پایگاه جوان انقلابی JavanEnghelabi.Ir
 • صفحه نخست
 • پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ | Thursday 19 January 2017
  پایگاه جوان انقلابی JavanEnghelabi.Ir
  کـد خـبر : 31171 نویسنــده : ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۳۸ ۰ نظـــــر
  بازدیـد از صفحــه اولنسخـه چاپیارسال به دوستـان ذخـیره  

  جهانگیری: اگر مجلس خوبی‌ شکل نگيرد کار دولت ناتمام خواهد بود / اميدوارم مساله رد صلاحیت‌ها با مذاکرات حل شود / مخالفان دولت تلاش می‌کنند اعتدال گرایان از کانديداتوری روی‌گردان شوند

  اسحاق جهانگیری در جلسه شوراي مرکزي کارگزاران سازندگي گفت: تلاش مي شود نيروهاي مردمي و معتدل شهرستان ها از کانديداتوري روي گردان شوند. به آنها القا مي شود که اگر در انتخابات کانديدا شوند يا فعاليت هاي خود را آغاز کنند با آنها برخورد مي شود. اصلاح طلبان و نيروهاي معتدل و حاميان دولت توجه داشته باشند که نبايد فريب اين جوسازي ها را بخورند. بايد مقاومت کرد. کارگزاران تا پيش از اين تلاش مي کرد که نقش ميانجي را در معادلات سياسي ايفا کند. اما امسال بايد اين نقش را بيش از پيش ايفا کند، زيرا امسال سال انتخابات است و اگر مجلس خوبي شکل نگيرد کار دولت ناتمام خواهد ...

  • به گزارش پایـگاه جوان انقلابی ؛ معاون رئيس جمهور بابيان اينکه مخالفان دولت به صورت جدي به دنبال ايجاد نگراني در بين نيروهاي معتدل هستند گفت: تلاش مي شود نيروهاي مردمي و معتدل شهرستان ها از کانديداتوري روي گردان شوند.


   جلسه شوراي مرکزي کارگزاران سازندگي با حضور اسحاق جهانگيري معاون اول رييس جمهور و رئيس شوراي مرکزي حزب تشکيل شد.

  در ابتداي اين جلسه غلامحسين کرباسچي گزارشي از عملکرد يک سال گذشته حزب کارگزاران سازندگي ارايه کرد و پس از او اسحاق جهانگيري به اهميت انتخابات سال جاري اشاره و يادآور شد که در سال انتخابات مخالفان دولت درصدد نااميدي مردم برآمده‌اند. او از احزاب و گروه‌هاي اصلاح طلب و از جمله اعضاي کارگزاران خواست موضوع انتخابات را جدي بگيرند و مردم را در جهت شرکت در آن ترغيب کنند. معاون اول رييس جمهور در اين ديدار که در مجموعه سعدآباد برگزار شد، در ابتداي سخنان خود با اشاره به اين که حزب کارگزاران سازندگي کارهاي خوبي انجام داده است، به ضعف کار حزبي در ايران اشاره کرد و گفت: اين ضعف باعث شده است که هميشه با يک جامعه ضعيف و يک دولت قوي روبرو باشيم. لذا اگر در اين جامعه احزاب تقويت شوند، جامعه مي تواند به واسطه نهادهاي مدني نقش آفريني موثري داشته باشد. در اين پروسه حزب کارگزاران به جهت سابقه مي تواند نقش بيشتري را در جامعه ايفا کند. ما به دوري از ا افراط گرايي نياز داريم. راهکار اين امر هم وجود احزاب و کار حزبي قوي در کشور است تا به جامعه قدرتمند برسيم.


  اگر مجلس خوبي شکل نگيرد کار دولت ناتمام خواهد بود

  رئيس شوراي مرکزي حزب در ادامه سخنان خود با تاکيد بر اين که کارگزاران داراي دو ويژگي مثبت است، افزود: اولين ويژگي آن کار حزبي قوي است. اين حزب در اين امر تجربيات خوبي دارد. دومين ويژگي هم ارتباط و نزديکي آن به دولت است. کارگزاران تا پيش از اين تلاش مي کرد که نقش ميانجي را در معادلات سياسي ايفا کند. به نظر مي رسد کارگزاران امسال بايد اين نقش را بيش از پيش ايفا کند، زيرا امسال سال انتخابات است، اگر مجلس خوبي شکل نگيرد کار دولت ناتمام خواهد بود.

  به گفته جهانگيري برخي منافع حزبي و شخصي خود را بر منافع ملي ترجيح مي دهند که نتيجه آن اين است که انسجام ملي از بين مي رود تا منافع گروه و افرادي در قدرت حفظ شود، اما در اين دولت ما به دنبال منافع ملي هستيم. احزاب نيز منافع ملي را بر منافع شخصي و گروهي خود بايد ترجيح بدهند و آن را دنبال کنند.


  بايد به دنبال يک مجلس معتدل بود


  جهانگيري در ادامه گفت: امروز اگر به سال 92 نگاه کنيم متوجه مي شويم که در فروردين آن سال کجا بوديم و اکنون کجا هستيم. وضع چه بود و اکنون چه هست. سياست خارجي ما در چه بحراني به سر مي برد و اکنون چه آرامشي دارد. من فقط جهت يادآوري شما را ارجاع مي دهم به سخنان کانديداهاي رياست جمهوري که عمدتا از ميان اصولگرايان بودند. سخنان آنان را درباره وضعيت کشور يکبار ديگر مرور کنيد که چه تصوير نااميد کننده اي از سالهاي گذشته و عملکرد دولت پيشين ارايه مي دادند.

  معاون اول رييس جمهوري همچنين به همگرايي اصلاح طلبان در انتخابات سال 92 اشاره کرد و گفت: نتيجه آن همگرايي اين بود که اصلاح طلبان به يک تفاهم مشترک در شوراي مشورتي رسيدند. آقاي دکتر عارف از رقابت ها کنار کشيد و اصلاح طلبان منافع حزبي خود را کنار گذاشتند و يک شخصيت ملي را انتخاب کردند. نقش رئیس دولت اصلاحات و هاشمي بسيار موثر بود. هيچ کس نيز اعتراضي به اين انتخاب نکرد. مهمترين پيام آن انتخابات نيز همين همگرايي بود. اکنون نيز نياز به اين کار داريم. بايد به يک همگرايي بين اصلاح طلبان معتدل و اصولگرايان اصيل انديشيد. بايد به دنبال يک مجلس معتدل بود. اگر هدف اين باشد براي پيدا کردن کانديداها به مشکل بر نمي خوريم. به همين دليل مي گويم که نقش کارگزاران مهم و موثر است. نبايد گذاشت زاويه اي بوجود بيايد.


  مخالفان دولت تلاش مي کنند نيروهاي معتدل از کانديداتوري روي گردان شوند


  جهانگيري در ادامه با تاکيد بر اين که همه گروه‌هاي سياسي درون کشور حق شرکت در انتخابات را دارند و اين حق براي آنها محفوظ است گفت: خبرهايي که به ما مي رسد اين است که مخالفان دولت و وزراي پيشين به صورت جدي در اغلب استا‌نها مشغول فعاليت هاي انتخاباتي شده اند. اين هيچ ايرادي ندارد و حق آنهاست، اما متاسفانه روش نامانوسي را در پيش گرفته اند که اين نه تنها خوب نيست که مضر منافع ملي است. وي افزود: مخالفان دولت به صورت جدي به دنبال ايجاد نگراني در بين نيروهاي معتدل هستند. تهديدات مختلفي صورت مي گيرد. تلاش مي شود نيروهاي مردمي و معتدل شهرستان ها از کانديداتوري روي گردان شوند. به آنها القا مي شود که اگر در انتخابات کانديدا شوند يا فعاليت هاي خود را آغاز کنند با آنها برخورد مي شود. اصلاح طلبان و نيروهاي معتدل و حاميان دولت توجه داشته باشند که نبايد فريب اين جوسازي ها را بخورند. بايد مقاومت کرد.
  *-


  انتخابات مجلس بايد با سلامت کامل برگزار شود


  معاون اول رييس جمهور تاکيد کرد: انتخابات مجلس بايد با سلامت کامل برگزار شود. بايد مردم را ترغيب کرد تا در انتخابات شرکت کنند. در آخرين نظرسنجي هاي صورت گرفته اصلاح طلبان وضعيت خوبي داشتند. البته برخي نيز به مديريت انتخابات هم اشاره مي کنند و نگران رد صلاحيت ها و مديريت انتخابات هستند. اميدوارم اين مسايل با مذاکرات حل شود. بايد دغدغه ها را به حداقل برسانيم. دولت به دنبال اين است که انتخابات در سلامت برگزار شود و دغدغه ها از بين برود و آحاد مردم بي هيچ نگراني امکان شرکت در انتخابات را داشته باشند. نبايد گذاشت مردم مايوس شوند. نبايد گذاشت چنين فضايي شکل بگيرد.


  در هسته اي به قدم آخر رسيده‌ايم


  جهانگيري در قسمت بعدي سخنان خود به موضوع هسته‌اي و توافق لوزان اشاره کرد و گفت: ما به قدم آخر رسيده ايم. جز نگارش متن توافق، در تمام موارد اختلافي به توافق رسيده ايم. در کشور همه همراه دولت هستند. حتي آنهايي که مخالفت مي کنند نيز موافق رفع تحريم ها هستند. اگر جريان مزاحم رژيم صهيونيستي و برخي کشورهاي عربي و کنگره آمريکا در دو ماه آينده اخلالي در روند مذاکرات بوجود نياورند ، دولت قدم بسيار بزرگي را برداشته است.

  معاون رييس جمهور با يادآوري اين که با اقدامات صورت گرفته در زمينه هسته اي مطالبات مردم نيز افزايش يافته است گفت: رسانه ها نبايد به اين مطالبات دامن بزنند. برخي از افراد مي گويند 120 ميليارد از ذخاير دولت در اين توافق ها يک مرتبه آزاد مي شود، اما واقعيت اين نيست. اولا ذخاير دولت يکجا آزاد نمي شود در ثاني آنچه که در اختيار دولت قرار مي گيرد نيز عدد بالايي نيست. لذا رسانه ها بايد به دولت کمک کنند.


  توافق مهم نفتي ايران و روسيه


  جهانگيري در پايان سخنان خود به موضوع اقتصادي پرداخت و گفت: امسال سال سختي است. قيمت نفت کماکان پايين است و درآمد دولت ناچيز. در بحث يارانه ها اگر بخواهيم به همه يارانه پرداخت کنيم 15- 16 هزار ميليارد تومان کسري داريم. الان برخي بحث حذف يارانه اقشار پردرآمد را مطرح مي کنند و برخي حذف کل يارانه ها را مطرح مي کنند. گروهي هم مي گويند که در سال انتخابات نبايد دست به ريسک زد. با اين حال وضع درآمدي دولت خوب نيست با اين حال تلاش دولت اين است که به سمت يک رونق اقتصادي حرکت کند. البته اگر بحث هسته اي حل شود وضع بهتر از اکنون خواهد بود. برخي از شرکت هاي خارجي به ايران آمده و مذاکرات مقدماتي خود را آغاز کرده اند. برخي ديگر براي سرمايه گذاري در ايران اعلام آمادگي کرده اند. خودمان نيز با روس ها درباره فروش نفت توافق مهمي را انجام داده ايم.

  [انتخاب]

  ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

  S M S : ۳۰۰۰ ۲۸ ۲۸ ۳۸         E – mail : info@javanenghelabi.ir

  S M S : 3000 28 28 38               E – mail : info@javanenghelabi.ir
  پیشخــوان جــوان‌انقــلابی

  برای نوروز امسال 7 سین قرآنی بچینید

  دعایی که صیادشیرازی در قنوت می‌خواند

  نارضایتی عمومی از بیمارستان‌های خصوصی

  20 اندرز از پیامبر اکرم(صلی‌الله‌علیه‌ و آله) درباره‌ی خوردن و آشامیدن

  دولت مستعفی یمن، طرح صلح ایران را رد کرد / جیبوتی: آسمان ما برای هواپیماهای نظامی عربستان باز نیست / آتش‌بس ۲۴ ساعته در شرق یمن / عربستان: اجازه‌ی ورود، بدون هماهنگی هواپیماهای خارجی به صنعا را نمی‌دهیم

  سی ان ان: آتش بس یمن، نتیجه‌ی رایزنی محرمانه‌ی ایران و عربستان

  چرا امام هادی(ع) به سامرا تبعید شدند؟

  پیروزی «صبر استراتژیک» در یمن

  تحقق پیش‌بینی رهبر معظم انقلاب: بینی آل‌سعود به خاک مالیده شد

  پایان عملیات‌متجاوزانه به سرکردگی عربستان علیه یمن رسما اعلام شد / کشتار ۳۰۰۰ غیرنظامی و ۱۵۰ کودک، مهمترین اهداف حمله عربستان! / آل سعود: به هدف مان رسیدیم ؛ تهدیدات علیه ما از بین رفت!

  وزیر خارجه استرالیا: حاضرم برای دیدار با روحانی باز هم روسری بپوشم / انتقادات از من درباره حجابم در تهران بی‌جا است

  بشار اسد: روابط ما با حماس مرده است؛ دیگر به این گروه اعتقاد نداریم / اینها بخشی از جبهه النصره هستند

  هاشمی‌رفسنجانی: هولوکاست یک واقعیت انکارناپذیر است!

  کاخ سفید: قاطعانه می‌گوییم، تحریم‌ها به هیچ وجه یکجا برداشته نمی‌شود / درباره عراق با ایران همکاری نمی‌کنیم / اختلافی بین تفسیر ظریف و کری نیست!

  انتشار خبر “حذف یارانه ۵ گروه پردرآمد”

  هاشمی‌رفسنجانی: نفی هولوکاست که احمدی‌نژاد مطرح کرد به نفع اسراییل شد

  چرا هاشمی می‌خواهد شکست‌های پی در پی خود را از جیب دیگران هزینه کند؟

  آیت‌الله مصباح‌یزدی: ائمه بر مراوده و وحدت با اهل سنت تاکید داشته‌اند / همفکری اصولگرایان براي ترويج و پيشبرد حق کار مبارکی است ، اما نباید به بهانه وحدت ، از اصول دست کشید / گفتگوها علاوه بر رفع سوء تفاهمات باید به سمت احیاء امر اهل بیت(ع) هدفگذاری شود

  دختری که با نردبان‎ به‎ مدرسه ‎می‌رود | تصویر

  تصاویر عجیب و دیدنی از دنیای حیوانات

  لطفا به قوانـین درج دیدگاه‌ها توجه نماییــد :

  دیدگاه ها حداکثـر تا 24 ساعـت بعد بررسی و تاییـد خواهـد شد .

  لطفا از درج دیدگاه های بلند و طـولانی اجتنـاب نمایید.

  دیدگاه هایی که غیر مرتبـط با موضوع مطلـب باشد نشـر نخـواهد نشد.

  دیدگاه هایی که حاوی بار حقـوقی به افراد حقیقی یا حقوقی باشد یا حـاوی توهین به دین و مذهب رسمی کشـور ، نظام مقـدس جمهـوری اسـلامی و مسئولین آن ،اقوام ایرانی ویا توهین به دیگر کاربران سایت باشـد به هیـچ وجه تاییـد نخواهد شد.

  از نوشتن نظرات با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایئد.

  تعداد دیدگـاه‌هــا : ۰

  ارســــال دیدگــاه

  *

  *

  *

 • پربازدیدتـرین ها
 • پربحث تـرین ها
 • ماجرای فرار شاه خائن از زبان همسرش / فرح دیبا: محمدرضا در حالی که از پلکان هواپیما بالا می رفتیم گریه می‌کرد/ پیام امام(ره) در مورد فرار شاه/ خوشحال‌کننده‌ترین خبر عمر حسن روحانی چه بود؟

  دسته‌گل برای ایرباس / ایران هشت‌سال پیش ماهواره به فضا فرستاد و امروز آخوندی برای ورود یک هواپیما، «جشن‌ملی» می‌گیرد!

  تصاویری از سازه تازه کشف‌شده زیر میدان‌امام(ره) در اصفهان

  چرا خنّاسان به رابطۀ آقای‌هاشمی‌رفسنجانی و امام‌خامنه‌ای طمع کردند؟

  نماز امام‌خامنه‌ای بر پیکر هاشمی | فیلم

  سقوط وحشتناک بخش ساختمان در دولت‌یازدهم + آمار

  مسیح‌مهاجری: هاشمی از شهیدبهشتی مظلوم‌تر بود!

  ولایتی: هاشمی یک «امیرکبیر» و بلکه بالاتر از آن بود!

  «ذخیره‌انقلاب!» با انقلاب چه‌کرد؟

  عکس دختران‌جوان، اصطلاحات عامیانه‌عبری؛ «دام‌عسل» حماس برای سربازان‌اسراییلی

  شیبانی: آمریکا راه فرار یا فریب در برجام را بازگذاشت تا هر زمان که بخواهد فشار بیاورد / بعید می‌دانم آمریکا هم بخواهد برجام را از دست بدهد / اگر دو سفر به غرب داریم یکی هم به شرق برویم

  بتن‌ریزی این‌بار در چشم «ثریا»

  ۳۲برش مهم از ۸۲سال زندگی پر فراز و نشیب هاشمی‌رفسنجانی

  ناگفته‌ها از لحظات غسل و تدفین حجت‌الاسلام هاشمی

  آخرین خطبه‌عقد مرحوم‌هاشمی دو روز قبل از وفات | تصویر

  وقتی اصلاح‌طلبان حرمت مراسم تشییع هاشمی را می‌شکنند

  حاشیه‌نویسی فرود تحقیرآمیر ایرباس در مهرآباد: وزیرراه در مراسم ورود هواپیمای ۳۲۱ ایرباس آنقدر خوشحال بود که لبخند از صورت وی پاک نمی‌شد

  گم‌شدن حقوق‌شهروندی در مسکن‌مهر!

  دلیل عصبانیت برخی از «معمای‌شاه» چیست؟

  قیام‌مختار از منظر ائمه‌اطهار و علمای فرق شیعه و سنی

 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • منبـر و حسینیه

  قیام‌مختار از منظر ائمه‌اطهار و علمای فرق شیعه و سنی

  چرا مردم از این تخته‌سیاه و دکور تکراری خسته نمی‌شوند؟

  مداحی میثم‌مطیعی در شب وفات حضرت‌فاطمه‌معصومه(س) | صوت

  مداحی محمودکریمی در شب وفات حضرت‌فاطمه‌معصومه(س) | صوت

  تفسیر زیبای شعرکودکانه از زبان یک روحانی | فیلم

  نگاهتان به آقا باشد… / خاطره‌ منتشرنشده از تبعیت مرحوم آیت‌الله آقامجتبی تهرانی از رهبری

  آیا گرفتن سود بانکی حرام است؟ / نظر مراجع تقلید

  بررسی صحت سخن منسوب به حضرت عیسی(ع): اگر سیلی به صورتتان زدند…

  مردی که به تنهایی یک رسانه است

  کربلا؛ تنها جای جهان که آب سربالا حرکت می‌کند

  آیا می‌توان نماز جماعت را به اهل سنت اقتدا کرد؟

  فرد از چه زمانی باید خمس بدهد؟

  آیا حضرت محمد(ص) پیامبر جن‌ها هم بود؟

  فتوای‌ مهم آیت‌الله‌مکارم شیرازی: ازدواج دختران زیر ۱۳‌سال باطل است

  حسادت زنانه در بین زنان کدام پیامبر وجود داشت؟

  خداوند در این مکان با موسی (ع) سخن گفت / تصاویر

  بازسازی تاج گنبد حرم حضرت علی(ع) / تصاویر

  عزراییل، در هنگام جان کندن دو نفر، دلش به درد آمد

  مداح خردسال : از امام حسین(ع) یک «شلوار آبی» خواستم!

  شفای دختر ۱۱ ساله در پیاده‌روی زائران امام‌رضا علیه‌السلام

  عفاف و حجاب

  ایرانی‌ها به تاریخ‌شان رجوع کنند، دیگر از غربی‌ها الگو نمی‌گیرند

  ماجرای دست‌دادن یک دختر ارمنی به امام موسی‌صدر و واکنش جالب ایشان

  آمار طلاق در ایران ناراحت کننده‌است

  مادر چادری، دختر مانتویی! چرا و چگونه؟

  سردار اشتری: نیروی انتظامی برای مقابله با بی‌حجابی ‌‌تنها مانده است

  شو لباس زنان با حجاب در هفته‌ی مد در نیویورک | تصویر

  مصاحبه سال ۱۳۵۸ آیت‌الله طالقانی درباره حجاب

  درآمد ماهانه روحانیون و طلاب چقدر است؟

  رواج مانتوهای حیازدا در بازار

  مایدا: هیچ کس من را مجبور به رعایت حجاب نکرده‌است / با حجابم به خودم احترام گذاشتم

  آیت‌الله مکارم شیرازی : حفظ حجاب بانوی تکواندوکار ایرانی در المپیک از کسب مدال مهم‌تر بود

  چرا گناه در جامعه رواج پیدا کرده‌است؟

  این الگوی حجاب اسلامی نیست!

  حراج عفاف در مزون‌های مجازی

  مانتوهای بی‌هویت یا برهنگی فرهنگی؟

  پوشش متفاوت زنان دربار و جامعه عربستان | تصاویر

  حجاب راهی برای بهتر دیده‌شدن

  چند می‌گیری ناهنجارم کنی؟ | تصاویر

  ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر و بررسی تخریب جایگاه والای دختران در فرهنگ و جامعه با ادعای گزاف پایین‌‏بودن جایگاه آنان

  کشف‌حجاب‌ خبرنگارشرق‌ در سفر ظریف | تصاویر

  دفاع و شهادت

  از عشت‌رانی در کاباره تا شهادت در جبهه

  آخرین دیدار نادر طالب‌زاده با شهیدهمدانی

  شهید دکترحجت‌اله‌رئیسی؛ نخبه‌ای که دفاع از اسلام را به پیشنهاد کار در مجلس سِنا با حقوق ماهیانه ۳۰ هزاردلار ترجیح داد

  دو ساعت قبل از شهادت آیت‌الله اشرفی‌اصفهانی چه گذشت؟ / ماجرای آخرین معانقه با حضرت‌امام(ره)

  یاد باد آن روزگاران، یاد باد | تصاویر

  خاطرات یک رزمنده نوجوان: با سیم‌ سر پاسدارها را می‌بریدند!

  نجات متوسلیان از زندان رژیم‌صهیونیستی کلید خورد

  روایتی تکان‌دهنده از شهیدی که پیکر او با گذشت ۱۶ سال سالم ماند

  «بابا رجب» غریبانه رفت / برای خودش که نشد؛ سرپناهی برای خانواده‌اش فراهم کنید

  روایت همسرانه از شهید ارباً اربا شده در سوریه: آسمانی‌شدن فقط مخصوص آقایان نیست

  مدافعان حرم و دخترهایی که بعد از شهادت پدر، بابایی می‌شوند

  ناگفته‌های شهید حاج‌رجب بعد از دیدار امام خامنه‌ای: به آرزویم رسیدم…

  ماجرای پیشنهاد بی‌شرمانه استاد زن امریکایی به «عباس بابایی» چه بود؟

  همسر شهیدعلیرضاتوسلی: آرزوی ابوحامد شهادت بود / شهید معتقد بود جنگ سوریه به آزادی قدس منتهی می‌شود

  جزئیات جدید ربایش دیپلمات‌های ایرانی در لبنان

  ماجرای برخورد شهیدچمران با رضاسگه!

  نامه اخلاقی یک شهید درباره «ماه رمضان»

  هفت پلان از زندگی شهید اسحاقیان

  نظر رهبر معظم انقلاب درباره فیلم ایستاده در غبار / حمیدیان: «ایستاده در غبار» چکیده رویاهای من است

  چند روایت از عوامل شهادت شهید سپهبد صیاد شیرازی

  خطوط قرمـز

  حکم آتش علیه قوه‌قضائیه در ساختمان معروف شهرلندن / بی‌بی‌سی فروردین ۹۳: در ماهها و سالهای‌آتی باید با حمله و هجمه به قوه‌قضائیه دستگاه‌قضای‌ایران را مهار کرد

  چرا خانواده هاشمی به دروغ‌پردازی‌های اخیر واکنش نشان نمی‌دهند؟

  وقتی اصلاح‌طلبان حرمت مراسم تشییع هاشمی را می‌شکنند

  «ذخیره‌انقلاب!» با انقلاب چه‌کرد؟

  حماقت اپوزیسیون و درایت حزب‌‌الله در مراسم تشییع هاشمی

  ماجرای حواشی فتنه‌گران در مراسم تشییع‌جنازه هاشمی

  راز اشرافیت این کاخ چیست؟

  آقای احمدمنتظری؛ این همان اکبرشاه دهه شصت است!

  بغض و کینه رسانه هتاک از دکتر احمدی‌نژاد ادامه دارد

  موسوی گفت شرط لغو تظاهرات، صحبت‌کردن در صداوسیما است / پس از اینکه گفتم با شرط شما موافقت شد، قول داد تظاهرات را لغو کند، اما نمی‌دانم کدام خنّاسان ذهنش را عوض کردند

  برای حفظ حرمتها، خیلی از ادعاهای بابک‌زنجانی را علنی نکرده‌ایم/ وی ادعا کرده میلیاردها تومان به انتخابات ریاست‌جمهوری کمک کرده‌است/ ورود تجهیزات پیشرفته امنیتی به ریاست‌جمهوری با اجازه که بود؟/ دیپلماسی را منحصر به برجام کرده‌اند که نتیجه‌اش هم اینطور شده‌است

  بی‌احترامی به ساحت‌هنر در جشن شب یلدای دانشکده‌ هنر اصفهان / مسئولان فرهنگی باید پاسخگوی این حرکت شنیع باشند

  پرونده‌ فتنه‌۸۸ باید باز بماند / فتنه‌گران منویات خودکامانه خود را بعنوان صیانت از رای مردم جا می‌زدند

  توصیه امام‌خامنه‌ای به «حاج‌قاسم» درباره سوریه

  فتنه ۳۲۴٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومانی / لیست تحریم‌هایی که بعد از فتنه ۸۸ بخاطر قانون گریزی اصلاح‌طلبان بر ملت ایران تحمیل شد

  از پاره‌کردن پرچم هیئات‌ها و برهنه‌کردن مردم توسط فتنه‌گران سبزپوش حامی موسوی تا وحشی‌خواندن عزاداران حسینی توسط کروبی

  خون‌فرزندم به گردن موسوی، کروبی و خاتمی است / عذرخواهی سران‌فتنه هم جای جوان‌شهیدم را نمی‌گیرد

  ۶ هشدار مهم مقام‌ معظم‌ رهبری‌ به سران‌فتنه

  چه کسی برای اولین‌بار به فحاشی سیاسی پشت تریبون عمومی دست زد؟ / علی‌مطهری خطاب به نماینده مجلس: «بتمرگ! پُف..» | صوت

  وطن‌فروشی در حد تام و تمام؛ نامه‌ی جمعی از عناصر ضدانقلاب به رئیس‌جمهور آمریکا برای افزایش تحریم‌ها علیه ایران

  شــــــوک
  خـانه و خانواده

  چرا زندگی مجردی از سال ۹۰ اوج گرفت؟ / آمار ازدواج‌ نکرده‌ها

  تفسیر زیبای شعرکودکانه از زبان یک روحانی | فیلم

  زندگی در گور؛ روایت انسان‌هایی که در منجلاب نگون‌بختی، فقر و اعتیاد گورخواب شده‌اند | تصاویر

  دورهمی زنانه یا پارتی‌ شبانه؟!

  جشن‌تولد کودکان شهدای مدافع‌حرم | تصاویر

  ساعتی ۱۰ میلیارد ریال مواد مخدر در ایران معامله می‌شود

  ثبت ۱۹ طلاق در هر ساعت در کشور!

  ۱۴ کلیدطلایی برای گشودن درِ خانه‌عشق

  زن چگونه در نیمی از دارایی مرد سهیم می‌شود؟

  روایتی جالب از ازدواج آیت الله مهدوی‌کنی (ره)

  «حسینیه‌ کودک» ابتکار جالب فرهنگی در مشهد مقدس

  ۱۰ اسم دختر و پسر دارای بالاترین فراوانی

  فضای‌مجازی و بلوغ زودرس جنسی

  ابتکار جالب داماد در تزیین «ماشین عروس» | تصویر

  دولت کانادا برای تولد فرزندسوم ۲۶ میلیون تومان هدیه می‌دهد

  عروسی سنتی در روستای انبوه عمارلو | تصاویر

  مزاح آیت‌الله طالقانی درباره دلیل دو همسره بودنش

  خطری که دانش آموزان ایرانی را تهدید می‌کند

  سنت‌های دست‌ و‌ پاگیر در ازدواج چیست؟

  ازدواج اولویت هفتم جوانان ایرانی!!

  دانش و سـلامت

  باز هم با مدیریت علی‌لاریجانی بدون شنیده‌شدن صدای مخالفان یک طرح کلان کشوری تصویب شد / وقتی بیمه‌ها به نفع پزشکان و به ضرر مردم زیر نظر وزارت‌بهداشت میرود

  فواید روابط عاشقانه برای بدن

  تماشای فیلم های مستهجن این پیامدهای ناگوار را دارد

  اگر این نشانه‌ها را دارید، سکته مغزی در راه است!

  مردان بیشتر از زنان به زوال حافظه دچار می‌شوند

  خوردنی‌های خوشمزه سرطانی

  با کودکان به شدت وابسته چه باید کرد؟

  مشاجره زوجین حتی جلوی نوزادان ممنوع

  نکاتی مهم درباره افراد رک گو

  چرا فکر می کنیم قیافه جذابی نداریم؟

  نحوه برخورد درست با کودکی که مرتکب خطایی شده است، چیست؟

  چپ دستی؛ مزیت یا اختلال؟!

  علت سیاهی زیر چشم چست؟

  اگر با کسی بحث می کنید این قواعد را رعایت کنید

  راه حل فوق العاده خانگی برای دندان‌درد

  پرخاصیت‌ترین میوه‌های پاییزی را بهتر بشناسید

  با آنفلوآنزا بیشتر آشنا شویم

  مر‎‎غ‌ بالای ۱۸۰۰ گرم وزن نخرید +علت

  ٢ هزار میلیارد کهکشان در جهان وجود دارد

  راه‌هایی برای شناسایی و مبارزه با شپش‌سر

  ورزش پهلـوانی

  تغییر نام ورزشگاه مشهد به نام «تختی» توسط امام خامنه‌ای

  علت مرگ رازآلودِ مرحوم غلامرضا تختی چه بود؟ / از سینه‌شکافته‌شده پهلوان تا لخته‌های خون پشت سر / اشتباه بزرگ سیاسی تختی چه بود؟

  بیانیه تند کی روش علیه برانکو درباره اتفاقات اخیر

  استقبال ۴۰ هزارنفری از بازی سپاهان

  بینی افشاگر پشت‌پرده استقلال را شکستند | تصویر

  تغییر رسمی مدال برنز کیانوش رستمی به نقره

  یک روز تمرین تنیس چقدر هزینه می برد؟

  اهدای هدیه رهبری به بانوی تکواندوکار/ تصاویر

  علی‌دایی در اتوبوس شرکت‌واحد | تصویر

  چرا «مک دونالد» باید قبل از انتخابات در ایران افتتاح شود؟

  عواقب سردادن شعارجعلی توسط هواداران تراکتور

  آقای‌دایی! تشخیص میزان ارتباط حجاب و اسلام با شما نیست

  واعظی‌آشتیانی: برانکو کجا عزت ایرانی را درک می‌کند؟ / متأسفم برای مدیری که تشخیص نمی‌دهد امارات دشمن ماست!

  شایعه باورنکردنی در مورد ستاره تیم ملی ایران

  عمیدی: بخدا اهل دوپینگ نیستم

  اخطار باشگاه استقلال به علی ضیا

  تصویری تلخ از اقدام زشت عباس‌جدیدی

  شهادت بازیکن تیم فوتبال العهد لبنان در سوریه

  حمله‌ گازانبری کی‌روش به ساکت و تاج

  کفاشیان و اسدی در خطر جلب و بازداشت!