پایگاه جوان انقلابی JavanEnghelabi.Ir
 • صفحه نخست
 • پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ | Thursday 19 January 2017
  پایگاه جوان انقلابی JavanEnghelabi.Ir
  کـد خـبر : 30859 نویسنــده : ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۰۱ ۰ نظـــــر
  بازدیـد از صفحــه اولنسخـه چاپیارسال به دوستـان ذخـیره  

  سیدحسن نصرالله: وهابیون سعودی می‌خواهند آرامگاه نبی‌اکرم(ص) را ویران کنند / باید همه‌ی کشورهای‌اسلامی بایستند و به سعودی بگویند بس است! جنگ و دروغ و تکفیر به نام اسلام بس است! / حوثی ها تا این لحظه «صبر استراتژیک» پیشه کرده‌اند / بوکوحرام، الشباب و داعش، فرزندخوانده آل سعودند

  پس از آنکه ملک عبدالعزیز آل سعود بر سرزمین حجاز مسلط شد، طرفداران وهابی وی شروع به تخریب آثار دینی و تاریخی رسول‌الله (ص) کردند؛ خانه‌ها، مزارع، قبرها و همه چیز را نابود کردند و قرار بر این بود که قبر پیامبر (ص) را نیز نابود کنند. آنها هنگامی که اقدام به تخریب این آرامگاه کردند؛ جهان اسلام در مصر، هند، ترکیه، ایران، عراق، شام و کشورهای آفریقایی فریاد اعتراض سر دادند و از باب اتفاق تمام کشورها در جلوگیری از تخریب قبر نبی اکرم (ص) در ماه نیسان ۱۹۲۶ مؤثر ...

  • به گزارش پایـگاه جوان انقلابی  ؛ سید حسن نصرالله در مراسمی که تحت عنوان” همایش همبستگی و وفاداری به ملت یمن” در مجتمع سیدالشهدا واقع در ضاحیه جنوبی بیروت برگزار شده، سخنرانی کرد.

  ـ

  javanenghelabi - Nasr allahـ

  ـ

  این مراسم با عنوان “همبستگی و وفاداری و فریاد حق در برابر سلطان ظالم” برای اعلام همبستگی با ملت مظلوم یمن در برابر تجاوز وحشیانه آل سعود برگزار شد.

  ـ

  ـ

  ـ

  حمایت از ملت یمن وظیفه انسانی، اخلاقی و اسلامی است

  ـ

  دبیرکل حزب الله لبنان در ابتدای سخنانش تجاوز سعودی و آمریکایی علیه یمن را محکوم کرد و گفت: وظیفه انسانی و اخلاقی و اسلامی ماست که از ملت یمن حمایت کنیم این امر تنها به خود ما مربوط است و هیچ کس نمی تواند ما را از این موضع حمایتگرانه از ملت یمن باز دارد. ما همواره از ملت یمن و مقاومت ملت یمن حمایت می کنیم و بر این موضع خود می بالیم چرا که در روز قیامت به خاطر مواضعی که داشته و داریم باید پاسخگو باشیم. ما از همان ابتدا موضع خود را در خصوص ماجرای یمن اعلام کرده بودیم و تا روز قیامت و نه برای تاریخ و برای خدا با آن خواهیم ماند. هدف ما اکنون این است که هجمه سعودی و آمریکایی بر ضد یمن را محکوم کنیم  و همبستگی خود را با ملت مظلوم یمن اعلام کنیم.

  ـ

  وی افزود: ما قومی هستیم که در برابر خدا مسئولیم و در روز قیامت بر اساس مواضعی که در پیش گرفته بودیم بازخواست خواهیم شد. چرا که امت در مرحله بسیار خطرناک و سرنوشت سازی قرار دارد.

  ـ

  نصرالله  در سخنانی خود به مناسبت های داخلی در لبنان هم اشاره کرد و گفت: پیش از پرداختن به یمن بر خود لازم می دانم تا در خصوص مناسبت هایی مربوط به ملت لبنان در این ماه اشاره کنم.  ما اکنون در ماه آوریل هستیم . باید با احترام و تعظیم در برابر جانفشانی های ملت لبنان و به خصوص ملت جبل عامل بیایستیم چرا که در سال ۱۹۹۶ دشمن صهیونیست یورش موسوم به “خوشه های خشم” را بر ضد ملت و ارتش لبنان آغاز کرد. همچنین در چنین ماهی فاجعه شهدای “قانا” روی داد و لازم می دانم در برابر جانفشانی های مقاومت حزب الله و جنبش امل و در کنار ما ارتش لبنان سر تعظیم فرو آوریم. این مواضع بودند که باعث شد تا در سال ۲۰۰۰ میلادی پیروزی بزرگ لبنان رقم بخورد و از آن زمان دوره شکست ها بسر آمد.

  ـ

  ـ

  ـ

  هدف از حمله به یمن بازگردان سلطه مجدد سعودی و آمریکایی بر یمن است

  ـ

  دبیرکل حزب الله لبنان در ادامه سخنانش به تجاوز رژیم سعودی به یمن و توجیه این رژیم برای  حمله به این کشور اشاره کرد و اظهار داشت  : سخن و بهانه های واهی بسیاری برای توجیه حمله سعودی بر یمن به زبان آورده شد و حتی سخن از تهدید یمن بر ضد عربستان هم سخنانی به میان آمد و اعلام کردند که می خواهند در برابر هیمنه ایرانی بیاستند . اما در سخنرانی سابق خود اعلام کردم که هدف واقعی این حمله باز گرداند سلطه سعودی و آمریکایی بر یمن است چرا که ملت یمن موفق شد قدرت را به دست بگیرد.

  ـ

  وی افزود: طی هفته های اخیر سخنانی را از مسئولین و مجموعه شعارهایی را از سیاستمدارن شنیدیم از جمله اعلام کردند که این جنگ عرب ها و قومیت عربی برای دفاع از عرب بودن یمن است آیا ملت های عربی این مسئولیت را برای این اقدام نظامی بر ضد یمن به عربستان واگذار کرده بودند و این جنگ عرب ها بر ضد چه کسانی است؟

  ـ

  ـ

  ـ

  یمنی ها در جنگ و مبارزه شهره‌اند

  ـ

  نصر الله اضافه کرد: به لهجه و ادبیات آنها و گویش و بلاغت و فصاحت آنها و شهامت و شجاعتشان و بزرگی و کرمشان بنگرید اگر ملت یمن عرب نیست پس عرب چه کسانی هستند ؟ قبل از اسلام آنها خود تمدن عرب بودند زمانی که اهالی شبه جزیره عربی حتی خواندن بلد نبودند در یمن تمدن وجود داشت و در یمن شاهان عرب بودند بزرگی و فضل یمنی ها در جهاد و مبارزه معروف و شناخته شده بود و تمام کشورهای اسلامی بر این امر گواه می دهند.

  ـ

  وی با اشاره به پیشینیه اسلام در یمن افزود: علما و بازرگانان یمنی اسلام را به اندونزی که بزرگترین کشورهای اسلامی است منتقل کردند یمنی ها برای اینکه ثابت کنند عرب هستند و مسلمانند نیازی به گواه کسی ندارند و کسی که به ملت یمن تعدی کند باید به دنبال گواهانی برای مسلمان بودن و عرب بودنشان باشند.

  ـ

  ـ

  ـ

   اندیشه وهابیت تهدیدی برای حرمین شریفین است

  ـ

  سید حسن نصرالله در ادامه ادعای جنگ شیعه و سنی در یمن را رد کرد و تاکید کرد : تلاش کردند که به این جنگ بعد طائفه ای ببخشند وانمود کردند که این جنگ شیعی و سنی است . اما این تجاوز سعودی در یمن اهداف سیاسی در پی دارد. یکی از مضحک ترین عناوین که به این جنگ داده شده عنوان دفاع از حرمین الشریفین در مکه مکرمه و مدینه منوره است واقعا چه کسی حرمین و شریفین را تهدید می‌کند؟ ملت یمن؟ ارتش یمن؟ یمنی ها عاشق رسول الله و اهل بیت هستند . من به شما می گوید بله حرمین شرفین در معرض تهدید قرار دارد آن هم از طرف داعش آن زمان که آنها اعلام کردند که دولت خلافت قصد دارد کعبه را ویران کنند چرا که گفتند این بنا مجموعه از سنگ هایی است که پرستیده می شوند بدون اینکه خدا پرستش شود و این مساله با توحید در تضاد است . حرم نبوی (مدینه) در داخل عربستان در معرض تهدید قرار دارد آن هم به دلیل فکر و فرهنگ وهابیت و کتاب های تاریخی بر این مسئله گواه می دهند.

  ـ

  دبیرکل حزب الله لبنان به تاریخ  آل سعود در این زمینه اشاره کرد و گفت: بعد از سلطه عبدالعزیز آل سعود بر کشورهای حجاز اتباع وهابی او اقدام به منهدف کردن آثار دینی و تاریخی رسول الله کردند و منازل ، مزارها، قلعه ها و قبول را منهدم کردند و به طور کلی می توان گفت آنها همه چیز را نابود کردند. و حتی تصمیم داشتند قبر پیام اکرم(ص) را منهدم کنند و این مسئله در کتاب های تاریخی مدون است. حتی تصمیم داشت برای منهدم کردن مزار پیام پیش برود اما در این میان دانشمندان جهان اسلام در مصر و هند و ترکیه و ایران و عراق و بلاد الشام و کشورهای آفریقایی بر این مسئله فریاد کشیدند.

  ـ

  وی افزود:  بیشترین تاثیری که برای منع انهدام مزار پیامبر (ص) صورت گرفت از سوی الازهر و علمای مسلمین در سال ۱۹۲۶ در همین ماه بود . این امر با فرهنگشان همسو و منسجم است از این رو پادشاه عربستان تصمیم به صرفه نظر کردن از این انهدام مزار پیامبر(ص) گرفت و مزار پیامبر تا به امروز باقی ماند اما تاکنون کسی اجازه ندارد به این مزار نزدیک شود اگر امت عربی قبل از اسلام بزرگی و شرف و عزت داشتند همه به فضل پیامبر(ص) بوده است.

  ـ

  ـ

  ـ

  عربستان ۲۴ میلیون یمنی را محاصره کرده و ادعای حمایت از دفاع از ملت یمن را دارد

  ـ

  به گزارش تسنیم، نصرالله افزود: از این رو اعلام می کنم که حرم پیامبر(ص) در معرض تهدید است و نمی دانیم چه زمانی قبر پیامبر(ص) را منفجر می کنند اما هدف دیگری که برای این جنگ مسئولان سعودی در نظر دارند و به آن اشاره کردند و آن را دفاع از ملت یمن خواندند و آن از طریق محاصره ۲۴ میلیون شهروند یمنی است. و اینکه این ملت غذا و مستلزمات پزشکی نداشته باشند و بدتر از این همه آن است که جنایت در حق زنان و کودکان روا داشته می شود و می گویند که افراد مسلح در بین شهروندان هستند . ماهواره های طوفان قاطعیت تمام صحنه ها را نمایش نمی دهند و تمام شبکه های عرب ست نمی خواهند صحنه های خشونت وجنایت این جنگ را نشان دهند .

  ـ

  ـ

  ـ

  دفاع از ملت یمن با کشتار محقق نمی شود

  ـ

  سید حسن نصرالله در ادامه با اشاره به تخریب منازل مسکونی و هدف قرار دادن زیر ساخت های دولت یمن از سوی جنگنده های سعودی اظهار داشت: منازل ویران شده، بازارها و مدارس و بیمارستان ها و انبارهای مواد غذایی همه ویران شده است و گویا این هدف دروغین آنهاست آیا دفاع از ملت یمن با کشتار ملت یمن محقق می شود؟ و همچنین اعلام کردند که هدف دیگر دفاع از دولت و مشروعیت نظام یمن است . حال این سوال را می پرسیم که آیا دفاع با حمله به ساختمان های اداری و دولتی و بنادر و ارتش یمن محقق می شود ؟

  ـ

  وی در ادامه گفت: بعد از تمام این کشتارها آیا انسان عاقلی را می توانید بیابید و تمامی این کشتارها را انجام دهد و بگوید تمام این جنایت برای بازگردان عبدمنصور هادی به قدرت است. ملت لبنان اکنون می تواند خوب به یاد آورد جنگ ۳۳ روزه و می تواند بین این دو جنگ تشابهی را به دست بیاورند. و می توانیم سرنوشت ها را مقایسه کنیم نبرد همان نبرد است و اندیشه همان اندیشه است ولی نتیجه هم همان خواهد بود.

  ـ

  ـ

  ـ

  منصور هادی از بازگشت به قدرت ناامید شده است

  ـ

  سید حسن نصرالله این جنگ را شکستی برای رژیم سعودی دانست و افزود: نتایج این تجاوز که بعد از ۲۲ روز موشکباران و بمباران که به صورت دریا  و هوا صورت گرفت و با حمایت گسترده اطلاعاتی آمریکا و حمایت عربستان سعودی از داعش می بینیم که منصور هادی هنوز نتوانسته به عدن و صنعا باز گردد بلکه بدتر از آن باید بگوییم که این شکست به آنجا رسیده است که منصور هادی از بازگشت به قدرت ناامید شده است  و سعودی ها نیز این واقعیت را درک کرده‌اند و شاید یکی از علل انتخاب خالد بحاح به عنوان معاون رئیس جمهور یمن هم همین باشد.

  ـ

  ـ

  ـ

  ملت یمن شکست ناپذیر است

  ـ

  نصرالله در ادامه افزود: گفتند که هدف جلوگیری از ارتش یمن و کمیته های مردمی به عدن است اما در این امر هم شکست خوردند گفتند هدف از این جنگ جلوگیری از رسیدن ارتش به سایر استان یمن است ولی این امر هم شکست خورد اکنون استان ها به دست ارتش یمن افتاده است و القاعده در حال عقب نشینی است اعلام کردند که هدف شکست اراده ملت یمن و تن دادن آن به شرایط آنهاست اما نتیجه چه شد ؟ ایستادگی بیشتر ملت یمن از ارتش و ملت گرفته تا دیگر احاد جامعه و خلق حماسه از طریق بردباری و مقاومت و به دست آوردن توان غافلگیر کننده تحمل است. نشست های قبیله ای ، تظاهرات باشکوه با وجود بمباران هوایی همه نشان از این دارد که ملت یمن شکست نخواهد خورد.

  ـ

  دبیرکل حزب الله لبنان گفت: خوی و خصلت مردم یمن تند و قوی است و خواسته های بسیار بزرگی دارند آنها اجازه ندادند که رویارویی های داخلی به درگیری شیعی و سنی یا درگیری بین شمالی ها و جنوبی ها بیانجامد همه نشانه ها حکایت از آن دارد که برخی از افرادی که سکوت اختیار کرده بودند لب به سخن گشودند و این خود نشان از شکست دیگری بر این تجاوز است.

  ـ

  ـ

  ـ

  ملت و قبائل یمن خواهان پاسخ به تجاوزگری سعودی هستند

  ـ

  وی افزود: جامعه قبیله ای هرگز کشته های خود  را فراموش نمی کند . از جمله اهداف فرضی و مهم برای عربستان، پایان دادن به تهدید احتمالی خودش از جانب یمن بود، خب حالا چه اتفاقی افتاد؟ تهدید احتمالی به تهدیدی قطعی در سطح کل ملت یمن و مسئولان ارشد انصار الله و رهبر خردمند عبدالملک الحوثی تبدیل شد. اگر اینها تهدیدی برای عربستان بودند، الان فرصت برای آنها مهیا است. ملت و قبائل خواهان پاسخ (به تجاوزگری سعودی) هستند اما این نامش همان “بردباری و صبر راهبردی” است.‎

  ـ

  ـ

  ـ

  قطعنامه شورای امنیت بی ارزش است

  ـ

  سیدحسن نصرالله به صدور قطعنامه اخیر در شورای امنیت علیه ملت یمن اشاره کرد و گفت: شورای امنیت می بایستد تصمیم به توقف جنگ می گرفت اما پیشنهاد جلاد را پذیرفته و قربانی را نادیده گرفته است.بلکه حتی حق را به جلاد داده است و ما هم این وضع را در لبنان و فلسطین شاهد هستیم این قطعنامه بین المللی هم همچون دیگر قطعنامه های بین المللی بی ارزش است. اکنون برای همه واضح شده است که حملات هوایی نمی تواند سرنوشت نبرد را تعیین کند. حمله زمینی هم پرهزینه است دیگر جز ایستادگی و پایداری برای ملت یمن چیزی نمانده است اگرچه آنها برای راه حل سیاسی هم آماده اند.

  ـ

  ـ

  ـ

  تقدیر از موضع پاکستان و درخواست از الازهر

  ـ

  دبیرکل حزب الله لبنان همچنین از ملت و دولت پاکستان به خاطر موضع بی طرفی در جنگ علیه یمن تقدیر و تشکر کرد و با اشاره به موضع مصر در این زمینه از این کشور خواست مانع از ادامه جنگ شود.

  ـ

   نصرالله افزود: همچنین لازم می دانم از رهبری مصر و الازهر شریف می خواهم که همین طور که اجازه ندادند مزار نبی اکرم(ص) منهدم شود اکنون نیز از آنها می خواهیم مانع از ویران شدن یکی از شهرهای پیامبر اسلام شوند. تا این مسئله باعث افزایش بزرگی و عزت آنها شود از آنها می خواهیم تا فشار لازم را برای توقف جنگ و حمایت از راه حل سیاسی در پیش بگیرند . هر آنچه برای عربستان می خواهیم خیر و صلاح است و تنها خواسته ما نجات یمن است.

  ـ

  دبیرکل حزب الله لبنان ادامه داد: برخی گمان می کنند زمانی که از وابستگی صحبت می کنیم به آنها توهین می کنیم یعنی آنجا که می گوییم وهابی ها قصد داشتند مزار پیامبر را منهدم کنند خواهند گفت که ما به آنها توهین کردیم اما من واقعیت را می گویم و اجازه بدهید تا ما صحبت کنیم. همان گونه که در سال ۲۰۰۵ از سوریه تشکر کردیم به خاطر ایستادگی و تسلیم نشدن در برابر اندیشه تکفیری و همان گونه که در سال ۲۰۰۳ در عراق مسائلی روی داد و ما می دانستیم که چه خواهد شد و ما بازگو نکردیم در بحرین هم دیدیم که به صورت مستقیم و علنی وارد شدند و استخوان بحرینی ها را لگد کوب کردند و جنبش مسالمت آمیز را سرکوب کردند و اندیشمندان و رهبران را از جمله شیخ علی سلمان و هزاران زندانی دیگر را در شرایط بد نگه داری کردند ولی با تمام این اوصاف سعی کردند که ارتباط نزدیکی ایجاد کنیم تا صلح برقرار شود.

  ـ

  ـ

  ـ

  از گفت‌وگوهای عربستان و ایران حمایت می‌کنیم

  ـ

  وی همچنین از گفت‌وگوهای ایران و عربستان حمایت کرد و گفت : ما از حامیان گفت‌وگوهای ایرانی و سعودی هستیم. سالها است که ایران سعی می کند که ایران با عربستان گفت‌وگو کند و با این کشور به تفاهم برسد و دستش را برای گفت‌وگو دراز کرده است اما عربستان سعودی همواره مخالفت کرده است و به صورت توهین آمیز این اقدام را رد کرده است ایران آماده و معتقد به گفت‌وگو با عربستان سعودی است اما عربستان به دلیل شکستی که در سوریه متحمل شده و در لبنان و عراق هم شکست خورده حاضر به این امر نیست و با غرور و تکبر آن را رد می‌کند  و اکنون برای خود از طریق قتل عام زنان و کودکان در یمن و بحرین به دنبال موفقیت است.

  ـ

  نصرالله افزود: زمان آن فرا رسیده است که به وضوح صحبت کنیم . دیگر جنگ نیابتی بس است اما سفیر عربستان سعودی در واشنگتن اعلام جنگ کرده است و ارتش عربستان در حال بمباران و ویران کردن و قتل عام است و با وجودی که ما از راه حل سیاسی صحبت می کردیم به نظر من اکنون زمان آن فرا رسیده است تا مسلمانان، اعراب و جهانیان این را به عربستان بگویند که دیگر بس است.

  ـ

  ـ

  ـ

  عربستان با پول حجاج بیت‌الله الحرام مدارس ترویج اندیشه‌های تکفیری تاسیس می‌کند 

  ـ

  وی با اشاره به مبالغ هنگفت عربستان برای تشکیل مدارس و ترویج اندیشه های افراطی افزود: از ملت های عربی این سوال را می پرسم این اندیشه ای که گروههای که به فکر نابودی جامعه ها و از بین بردن ارتش ها ، کشورها و امت ها هستند حامل اندیشه چه کسانی هستند از کجا این اندیشه را آورده اند و این فرهنگ چه کسانی است. چه کسانی این اندیشه را تعلیم می‌دهند و چه کسانی مدارسی را برای آموزش مدارس مسلمان به این  اندیشه تکفیری ایجاد می کنند آشکارا اعلام می کنم که عربستان سعودی در این امر اقدام می کند آن هم با اموال مسلمانان و از طریق پول حجاج بیت الله الحرام . جهانیان باید در برابر عربستان سعودی بگوید که بس است.اکنون  بعد از ماجرای تجاوز به یمن به این نتیجه رسیده ایم که برای مصلحت لبنان بزرگ و مصلحت ملت های امت اسلامی جهانیان باید یکپارچه بیاستند.

  ـ

  ـ

  ـ

  ملت یمن پیروز این میدان است

  ـ

  دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به اختلافات و کشتار در بین مسلمانان، رژیم صهیونیستی را تنها برنده بزرگ دانست و افزود: از این اختلافات تنها بازنده بزرگ فلسطین، ملت فلسطین و مسئله فلسطین است و تنها پیروز بزرگ اسرائیل است. هیچ چیز نمی تواند مانع از رساندن صدای بلند ما برای بندگان خدا به منظور پایان دادن به ریخته شدن خون مسلمانان در بلاد مسلمین باشد. داعش، النصره، بوکوحرام و الشباب از همه اینها می خواهیم که در فرهنگ خود مورد بازنگری قرار دهند جنگ دیگر بس است تحریک دیگران دیگر بس است به نام اسلام و به نام حرمین شریفین ، گمراه کردن مسلمانان دیگر بس است.

  ـ

  سید حسن نصرالله در پایان  اعلام کرد که یمنی‌ها به پایداری وایستادگی ادامه خواهند داد و توانایی و رهبری و ارتش را در اختیار دارند و کسانی که این صفات را به همراه داشته باشند پیروزند و در این مسئله جای بحثی نیست.

  ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

  S M S : ۳۰۰۰ ۲۸ ۲۸ ۳۸         E – mail : info@javanenghelabi.ir

  S M S : 3000 28 28 38               E – mail : info@javanenghelabi.ir
  پیشخــوان جــوان‌انقــلابی

  از رهبر شیعیان بحرین چه می‌دانید؟ / ماجرای سفر آیت‌الله مصباح به بحرین و ارادت ویژه امام خامنه‌ای به آیت‌الله عیسی‌قاسم

  برای نوروز امسال 7 سین قرآنی بچینید

  دعایی که صیادشیرازی در قنوت می‌خواند

  نارضایتی عمومی از بیمارستان‌های خصوصی

  20 اندرز از پیامبر اکرم(صلی‌الله‌علیه‌ و آله) درباره‌ی خوردن و آشامیدن

  دولت مستعفی یمن، طرح صلح ایران را رد کرد / جیبوتی: آسمان ما برای هواپیماهای نظامی عربستان باز نیست / آتش‌بس ۲۴ ساعته در شرق یمن / عربستان: اجازه‌ی ورود، بدون هماهنگی هواپیماهای خارجی به صنعا را نمی‌دهیم

  سی ان ان: آتش بس یمن، نتیجه‌ی رایزنی محرمانه‌ی ایران و عربستان

  چرا امام هادی(ع) به سامرا تبعید شدند؟

  پیروزی «صبر استراتژیک» در یمن

  تحقق پیش‌بینی رهبر معظم انقلاب: بینی آل‌سعود به خاک مالیده شد

  پایان عملیات‌متجاوزانه به سرکردگی عربستان علیه یمن رسما اعلام شد / کشتار ۳۰۰۰ غیرنظامی و ۱۵۰ کودک، مهمترین اهداف حمله عربستان! / آل سعود: به هدف مان رسیدیم ؛ تهدیدات علیه ما از بین رفت!

  وزیر خارجه استرالیا: حاضرم برای دیدار با روحانی باز هم روسری بپوشم / انتقادات از من درباره حجابم در تهران بی‌جا است

  بشار اسد: روابط ما با حماس مرده است؛ دیگر به این گروه اعتقاد نداریم / اینها بخشی از جبهه النصره هستند

  هاشمی‌رفسنجانی: هولوکاست یک واقعیت انکارناپذیر است!

  کاخ سفید: قاطعانه می‌گوییم، تحریم‌ها به هیچ وجه یکجا برداشته نمی‌شود / درباره عراق با ایران همکاری نمی‌کنیم / اختلافی بین تفسیر ظریف و کری نیست!

  انتشار خبر “حذف یارانه ۵ گروه پردرآمد”

  هاشمی‌رفسنجانی: نفی هولوکاست که احمدی‌نژاد مطرح کرد به نفع اسراییل شد

  چرا هاشمی می‌خواهد شکست‌های پی در پی خود را از جیب دیگران هزینه کند؟

  آیت‌الله مصباح‌یزدی: ائمه بر مراوده و وحدت با اهل سنت تاکید داشته‌اند / همفکری اصولگرایان براي ترويج و پيشبرد حق کار مبارکی است ، اما نباید به بهانه وحدت ، از اصول دست کشید / گفتگوها علاوه بر رفع سوء تفاهمات باید به سمت احیاء امر اهل بیت(ع) هدفگذاری شود

  دختری که با نردبان‎ به‎ مدرسه ‎می‌رود | تصویر

  لطفا به قوانـین درج دیدگاه‌ها توجه نماییــد :

  دیدگاه ها حداکثـر تا 24 ساعـت بعد بررسی و تاییـد خواهـد شد .

  لطفا از درج دیدگاه های بلند و طـولانی اجتنـاب نمایید.

  دیدگاه هایی که غیر مرتبـط با موضوع مطلـب باشد نشـر نخـواهد نشد.

  دیدگاه هایی که حاوی بار حقـوقی به افراد حقیقی یا حقوقی باشد یا حـاوی توهین به دین و مذهب رسمی کشـور ، نظام مقـدس جمهـوری اسـلامی و مسئولین آن ،اقوام ایرانی ویا توهین به دیگر کاربران سایت باشـد به هیـچ وجه تاییـد نخواهد شد.

  از نوشتن نظرات با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایئد.

  تعداد دیدگـاه‌هــا : ۰

  ارســــال دیدگــاه

  *

  *

  *

 • پربازدیدتـرین ها
 • پربحث تـرین ها
 • ماجرای فرار شاه خائن از زبان همسرش / فرح دیبا: محمدرضا در حالی که از پلکان هواپیما بالا می رفتیم گریه می‌کرد/ پیام امام(ره) در مورد فرار شاه/ خوشحال‌کننده‌ترین خبر عمر حسن روحانی چه بود؟

  دسته‌گل برای ایرباس / ایران هشت‌سال پیش ماهواره به فضا فرستاد و امروز آخوندی برای ورود یک هواپیما، «جشن‌ملی» می‌گیرد!

  تصاویری از سازه تازه کشف‌شده زیر میدان‌امام(ره) در اصفهان

  چرا خنّاسان به رابطۀ آقای‌هاشمی‌رفسنجانی و امام‌خامنه‌ای طمع کردند؟

  نماز امام‌خامنه‌ای بر پیکر هاشمی | فیلم

  مسیح‌مهاجری: هاشمی از شهیدبهشتی مظلوم‌تر بود!

  سقوط وحشتناک بخش ساختمان در دولت‌یازدهم + آمار

  ولایتی: هاشمی یک «امیرکبیر» و بلکه بالاتر از آن بود!

  «ذخیره‌انقلاب!» با انقلاب چه‌کرد؟

  عکس دختران‌جوان، اصطلاحات عامیانه‌عبری؛ «دام‌عسل» حماس برای سربازان‌اسراییلی

  شیبانی: آمریکا راه فرار یا فریب در برجام را بازگذاشت تا هر زمان که بخواهد فشار بیاورد / بعید می‌دانم آمریکا هم بخواهد برجام را از دست بدهد / اگر دو سفر به غرب داریم یکی هم به شرق برویم

  بتن‌ریزی این‌بار در چشم «ثریا»

  ۳۲برش مهم از ۸۲سال زندگی پر فراز و نشیب هاشمی‌رفسنجانی

  ناگفته‌ها از لحظات غسل و تدفین حجت‌الاسلام هاشمی

  آخرین خطبه‌عقد مرحوم‌هاشمی دو روز قبل از وفات | تصویر

  وقتی اصلاح‌طلبان حرمت مراسم تشییع هاشمی را می‌شکنند

  حاشیه‌نویسی فرود تحقیرآمیر ایرباس در مهرآباد: وزیرراه در مراسم ورود هواپیمای ۳۲۱ ایرباس آنقدر خوشحال بود که لبخند از صورت وی پاک نمی‌شد

  گم‌شدن حقوق‌شهروندی در مسکن‌مهر!

  دلیل عصبانیت برخی از «معمای‌شاه» چیست؟

  قیام‌مختار از منظر ائمه‌اطهار و علمای فرق شیعه و سنی

 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • منبـر و حسینیه

  قیام‌مختار از منظر ائمه‌اطهار و علمای فرق شیعه و سنی

  چرا مردم از این تخته‌سیاه و دکور تکراری خسته نمی‌شوند؟

  مداحی میثم‌مطیعی در شب وفات حضرت‌فاطمه‌معصومه(س) | صوت

  مداحی محمودکریمی در شب وفات حضرت‌فاطمه‌معصومه(س) | صوت

  تفسیر زیبای شعرکودکانه از زبان یک روحانی | فیلم

  نگاهتان به آقا باشد… / خاطره‌ منتشرنشده از تبعیت مرحوم آیت‌الله آقامجتبی تهرانی از رهبری

  آیا گرفتن سود بانکی حرام است؟ / نظر مراجع تقلید

  بررسی صحت سخن منسوب به حضرت عیسی(ع): اگر سیلی به صورتتان زدند…

  مردی که به تنهایی یک رسانه است

  کربلا؛ تنها جای جهان که آب سربالا حرکت می‌کند

  آیا می‌توان نماز جماعت را به اهل سنت اقتدا کرد؟

  فرد از چه زمانی باید خمس بدهد؟

  آیا حضرت محمد(ص) پیامبر جن‌ها هم بود؟

  فتوای‌ مهم آیت‌الله‌مکارم شیرازی: ازدواج دختران زیر ۱۳‌سال باطل است

  حسادت زنانه در بین زنان کدام پیامبر وجود داشت؟

  خداوند در این مکان با موسی (ع) سخن گفت / تصاویر

  بازسازی تاج گنبد حرم حضرت علی(ع) / تصاویر

  عزراییل، در هنگام جان کندن دو نفر، دلش به درد آمد

  مداح خردسال : از امام حسین(ع) یک «شلوار آبی» خواستم!

  شفای دختر ۱۱ ساله در پیاده‌روی زائران امام‌رضا علیه‌السلام

  عفاف و حجاب

  ایرانی‌ها به تاریخ‌شان رجوع کنند، دیگر از غربی‌ها الگو نمی‌گیرند

  ماجرای دست‌دادن یک دختر ارمنی به امام موسی‌صدر و واکنش جالب ایشان

  آمار طلاق در ایران ناراحت کننده‌است

  مادر چادری، دختر مانتویی! چرا و چگونه؟

  سردار اشتری: نیروی انتظامی برای مقابله با بی‌حجابی ‌‌تنها مانده است

  شو لباس زنان با حجاب در هفته‌ی مد در نیویورک | تصویر

  مصاحبه سال ۱۳۵۸ آیت‌الله طالقانی درباره حجاب

  درآمد ماهانه روحانیون و طلاب چقدر است؟

  رواج مانتوهای حیازدا در بازار

  مایدا: هیچ کس من را مجبور به رعایت حجاب نکرده‌است / با حجابم به خودم احترام گذاشتم

  آیت‌الله مکارم شیرازی : حفظ حجاب بانوی تکواندوکار ایرانی در المپیک از کسب مدال مهم‌تر بود

  چرا گناه در جامعه رواج پیدا کرده‌است؟

  این الگوی حجاب اسلامی نیست!

  حراج عفاف در مزون‌های مجازی

  مانتوهای بی‌هویت یا برهنگی فرهنگی؟

  پوشش متفاوت زنان دربار و جامعه عربستان | تصاویر

  حجاب راهی برای بهتر دیده‌شدن

  چند می‌گیری ناهنجارم کنی؟ | تصاویر

  ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر و بررسی تخریب جایگاه والای دختران در فرهنگ و جامعه با ادعای گزاف پایین‌‏بودن جایگاه آنان

  کشف‌حجاب‌ خبرنگارشرق‌ در سفر ظریف | تصاویر

  دفاع و شهادت

  از عشت‌رانی در کاباره تا شهادت در جبهه

  آخرین دیدار نادر طالب‌زاده با شهیدهمدانی

  شهید دکترحجت‌اله‌رئیسی؛ نخبه‌ای که دفاع از اسلام را به پیشنهاد کار در مجلس سِنا با حقوق ماهیانه ۳۰ هزاردلار ترجیح داد

  دو ساعت قبل از شهادت آیت‌الله اشرفی‌اصفهانی چه گذشت؟ / ماجرای آخرین معانقه با حضرت‌امام(ره)

  یاد باد آن روزگاران، یاد باد | تصاویر

  خاطرات یک رزمنده نوجوان: با سیم‌ سر پاسدارها را می‌بریدند!

  نجات متوسلیان از زندان رژیم‌صهیونیستی کلید خورد

  روایتی تکان‌دهنده از شهیدی که پیکر او با گذشت ۱۶ سال سالم ماند

  «بابا رجب» غریبانه رفت / برای خودش که نشد؛ سرپناهی برای خانواده‌اش فراهم کنید

  روایت همسرانه از شهید ارباً اربا شده در سوریه: آسمانی‌شدن فقط مخصوص آقایان نیست

  مدافعان حرم و دخترهایی که بعد از شهادت پدر، بابایی می‌شوند

  ناگفته‌های شهید حاج‌رجب بعد از دیدار امام خامنه‌ای: به آرزویم رسیدم…

  ماجرای پیشنهاد بی‌شرمانه استاد زن امریکایی به «عباس بابایی» چه بود؟

  همسر شهیدعلیرضاتوسلی: آرزوی ابوحامد شهادت بود / شهید معتقد بود جنگ سوریه به آزادی قدس منتهی می‌شود

  جزئیات جدید ربایش دیپلمات‌های ایرانی در لبنان

  ماجرای برخورد شهیدچمران با رضاسگه!

  نامه اخلاقی یک شهید درباره «ماه رمضان»

  هفت پلان از زندگی شهید اسحاقیان

  نظر رهبر معظم انقلاب درباره فیلم ایستاده در غبار / حمیدیان: «ایستاده در غبار» چکیده رویاهای من است

  چند روایت از عوامل شهادت شهید سپهبد صیاد شیرازی

  خطوط قرمـز

  حکم آتش علیه قوه‌قضائیه در ساختمان معروف شهرلندن / بی‌بی‌سی فروردین ۹۳: در ماهها و سالهای‌آتی باید با حمله و هجمه به قوه‌قضائیه دستگاه‌قضای‌ایران را مهار کرد

  چرا خانواده هاشمی به دروغ‌پردازی‌های اخیر واکنش نشان نمی‌دهند؟

  وقتی اصلاح‌طلبان حرمت مراسم تشییع هاشمی را می‌شکنند

  «ذخیره‌انقلاب!» با انقلاب چه‌کرد؟

  حماقت اپوزیسیون و درایت حزب‌‌الله در مراسم تشییع هاشمی

  ماجرای حواشی فتنه‌گران در مراسم تشییع‌جنازه هاشمی

  راز اشرافیت این کاخ چیست؟

  آقای احمدمنتظری؛ این همان اکبرشاه دهه شصت است!

  بغض و کینه رسانه هتاک از دکتر احمدی‌نژاد ادامه دارد

  موسوی گفت شرط لغو تظاهرات، صحبت‌کردن در صداوسیما است / پس از اینکه گفتم با شرط شما موافقت شد، قول داد تظاهرات را لغو کند، اما نمی‌دانم کدام خنّاسان ذهنش را عوض کردند

  برای حفظ حرمتها، خیلی از ادعاهای بابک‌زنجانی را علنی نکرده‌ایم/ وی ادعا کرده میلیاردها تومان به انتخابات ریاست‌جمهوری کمک کرده‌است/ ورود تجهیزات پیشرفته امنیتی به ریاست‌جمهوری با اجازه که بود؟/ دیپلماسی را منحصر به برجام کرده‌اند که نتیجه‌اش هم اینطور شده‌است

  بی‌احترامی به ساحت‌هنر در جشن شب یلدای دانشکده‌ هنر اصفهان / مسئولان فرهنگی باید پاسخگوی این حرکت شنیع باشند

  پرونده‌ فتنه‌۸۸ باید باز بماند / فتنه‌گران منویات خودکامانه خود را بعنوان صیانت از رای مردم جا می‌زدند

  توصیه امام‌خامنه‌ای به «حاج‌قاسم» درباره سوریه

  فتنه ۳۲۴٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومانی / لیست تحریم‌هایی که بعد از فتنه ۸۸ بخاطر قانون گریزی اصلاح‌طلبان بر ملت ایران تحمیل شد

  از پاره‌کردن پرچم هیئات‌ها و برهنه‌کردن مردم توسط فتنه‌گران سبزپوش حامی موسوی تا وحشی‌خواندن عزاداران حسینی توسط کروبی

  خون‌فرزندم به گردن موسوی، کروبی و خاتمی است / عذرخواهی سران‌فتنه هم جای جوان‌شهیدم را نمی‌گیرد

  ۶ هشدار مهم مقام‌ معظم‌ رهبری‌ به سران‌فتنه

  چه کسی برای اولین‌بار به فحاشی سیاسی پشت تریبون عمومی دست زد؟ / علی‌مطهری خطاب به نماینده مجلس: «بتمرگ! پُف..» | صوت

  وطن‌فروشی در حد تام و تمام؛ نامه‌ی جمعی از عناصر ضدانقلاب به رئیس‌جمهور آمریکا برای افزایش تحریم‌ها علیه ایران

  شــــــوک
  خـانه و خانواده

  چرا زندگی مجردی از سال ۹۰ اوج گرفت؟ / آمار ازدواج‌ نکرده‌ها

  تفسیر زیبای شعرکودکانه از زبان یک روحانی | فیلم

  زندگی در گور؛ روایت انسان‌هایی که در منجلاب نگون‌بختی، فقر و اعتیاد گورخواب شده‌اند | تصاویر

  دورهمی زنانه یا پارتی‌ شبانه؟!

  جشن‌تولد کودکان شهدای مدافع‌حرم | تصاویر

  ساعتی ۱۰ میلیارد ریال مواد مخدر در ایران معامله می‌شود

  ثبت ۱۹ طلاق در هر ساعت در کشور!

  ۱۴ کلیدطلایی برای گشودن درِ خانه‌عشق

  زن چگونه در نیمی از دارایی مرد سهیم می‌شود؟

  روایتی جالب از ازدواج آیت الله مهدوی‌کنی (ره)

  «حسینیه‌ کودک» ابتکار جالب فرهنگی در مشهد مقدس

  ۱۰ اسم دختر و پسر دارای بالاترین فراوانی

  فضای‌مجازی و بلوغ زودرس جنسی

  ابتکار جالب داماد در تزیین «ماشین عروس» | تصویر

  دولت کانادا برای تولد فرزندسوم ۲۶ میلیون تومان هدیه می‌دهد

  عروسی سنتی در روستای انبوه عمارلو | تصاویر

  مزاح آیت‌الله طالقانی درباره دلیل دو همسره بودنش

  خطری که دانش آموزان ایرانی را تهدید می‌کند

  سنت‌های دست‌ و‌ پاگیر در ازدواج چیست؟

  ازدواج اولویت هفتم جوانان ایرانی!!

  دانش و سـلامت

  باز هم با مدیریت علی‌لاریجانی بدون شنیده‌شدن صدای مخالفان یک طرح کلان کشوری تصویب شد / وقتی بیمه‌ها به نفع پزشکان و به ضرر مردم زیر نظر وزارت‌بهداشت میرود

  فواید روابط عاشقانه برای بدن

  تماشای فیلم های مستهجن این پیامدهای ناگوار را دارد

  اگر این نشانه‌ها را دارید، سکته مغزی در راه است!

  مردان بیشتر از زنان به زوال حافظه دچار می‌شوند

  خوردنی‌های خوشمزه سرطانی

  با کودکان به شدت وابسته چه باید کرد؟

  مشاجره زوجین حتی جلوی نوزادان ممنوع

  نکاتی مهم درباره افراد رک گو

  چرا فکر می کنیم قیافه جذابی نداریم؟

  نحوه برخورد درست با کودکی که مرتکب خطایی شده است، چیست؟

  چپ دستی؛ مزیت یا اختلال؟!

  علت سیاهی زیر چشم چست؟

  اگر با کسی بحث می کنید این قواعد را رعایت کنید

  راه حل فوق العاده خانگی برای دندان‌درد

  پرخاصیت‌ترین میوه‌های پاییزی را بهتر بشناسید

  با آنفلوآنزا بیشتر آشنا شویم

  مر‎‎غ‌ بالای ۱۸۰۰ گرم وزن نخرید +علت

  ٢ هزار میلیارد کهکشان در جهان وجود دارد

  راه‌هایی برای شناسایی و مبارزه با شپش‌سر

  ورزش پهلـوانی

  تغییر نام ورزشگاه مشهد به نام «تختی» توسط امام خامنه‌ای

  علت مرگ رازآلودِ مرحوم غلامرضا تختی چه بود؟ / از سینه‌شکافته‌شده پهلوان تا لخته‌های خون پشت سر / اشتباه بزرگ سیاسی تختی چه بود؟

  بیانیه تند کی روش علیه برانکو درباره اتفاقات اخیر

  استقبال ۴۰ هزارنفری از بازی سپاهان

  بینی افشاگر پشت‌پرده استقلال را شکستند | تصویر

  تغییر رسمی مدال برنز کیانوش رستمی به نقره

  یک روز تمرین تنیس چقدر هزینه می برد؟

  اهدای هدیه رهبری به بانوی تکواندوکار/ تصاویر

  علی‌دایی در اتوبوس شرکت‌واحد | تصویر

  چرا «مک دونالد» باید قبل از انتخابات در ایران افتتاح شود؟

  عواقب سردادن شعارجعلی توسط هواداران تراکتور

  آقای‌دایی! تشخیص میزان ارتباط حجاب و اسلام با شما نیست

  واعظی‌آشتیانی: برانکو کجا عزت ایرانی را درک می‌کند؟ / متأسفم برای مدیری که تشخیص نمی‌دهد امارات دشمن ماست!

  شایعه باورنکردنی در مورد ستاره تیم ملی ایران

  عمیدی: بخدا اهل دوپینگ نیستم

  اخطار باشگاه استقلال به علی ضیا

  تصویری تلخ از اقدام زشت عباس‌جدیدی

  شهادت بازیکن تیم فوتبال العهد لبنان در سوریه

  حمله‌ گازانبری کی‌روش به ساکت و تاج

  کفاشیان و اسدی در خطر جلب و بازداشت!