود که با صـدایی بلند به رئیـس جمهور می‌گفت : که می‌خـواهم یک دقیقـه با شمـا صحـبت کنم! نفس در سینه‌هــا حبـس شده بــود و همه نـگاه‌ها و دوربین‌هـا به سـوی او دوختـه شده بود.

  ـ

  javanenghelabi - ahmadinejad 3 ـ

  او گفت : آقای دکتـر! از سال ۸۴ به شما و شعار عدالت و ولایتمداری و خدمت به مردم و استکبارستیزی شما دلبسته‌ام و در این ۸ سال پا به پای شما و در راستای حمایت شما آمده‌ایم. آقای دکتر! اگر به شما تهمت انحراف ، فراماسونری، حجتیـه ، بهـایی ، ضـدیت با ولایت ، ملی‌گرایی و… می‌زننـد به ما هم می‌زنند. اگر ناجوانمردانه به شما فشار می‌آورند و فضا را برای شما سخت و تنگ می‌کنند با ما هم همین گونه هستند و شاید هم بیشتر. باکی نیست بگذار صد بار بگویند انحرافی و فشار بیاورند، ما به عهـدی که در سـال ۸۴ با شما ورهبــری بستیم پایبند هستیم.

  ـ

  javanenghelabi - ahmadinejad 5ـ

  دکتر احـمدی نژاد در حال استماع به سخنان یک جوان انقلابی حامی گفتـمان انقلاب اسلامی

  ـ

  آن جوان ا عشق و شور خاصی ادامه داد : شما در دیدار با دانشجویان فرموده بودید که دلم برای یاران هشتاد و چهاری خودم تنگ شده! مگر ما مرده ایم آقای احمدی نژاد که شما این حرف ها را می زنید؟ همه ی ماها که اینجا هستیم یاران هشتاد و چهاری شما هستیم و تا وقتی که جان داشته باشیم و نفس بکشیم در کنار شما و همراه شما هستیم….

      در گوشـه‌ای از سالن که عـده‌ای مخـالف نشستـه بودند صدایی آمد که به شرطی که مشـایی نباشـد و صـدای کف و سوتشان بالا رفـت. آن جـوان با اخـم و جذبه آن‌ها را ساکت کرد و خطاب به رئیس‌جمهـور گفت : خـواهشی از شما دارم! دوباره نگاه‌ها به سوی او دوختـه شـد که او در ایـن شـرایط چه خـواسته‌ای از رئیس‌جمهـور دارد؟!

  او گفت : می‌خواهم به خاطر ۸ سال خدمتگزاری و ولایتمداری و استکبارستیزی و مردمی بودن و همچنین به خاطر ۸ سال سکوت و خون دل خوردن و تحمل فشارها و سختی‌ها و به خاطر همه خوبی‌های شما در این ۸ سال نه فقط به نمایندگی از جوانان اصفهان بلکه به نمایندگی از جوانان ایران و جهان که به آن‌ها اندیشه جهانی شدن در افق مهدویت را آموختی دست شما را ببوسم.

     هنوز دکتر احمـدی‌نژاد که با دستی زیـر چـانه عمیقاً به سخـنان این جـوان گـوش می‌داد فرصت پاسخ پیدا نکرده بود که آن جوان به طـرف سن، حـرکت کرد. دکتر احمـدی‌نژاد با حالت امتناع گفت : من کوچیک و دست بوس و مخلـص همه شمـا هستم ؛ من بارها گفتـه ام که به ایمـان و پـاکی و شجاعت و صف شکنی ، تاریخ سازی و تمدن سـازی شما باور دارم.

     آن جــوان خـود را به دکتـر رسـاند و چفیـه‌ای را که به دوش خـود بود درآورد و آن را به دوش رئیس‌جمهــورش انداخت و وی را با عشـق و علاقه خاصی در آغـوش کشیـد و او را بوسیـد و برخـلاف امتناع شدید دکتر دستـان وی را بوسه باران کرد. بعـد هر دو رو به جمعیـت ایستادنـد و برای آنان دسـت تکان دادند…

  ـ

  javanenghelabi - ahmadinejad 2

  javanenghelabi - ahmadinejad 1ـ

  وقتی جـوان از سن پائین آمـد، دیدم دو دست خـود را به بالا گرفته بود و خدا را شکر می‌کرد. بیرون سالن او را دیدم که در گوشه‌ای تنها در حال تفکر عمیقی بود. به او گفتم : گل کاشتی پسر! چه کار کردی؟! گفت : خودم نیز در فکر این کارها نبودم ولی دیشب بعد از نمازم شبم توسلی به امام زمــان (عج) کردم و از او خواستم که فردا بتوانم کاری بکنم تا ذره‌ای از مظلومیـت احمـدی‌نژاد کم بکنم. وقتی از نزدیـک ایشان را دیـدم به شـدت بهت‌زده و متعجـب شدم. ایشـان به شدت شکستـه شده بـودند و تمـام محاسن‌شان سفید بود . خیلی برایم سخـت و زجـرآور بود. دکتـر همه وجـود و عشـق ماست. کاش من میمـردم و این لحظـه را نمی‌دیـدم.

     گفتم چرا چفیه را به دوش دکتـر انـداختی؟ گفت : خواستم تا رسانه‌ها و افراد مدعی ولایتمداری بدانند که احمدی‌نژاد هم خیلی از آن‌ها جلوتر و مطیـع‌تر است و او سربـاز واقعی ولایت و ادامه دهنده راه شهداست.

     گفتم : چرا دستش را بوسیدی؟ گفت:‌ چون ایشـان دست مولایم امـام خامنـه‌ای را بوسیده، چون دست پدران شهید را می‌بوسد و برای رضای خدا کار می‌کند و با این دست مشـت به دهان استکبـار می‌زند. چون اعتقاد دارم اگر حضرت آقا دست راستشان مجــروح است صاحب این دست که بوسیـدم دست راست رهبـر است.

     دیدم چهـره‌ا‌ش به شدت خسته است! دلیلـش را پرسیدم. گفت : سه شـب است تا صبح از ذوق آمـدن دکتـر خواب به چشمانش نیامـده! به او گفتم حرف دیگـری نداری؟ گفت دعا بکـن شهیـد بشوـم ، شهیـد گمنـام!!

      تازه یادم افتاده بود که اسمش را بپـرسم. گفـت : مهم نیسـت بنویس “ سیـّد

  ـ

  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

  ـ

  بـرخی از کامنــت های منتشـر شــده در سایـت شبکـه ایــران درباره این حاشیــه نگاری :

  • • علی : سلام. من هم افتخار داشتم با این دوستمون در قسمتی از مسیر همراه باشم.واقعا لیاقت شهادت داشت،ترسی نداشت،احمدی نژادی اصل بود. دوستی بنام شاهرخ داشت که کمکش میکرد که اونم دمش گرم. چه ذوق و شوقی که نداشت.چه دل پری که نداشت. من هم به اندازه او از دیدن دکتر خوشحال بودم و دکتر را در اکثر مسیر شلوغ استقبال،همراهی کردم و صحنه های بسیار زیبایی دیدم که تا این حد هم نمیدانستم دکتر در دل مردم جای داره. اما حیف که من از اینده ام ،ابرویم و تهمت ها میترسم و لیاقت احمدی نژادی بودن ندارم اما دکتر دوست دارم و مخفیانه حمایتت می کنم.
  • • حامی : “اعتقاد دارم اگر حضرت آقا دست راستشان مجروح است صاحب این دست که بوسیدم دست راست رهبر است.”
   این قشنگ ترین بخشش بود
  • • خ.خوارزمی : خوش به سعادتت سید!
   باور کن نمیتونم جلوی اشکامو بگیرم
   اولین باره که توی زندگیم ایننننننننننننننننننننننننننننننننهمه به یه نفر حسودسم میشه
   خوش به سعادتت که تونستی دستشو ببوسی
   زهی سعادت!
  • ilia.naraghi : سید به منم گفت دعا کن شهید بشیم گفتم ایشالله … ولی سید منحرف شما کجا ما کجا بوی شهادت میدادی خوشبحالت
  • • سعید یاسر : یاد جلسه با دکتر توی اصفهان در دلم زنده شد… دقیقا همه سالن این حس های زیبا را باهم داشتند
   هروقت احمدی نژاد را دیدم اشک میهمانم چشمانم است و این متن نیز یادآور همان لحظات
   زنده باد بهار و ایران اسلامی
  • • علی.ش : من علی هستم و افتخار داشتم که سید عزیز رو در گرفتن بنر در طول مسیر دیدار مردمی احمدی نژاد و میدان حضرت امام خمینی اصفهان یاری کنم . وقتی بنر رو می گرفتم انگار به هزار و چهارصد سال پیش برگشته بودم و دقیقا حس و حال زمان مسلم بن عقیل و مختار رو پیدا کرده بودم . چرا که دکتر احمدی نژاد در ابتدای کار با سلام و صلوات و حمایت دوستان کار خودش رو شروع کرد ولی متاسفانه بعضی از این دوستان نتونستند تا آخر راه ادامه بدن و وسط راه اسیر هوی و هوس شخصی و گروهی و اسیر تبلیغات سوء شدند . به امید شهادت من و سید و دکتر احمدی نژاد در رکاب حضرت مهدی ( عج )
  • • ناصر : شاهرخ جان ! سلام
   من پیرمرد هم دلم می خواهد شهید شوم . دورادور دست این سید بزرگوار رو می بوسم که تو این زمانه- دوره جولان کوفیان- جلوه ای از فتوت را به نمایش گذاشت . شما جوانید و دعایتان مستجاب؛ برای من روسیاه هم دعا کنید ، در راه حق _ اسلام عزیز ، محبت خمینی و خامنه ای نازنین ، و مسیری که این دلاور: محمود احمدی نژاد طی کرده – عاقبت به خیر و شهید بشم .
  • • العبدالضعیف الذلیل الحقیر : شما رو خدا اینقدر با فشارم بازی نکنید…
   من بخاطر دوری راه و فشردگی برنامه هام نتونستم بیام، دارم کلی حرص میخورم که چرا این مراسم رو از دست دادم…
   بچه های اصفهان! اگر سید رو دوباره دیدید از قول من بهش بگید: خیلی مرده، خیلی بامعرفته، شاید با این کارش یه ذره از غصه های دکتر رو کم کرد…
   به امید شهادت دکتر عزیزمون و ما طرفداراش در راه مولامون مهدی(عج)…
  • • دوستدار محمود : ای کاش من جای تو بودم
  • • بهرام پورجواد : به خدا وقتی این مطلب راخوندم گریه ام گرفت . خوش به حالش کاش منم بتونم تو تبربز پاشو ببوسم
  • • خ.خوارزمی : درست مثل من
   منم کلی گریه کردم با خوندن این مطلب
   جالبه! چقدر احمدی نژادیها مثل هم فکر میکنن!
   وچقدر دلهامون به هم نزدیکه
   جالبه که دلهای هممون به عشق مولا صاحب الزمان به هم وصله ونهایتا به دل احمدی نژاد عزیزمون.
   اینطورنیست!؟
  • • حامد حامد : هستیم بر آن عهد که بستیم   زنده باد بهار
  • • جوان : سلام. ما دیگر جوانان اصفهانی هستیم که به دلیل شلوغی سالن نتوانستیم وارد شویم.  ما هم هم صدا با این دوست عزیزمان که در سالن چنین حرکتی را کرد هستیم. احمدی نژاد  بدانند که تا آخرش ایستاده ایم.

  S M S : 3000 28 28 38               E – mail : info@javanenghelabi.ir
  پیشخــوان جــوان‌انقــلابی

  فراخـوان های کشوری پایـگاه جـوان انقـلابی

  ماجرای شیرجه زدن حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتى در استخر

  گاردین: وزیر خارجه انگلیس به ایران سفر می کند / هاموند سفارت انگلیس در تهران را یکشنبه بازگشایی می کند

  تحقق پیش‌بینی رهبر معظم انقلاب: بینی آل‌سعود به خاک مالیده شد

  پایان عملیات‌متجاوزانه به سرکردگی عربستان علیه یمن رسما اعلام شد / کشتار ۳۰۰۰ غیرنظامی و ۱۵۰ کودک، مهمترین اهداف حمله عربستان! / آل سعود: به هدف مان رسیدیم ؛ تهدیدات علیه ما از بین رفت!

  عبدالملک الحوثی: ایران به دنبال سیطره بر یمن نیست / آل‎سعود سرباز آمریکا است / عربستان خواستار سقوط یمن به دست القاعده است / اسرائیل بزرگترین برنده تجاوزات عربستان / رویارویی با حملات بیگانگان حق ملت یمن است

  با گزینه‌های روی میز «لاف» می‌زنند / آمادگی‌های نظامی و دفاعی خود را روز به‌روز افزایش دهید؛ این یک دستورالعمل رسمی است / ایران در مقابل هر گونه تعرض مقتدرانه از خود دفاع خواهد کرد

  در مذاكرات هسته‌ای چیز محرمانه نداریم / حمايت از توافقی که “منافع” و “عزت” ملّت را تأمین کند / در جزئیّات دخالتی ندارم / مذاکره‌کنندگان بچه‌های‌ انقلابند

  سیدحسن نصرالله: وهابیون سعودی می‌خواهند آرامگاه نبی‌اکرم(ص) را ویران کنند / باید همه‌ی کشورهای‌اسلامی بایستند و به سعودی بگویند بس است! جنگ و دروغ و تکفیر به نام اسلام بس است! / حوثی ها تا این لحظه «صبر استراتژیک» پیشه کرده‌اند / بوکوحرام، الشباب و داعش، فرزندخوانده آل سعودند

  چرا انصارالله حملات‌عربستان را بی‌پاسخ گذاشته است؟

  حملات‌سایبری هکرهای رژیم‌صهیونیستی به جوان‌انقلابی

  عده‌ای گمان می‌کنند عدالت برای همه خوب است الا آنها / صبر قوه‌قضائیه حدی دارد / هجمه ها علیه دستگاه قضا بدلیل ایستادگی در پرونده های بزرگ فساد است/ اگر فشارها بر قوه قضائیه ادامه یابد به مردم پشت‌صحنه‌ها را می‌گوییم

  بازخوانی پیام تبریک و اظهار خوشحالی‌هایی که توسط امام خامنه‌ای «بی‌معنی» توصیف شد

  کدام اظهارات باعث شد رهبر معظم انقلاب تصریح کنند: «در جزئیات مذاکرات دخالتی نداشته و ندارم»؟

  تجاوز به دو ایرانی، تکرار تاریخ پس از 70 سال!

  آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی: همسر امام مرا مجاب به حضور در انتخابات 84 کرد و گفت: «امام این انقلاب را به شما سپرده، شما می‌خواهید به چه کسی بسپارید؟» / علامه حاج حسن خمینی مجتهدی نمونه است / دلواپسان قبلا هم امام را اذیت می‌کردند

  بینی آمریکا با «نرمش قهرمانانه» در لس آنجلس به خاک مالیده شد / پیام «تبریک» رهبر انقلاب برای افتخارآفرینی تیم ملی کشتی آزاد

  سخنان کمتر شنیده شده رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره مادران و زنان

  ماجرای لحظه ولادت و نحوه نام‌گذاری امام خمینی(ره)

  ابراهیم حاتمی‌کیا: خاک پای حاج قاسم هم نیستم / این جشنواره فجر افتخار ندارد / جای این پاسداران شهید کجای سینمای ماست؟ / احساس می‌کنم عقب افتادم، یک زمانی خودم را پیشرو می‌دانستم / دعا کنید در بستر نمیرم

  لطفا به قوانـین درج دیدگاه‌ها توجه نماییــد :

  دیدگاه ها حداکثـر تا 24 ساعـت بعد بررسی و تاییـد خواهـد شد .

  لطفا از درج دیدگاه های بلند و طـولانی اجتنـاب نمایید.

  دیدگاه هایی که غیر مرتبـط با موضوع مطلـب باشد نشـر نخـواهد نشد.

  دیدگاه هایی که حاوی بار حقـوقی به افراد حقیقی یا حقوقی باشد یا حـاوی توهین به دین و مذهب رسمی کشـور ، نظام مقـدس جمهـوری اسـلامی و مسئولین آن ،اقوام ایرانی ویا توهین به دیگر کاربران سایت باشـد به هیـچ وجه تاییـد نخواهد شد.

  از نوشتن نظرات با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایئد.

  تعداد دیدگـاه‌هــا : ۱۳۶
  • سلام دوست عزیز
   از حضورتان در وب سایت بسیار سپاسگزارم
   در مورد مطلبی که نوشتید باید بگم، دست دکتر در دور اول واقعا بوسیدنی بود. اما دور دوم…
   دکتر دور اول ولایتی بود واقعا، اما آیا ولایتی ماند! یا غرور کاذب ایشان را هم به کام خود فرو برد؟
   دست کسی که امر ولی فقیهش را نادیده بگیرد، بوسیدنی است؟؟؟؟
   مقصر ما هستیم که نادانسته آنقدر مقدس نمایی میکنیم اشخاص را که خودشان هم هوا برشان میدارد که دیگر می توانند تک روی کنند و خودی نشان دهند
   آقای رئیس را همه ی این ملت دوست داشتند اما ایشان گویا فراموش کردند که مردم ایشان را دوست دارند به خاطر اینکه ایشان در کنار حضرت آقا هستند و فرامینشان را انجام می دهند

   • العبدالضعیف الذلیل الحقیر
    2
    0

    جناب عماره! آیا شما رهبر رو قبول دارید؟ آیا حرف او برای شما حجت است یا نه؟ آیا معتقدید که حرفی رو که رهبر میزنه درسته و کسی اگه توش اما و اگر بیاره باید توی ولایتمداریش شک کرد یا نه؟
    پس دوست من، من شما رو دعوت میکنم صحبتهای آقا رو در دیدار هیئت دولت در شهریور 91 و ماه رمضون 92 با دقت بخونید،خواهشا با دقت، کلمه به کلمه.
    دوست من ، تو رو خدا خودتو در دامی که هاشمی و دشمنان خارجی پهن کردن و عده زیادی هم از مدعیان ولایتداری توش گیر کردن ننداز…

   • سلام و درود بر همه ی جوونای انقلابی

    جناب مدیر جوان انقلابی؛

    یکم از دز “احمدی نژادی تون ” کم کنید (بقول معروف فیتیله رو بکش پایین!)

    باور کنید منم دوستش دارم

    ولی

    بایست واقعیت رو هم در نظر گرفت

    اینکه ایشون مواقعی رفتارهایی کردند که اصلا شایسته یک انسان ولایت مدارنیست

    با یک قیاس (البته قیاس مع الفارق= قیاس نابجا ) میتوان بسیاری از مخالفان امیرالمومنین(ع) را انسانهایی ولایت مدار معرفی کرد!!!!!!!!

    • ما هم معتقدیم دکتر احمدی نژاد و هر کس دیگر را باید با ولایت بسنجیم

     ولی قطعا دکتر احمدی نژاد ولایی ترین سیاستمدار ایرانی است

    • دوست عزیز، آن مرد که ولایت مدار نبود رفته است، ولی الان یه رییس جمهور ولایتمدار متعهد انقلابی داریم که آقای جنتی شفاعتشون کردند، ایشون مشاور امین مقام معظم رهبری در امور هسته ای هستند. هدایت مذاکرات هسته ای به دستان با کفایت ایشون سپرده شد، و با نرمشهای قهرمانانه ای که داشتند، در هشت ماه گذشته ما اینهمه فتح الفتوحات داشتیم.
     آقای روحانی امتحان خودشون رو تو مذاکرات سعد آباد پس دادن که اینهمه فتح الفتوحات دارند. ما الان شخص ولایتمداری مثل آقای رفسنجانی رو داریم که مصلحت نظام رو برامون تشخیص میدن. ما همه بدبختیهامون از زمانی شروع شد که یک شخصی به اسم دکتر احمدی نژاد شد، وگرنه ما در ۱۶ سالی که دو تا رییس جمهور ولایت مدار مثل آقای خاتمی و آقای رفسنجانی با اونهمه فتح الفتوحات.

     دوست عزیز، بجای غصه خوردن، لذت ببر از اینهمه فتح الفتوحاتی که الان داریم و رییس جمهور ولایتمدارمون آقای روحانی.

     در ضمن دوست عزیز از اسمتون هم پیداست که منافقانه اسم “بوی بهار” روی خودتون نگذاشتید و جزوء
     ” علفهای هرز” نیستید!!!!!!!!!!!

     • آقا پارسا
      حالا این یعینی طرفداری از دکتر احمدی نژاد بود یا ضد ایشون بود؟!!
      من نفهمیدم

     • پارسا جان
      نه خاتمی ولایتیه نه [….] احمدی نژاد هم که یه زمانی ولایتی بود

      ـــ ـ ـ ـ ـــ ــ ـ ـ ـ ـــ ــــ ـ ـــ ــــــ ــ ــ ـــ ـــ ـــ ـ ـ ـ ـــ ـ ــ ـ ـــ
      باسلام
      دیدگاه شمـا به دلیـل دارابودن بارحقوقی ویرایش گردید.
      از شما و دیگر مخاطبین عزیز استدعا داریم که با حفظ تقـوا و رعایـت موازین قـانونی و شرعی ، اوج تقـوا و اخلاق مداری انقلابی را به نمایش گذارید. منتظر دیدگاه های شما هستیم.
      پایـگاه جوان انقلابی
      ـــ ـ ـ ـ ـــ ــ ـ ـ ـ ـــ ــــ ـ ـــ ــــــ ــ ــ ـــ ـــ ـــ ـ ـ ـ ـــ ـ ــ ـ ـــ

    • ممکنه بفرماییدچطورشماموفق به کسب مدرک تشخیص ولایتمداری افرادشدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
     لطفارجوع کنیدبه آیه 82 سوره مبارکه مايده تامتوجه بشید کی تا آخرپای اعتقادات امام وآقامردانه ایستاد

   • عماره!

    بودن با احمدی نژاد برای شما ننگ است یا افتخار؟

    http://www.aparat.com/v/Vvb9p

   • دوم خرداری شما برای همون دوم خردادی های هم نامت متاسف باش دلم برای دکتر احمدی نژاد میسوزه چه هسته های بی مغزی براش نظر میدهند و به خاطر نقصان شدبد در افکار و شخصیت و ناتوانی درک شان از اوضاع ایران اقای دکتر احمدی نژاد رو جنایت کار هم معرفی میکنن خدا آقای سید مدیریت این سایت ارزشی را حفظ کند چقدر باید هم این نظرات را تحمل کنند و هم نظرات این افراد را به خاطر نیات خوب خودشان خالصانه منعکس کنند خدا خیرتان بدهد آقا سید عزیز انشالله بزودی همه میفهمند دکتر احمدی نژاد باعث ضعیف شدن اقتصاد ایران نشد چرا که بعد ار رفتن ایشان اقتصاد بهتر که نشده بدتر شده است در جاهای دیگه هم فقط به اشتباهاتشون را نمی خواهند بپذیرند حالا هم خورشید پشت ابر نمیمونه این ضرب المثل های قدیمی همه اش درست بوده دوستی داشتم بچه اصفهان خدا نگهدارش میگفت قدیمی ها چون نون مفت نمی خوردند حرف مفت هم نمی زدند (منظورش خدای نکرده این نبود که امروزی ها فلان جور حرف میزنند و یا نون میخورند توهینی به غیر قدیمی ها نبود منظورش از این ضرب المثل ها بود) حالا هم خورشید پشت ابر نمیمونه و مظلومت جناب دکتر احمدی نژاد بیشتر و بیشتر اشکارتر میشه بزودی انشالله

   • اینا ولی فقیهشون امام خامنه ایی نیست.
    امثال (آقای )مصباح و (آقای)مکارم ولی فقیهشونن

   • در جواب کسانی که میگویند:
    اسرائیل گفته باید یه کاری کنیم که احمدی نژادیسم ننگ باشد!

    اسرائیل اگر میتوانست کاری میکرد که غزه شکستش ندهد!

    بدانید که این خود احمدی نژاد نقشه اسرائیل را عملی کزد!
    *با اعمال نابخردانه *
    ما همچنان احمدی نژاد را دوست داریم ولی سر رهبر با هیچکس شوخی نداشته ایم و نخواهیم داشت!

    چه اسفندیار ، چه محمود ، چه منتظری، چه اوباما!

    جانم فدای رهبرم سید علی

    • ای جاهل!
     نقشه اسرائیل این بود که با موشکهای ایران تل آویو هدف قرار گیرد؟ یا اینکه توسط احمدی تژاد آنطور در مورد هولوکاست افشاگری شود؟
     رهبر امر به بصیرت فرموده. بس سعی کن بصیرت بدست آوری.
     درود بر رهبر و حامیانش دکتر احمدی نژاد و مهندس مشائی.

  • متاسفانه بعضی ها فکر کرده اند اقای احمدی نژاد ولی زمانند
   بعضی ها هم میگویند ایشان رجاییست یا بهشتیست
   از نظر سادگی و کار زیاد شاید اری اما
   بههشتی یک ملت بود (این را امام (ره) فرمودند) حال در کجا دیدید حضرت اقا بفرمایند احمدی نژاد مثل بهشتیست یا چیزی شبیه به این ؟
   اقای احمدی نژاد کارهای بسیاری کردند و الحق و الانصاف دمشان گرم خیلی کارها کردند ولی با چند کار زحمات خود را بر باد دادند
   ۱٫مخالفت با رهبری معظم در چند مورد
   ۲٫استفاده از افراد ناکارامد در چند پست مهم وزارتی
   ۳٫مقابله و مخالفت و خصومت شخصی با مقامات بالای نظام را به کف خیابان بردن (مثل مجلس و و و و )
   ۴٫مساله جریان انحرافی و چند موضوع کوچک دیگر که این وسط (این دو سال اخری) هم خودشان را خراب کردن هم مردم را از نظر اقتصادی بیچاره
   ۵٫اینکه با کله گنده های اقتصادی(که همه میدانیم چه کسانی هستند) شاخ به شاخ شدند واین وسط مردم له شدند
   با اینحال امام (ره) چه زیبا گفتند :
   میزان حال کنونی افراد است
   یا علی

   • تخریبچی, واسه حرفایی که زدی سندومدرک داری؟ اون دنیا باید جواب بدی ها

   • واقعا کارت تخریبه برادر
    اقا شما که دم از ولایت میزنید ببینید اقا بعا از تمام جریانهایی که فرمودی چی جواب دادن
    تو قضیه ای که میگید جلوی رهبری ایستاد اقا فرمود:
    میخواهند بگویند در جمهوری اسلامی حاکمیت 2گانه اتفاق افتاده بین رهبریس و ریئس جمهور اختلاف افتاده و ریئس جمهور به حرف رهبری گوش نمیده
    از این حرفای سست و بی پایه
    حالا شما بشو کاسه داغتر از اش

  • درود بر شما عزیز و درود بر همه ی بندگان صالح پروردگار. خوشحال شدم که با روحیه ی انقلابی و ایمانی شما آشنا شدم. ما همه مون احمدی نژادی و عدالت طلبیم. بگذارین یه نکته را هم عرض کنم. بدون عشق به احمدی نژاد قبول ندارم که کسی ادعای یاری امام خامنه ای (حفظهم الله تعالی) را داشته باشه و بدون عشق به امام خامنه ای قبول ندارم که کسی ادعای یاری امام زمان (عج) را داشته باشه.
   از دیدن سایت جالب و فوق العاده تون لذت بردم. توفیقات بیشتر براتون مسالت دارم. خدا حفظتون کنه.

  • طرف طوری رفته دست دکتر رو ببوسه که انگار رهبر رو دیده…
   یادمه سال ۸۸ حضرت آقا توی مراسم تنفیذ ریاست جمهوری به ایشون میگفت: سعادت شما تا وقتی تضمین هست که در خط ولایتمداری و حمایت از مردم بمانید…
   آیا واقعا اینگونه موندن؟؟

  • راستی مدیر جوان انقلابی همون آقایی که بلند شده با آقای احمدی نژاد عکس انداخته؟؟؟
   ایول

  • باسلام:به نظر م دوستان بایدنیمه پرلیوان را نگاه کنند.آقای دکتر معصوم نیستند وگاهی ممکنه ناخواسته اشتباهاتی از ایشان سربزند.اما مهم این است که سریعا در صدد جبران برآمدنندو ولایتمداری خود را ثابت کردنند.دریک خانواده هم اختلاف نظرهست چه برسد به یک جامعه!!!آقا سید هم به پاس زحمات این مرد خدمتگزارعمل خیلی خوبی انجام دادند.دستشان پر برکت!!فقط آقا سید دعاها و آرزوهای ملکوتی تون رافقط برای خودتون نخواهید که آرزوی هممونه.انشاا…دست ماراهم بگیرید…

  • سلام . خداقوت. از همه ی مطالب خوبتون صمیمانه سپاسگذارم. استفاده کردم . بازم متشکرم.
   میشه لطفا در مورد مراسم وفات هوگوچاوز و حضور دکتر احمدی نژاد در این مراسم و حاشیه هایی که رخ داد تحلیلتون رو بذارید .
   من فکر میکنم فیلمی که از دکتر در هنگام دیدار مادر چاوز منتشر شد واقعیت داشت این فیلم از پشت سر دکتر هست و دکتر با دستشون به بازوی مادر چاوز میزنند و ابراز همدردی میکنند هرچند این کار درستی نبود ولی بغل کردنی هم که در کار نبود ولی بعضی سایتها تیتر زدند بغل کردن مادر چاوز.
   به نظر من عکسی که از دکتر و مادر چاوز منتشر شد جعلی بود این عکس از نیمرخ دکتر هست من هر چی گشتم که فیلمی پیدا کنم که هنگام ملاقات دکتر با مادر چاوز از زاویه جلو یا نیمرخ باشه پیدا نکردم تا صحنه ای که این عکس گرفته شده رو ببینم.

   • احمدی نژاد مرد واقعاً شجاع
    0
    0

    با سلام خدمت شما.عکسی رو که شما می فرمایید من هم دیدم ولی چرا خودتو گول می زنی؟چرا بدون دقت کردن دقیق تهمت می زنی؟جایی از قول آقای احمدی نژاد نوشته بود در اون مراسم وقتی که به محل مربوطه رسیدم فکرشم نمی کردم که مادر هوگوچاوز اینطوری برای بدرقه پیش بیاد.یعنی این مادرچاوز بود که دستای آقای احمدی نژادو گرفته اگه یه کم با دقت تر به عکس نگاه کنی می بینی که آقای احمدی نژاد مثل همیشه که با خانمهای خارجی ملاقات می کنه دستاشو بسته نگه داشته که بعداً اطرافیان مادر چاوز جداش می کنن ولی بعضی ها به قصدتهمت زدن عکساهای جداکردن مادر چاوز از آقای احمدی نژاد رو پخش نکردند.

  • بله الان خوندم پس اون آقا شمایی…
   راستش رو بخواهی پدر من از فعالان سیاسی هستن و من هم تاحدودی درگیرهستم. از اونجایی که از مسائل پشت پرده ی دولت دکتر احمدی نژاد زیاد مطلع بودیم ایشون رو بعد از چهارسال دوم اصلا قبول ندارم چون حرمت حضرت آقا رو زیاد شکوندن…
   سایت شما بیش ازحد از دکتر حمایت میکنه و مورد پسند نیست.
   فقط درحدی که حضرت آقا تایید کردند حمایت خوبه وگرنه افراط نه!
   خیلی خوشحالم که آدم انتقاد پذیری هستی.

  • ایول دمتون گرم
   زنده باد بهار
   زنده باد بهار
   زنده باد بهار

  • با این سن کمت خیلی بلدی ناقلا

  • بعله،درجریان این حرکتتون بودیم،جامونم خیلی حالی بود اونجا،انشاءالله همیشه سلامت باشن دکتر

  • ايران به دليرمرد خود مي‌نازد
   با احمدي‌اش به دشمنان مي‌تازد
   با هركه شود عنايت حق همراه
   هركس كه بود مقابلش مي‌بازد

  • باید به مطلب بالا اضافه کنم جسارت و اعتماد به نفستون تحسین برانگیزه
   ان شاءالله این بار در محضر امام نائب و همچنین امام قائم

   این دوخط از مطالب بالا جامونده بود.

  • شناخت مختصرم نسبت به مدیر سایت میگه تمام اینها به خاطر روحیه انقلابی و ولایت پذیر اشخاص هست
   طبیعتا این روحیه -طرز تفکر و حسها نسبت به امام نائب و امام قائم چندین برابر هست و این بسیار قابل تقدیر و تحسین و ارزشمند تر از همه ای این حمایت ها عمل خود اشخاص میتونه باشه

  • ما بعضی از اشتباهات جناب آقای احمدی نژاد رو یادمون نرفته ولی با این حال قدردان زحماتشون هستیم، و بابت این 8 سال زحمات پی در پی ایشون ازشون تشکر می کنیم.

   خوشحالیم که 8 سال خدمت ایشون در مقایسه با دوره های دیگر ریاست جمهوری مورد رضایت ولی امرمون امام خامنه ای حفظه ا… علیه قرار گرفت.

   ان شاا… در پناه خداوند بزرگ و پیروی از ولایت مطلقه ی فقیه هم چنان در خدماتشان پیروز و موفق باشند.

  • سلام
   خدا قوت
   مصاحبه را قبلا در روزنامه ایران خوانده بودم.

  • سلام.
   بابا دمت گرم سید خیلی باحالی.
   خیلی کار جالبی کردی.
   ایول ، ایول. داش سیدو ایول.
   علاقم به احمدی نژاد و ولایت بیش تر شد و از شما و سایتتون هم خیلی خوشم اومد.
   فکر نمی کردم یه نفر تا این حد احمدی نژاد رو دوست داشته باشه.
   خیلی عشقی سید.

   • جوانان انقلابی
    عزیز اگر دراواخردولت احمدی نژاد دست حمایتتون را از پشت مختار دزد ستیز کشور برنداشته بودید [……] حالاهم که تا۴سال باید بسوزیمو بسازیم تادوباره نوبت خلق حماسه ای دیگرفرابرسد تادستمان رادر دستان احمدی نژاد گره بزنیم وکشورمان را [……]

    (لبیک یا خامنه ای : پاینده باشی احمدی نژاد : درود بر جوانان پرشور انقلابی)

  • سلام علیکم

   من میخوام با اجازه تون نظرم رو آزادنه مطرح کنم

   واین رو هم مد نظر بگیرین که حرف های هر کس نظریات شخصی خودش هست و دال بر بی احترامی و جسارت نیست.

   حرف های شما را در مصاحبه خواندم….به نظر کمی اغراق آمیز بود.نمیدونم ولی عملکرد شما کمی افراطی ست.

   درست است ما به هر کسی که در راه ولایت باشد احترام قائل هستیم.

   منتهی یک اشتباه بزرگ که همه ما بچه حزب اللهی ها اسیر ان شده ایم اسطوره ساختن از افراد هست.مثل همین انتخابات خردادماه که دکتر جلیلی بعنوان یک اسطوره مطرح بود.

   نمیگم اشتباه هست …حتی اگر صحیح هم باشد ما نباید افراطی و تعصبی برخورد کنیم.

   عملکرد شما نسبت به ولایت تحسین برانگیز هست.ان شاالله ثابت قدم باشید.

   منتهی یادتان باشد ما تا زمانی از شخصی حمایت میکنیم که در خط ولایت باشد.و هر گونه کج روی از خط ولایت ، ما را وادار به عمل می کند .

   ببخشین اگر صحبت های بنده کمی مغرضانه بود.

   من خودم به شخصه دکتر احمدی نژاد را تحسین میکنم .چون واقعا پیرو ولایت بودند .حتی اگر الان هم به همان سال برگردم انتخابم ایشان هستن.ولی خب باید در نظر گرفت انسان ها ممکن الخطا هستند و اشتباه میکنند.

   ان شاالله که ایشان در زمان ارتکاب عمل اشتباهشان متوجه نبوده اند.چون در غیراین صورت باید پاسخگو باشند.

   التماس دعا دارم

   • دوست عزیز، خوب دکتر احمدی نژاد اسطوره است. تعریف اسطوره با دکتر احمدی نژاد عجین شده. کسی رو به عظمت دکتر احمدی نژاد در تاریخ ۷ هزار ساله کشورمون نداریم، بالاخص در ۳۵ سال گذشته.
    شما هی این کلمه در راه ولایت رو تکرار میکنی. خداوند به شما شعور داده. خود مقام معظم رهبری میفرمایند، شما از من هم میتونید انتقاد کنید. خود پیامبر خدا و حضرت علی (ع) که امام معصوم بودن، مردم رو آزاد گذاشته بودن و بهشون اجازه میدادن انتقاد کنند، فضای آزاد بوجود آورده بودند.
    امام راحل و مقام معظم رهبری هم مثل من و شما. شما انتقاد داری باید بگید. الان دکتر احمدی نژاد و یارانش از انتخابات مجلس انتخابات ریاست جمهوری حذف شدن، وبسایت دکتر احمدی نژاد رو تعطیل کردن، با گاز اشک آور ریختن توی روزنامه ایران، الان به معنای واقعی در حصر هستند. آقای روحانی بهشون اختیار تام داده شد، به این وضعیت خفت بار به پای آمریکا افتادیم، هر روز آمریکا یه تو دهنی جدید بهمون میزنه.
    آقای روحانی مشاور امین مقام معظم رهبری در امور هسته ای هستن، و برای اولین بار ریاست مذاکره هسته ای به ایشون سپرده شد. اختیار تام بهشون داده شد.
    آقای ناطق نوری رییس دفتر بازرسی معظم اله هستن. آقای موسوی نخست وزیر امام بودن. آقای کروبی رییس بنیاد شهید بودن. آقای رفسنجانی هنوز که هنوز هست، رییس مصلحت نظام هستن و مصلحت نظام رو برامون تشخیص میدن.
    اما دکتر احمدی نژاد انتقاداتش رواز این افراد کرد، البته به احترام معظم اله، انتقادات کوچکی کرد که همه خبر داشتیم، اما سر این افراد چه آمد و سر دکتر احمدی نژاد چه آوردن. دکتر احمدی نژادم اگر مثل شما تسلیم محض بود که دیگه پته این افراد روی آب ریخته نمیشد.

    شما میگی آقای جلیلی رو میگفتن اسطوره؟ کی همچنین حرفی رو زده بود. ایشون یه آدم ساکت محافظه کار بودن و هستن، که تا چند سال پیش یکی از کارکنان ساده وزارت خارجه بودند، که کسی ایشون رو نمیشناخت، از صدقه سر دکتر احمدی نژاد، ایشون مشهور شد. ایشون هر چیبهشون بگن، ایشون عیناً میرن انجام میدن. از دو سال و نیم پیش که دکتر احمدی نژاد رو در مذاکرات گذاشتن کنار و تصمیم گرفتن عقب نشینی کنن، و به خواسته های غربیها تن در بدن، ایشون دیگه با آقای ظریف فرقی نداشت، ایشون رفت، آقای ظریف اومد، اسمها عوض شدند.

    • آفرین پارسا
     دقیقا” درست گفتی
     یه عده فقط ادای مذهبی بودن رو در میارن وبویی از فرهنگ مذهبی نبردن!
     خود امام علی در نهج البلاغه میگه این حق مردمه که منو نصیحت کنن وای بحال دیگران!
     خب آقایان مثلا ولایتمدار چه موضعی در کوچکترین نقد به یک نهاد انقلابی میگیرن ؟! چه رسد به خود آیت الله خامنه ای!!!

  • امام (ره) گفتند :
   میزان حال کنونی افراد است.
   من کار این اقای جوان رو تایید یا رد نمیکنم.چون کاملا اگاه نیستم به مسائل زمانه خودم.ولی تحت تاثیر حس عمیق ایشون قرار گرفتم.به عکس ها نگاه کنید.متن رو نخونید.واقعا عاشقانه و خالصانه پریده روی سن.با نمکه:)از میون جمعیت پر کشیده انگارورفته به عشقش رسیده.

  • سلام آقا سید
   سایت شما خیلی خوبه

  • سلام
   خداقوت سايت زيبايي داريد

  • سوال من از دوستان انقلابی ام
   0
   0

   سلام خواهشمند است جواب بفرمایید
   جوان انقلابی یا جوان احمدی نژادی ؟
   هرچند اقای احمدی نژادیکی از بهترین مسئولین وخدمتگذاران کشور ما بوده است (البته با اشکالات) اما این دلیل نمیشود در این شرایط حساس انقلاب ما با نام جوان انقلابی به دنبال ایشان باشیم
   انقلاب امروزحساس ترین شرایط خود را طی میکند امروز جوان این این انقلاب نیاز دارد به
   1-تعالی معنوی
   2- رشد ایمان آگاهانه
   3-بصیرت
   که تمام اینها باید دائر مدار ستون وعمود خیمه انقلاب یعنی ولایت مطلقه فقیه باشد
   امروز دشمن بیش از هر زمانی دیگر در جنگ نرم عمود خیمه را هدف گرفته است
   وحتی نظریه پردازان استکبار جهانی هم به تاثیر ولایت فقیه در پیشبرد انقلاب وحفظ دستاوردهای آن اعتراف نموده اند و راه رسیدن به اهداف شومشان را تخریب جایگاه ولایت میدانند
   تا جایی که فوکویاما میگوید :
   شیعه پرنده ای است در اوج اسمانها
   پرنده شیعه دوبال دارد
   یکی سرخ یعنی عاشورا
   ودیگری سبز به نام مهدویت
   جلیقه ای پوشیده است به نام ولایت مطلقه فقیه
   ما اگر بخواهیم این پرنده را ساقط کنیم ما بایستی ولی فقیه را تخریب کنیم (مضمونا)
   وبا استفاده از این نظریه ها شروع کردند به تخریب جایگاه مقدس ولایت
   حال آیا مجالی برای جوان انقلابی این انقلاب انسان ساز الهی جز دفاع از ولایت مانده است

   جوان انقلابی عزیز :چند وقتی اینجانب بعنوان یک جوان که به لطف خداوند متعال دغدغه ارمانها وارزشهای انقلاب رادارد پایگاه شمارا سر میزنم :
   خیلی از مطالبی که نوشته شده است مطالبی خوب ومفید بوده است اما انچه به ذهن من وشاید مخاطبین تلقین میشود ان است که بایستی مطالب سنجیده تر و حساب شده ترباشد مثلا شماکیهان را در کنار شرق میآورید وبه ان میتازید که شاید علتش انتقادهای مدیر مسئول کیهان به عملکرد واعتقادات همراهان رئیس جمهورمحترم سابق باشد (ماهی گیـری شـرق و کیهان از سخنـان ولی فقیـه)در حالی انچه پیداست کیهان سالها در خدمت انقلاب و دفاع تمام عیار از ولایت بوده است ومطلب هیچ کدام ماهی گیری نبوده است بلکه قسمتهایی از سخنان حضرت آقا را منعکس نموده اند
   واین را هم بگویم که کیهان که یار سالهای دلتنگی جوانان انقلابی است ودر بین جوانان انقلابی از محبوبیت خاصی برخوردار است
   خواهشمند است در صورت صلاحدید بنده را از پاسخ به موارد فوق که فقط یک ظرافت بینی ونقد دوستانه است مطلع بفرمایید
   از تمام تلاشهای خوبتان متشکرم اجرتان با صاحب الزمان (عج)
   التماس دعا
   چنانچه اعلام رضایت بنمایید نقد را بعلاوه جوابیه شما را در وبلاگم منشر خواهم نمود

   • من قصد پاسخ دادن به این سوال شما را ندارم چون به من ربطی نداره
    ولی ایتو بشنوید :
    به نظر من این سایت در مباحث مقاومت جهانی و خاکریز جبهه ها و اندیشه و دینی و حسینیه و سامانه پیامکی بی نظیره
    واقعا خوب کار میکنه
    ولی مشگل در مباحث سیاسیه
    این هم قابل بررسی است
    خب همه سایت ها رویکرد خاصی دارند
    سایت های حامی هاشمی ، یشون را مدافع رهبر و انقلاب میدانند
    سایت های خاتمی و اصلاحات جریان دوم خرداد را بهترین یاوران انقلاب میدانند
    برخی رسانه ها هم مثل پایداری فقط آیت الله مصباح را جز با بصیرت ترین یاران نقلاب میدانند
    برخی هم احمدی نژاد
    به هرحال هرکس یه سلیقه ای دارد…
    چند سوال از شما :
    اولا : پس آخرش باید سیاسی باشه. درسته؟ امروز سیاسیت جز لاینفک امور انقلاب است
    پس از هر طرف که اینها بروند مشگل ایجاد میشه و هرکس میگه چرا این طرفی رفتید
    پس به نظرم اگر به فکر واندیشه شون احترام بذارید بهتره
    بخصوص اینها که از همالن هدرشون (تابلوی سایت) گرفته تا جهت گیری مطالب منتشر شده از همه جناح ها نمشان داده اند که فکر و هدف دارند
    دوما : حال از بین این سیاسیون چه کسی از احمدی نژاد بهتر؟ برفرض که 10 تا خطا هم داشت. آیا یه تار موش به هزار تا از امثال آقایون نمی ارزه؟

    نتیجه : پس به نظر من وقتی باید بخش سیاسی در هر سایتی باشه چه خوبه که راه درست انتخاب بشه

    • سوال من از دوستان انقلابی ام
     0
     0

     سلام احسان جان
     اصلا شما نظر منو بخونید میدونید که :
     اولا دکتر را با اشکالات کلیدی اش تایید کردم
     ثانیا مسائل مربوط دوم خردادی ها وکارگزاران بحثشان جداست وما انتظاری از انها نداریم
     ثالثا :من میگم جوان انقلابی به صورت مستقیم یا دفاع کنه یا رد
     نتیجه :طوری نباید وانمود شود که انگار همه حزب اله الان طرفدار دکتر هستند
     اصلا این طور نیست
     دولت تدبیر ما حصل جنجالها ی دکتر است
     اطرافیان دکتر هم همین را می خواستند که البته بهش رسیدن
     نتیجه نهایی:
     ملت انقلابی باید به فکر امدن به میدان باشد اما نه با دکتر با کسی که تمام ویزگی های یک انقلابی را داشته باشد
     تا بیاید وبرای ملت ورهبری عزیز سربازی کند نه اینکه بایستد
     اما اینها را نگفتم که بگویم توان ندارد
     البته اگر ایشان بیاید هم رای ………………………………. والعاقبه للمتقین

     • سوال من از دوستان انقلابی ام
      0
      0

      پاسخ دوم من به احسان جان
      همه باید هدف گیری سیاسی داشته باشند اما انقلاب ما یک انقلاب ولایی است وباید هدف گیری ها به سمت تقویت ولایت باشند نه زاویه با ولایت
      در حکومت اسلامی همه باید مالک علی باشند واز علی تبعیت کنند چون ولایت علی اهی است
      در نظام ولایت مطلقه فقیه هم به همین شکل است که همه امور باستی تناسب وهماهنگی خودشان را با ولایت بسنجند که زاویه ناشته باشند چون ما قائل به ولایت انتصابی هستیم نه انتخابی
      نتیجه:همه باید گرایش سیاسی داشته باشند اما سیاست ولایی
      بله ای برادر اینچنین است…………………..ولعاقبه للمتقین

  • خوش به سعادتت سید

  • درود بر این سید و بر آن کسی که او را همراهی کرده است!

   الحق که عاشقان راستین امام روح الله و سید علی هستند …

   ننگ بر کوفیان زمان ….

   • اونی که همراهی اش کرده؟!فکر نکنم کار خاصی کرده باشه… فقط همراهش راه می رفته دیگه …حالا یه جا هم دستشو گرفت بلندش کرد …
    کلا آدمی که جلو این همه دوربین واینها میره خم میشه دست یکی رو ببوسه خیلی باید متواضع باشه اونی که همراش بوده باید سعی کنه فروتنی و یاد بگیره…

    • خانم به اصطلاح منحرف!
     اولا حسود هرگز نیاسود!
     در ثانی حمایت از دکتر احمدی نژاد و همراهی و کمک به اون سید در اون روزگار غریب باعث افتخار اون فرد هست!
     حالا که چی؟ یعنی اون فرد شهرت طلب هست؟؟؟؟
     ثالثا بوسیدن دست یک نفر همه جا معنی تواضع نمیده …. بعضی جاها معنی شهرت طلبی و ریاکاری میده …..
     هم چنین من با دست بوسی دکتر احمدی نژاد مخالف هستم … یعنی خود من اصلا این کار رو نمی پسندم …. منطورم از همراهی، همراهی اون فرد در کمک به پارچه نوشته بود

     • شاهرخ که فکر میکنم از هواداران آبکی دکتر و مهندس عزیز هستی.
      کسی منتظر این نیست که شما موافق دست بوسیدن یا دست نبوسیدن باشی!
      این جوان کار بزرگی کرده
      البته قبول دارم بوسیدن دست افراد حرمت دارد ولی نیت مهم است.
      اگر نیت های پاکش را خوانده باشی می فهمی که برای خدا دست “سرباز رهبری” را بوسیده.
      پس لطفا یا نظر نده
      یا فکر کن و نظر بده!
      فکر میکنم هنوز خیلی کوچک هستی
      البته بیشتر از لحاظ عقلی

     • زرشـــــــــک
      شاهرخ خیلی ما رو می خندونی!
      خخخخخخخخخخ

     • نه !!شهرت طلبی چیه…بله من خیلی حسودیم شده به هر دوشون …کار هر دوشون عالی بوده.
      اما این بوسیدن دست دکتر بخاطر شخص نبوده به خاطر این بوده که دکتر سرباز خوبی برای آقا بوده …خود آقا سید خوب توضیح دادند .من برای این تحسین شون میکنم و دلم میخواد که جای ایشون بودم که در آن زمان یک حالت نا امیدی خفقان شدیدی بین حامیان دکتر جریان داشته کسی جرات نمیکرد که حمایتش را از دکتر علنی کنه . آقا سید کار خیلی بزرگی کردند من فکر میکردم آقا تنهاست اما با خوندن این حرف های ایشون خیلی خوشحال شدم یادم اومد که خدا کسی را که همه چیزش را برای او بذاره تنها نمیذاره.این بیان رسا و حرفای سنجیده آن هم جلوی این همه آدم ودوربینو…حتما کار خدا بوده و ریا و این حرفا اصلا توش جایی نداره.

    • سلام
     من حرف دختر منحرف را قبول دارم
     اون کسی که سید را همراهی میکرد خیلی بی حال و شل بود
     من اوئنجا شاهد بودم و میدیم ویفریادهای بلند و پرشور این جوان را با دکتر احمدی نژآد در خیابان سپه اصفهان به یاد دارم
     مدام سره اون دوستش داد میزد که بدو
     سریع باش
     ولی اون طرف چون لاغر بود نمی توانست
     آخرش هم چون اکثر فشار روی خود سید بود فشارش افتاد و وقتی دکتر رفت روی زمین افتاد…
     به نظر من باید سید خودش ادم عجیب و دوست داشتنی هست
     من از دور باهاش آشنایی دارم
     خیلی هم خوش اخلاقه

  • باسلام

   مات و مبهوت حرفاتون هستم……….
   حرفی برای گفتن ندارم.
   احسنت…………………………..

   حق نگهدارتون.ماراهم دعا کنید.

  • امشب بین دنیا و اخرت مونده بودم
   ….و خدا خواست که من از اهل اخرت باشم
   انشالله شما هم جناب مدیر اهل اخرت بشید

  • واقعا برای مدیر ابله این سایت متاسفم
   آیندگان درباره این اقدام ننگین تو قضاوت خواهند کرد و جز لعن و نفرین چیزی نثارت نمی کنند.
   تو اصلا انقلابی نیستی
   تو یک جوان منحرف و تندرو و افراطی هستی

   • اعتدال عزیز(؟!)

    آیندگان مگه بیکارند که در مورد دست بوسیدن این بنده خدا به قضاوت بنشینند و لعن و نفرین نثار کنند؟

    اگه قرار باشه لعن و نفرینی هم در کار باشه اولویت با خائنانی است که با شیطان بزرگ مذاکره کردند و حقوق و حیثیت این مملکت رو به حراج گذاشتند!

   • ول کن دری و وری های این اعتدال را
    ایول سید گل کاشتی

  • افرین به بصیررت اق مدیر که اون وقتی که همه (از جمله من) در هیاهوی انحراف و روشنگری بودیم تو انقدر شناخت داشتی که دست دکتر را بوسیدی
   خدا منو ببخشه

  • بابا شما تو این سایتتون دیگه دارید از احمدی نژاد یه قهرمان میسازید
   درسته خیلی باعث سرفرازی ایران شد…انرزی هسته ای…یشرفتهای علمی و….
   دمش گرم
   واقعا گل کاشت
   ولی نباید2،3سال آخر رو که به حرف آقا گوش نداد وکسانی مثل مشایی(خدا لعنتش کنه)رو از خودش دور نکرد رو نادیده گرفت
   من در کل:نه “خیلی”طرفدارشم ونه مخالف
   نه ازش دفاع میکنم ونه تخریبش میکنم
   اما خداییش این سایت دیگه خیلی داره در زمینه احمدی نژاد افراطی پیش میره و2،3سال آخر رو کلا نادیدده گرفته
   واین اصلا درست نیست
   یه آدم هرچه قدر هم خوب بوده باشه..هرچه قدر هم به فکر محروم ها باشه ولی…درخط رهبری نباشه وبه حرف آقا گوش نده برای ما هیچ ارزشی نداره

   • کجا حضرت آقا فرمودند که از مشائی استفاده نشه؟ توصیه می کنم پرونده ویژه احمدی نژاد رو در قسمت پایین سمت راست وب سایت مطالعه کنید …

    در مورد لعنت کردن هم باید بگم ما فقط باید کسانی که نص صریح از ائمه و ولی فقیه در لعن کردن داریم، لعن کنیم! چه برسد به نوکر و سرباز امام زمان و نائب بر حقش مهندس اسفندیار بهار مشائی!

    • واقعا خیال میکنید که مشایی نوکر و سرباز امام زمان و نائب بر حقش هست؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
     واقعا براتون متاسفم
     بااین حرف جاهلانتون من اصلا دیگه خودم رو در شان پاسخ به بقیه ی حرفاتون نمیدونم
     واقعا براتون متاسفم
     برای همه ی افراد بی بصیرتی که ادای یاور رهبر بودن دارن ودم از مشایی و…میزنند

    • علی شاهرخ عزیز
     گویا در کامنتتون اشتباهی شده
     نائب بر حق امام زمان برای حضرت آقا به کار میره و دکتر و مهندس هم فقط دو تا سرباز کوچک امام خامنه‌ای هستن.
     مطمئنم منظور شما هم اینی نبوده که نوشتین
     لطفا بیشتر در مورد کامنت‌ها دقت کنید علی آقا

   • سلام جناب نا آشنا
    منم اولش مثل شما بودم
    مشایی را کشمیری میدانستم و احمدی نژاد را رجایی که او را منحرف کرده…
    مدام تحلیل های کیهان و رجانیوز و آقای مصباح و… را میخواندم و اعتقاد قلبی داشتم
    تا اینکه چشمم را باز کردم
    سخنان اقا در سال آخر دولت دهم یعنی 91 و 92 برایم روشن کننده بود
    اولش سخت بود
    ولی اخرش حرف رهبر را ملاک قرار دادم
    اولش هم در این سایت جرقه این فکر شکل گرفت
    چون احمدی نژاد و مشایی را با سخنان رهبری قیاس میکرد
    حالا هم روز به روز به حقانیت احمدی نژاد پی میبرم
    امیدوارم بیش تر تحقیق کنی
    موفق باشی

    • من تحقیقامو کردم
     سخنان آقا رو هم خوندم(خیلی قبلتر)همون سال!!!!تومشهد!!
     بستگی داره با چه دیدی از سخنان آقا برااشت کنیم
     همه میتونند اونطوری که دلشون میخاد سخنان آقا رو تفسیر کنند
     مثل قضیه توافق نامه زنو(اخیر)که دولت تدبیر وامید از سخنان رهبری به نفع خودش استفاده کرد(به نفع خودش تفسیر کرد)در صورتی که منظور آقا یه چیز دیگه ای بود واین چیزها رو کسی نفهمید جز یه عده بابصیرت وتدرو وافراطی وباصواد!!!!!!
     این قضیه سخنرانی که شما میفرمایید هم همینطور هست
     سعی کنید با دید بازتر وبا بصیرت بیشتر رو ی سخنان آقا تمرکز داشته باشید
     وگرنه همه جوری میشه سخنان رو تفسیر کرد!

   • احسنت
    جانا سخن از درد دل ما گفتی….

   • بسمه تعالی
    جناب آقای دکتر احمدی نژاد، ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
    با سلام و تحیت
    انتصاب جناب آقای اسفندیار رحیم مشایی به معاونت رئیس جمهور بر خلاف مصلحت جنابعالی و دولت و موجب اختلاف و سرخوردگی میان علاقمندان به شما است.
    لازم است انتصاب مزبور ملغی و کان لم یکن اعلام گردد.
    سیدعلی خامنه‌ای
    ۲۷ /۴/ 88

    • ممنون که متن رو گذاشتید
     شاید دوستان بی بصیرت کمی…بصیرت پیدا ککند
     اصلا من موندم!حالا اومدیم وشما(زاهدی)این متن رو نذاشتید
     اصلا ازرفتارها وکارهای مشایی تابلو که…استغفرالله
     آخه من چی بگم؟آقا این همه میگه بصیرت…بصیرت!
     شما اینطوری میخواین یاورر رهبر باشید؟اینطوری میخواین آقا رو تنها نذارید؟

     • آقای ناشا که ادعای بصیرت داری!
      تبریک میگویم که در اوج بصیرتت مثل اربابت آقای مصباح و پایداری داری در پازل هاشمی خوب خوب بازی میکنی!
      تبریک میگویم
      روز قیامت هم باهاش محشور بشی
      نترس
      دیر یا زود خواهی فهمید حق با علی بود یا معاویه…

      • واقعا من موندم دیگه چی بگم!!
       واقعا خوابید یا خودتون رو زدید به خواب!
       قبلا هم از این صحبتها در این سایت زیاد پیش آمد. مثلا در زیر خیر “علامه مصباح دست چه کسی را بوسید”
       شما خود را پیرو رهبر میدانید اما ببینید چه حرفهایی به علامه مصباح نسبت میدهید و چه توهینهایی میکنید در حالی که رهبر بعد از اینکه علامه مصباح خطر مشایی را تبیین کردند به ایشان فرمودند بصیر به معنای واقعی و قبلا هم در مورد ایشان فرمودند که اگر در دوران فعلی از برکات علامه طباطبایی و شهید مطهری و امثال اینها محروم شدیم اما ایشان(علامه مصباح) جای خالی آنها را پر کردند. آنگاه اشماها به بهانه دفاع از مشایی و احمدی هر توهینی به ایشان میکنید. اگر علامه طباطبایی و شهید مطهری و شهید بهشتی و امثال اینها الان بودند هم شماها با همین توجیهات در مقابل آنها می ایستادید.
       برای توجیه کار خود به سخنان رهبر استناد میکنید در حالیکه قبلا هم بحث شد که اینگونه حتی طرفداران خاتمی هم میتوانند فراوان از سخنان رهبر در حمایت از خاتمی مطلب و مستند بیاورند همچنان که طرفداران دولت فعلی پس اگر با این سخنان میخواهید خود را قانع کنید باید هم به خاتمی و هم به روحانی احترام تام و تمام بگذارید در حالی که خود میدانید غلط است.
       رهبر انقلاب از هر دولتی که روی کار باشد و توسط مردم انتخاب شده، تا آخرین لحظه حمایت میکنند ضمن اینکه اشتباهات آنها را با اشاره بیان میکنند اینجا کسانی که واقعا عاشق رهبر هستند دنبال آن نکات میروند و کسانی که مثل دوستان این دل در گرو مشایی دارند دنبال همان حمایتهای کلی میروند و در واقع خود را بازی میدهند.
       لطفا دیگه از این حرفا دست بردارید
       زشته!واقعا زشته!دیگه بچه 9ساله هم مشایی رو میشناسه اونوقت شماها….

       • موندی چی بگی؟ خوب وقتی خالی میبندی، به بیت المال یه گوشه چشمی داری، میمونی توی چیزایی که گفتی! به قول حافظ، واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می‌کنند، چون به خلوت می‌روند آن کار دیگر می‌کنند! احمدی نژادی و مشایی حرفشون یکی بود. کارشون، اما، اگر، شاید، نمیتونیم، نمیشه، زیر و رو کشیدن مثل جنابعالی و همفکرانتون نبود.

        حالا که گفتی، بگذار منم فرازهایی از سخنان یکی از نوابغ جهان اسلام، رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)، حضرت علامه آیت ا… مصباح یزدی را براتون بذارم و قضاوت هم با خودتون:

        “بیش از ۹۰ درصد معتقدم احمدی نژاد سحر شده است. یک وقتی به برخی از دوستان نزدیکم گفتم که بیش از ۹۰ درصد معتقدم که او سحر شده است!”
        “ما همین هستیم، چون چیز دیگری بلد نیستیم. ما نه مسائل بین‌المللی سرمان می‌شود، نه سیاست، نه اقتصاد و نه مسائل نظامی. الحمدلله هر یک از این ابعاد، متخصصان خودش را دارد. کار ما همین است که هر جا انحراف فکری پیدا ‌شد، حساسیت نشان بدهیم. گاهی هم مورد سرزنش واقع می‌شویم. مورد سرزنش دشمنان که همیشه هستیم، مورد سرزنش دوستان واقع می‌شویم، ولی چه سرزنش باشد چه ستایش، بالاخره ما این هستیم. خدا یک مخلوقی را هم این‌جور خلق کرده است!”

        “وظیفه آخوندی بنده اقتضا می‌کند نسبت به مسائل اعتقادی و نظری دین حساس باشم. مسائل دیگر سرم نمی‌شود، اما در این زمینه می‌توانم سخن بگویم، شواهدی که مطرح می‌کنم از روی قرائنی است که حساسیت ایجاد می‌کنند. من نمی‌گویم قطعی است، اما این رفتارها توجیه منطقی ندارند و جا دارد که انسان شک و احتیاط کند.”

        “البته اینها همه مسموعات هستند و بنده به چشم خودم ندیده‌ام… از بنده نقل شده و برخی هم کتباً یا شفاهاً به بنده مراجعه می‌کنند و می‌پرسند که شما به چه دلیل نسبت‌هائی از قبیل فراماسونری را به طرف می‌دهید؟ می‌گوییم ما علم غیبی نداریم. قرائنی هستند که ایجاب می‌کنند احتیاط کنیم. نسبت قطعی هم به کسی نمی‌دهیم، اما چون این احتمال وجود دارد، باید حواسمان را جمع کنیم. ما ده بار به وسیله این فتنه‌ها گزیده شده‌ایم. سعی کنیم برای بار یازدهم گول نخوریم.”

        “بدون شک یکی از عوامل مؤثر شعارهایی بود که ایشان (احمدی نژاد) بعد از گذشت ۳۰ سال از پیروزی انقلاب زنده کرد. حالا به‌حق یا ناحق، اعتقاد اصیل داشت یا نداشت، نمی‌خواهم در این باره قضاوت کنم، ولی عامل ظاهری این بود که این شعارها مطرح شدند و مردم دل به این شعارها بستند، چون از فراموش شدن این شعارها خیلی ضربه خورده بودند.”

        “امروزه در دورن جامعه ما تشکیلاتی فراماسونری در حال شکل گرفتن است و همان‌طور که در دوران مشروطه، فراماسونری با شعار قرآن و اسلام پیش آمد، امروز نیز فراماسونری با شعارهای انقلاب و اسلام جلوه می‌کند و تحت پوشش آن حرف خود را بیان می‌کند، یعنی قالب را حفظ و محتوا را عوض می‌کند.
        وی ادامه داد: چگونه کسی که در عمرش با عالمی ارتباط نداشته و علاوه بر آن هر روز ضربه‌ای به اسلام می‌زند، می‌تواند برای اسلام مفید باشد، و معلوم نیست چه شده که برخی نیز به آن‌ها دل بسته‌اند!”

        “آیت‌الله مصباح با یادآوری تاریخ صدر اسلام گفت: همان کسانی که از اصحاب رسول خدا صلی‌الله‌علیه‌وآله بودند، پس از رحلت ایشان، امام علی علیه‌السلام را خانه‌نشین کردند و بنی‌امیه که با نام اسلام بر سرکار آمدند، کاری کردند که بر همه منابر به لعن علی علیه‌السلام می‌پرداختند و مجاهدان و یاران پیامبر صلی‌الله‌علیه‌وآله نیز اعتراضی نکردند؛ پس جای تعجب نیست اگر برخی از یاران امام، روزی علیه اسلام و انقلاب به پا خیزند (همانگونه که سران فتنه گذشته این چنین کردند)، و جای تعجب نخواهد بود اگر برخی از کسانی که امروز دم از رهبری می‌زنند و از یاران رهبری هستند، فردا فتنه بزرگ‌تری را به وجود آورند.
        رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) ادامه داد: خطری که من احساس می‌کنم، شدیدترین خطری است که تا کنون اسلام را تهدید کرده است و آن هم از سوی نفوذی‌هایی است که در بین خودی‌ها در حال رشد هستند!”

  • عجب دستمال کشی هستی شما
   مطمینم آینده خوبی داری!!!

  • دمتون گرم
   خیلی جیگر داری برادر
   اون هم در آن خفقان و شرایط
   من خودم در آن مراسم بودم و از نزدیک دیدم که چه حماسه ای آفریدید
   واقعا قابل وصف نیست

  • آفرین
   من مطمینم اگر ان روحیه را هنوز داشته باشی شهید میشوی….
   آن هم گمنام
   البته از سایت زیبای شما نیز معلوم است آن روحیه را هنوز هم دارید و شاید هم بیشتر از قبل دارید.
   خدا قوت سید

   • بیا یه فرد بی بصیرت رو شهید هم کردن
    شان شهید ها رو لطفا نبرید زیر سوال
    اونا بصیرت داشتند خفـــــــن!
    نه اینکه ازمشایی و….
    هه اصلا خندم میگیره که دیگه در مورد این موضوع حرف بزنم
    یاعلی

   • عمار تویی جوان انقلابی. اینها همه کف روی آب اند. آنها منتظرند ما هم منتظریم. همان طور که شهدا با خونشان انقلاب را بیمه کردند. احمدینژاد هم با آبرویش این کار را کرد. ۲۰ سال دیگر معلوم می شود چه کسی برده و چه کسی بازنده است.
    تیر از خودی خوردن خیلی سخت تر از تیر از دشمن خوردن است.
    منافقان انقلاب پیامبر (ص) را هم منحرف کردند. اما از بین نرفت. انقلاب ادامه همان انقلاب است که به دست صاحبش می رسد. همه در همین زمین دارند بازی می کنند چه خوششان بیاید و چه بدشان بیاید.

   • انقلاب کردیم که فرهنگه دست بوسی از بین بره ولی …….!

   • خاک بر سر خودت اخمخ!

  • دم احمدی نزاد را باید برید .به خاطر کارها و خیانتهاش باید به سزای عمل رساندش

   • اقا وحید به نطر من شما یه سری به خودت بزن با این همه خدمات که احمدی نژاد به ملت کرد که از روستا ها و…همه دوستار او هستند نمی دانم شما چرا این حرف ها را می زنید اگر واقعا می خواهید انتقاد کنید با استناد به مدارک انتقاد کنید نه از روی دشمنی ار یک نفر

  • احمدی نژاد یک انسان تلاشگری بود که فکر نکنم اقای روحانی به گرد پایش هم برسد تازه با این همه کار های مزخرف و کاملا اشتباه علنی که برای همه مشخص شده است

  • اگر اشتباه نکنم عکس شما در اون تصویر اول سمت راستش موجوده منتها شما اون قسمت رو بریدید :
   http://javanenghelabi.ir/wp-content/uploads/javanenghelabi-ahmadinejad-41.jpg

   در کل خوش به سعادتت

  • در سایت هاشمی امده است:
   جریان انحرافی یادگاری من بود قابل توجه جناب حسین شریعتمداری عزیز وهادیان سیاسی که بر طبل انحراف کوبیدند.

  • سلام.تو اینکه احمدی نژاد کار های زیادی کرده شکی نیست ولی تو اینکه آقای مشایی ایشون رو به سمت هایی نادرست هدایت کرد هم هیچ شکی نیست.

  • فقط یه چیزو میگم و میرم چون بحث های اینجا رو بی فایده می دونم!
   ده ها هزار برابر کسانی که اینجا کامنت گذاشتن دکتر طرفدارایی داره که به فکر انجام وظیفه هاشون هستند و نه بحث های بی اساس تفرقه انگیزی که هدف امثال هاشمی و دشمن خارجیه!! فقط دل ها رو باید محکم نگه داشتو خسته نشد چرا؟ چوننننن هنوز اول عشق است

  • من قبلا طرفدار این سایت بودم
   ولی…حالا دیگه بااین مطالب اصلا نمیتونم روی مطالبی که میذاره اعتماد کنم
   واقعا که!!!خیلی خوب داشتید پیش میرفتید من به هرکی میرسیدم این سایت رو معرفی میکردم ولی حالا!!!!
   خودممم به این سای سرنمیزنم
   چون شده یه سایت افراطی وبی بصیرت!

   • سلام ناآشنا
    چرا بی بصیرت؟
    اینها که خوب دارن از دولت قبل و بر پایه اصول دفاع میکنند و از دولت فعلی هم منصفانه نقد میکنند.
    کجاش شد افراط و بد؟!
    آیا حرفای مدیریش درباره احمدی نژاد بد بود؟
    به نظر من فوق العاده بود
    از مشایی هم حرفی نزده که وحدت حفظ بشه.
    منتظر پاسخم

  • سلام
   من در آن جلسه بودم
   واقعا این اقا شاهکار کرد
   اولش همه فکر کردن که مخالفه دکتر و میخاد جلسه را به هم بزنه
   خداییش هم صدای کوبنده و رسایی داشت
   چهره نورانی و زیبایی هم داشت
   ولی چون ظاهرش اراسته بود و چفیه هم بر دوش بود اکثر فکر بد کردن
   ….
   .
   .
   .
   ولی آخرش گل کاشت
   من ه اشکم در اومد

  • دمش گرم
   عجب دل و جرات و شهامتی
   منو یاده بچه های جنگ انداختی برادر
   انشاالله به آرزوت که شهادته میرسی
   صبر کن

  • آقای مدیر
   پوستر تاثیر گذاری بود
   خدا قوت

  • سلام
   ولی این بنر که توهین به احمدی نژاد بود!
   یادمه همون موقع همه سایتها مطلب زدن که توهین به احمدی نژاد در اصفهان!
   آخه این هم شد دفاع از احمدی نژاد با وی به تشبیه گردوی کوچک؟
   سایت دولت بهار خیلی بهتر از اینجاست

  • احتمالا از نظر عقلی سالم مشکل داشته که اینجوری دست بوسیده
   خداوند به فریادش برسد

  • افرین آقا سید خوب چشم درآوردی.
   هستیم برآن عهدکه بستیم.

  • چه کسی‌ به شبهات فروش نیروگاه آبادان پاسخ می‌‌دهد؟
   عجیب اینکه به رغم این مخالفت‌ها، واگذاری در غفلت همگان و در ایام تعطیلات نوروزی رقم خورد و زمانی همه از این موضوع آگاه شدند که کار از کار گذشته بود و ابهامات فراوان پاسخ نداده باقی مانده بود.
   کد خبر: ۳۹۶۳۷۷تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۳ – ۱۱:۲۶ – 28 April 2014
   در حالی که نزدیک به یک سال از پایان عمر دولت دهم گذشته، به تازگی یکی از تصمیمات پر ابهام ایشان توسط دولت جدید به گونه‌ای به اجرا درآمده که ابهامات فراوانی به دنبال داشته است.

   به گزارش «تابناک»، واگذاری نیروگاه آبادان که اواخر آذرماه سال 91 توسط دولت دهم مطرح شده بود، به تازگی در دولت یازدهم در حالی به اجرا درآمد که مخالفان بسیار آن هنوز پاسخ سوالات خود را نگرفته‌اند و علاوه بر آن، شیوه عجیب اتخاذ شده توسط دولت مردان برای واگذاری، به مراتب بر سوالات و ابهامات ایشان افزوده است.

   کافی‌ست بدانیم که این واگذاری در یازدهم فروردین ماه، درست پیش از چهار روز تعطیلی رسمی در تقویم (دوزادهم تا پانزدهم فروردین مصادف با مناسبت‌های روز جمهوری اسلامی، روز طبیعت، شهادت حضرت زهرا و در آخر، آدینه روز) به وقوع پیوسته تا دریابیم که طبیعی ارزیابی کردن شرایط واگذاری تقریبا غیر ممکن است، اما این تنها بخشی از ماجراست.

   برای درک بهتر شرایط می‌بایست به واکنش‌های متعددی اشاره کنیم که پس از اعلام واگذاری این نیروگاه سیکل ترکیبی توسط قائم مقام سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در سال 91 بروز کرد؛ از اعتراض و نامه نگاری کارکنان این مجموعه با دفتر رییس جمهور سابق گرفته تا مخالفت نمایندگان مردم منطقه در مجلس، اعتراض برخی مقامات محلی و در نهایت مکاتبات مخالفان اجرا شدن این واگذاری با دفتر رئیس جمهور فعلی.

   اما هرچه این مخالفت‌ها فراگیر شد، با تهیه تومار و استمداد از مسئولان مختلف پی گیری شد، مسائل ملی‌، منطقه‌ای، نکات استراتژیک، شاخصه‌های اقتصادی، فنی‌ و تخصصی، اوضاع شاغلان در این مجموعه و دلایل دیگر برای به صلاح نبودن این واگذاری ردیف شد و پای رسانه‌ها را به ماجرا باز کرد، افاقه نکرد تا در نهایت نیروگاه آبادان برای تامین بخشی از دیون دولت در سال‌های 90 و 91 به سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، چوب حراج خورده و واگذار شود.

   عجیب اینکه به رغم این مخالفت‌ها، واگذاری در غفلت همگان و در ایام تعطیلات نوروزی رقم خورد و زمانی همه از این موضوع آگاه شدند که کار از کار گذشته بود و ابهامات فراوان پاسخ نداده باقی مانده بود.

   البته آن گونه که سازمان خصوصی سازی اعلام کرده، از محل فروش این نیروگاه عایدی خوبی نصیب دولت شده که به نظر بیش از دیون سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور است اما کماکان کارکنان این مجموعه برایشان این سوال‌ها باقی است که:

   * چرا به رغم تمامی نامه‌نگاری‌ها و اعتراضات صورت گرفته، هیچ یک از مسئولان منطقه‌ای و ملی‌ به خود زحمت ندادند تا در جمع کارکنان یا نمایندگان آنها حاضر شده و حرف ایشان را بشنوند؟ آیا اینقدر به تصمیم واگذاری این نیروگاه اطمینان داشتند که خود را از هر گونه اشتباه و خطا مبرا نشان دادند؟

   * چرا امثال نیروگاه طرشت تهران که کارکرد چندانی ندارد و بیش از هفده هکتار زمین متعلق به آن، می‌تواند نرخ فروشش را چندین برابر نرخ فروش نیروگاه آبادان کند، از لیست فروش نیروگاه‌ها خارج شده و به جای آن نیروگاه نو ساز، استراتژیک و سودآور آبادان که هنوز واحد‌های بخار آن به بهره برداری کامل نرسیده، بدین شکل عجیب به فروش رسیده و تبدیل به دغدغه خانواده‌های کارکنان شاغل در آن می‌شود؟

   * چرا تنها یک شرکت جهت خرید این نیروگاه ثبت نام کرده و قیمت ارائه داده؟ چرا قیمتی که ایشان ارائه داده‌اند، همان قیمت پایه بوده است؛ آیا می‌دانستند که رقیبی ندارند و هیچ کسی نخواهد توانست نرخی بیش از ایشان ارائه دهد؟

   * چرا اعلام فروش نیروگاه آبادان در تعطیلات نوروزی صورت گرفته است؟

   * چرا نام شرکت برنده پس از گذشت حدود یک ماه هنوز اعلام نشده و به عنوان یک راز نزد کارگزاران مزایده مخفی‌ نگاه داشته می‌شود؟

   * شنیده شده که یکی‌ از شرکت‌های مشتاق خرید این نیروگاه قیمتی بسیار بالاتر از قیمت پایه را مد نظر داشت اما به یهانه‌های مختلف مانع از نام نویسی آن شدند؛ آیا چنین چیزی صحت دارد و آیا شرکت‌های دیگری هم بوده اند که با آنها چنین برخوردی شده یا خیر؟

   * چرا به مخالفت کارکنان این نیروگاه، مردم شهر، نمایندگان شهرستان و… بی توجهی کامل شد؟

   * نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی -که از قضا همگی‌ عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی نیز هستند- چرا وعده خود مبنی بر واگذار نشدن این نیروگاه را فراموش کرده و سکوت پیشه کرده‌اند؟

   بدین ترتیب انبوهی از پرسش ها مطرح است که کسی در صدد پاسخ دهی به آنها هم برنیامده تا دست کم نیروهای شاغل در این پایشگاه، احساس غبن کرده و از نادیده گرفته شدنشان سرخورده شوند؛ به ویژه آنکه می‌بینند حتی مسئولان نیروگاه از کم و کیف واگذاری بی اطلاعند و نام خریدار این مجموعه هنوز معلوم نیست!

  • آیت الله وحید خراسانی: مردم تحمل کنند تا خرابی های هشت سال گذشته جبران شود

  • تازده دارم عاشقت میشم سید…

  • در جواب کسانی که میگویند:
   اسرائیل گفته باید یه کاری کنیم که احمدی نژادیسم ننگ باشد!

   اسرائیل اگر میتوانست کاری میکرد که غزه شکستش ندهد!

   بدانید که این خود احمدی نژاد نقشه اسرائیل را عملی کزد!
   *با اعمال نابخردانه *
   ما همچنان احمدی نژاد را دوست داریم ولی سر رهبر با هیچکس شوخی نداشته ایم و نخواهیم داشت!

   چه اسفندیار ، چه محمود ، چه منتظری، چه اوباما!

   جانم فدای رهبرم سید علی

  • در این بنر منتشر شده :
   با کمی دقت در سیر تحول عکس ها متوجه می شوی که به تدریج چهره مشایی در چهره احمدی نژاد در حال تجلی است.
   اگر احمدی +مشایی92 را ترسیم کنند چهره مشایی بر چهره مشایی غلبه خواهد کرد و بتدریج احمدی حذف و مشایی جایگزین خواهد شد

  • احمدی نژاد باید محاکمه شود…
   او را محاکمه کنید…
   محکوم کنید…
   زندانیش کنید…
   اعدامش کنید…
   قطعه قطعه اش کنید…
   بسوزانیدش…
   خاکسترش را هم به باد دهید…
   باور کنید جرمی از جرم او سنگین تر نیست…
   او به رعیت ها کرامت انسانیشان را یادآوری کرد…
   او باعث شد تا کابوس خمینی بت شکن بار دیگر خواب طاغوت ها را برآشوبد…
   او هیمنه و ابهت بت اشرافیت را در هم شکست…
   او یاد انقلاب خمینی کبیر را خودسرانه در اذهان احیا کرد…
   او خاکریز تنهاترین سردار بود در نبرد نهایی با اسلام آمریکایی…
   او فرزند انقلابی انقلاب بود و از جنس مردم پابرهنه و چه جرمی بزرگتر از پابرهنه بودن یک سردار!
   چه جرمی بزرگتر از این که پابرهنه بیایی و پابرهنه بروی تا از جنس مردم باشی…
   احمدی نژاد را محاکمه کنید…
   به او رحم نکنید

   با تشکر از عباس، سلمان امام خامنه ای کاربر سایت کلوب دات کام

  • جنبش دانشجوئی حامیان دولت اسلامی
   0
   0

   این آقا اولین کسی نبود که از رئیس جمهور تجلیل کرد بلکه آقای محمدرضا فاتحی دبیر جنبش دانشجوئی که در سال 88 در اوج فتنه در حاشیه مراسم تجلیل از چهره های ماندگار با تقدیم لوح سپاس و انداختن چفیه گردن ایشان اولین بار از دکتر احمدی نژاد تجلیل کرد.
   لطفا در گوگل سرج کنید محمدرضا فاتحی خواهید دید.
   البته تصاویر این خبر در وبلاگ در امتداد مقاومت است.
   http://www.emtedade-moghavemat.blogfa.com.
   .www.jonbesh68.blogfa.com

   • عزیزم
    زرشــــــــــــــک
    چی میگی
    اون مال سال 88 است
    ولی این عمل مربوط به سال 92 و اوج فشار بر دکتر که همه منحرف و فراماسونر و ضدولایی و جاسوس و خادن بهش میگفتن
    اگه ایشون اون موقع جرات داشت در سال 92 و اوج قضیه آمدن مهندس مشایی عزیز این کار را میکرد تا هم اصولگرا و اصلاح طلب قطعه قطعه اش میکردن
    گرچه الان که عکس های آن آقا با جلیلی را دیدم فهمیدم که فکر نکنم جرات و بصیرت این کارها را داشته باشد!

  • لعنت بر تو رافضی ملعون که دست این مرد را بوسیدی
   کسی که به ایران و مسلمین واهل سنت خیلی خیانت کرد
   شما همگی مشرک هستید
   از زیارت قبورتان تا توسل به آنها!
   تا قبله تان که کربلا است !
   و خدایتان که حسین و زینب و عباس است!
   از حجاب دخترانتان معلوم است که چقدر مسلمانان پکی هستید.
   امیدوارم زودتر به درک واصل شوی جوان احمق

   • یک جوان وهابی // تایباد

    از ادب و منطق شما هم معلوم است

    که چقدر اسلام را شناخته ای!!!

   • رافضی كه در منابع تاریخی به صورت‌های «رافضیه»، «رافضیان» و «روافض» آمده، از كلمۀ رفض به معنای ترك كردن می­باشد و در اصطلاح كلامی مخالفین امامیه، عنوانی است كه بر همۀ فرقه‌های شیعه و گاهی بر گروه و فرقۀ خاصی از آنان و گاهی نیز، بر كسانی كه محبت خاندان پیامبر (ص) را ابراز می‌كنند اطلاق می‌شود.

    وجه استعمال این كلمه در مورد شیعه آن است كه آنان، ایمان به سه خلیفه را ترك كرده­اند.

    مفهوم رافضی و رفض، آن چنان گسترده و عام است كه اهل سنت، به هر كس كه تمایل به اهل بیت پیامبر می‌كرد لقب رافضی می‌دادند، تا جایی كه كسی مثل امام شافعی، رهبر یكی از بزرگ‌ترین مذاهب چهارگانۀ اهل سنت، می‌ترسید اگر به بیان فضائل علی (ع) و فرزندان آن حضرت بپردازد متهم به رافضی شود.

    كسانی كه این اصطلاح را بر شیعیان یا دوستداران اهل بیت پیامبر (ص) اطلاق می‌كنند، قصد نكوهش و مفهوم انحراف از دین اسلام را در نظر دارند. در حالی كه به شهادت قرآن كریم و احادیث، كلمۀ رفض و رافضه، در نظر پیامبر (ص) و امامان معصوم (ع)، از بار معنوی مثبتی برخوردار است كه به عنوان نمونه به چند مورد آن اشاره می‌شود:

    1) سلیمان اعمش گوید: به ابوجعفر (ع) گفتم: فدایت شوم مردم ما را رافضی خوانند، معنای آن چیست؟ حضرت فرمود: به خدا سوگند آن‌ها نیستند كه شما را به این نام خوانده‌اند، بلكه خداوند در تورات و انجیل به زبان موسی (ع) و عیسی (ع) شما را به این لقب نامیده است.

    2) امام صادق (ع) به یكی از اصحاب خود فرمود: به خدا سوگند كه نیكوترین نام (رافضه) را خداوند به شما بخشیده است، مادامی كه پایبند به سخن ما باشید و بر ما دروغ نبندید.

    3) از امام باقر (ع) روایت شده كه آن حضرت فرمود: من از رافضه هستم و رافضه از من است و این جمله را سه بار تكرار فرمود.

    این روایات دو مطلب را اثبات می‌كنند:

    الف) اهل سنت و دشمنان شیعه، از كاربرد كلمۀ رافضی قصد تحقیر شیعیان را داشته‌اند و این­که آنان مسلمان نیستند و از دین خارج شده‌اند.

    ب) ائمۀ طاهرین(ع) برخلاف نظر اهل سنت، خوشحال بوده‌اند كه آن‌ها و پیروان‌شان را به این اسم بخوانند، زیرا معنا و مفهوم این اصطلاح را مثبت، شریف و نیكو ارزیابی می‌كردند و آن را رتبه و مقامی شریف و والا می‌دانستند.

    پی نوشت : سایت گفتگوی دینی … مرکز پاسخگویی به سوالت دینی …

  • ما بودیم تو سالن
   وقتی سید شروع کرد صحبت کنه منو دوستام تالحظه آخر میترسیدیم کار سیدالکی باشه و بخواد با بهانه محبت جلو بره و به دکتر رفتار ناروایی نشون بده
   سیدجان حلال کنید حق بده نگران دکترباشیم
   ارادتمندیم

  ارســــال دیدگــاه

  *

  *

  *

 • پربازدیدتـرین ها
 • پربحث تـرین ها
 • ماجرای فرار شاه خائن از زبان همسرش / فرح دیبا: محمدرضا در حالی که از پلکان هواپیما بالا می رفتیم گریه می‌کرد/ پیام امام(ره) در مورد فرار شاه/ خوشحال‌کننده‌ترین خبر عمر حسن روحانی چه بود؟

  دسته‌گل برای ایرباس / ایران هشت‌سال پیش ماهواره به فضا فرستاد و امروز آخوندی برای ورود یک هواپیما، «جشن‌ملی» می‌گیرد!

  تصاویری از سازه تازه کشف‌شده زیر میدان‌امام(ره) در اصفهان

  چرا خنّاسان به رابطۀ آقای‌هاشمی‌رفسنجانی و امام‌خامنه‌ای طمع کردند؟

  نماز امام‌خامنه‌ای بر پیکر هاشمی | فیلم

  مسیح‌مهاجری: هاشمی از شهیدبهشتی مظلوم‌تر بود!

  سقوط وحشتناک بخش ساختمان در دولت‌یازدهم + آمار

  ولایتی: هاشمی یک «امیرکبیر» و بلکه بالاتر از آن بود!

  «ذخیره‌انقلاب!» با انقلاب چه‌کرد؟

  عکس دختران‌جوان، اصطلاحات عامیانه‌عبری؛ «دام‌عسل» حماس برای سربازان‌اسراییلی

  شیبانی: آمریکا راه فرار یا فریب در برجام را بازگذاشت تا هر زمان که بخواهد فشار بیاورد / بعید می‌دانم آمریکا هم بخواهد برجام را از دست بدهد / اگر دو سفر به غرب داریم یکی هم به شرق برویم

  بتن‌ریزی این‌بار در چشم «ثریا»

  ۳۲برش مهم از ۸۲سال زندگی پر فراز و نشیب هاشمی‌رفسنجانی

  ناگفته‌ها از لحظات غسل و تدفین حجت‌الاسلام هاشمی

  آخرین خطبه‌عقد مرحوم‌هاشمی دو روز قبل از وفات | تصویر

  وقتی اصلاح‌طلبان حرمت مراسم تشییع هاشمی را می‌شکنند

  حاشیه‌نویسی فرود تحقیرآمیر ایرباس در مهرآباد: وزیرراه در مراسم ورود هواپیمای ۳۲۱ ایرباس آنقدر خوشحال بود که لبخند از صورت وی پاک نمی‌شد

  گم‌شدن حقوق‌شهروندی در مسکن‌مهر!

  دلیل عصبانیت برخی از «معمای‌شاه» چیست؟

  قیام‌مختار از منظر ائمه‌اطهار و علمای فرق شیعه و سنی

 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • منبـر و حسینیه

  قیام‌مختار از منظر ائمه‌اطهار و علمای فرق شیعه و سنی

  چرا مردم از این تخته‌سیاه و دکور تکراری خسته نمی‌شوند؟

  مداحی میثم‌مطیعی در شب وفات حضرت‌فاطمه‌معصومه(س) | صوت

  مداحی محمودکریمی در شب وفات حضرت‌فاطمه‌معصومه(س) | صوت

  تفسیر زیبای شعرکودکانه از زبان یک روحانی | فیلم

  نگاهتان به آقا باشد… / خاطره‌ منتشرنشده از تبعیت مرحوم آیت‌الله آقامجتبی تهرانی از رهبری

  آیا گرفتن سود بانکی حرام است؟ / نظر مراجع تقلید

  بررسی صحت سخن منسوب به حضرت عیسی(ع): اگر سیلی به صورتتان زدند…

  مردی که به تنهایی یک رسانه است

  کربلا؛ تنها جای جهان که آب سربالا حرکت می‌کند

  آیا می‌توان نماز جماعت را به اهل سنت اقتدا کرد؟

  فرد از چه زمانی باید خمس بدهد؟

  آیا حضرت محمد(ص) پیامبر جن‌ها هم بود؟

  فتوای‌ مهم آیت‌الله‌مکارم شیرازی: ازدواج دختران زیر ۱۳‌سال باطل است

  حسادت زنانه در بین زنان کدام پیامبر وجود داشت؟

  خداوند در این مکان با موسی (ع) سخن گفت / تصاویر

  بازسازی تاج گنبد حرم حضرت علی(ع) / تصاویر

  عزراییل، در هنگام جان کندن دو نفر، دلش به درد آمد

  مداح خردسال : از امام حسین(ع) یک «شلوار آبی» خواستم!

  شفای دختر ۱۱ ساله در پیاده‌روی زائران امام‌رضا علیه‌السلام

  عفاف و حجاب

  ایرانی‌ها به تاریخ‌شان رجوع کنند، دیگر از غربی‌ها الگو نمی‌گیرند

  ماجرای دست‌دادن یک دختر ارمنی به امام موسی‌صدر و واکنش جالب ایشان

  آمار طلاق در ایران ناراحت کننده‌است

  مادر چادری، دختر مانتویی! چرا و چگونه؟

  سردار اشتری: نیروی انتظامی برای مقابله با بی‌حجابی ‌‌تنها مانده است

  شو لباس زنان با حجاب در هفته‌ی مد در نیویورک | تصویر

  مصاحبه سال ۱۳۵۸ آیت‌الله طالقانی درباره حجاب

  درآمد ماهانه روحانیون و طلاب چقدر است؟

  رواج مانتوهای حیازدا در بازار

  مایدا: هیچ کس من را مجبور به رعایت حجاب نکرده‌است / با حجابم به خودم احترام گذاشتم

  آیت‌الله مکارم شیرازی : حفظ حجاب بانوی تکواندوکار ایرانی در المپیک از کسب مدال مهم‌تر بود

  چرا گناه در جامعه رواج پیدا کرده‌است؟

  این الگوی حجاب اسلامی نیست!

  حراج عفاف در مزون‌های مجازی

  مانتوهای بی‌هویت یا برهنگی فرهنگی؟

  پوشش متفاوت زنان دربار و جامعه عربستان | تصاویر

  حجاب راهی برای بهتر دیده‌شدن

  چند می‌گیری ناهنجارم کنی؟ | تصاویر

  ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر و بررسی تخریب جایگاه والای دختران در فرهنگ و جامعه با ادعای گزاف پایین‌‏بودن جایگاه آنان

  کشف‌حجاب‌ خبرنگارشرق‌ در سفر ظریف | تصاویر

  دفاع و شهادت

  از عشت‌رانی در کاباره تا شهادت در جبهه

  آخرین دیدار نادر طالب‌زاده با شهیدهمدانی

  شهید دکترحجت‌اله‌رئیسی؛ نخبه‌ای که دفاع از اسلام را به پیشنهاد کار در مجلس سِنا با حقوق ماهیانه ۳۰ هزاردلار ترجیح داد

  دو ساعت قبل از شهادت آیت‌الله اشرفی‌اصفهانی چه گذشت؟ / ماجرای آخرین معانقه با حضرت‌امام(ره)

  یاد باد آن روزگاران، یاد باد | تصاویر

  خاطرات یک رزمنده نوجوان: با سیم‌ سر پاسدارها را می‌بریدند!

  نجات متوسلیان از زندان رژیم‌صهیونیستی کلید خورد

  روایتی تکان‌دهنده از شهیدی که پیکر او با گذشت ۱۶ سال سالم ماند

  «بابا رجب» غریبانه رفت / برای خودش که نشد؛ سرپناهی برای خانواده‌اش فراهم کنید

  روایت همسرانه از شهید ارباً اربا شده در سوریه: آسمانی‌شدن فقط مخصوص آقایان نیست

  مدافعان حرم و دخترهایی که بعد از شهادت پدر، بابایی می‌شوند

  ناگفته‌های شهید حاج‌رجب بعد از دیدار امام خامنه‌ای: به آرزویم رسیدم…

  ماجرای پیشنهاد بی‌شرمانه استاد زن امریکایی به «عباس بابایی» چه بود؟

  همسر شهیدعلیرضاتوسلی: آرزوی ابوحامد شهادت بود / شهید معتقد بود جنگ سوریه به آزادی قدس منتهی می‌شود

  جزئیات جدید ربایش دیپلمات‌های ایرانی در لبنان

  ماجرای برخورد شهیدچمران با رضاسگه!

  نامه اخلاقی یک شهید درباره «ماه رمضان»

  هفت پلان از زندگی شهید اسحاقیان

  نظر رهبر معظم انقلاب درباره فیلم ایستاده در غبار / حمیدیان: «ایستاده در غبار» چکیده رویاهای من است

  چند روایت از عوامل شهادت شهید سپهبد صیاد شیرازی

  خطوط قرمـز

  حکم آتش علیه قوه‌قضائیه در ساختمان معروف شهرلندن / بی‌بی‌سی فروردین ۹۳: در ماهها و سالهای‌آتی باید با حمله و هجمه به قوه‌قضائیه دستگاه‌قضای‌ایران را مهار کرد

  چرا خانواده هاشمی به دروغ‌پردازی‌های اخیر واکنش نشان نمی‌دهند؟

  وقتی اصلاح‌طلبان حرمت مراسم تشییع هاشمی را می‌شکنند

  «ذخیره‌انقلاب!» با انقلاب چه‌کرد؟

  حماقت اپوزیسیون و درایت حزب‌‌الله در مراسم تشییع هاشمی

  ماجرای حواشی فتنه‌گران در مراسم تشییع‌جنازه هاشمی

  راز اشرافیت این کاخ چیست؟

  آقای احمدمنتظری؛ این همان اکبرشاه دهه شصت است!

  بغض و کینه رسانه هتاک از دکتر احمدی‌نژاد ادامه دارد

  موسوی گفت شرط لغو تظاهرات، صحبت‌کردن در صداوسیما است / پس از اینکه گفتم با شرط شما موافقت شد، قول داد تظاهرات را لغو کند، اما نمی‌دانم کدام خنّاسان ذهنش را عوض کردند

  برای حفظ حرمتها، خیلی از ادعاهای بابک‌زنجانی را علنی نکرده‌ایم/ وی ادعا کرده میلیاردها تومان به انتخابات ریاست‌جمهوری کمک کرده‌است/ ورود تجهیزات پیشرفته امنیتی به ریاست‌جمهوری با اجازه که بود؟/ دیپلماسی را منحصر به برجام کرده‌اند که نتیجه‌اش هم اینطور شده‌است

  بی‌احترامی به ساحت‌هنر در جشن شب یلدای دانشکده‌ هنر اصفهان / مسئولان فرهنگی باید پاسخگوی این حرکت شنیع باشند

  پرونده‌ فتنه‌۸۸ باید باز بماند / فتنه‌گران منویات خودکامانه خود را بعنوان صیانت از رای مردم جا می‌زدند

  توصیه امام‌خامنه‌ای به «حاج‌قاسم» درباره سوریه

  فتنه ۳۲۴٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومانی / لیست تحریم‌هایی که بعد از فتنه ۸۸ بخاطر قانون گریزی اصلاح‌طلبان بر ملت ایران تحمیل شد

  از پاره‌کردن پرچم هیئات‌ها و برهنه‌کردن مردم توسط فتنه‌گران سبزپوش حامی موسوی تا وحشی‌خواندن عزاداران حسینی توسط کروبی

  خون‌فرزندم به گردن موسوی، کروبی و خاتمی است / عذرخواهی سران‌فتنه هم جای جوان‌شهیدم را نمی‌گیرد

  ۶ هشدار مهم مقام‌ معظم‌ رهبری‌ به سران‌فتنه

  چه کسی برای اولین‌بار به فحاشی سیاسی پشت تریبون عمومی دست زد؟ / علی‌مطهری خطاب به نماینده مجلس: «بتمرگ! پُف..» | صوت

  وطن‌فروشی در حد تام و تمام؛ نامه‌ی جمعی از عناصر ضدانقلاب به رئیس‌جمهور آمریکا برای افزایش تحریم‌ها علیه ایران

  شــــــوک
  خـانه و خانواده

  چرا زندگی مجردی از سال ۹۰ اوج گرفت؟ / آمار ازدواج‌ نکرده‌ها

  تفسیر زیبای شعرکودکانه از زبان یک روحانی | فیلم

  زندگی در گور؛ روایت انسان‌هایی که در منجلاب نگون‌بختی، فقر و اعتیاد گورخواب شده‌اند | تصاویر

  دورهمی زنانه یا پارتی‌ شبانه؟!

  جشن‌تولد کودکان شهدای مدافع‌حرم | تصاویر

  ساعتی ۱۰ میلیارد ریال مواد مخدر در ایران معامله می‌شود

  ثبت ۱۹ طلاق در هر ساعت در کشور!

  ۱۴ کلیدطلایی برای گشودن درِ خانه‌عشق

  زن چگونه در نیمی از دارایی مرد سهیم می‌شود؟

  روایتی جالب از ازدواج آیت الله مهدوی‌کنی (ره)

  «حسینیه‌ کودک» ابتکار جالب فرهنگی در مشهد مقدس

  ۱۰ اسم دختر و پسر دارای بالاترین فراوانی

  فضای‌مجازی و بلوغ زودرس جنسی

  ابتکار جالب داماد در تزیین «ماشین عروس» | تصویر

  دولت کانادا برای تولد فرزندسوم ۲۶ میلیون تومان هدیه می‌دهد

  عروسی سنتی در روستای انبوه عمارلو | تصاویر

  مزاح آیت‌الله طالقانی درباره دلیل دو همسره بودنش

  خطری که دانش آموزان ایرانی را تهدید می‌کند

  سنت‌های دست‌ و‌ پاگیر در ازدواج چیست؟

  ازدواج اولویت هفتم جوانان ایرانی!!

  دانش و سـلامت

  باز هم با مدیریت علی‌لاریجانی بدون شنیده‌شدن صدای مخالفان یک طرح کلان کشوری تصویب شد / وقتی بیمه‌ها به نفع پزشکان و به ضرر مردم زیر نظر وزارت‌بهداشت میرود

  فواید روابط عاشقانه برای بدن

  تماشای فیلم های مستهجن این پیامدهای ناگوار را دارد

  اگر این نشانه‌ها را دارید، سکته مغزی در راه است!

  مردان بیشتر از زنان به زوال حافظه دچار می‌شوند

  خوردنی‌های خوشمزه سرطانی

  با کودکان به شدت وابسته چه باید کرد؟

  مشاجره زوجین حتی جلوی نوزادان ممنوع

  نکاتی مهم درباره افراد رک گو

  چرا فکر می کنیم قیافه جذابی نداریم؟

  نحوه برخورد درست با کودکی که مرتکب خطایی شده است، چیست؟

  چپ دستی؛ مزیت یا اختلال؟!

  علت سیاهی زیر چشم چست؟

  اگر با کسی بحث می کنید این قواعد را رعایت کنید

  راه حل فوق العاده خانگی برای دندان‌درد

  پرخاصیت‌ترین میوه‌های پاییزی را بهتر بشناسید

  با آنفلوآنزا بیشتر آشنا شویم

  مر‎‎غ‌ بالای ۱۸۰۰ گرم وزن نخرید +علت

  ٢ هزار میلیارد کهکشان در جهان وجود دارد

  راه‌هایی برای شناسایی و مبارزه با شپش‌سر

  ورزش پهلـوانی

  تغییر نام ورزشگاه مشهد به نام «تختی» توسط امام خامنه‌ای

  علت مرگ رازآلودِ مرحوم غلامرضا تختی چه بود؟ / از سینه‌شکافته‌شده پهلوان تا لخته‌های خون پشت سر / اشتباه بزرگ سیاسی تختی چه بود؟

  بیانیه تند کی روش علیه برانکو درباره اتفاقات اخیر

  استقبال ۴۰ هزارنفری از بازی سپاهان

  بینی افشاگر پشت‌پرده استقلال را شکستند | تصویر

  تغییر رسمی مدال برنز کیانوش رستمی به نقره

  یک روز تمرین تنیس چقدر هزینه می برد؟

  اهدای هدیه رهبری به بانوی تکواندوکار/ تصاویر

  علی‌دایی در اتوبوس شرکت‌واحد | تصویر

  چرا «مک دونالد» باید قبل از انتخابات در ایران افتتاح شود؟

  عواقب سردادن شعارجعلی توسط هواداران تراکتور

  آقای‌دایی! تشخیص میزان ارتباط حجاب و اسلام با شما نیست

  واعظی‌آشتیانی: برانکو کجا عزت ایرانی را درک می‌کند؟ / متأسفم برای مدیری که تشخیص نمی‌دهد امارات دشمن ماست!

  شایعه باورنکردنی در مورد ستاره تیم ملی ایران

  عمیدی: بخدا اهل دوپینگ نیستم

  اخطار باشگاه استقلال به علی ضیا

  تصویری تلخ از اقدام زشت عباس‌جدیدی

  شهادت بازیکن تیم فوتبال العهد لبنان در سوریه

  حمله‌ گازانبری کی‌روش به ساکت و تاج

  کفاشیان و اسدی در خطر جلب و بازداشت!