پایگاه جوان انقلابی JavanEnghelabi.Ir
 • صفحه نخست
 • سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ | Tuesday 17 January 2017
  پایگاه جوان انقلابی JavanEnghelabi.Ir
  کـد خـبر : 25396 نویسنــده : ۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ۲۰۶ نظـــــر
  بازدیـد از صفحــه اولنسخـه چاپیارسال به دوستـان ذخـیره  

  درد و دلی برادرانه و نصیحتی دلسوزانه به رئیس‌جمهور سابق :

  آقای احمدی‌نژاد! لطفا کمی به خود بیایید / آیا هنوز به حکمت نامه رهبر انقلاب درسال ۸۸ نرسیده‌اید؟ / با افتخار و سربلندی از مردم عذرخواهی کنید

  هنوز فرصت برای اجابت نظر رهبر بزرگوار انقلاب دیر نشده است. چه خوب است شما که الگوی ولایتمداری و قانون مداری و ارتباط و دلداگی با مردم هستید با افتخار از اقدام غلط خود در استفاده از اقای رحیمی در پست معاونت اولی ریاست جمهوری عذرخواهی نموده و نسبت به نامه سال 88 رهبری در مورد مصلحت اندیشی و رعایت اهم و مهم در اطرافیانتان تجدید نظر نمایید. شاید امروز وقت و زمان بودن برخی افراد در عین شایستگی و صلاحیت در کنار شما نباشد. فراموش نکنید که دشمنان این انقلاب و حضرتعالی بهانه ای برای تخریب شما نداشته و ندارند و امروز همه آنچه که دستمایه سیاه نمایی و توهین به حضرتعالی و دولت های مظلوم حضرتعالی است بخاطر برخی از این اطرافیان است. خواه همچون رحیمی محکوم شده باشند و یا همچون مشایی هیچ سند و مدرکی نداشته و یا فعلا ندارند و اتهامات مطرح شده ساخته و پرداخته رسانه ها باشد... /•••••/ در پایان ضمن حمایت قاطع از قوه قضاییه ، محاکمه اقای محمدرضا رحیمی را که در یکی از عالی ترین سطوح مدیریتی نظام مقدس اسلامی بوده است را به فال نیک میگیریم و امیدواریم این محاکمه به تسهیل دیگر محاکمه دانه درشت های مفسد در عرصه های سیاسی و اقتصادی و امنیتی و... بخصوص پرونده آقازاده معروف و پرونده کرسنت و مسئولین آن بینجامد. همچنین از عصبانیت همیشگی جریان فتنه و ضدانقلاب و برخی عناصر دوم خردادی با دکتر احمدی نژاد خرسندیم و خدا را شاکریم که دکتر احمدی نژاد و دولت هایشان بعد از 2 سال هنوز مورد تخریب این جریان بوده و هستند و همچنین خدا را شاکریم که روز به روز هویت واقعی عناصر مدعی اصولگرایی حزبی نیز برای همگان عیان شده و سخن دکتر احمدی نژاد در بازی بودن این جریانات برای به حاشیه بردن حریان امام و امت در انقلاب اسلامی اثبات شده است.

  آقای احمدی‌نژاد! لطفا کمی به خود بیایید / آیا هنوز به حکمت نامه رهبر انقلاب درسال ۸۸ نرسیده‌اید؟ / با افتخار و سربلندی از مردم عذرخواهی کنید

  • پایگاه جــوان انقـلابی – javanenghelabi.ir  :

  ـ

  مقدمه :

  پایگاه جوان انقلابی از زمان فعالیت خود تا امروز همواره بر حمایت از جریان «امامت و امت» در انقلاب اسلامی حمایت نموده است و از سربازان راستین انقلاب اسلامی و نظام مقدس اسلامی به نسبت پایبندی و انقلابی بودنشان حمایت نموده است که در صدر آن حمایت از دکتر احمدی نژاد و دولت های ایشان و بر حسب فرمایشات صریح رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولویت کاری خود قرار داده است.

  همچنین جوان انقلابی در این مدت کوشیده است که تصویر واقعی از اطرافیان دکتر احمدی نژاد نشان دهد و ثابت کند برخی تهمت های بزرگ و ناروایی همچون انحراف ، عدم ولایت مداری و جاسوسی ، بهایی بودن و فراماسونری و… به برخی از آنان مربوط به پروژه برخی از فتنه گران و دشمنان انقلاب برای زمین گیر نمودن ، ناکارآمد جلوه دادن و حاشیه سازی برای ایشان و دولت هایشان می باشد که متاسفانه برخی از  دوستان انقلابی نیز آگاهانه یا ناآگاهانه با این جریان همراه شدند ؛ گرچه در این بین  از برخی اشتباهات و حاشیه سازی ها دکتر احمدی نژاد و اطرافیان ایشان نیز نمیتوان چشم پوشی نمود.

  ـ

  در این جا نیز در عین حمایت از رویکرد کلی و مثبت دولت های نهم و دهم و گفتمان حاکم بر آن و شخص دکتر احمدی نژاد ، انتقاداتی دلسوزانه را نسبت به ایشان و برخی تصمیمات گذشته و حالشان مطرح می نماییم و امیدواریم این سخنان از طرفی عده ای از جوانان حامی و دوستدار گفتمان ایشان گره گشا برای آینده سیاسی این شخصیت عزیز باشد.

  ان شاالله

   ـ

  javanenghelabi - ahmadi nejad 5838ـ

  ـ

  پرده اول:

  دولت دهم با دولت نهم تفاوت های زیادی داشت و به نظر میرسید دکتر احمدی نژاد به دور از فشارهای سیاسی سال ۸۴ در راستای انتخاب یاران و همراهان خود در کابینه دوم در تلاش است ؛ اما در اوج این انتخابات و انتصابات ایشان نوبت به جایگاه معاونت اولی رئیس جمهور رسید که با انتشار نام مهندس اسفندیار رحیم مشایی برای این سمت ، موجی از اعتراضات سیاسی را به این انتصاب به وجود آمد که البته دور از انتظار نیز نبود چرا که دلیل این اعتراضات و فریادها مربوط به برخی اخبار صحیح و بعضا غلطی بود که از مسئولیت مشایی در دوران مسئولیتش در سازمان میراث فرهنگی منتشر گشته بود ؛ همچنین برخی اقدامات و حواشی هایی که به دست وی رخ داده بود و حتی بعضا موجب ورود علنی رهبری نیز گشته بود کار را برای احمدی نژاد و دولت وی در اوج فتنه ۸۸ دشوار نمود.

  ـ

  ولی رهبر حکیم انقلاب اسلامی این بار نیز مثل همیشه دولت و ملت را تنها نگذاشــتند وایشان نامه خصوصی و محرمانه ای را «فقط برای رئیس جمهور وقت» ارسال فرمودند و از ایشان خواستند که انتصاب آقای مشایی را کان لم یکن تلقی و ملغی نمایند ؛ نامه ای که خصوصی بوده و حکم حکومتی از جانب ایشان نبود ولی بصورت عجیبی توسط برخی افراد منتشر شد.

  (برای کسب اطلاعات بیشتر اینجــا را کلیک کنید)

  ـ

  javanenghelabi - agha - mashaeiـ

  بسمه تعالی / جناب آقای دکتر احمدی نژاد، ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران / با سلام و تحیت / انتصاب جناب آقای اسفندیار رحیم مشایی به معاونت رئیس جمهور «بر خلاف مصلحت جنابعالی» و «دولت» و «موجب اختلاف و سرخوردگی میان علاقمندان به شما» است. / «لازم است» انتصاب مزبور«ملغی و کان لم یکن» اعلام گردد. /

  سیدعلی خامنه‌ای  ۲۷ /۴/ ۸۸

  ـ

  ـ

  نکته حائز اهمیت در این نامه این بود که رهبری از “انحراف” و “خطر بهایی بودن” و “بزرگ ترین خطر پس از صدر اسلام” و… مهندس مشایی نفرمودند و حتی در سخنرانی چند روز بعد خود نیز تذکراتی را بصورت غیرمستقیم نسبت به بداخلاقی های رخ داده در کشور پس از آن وقایع ذکر فرمودند ولی در این نامه وجود مشایی و تفکرات خاص وی و تیم اطراف وی را “برای دکتر احمدی نژاد” ، “دولت ایشان” و “دوستداران ایشان” به مصلحت نداسته و ایشان را منع فرمودند.

  ـ

  در مباحث اسلامی فرقی اساسی بین «اطاعت» و «تبعیت» وجود دارد که بصورت بسیار ساده و پیش پا افتاده باید بگوییم: اطاعت یعنی انجام یک دستور، خواه بر مراد باشد یا نباشد ولی تبعیت یعنی اطاعت بی چون و چرا و محض از دستوری فردی که به او اعتماد کاملی داریم. از دکتر احمدی نژاد بعنوان علمدار گفتمان انقلاب اسلامی و کسی که به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی مدال برگرداندن قطار انقلاب به ریل اصلی را داشته است و مدال برجسته کردن ارزش های انقلاب و سخت کوشی و… را بر سینه دارد در برابر این حکم صادر شده از رهبر معظم انقلاب اسلامی انتظار «تبعیت» بی چون و چرا وجود داشت نه «اطاعت»… 

  ـ

  احمدی نژاد با بسیاری افرادی که نام رهبری و اطاعت از ایشان لغلغه زبانشان است و در عمل مسیری دیگری را میروند و یا رهبری را در حد قانون اساسی قبول دارند تفاوت بسیار وجود دارد و شاید بتوان این «ترک اولی» دکتر احمدی نژاد را مقدمه سقوط بزرگ و رسیدن به وضعیت فعلی ایشان و اطرافیان ایشان دانست. مطلبی که رهبر معظم انقلاب اسلامی و  نائب بر حق امام عصر(عج) در سال ۸۸ می دیدند ، دکتر احمدی نژاد تیزبین و ولایی و هوشمند که همچنان شاگرد اول ولایتمداری و انقلابی گری بین خواص و سیاسیون است گویا هنوز ندیده است…

  ـ

  javanenghelabi - ahmadinejad 269

  ـ

  قابل عرض است که در اینجا به هیچ وجه قصد بیان انحراف و دیگر تهمت ها و سیاه نمایی ها علیه مهندس مشایی را نداشته و نداریم و نگارنده در همان ایام غبارآلود فتنه ۸۸ و مساله «جریان موهوم انحرافی» با تحقیق دقیق بر مواضع اسفندیار رحیم مشایی و شنیدن بی واسطه سخنان و تفکرات وی عمیقا باور دارد که وی فردی متفکر و هوشمند و انقلابی است و بسیاری از تفکرات ایشان به دلیل بزرگ و ژرف بودن برای بسیاری قابل درک نیست و نبوده وسالهای بعد شاید عده ای به آن برسند ؛ کما اینکه رهبری نیز هیچگاه سخن از انحراف و جریان انحرافی نفرمودن و این مسایل را درجه دوم اولویت بندی فرمودند…

  ـ

  البته قابل ذکر است در این بین افراد مدعی «اصولگرایی حزبی» هم مدعی برکناری مشایی با جنجال بسیار بودند اما در اصل ، غرض بسیاری از آنان نه رفتن و برکناری مشایی و اجابت سخن رهبری بلکه برای مسایل و زد و بندهای سیاسی خویش برای اینده سیاسی کشور بود ؛ امری که ۴ سال بعد و در انتخابات ۹۲ به روشنی مشهود بود و شکست مفتضحانه آنان گواه این مدعا است…

  ـ

  ـ

  متاسفانه دکتر احمدی نژاد برخلاف نصحیت دلسوزانه و پدرانه رهبری اقدامی به مثابه «خوب» را برگزید و از مشایی و دیگر همفکران و یاران وی در جایگاهی دیگر استفاده نمود و متاسفانه از «عمل احسن و عالی» دوری نمود و همه حیثیت و اعتبار خود را برای برخی حواشی و وقایع تلخ پیرامون اطرافیان خود خرج نمود.

  ـ

  در این بین هم بی تقوایی رسانه ای و رواج شایعات و سیاه نمایی و دروغ وهم بعضا برخی اشتباهات و سخنان و اقدامات بی ارزش ، باعث گسترش خطر جریان موهوم انحرافی شد ؛ جریانی انحرافی که پدر اصلی فتنه ۸۸ مبدع اصلی آن بود و آن را برای تخریب و زمین گیر نمودن دولت و رئیس جمهور وقت ، هدایت و رهبری می نمود و آخر نیز با یاری رسانه های ضداانقلاب و فتنه گر و پادویی برخی مدعیان انقلابی گری و اصولگرایی به هدف خود رسید.

  ـ

  ـ

  پرده دوم

  اما محمدرضا رحیمی  نیز یکی از اعضا اصلی این حلقه خاص یا جریان موهوم و معروف و خیالی انحرافی بود که بعد از مشایی به سمت معاونت اولی دولت دهم رسید. در پرونده وی بعضا مواضع سینوسی زیادی در عرصه سیاست مشاهده میشود ؛ وی که در کارنامه اش سه دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی را داشته و حتی به استانداری کردستان در دولت سازندگی در سال ۷۲ نیز منصوب میگردد که در زمان حضور وی در عالی ترین منصب استانی کردستان حواشی زیادی در مورد عملکرد وی گزارش شده است.

  ـ

  javanenghelabi - rahimi 3

  ـ

  شیفته هاشمی

  یکی از برجسته ترین مواضع سیاسی ایشان در دوران استانداری کردستان مربوط به هاشمی رفسنجانی و علاقه وافر وی به ایشان است به گونه ای که رحیمی دستاوردهای دولت سازندگی را غیرقابل شمارش می‎خواند و از همین‎رو در جریان سفر هاشمی رفسنجانی به کردستان دستور داد ترتیبی اتخاذ شود که کشاورزان با تراکتور‎هایشان آرایشی بگیرند که از بالا جمله «درود بر هاشمی» به تصویر درآید!

  ـ

  در حاشیه سفر هاشمی رفسنجانی کتابی تحت عنوان «دیدار سردار سازندگی از کردستان، سرزمین عشق و دوستی» منتشر شد که مقدمه این کتاب را محمدرضا رحیمی نوشت. رحیمی در این کتاب از سفر هاشمی رفسنجانی به کردستان با واژه‌هایی همچون «اعجازآفرین» و «اعجاب‌برانگیز» یاده کرد و حتی او را «یوسف انقلاب اسلامی» خواند. این کتاب در سه هزار نسخه و از سوی روابط عمومی وقت استانداری کردستان منتشر شده بود.

  ـ

  876140_123 876141_877 876142_367

  ـ

  خدمت در ستاد انتخاباتی هاشمی

  البته طبق برخی اخبار و گزارشات رحیمی در سال ۸۴ در حالی‎که از سوی مجلس اصول‎گرای هفتم به ریاست دیوان محاسبات منصوب شده بود، به ستاد انتخاباتی رییس دولت سازندگی پیوست و در حالی در پرونده خود چهار سال حضور در استانداری کردستان و البته پس از آن در دانشگاه آزاد و جایگاه ریاست دانشکده حقوق را از دولت هاشمی بهره مند گشته بود به فعالیت چشمگری تبلیغاتی در مناظق کرد نشین پرداخت. رایزنی با بزرگان استان که به‎دلیل ویژگی‎های خاص منطقه از جایگاه برجسته‎ای هم در میان مردم برخوردار هستند، از جمله این تلاش‎ها بود. به‎عنوان نمونه او در نامه‎ای که به شهید ماموستا شیخ‎الاسلام نماینده کردستان در مجلس خبرگان رهبری می‎نویسد، از او می‎خواهد برای اعتلای استان و نیک‎بختی مردم آن از هاشمی رفسنجانی حمایت کند و در این میان از گرمای وجود و فیض کلام خود سایر فعالین انتخاباتی حامی هاشمی را هم بهره‎مند سازد. اگرچه او در هنگام نگارش آن نامه نمی‎دانست تقدیر به گونه‎ای رقم خواهد خورد که چهار سال بعد در مقام معاون اولی دولتی که رییسش رقیب هاشمی است، به کردستان سفر خواهد کرد تا به نمایندگی از رییس‎جمهور به جریان ترور و شهادت شیخ‎الاسلام رسیدگی کند.

  ـ

  ـ

  مدح و تملق عجیب دکتر احمدی نژاد

  اما مواضع سینوسی رحیمی پس از روی کار امدن دکتر احمدی نژاد تغییر نمود و وی در سال ۱۳۸۵ در اجلاس سالانه مدیران دیوان محاسبات جملاتی را در مدح احمدی‌نژاد بر زبان آورد که جنجال زیادی آفرید. او گفته بود: «در سوریه یکی از مسلمانان به من گفت که من معتقدم اگر بنا بود بعد از پیامبر، پیامبری دیگر بیاید، آن احمدی نژاد بود. این ابراز احساسات برای ما افتخار بزرگی است و به برکت وجود شما، ما را مورد نوازش و احترام قرار می‌دادند»

  در پی این سخنان ۷۰ نماینده مجلس خواستار عزل رحیمی شدند.

  ـ

  ـ

  مدرک جعلی؟

  اما نکته مهم دیگر در مورد پرونده رحیمی در مورد صحت پرونده مدرک تحصیلی وی بود که پس از مرحوم کردان مورد جنجال برخی نمایندگان مجلس همچون احمد توکلی و الیاس نادران و علیرضا زاکانی قرار گرفت.

  ـ

  گفتنی است مدرک لیسانس حقوق وی از دانشگاه تهران مورد تأیید همه بوده است، اما بسیاری ها راجع به مدرک کارشناسی ارشد و بسیاری از نمایندگان راجع به مدرک دکترای او سؤال دارند. علیرضا زاکانی، نماینده مردم تهران در مجلس در جریان جلسه استیضاح کردان و در واکنش به شکایت رحیمی از رسانه‌هایی که درباره مدرک کردان خبر منتشر کرده‌بودند، مدرک رحیمی را قُلِ دوم مدرک کردان توصیف کرد. در شهریور ۱۳۸۸ هم الیاس نادران، دیگر نماینده مردم تهران در مجلس خواستار بررسی مدرک دکترای رحیمی شد.

  ـ

  احمد توکلی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس مدرک رحیمی را قطعاً مدرکی قلابی و مشابه مدرک کردان دانست. او همچنین از دروغگویی رحیمی در جریان مدرک کردان انتقاد کرده و از احمدی‌نژاد هم به دلیل انتخاب کسی که به گفته او «سوابق دروغگویی و سوء استفاده از قدرت و سوء استفاده از مدرک جعلی دارد» انتقاد کرد. خود رحیمی یک‌بار در پاسخ به خبرنگاران در مورد مدرک دکترایش گفته بود: «مگر در مملکت هیچ مشکلی وجود ندارد که نماینده‌ها به دنبال اثبات جعلی بودن مدرک دکترای او هستند.»

  ـ

  ـ

  اختلاس از بیمه ایران

  رحیمی در سال ۸۸ در زمانی به عنوان معاون اول رییس جمهور انتخاب شد که برخی از نمایندگان مجلس با پیگیری شکایت خود از وی بر این اعتقاد بودند که تخلفات وی در فساد مالی سر به فلک کشیده‌است و تمامی اسناد آن هم موجود است. رحیمی در دیوان محاسبات کشور، یکی از مسئولان اخراج شده شرکت بیمه ایران را که با توصیه یک نهاد امنیتی اخراج شده بود، به عنوان بازرس همان شرکت بیمه تعیین کرد و در نتیجه گزارشی غلط وی به احمدی نژاد، وی دستور برکناری مدیرعامل و تمام هیات مدیره اعضای شرکت بیمه ایران را داد.

  ـ

  ـ
  واریز چک‌های چند میلیارد تومانی به حساب رحیمی

  اما از سوی دیگر الیاس نادران نماینده مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای که رونوشت متن آن را برای نمایندگان مجلس، مشایی رئیس دفتر رئیس جمهور (جهت اطلاع احمدی نژاد)، زریبافان معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و ایثارگران، آقامحمدی معاون اقتصادی معاون اول رئیس جمهور و وزرای کشور و اطلاعات فرستاد خطاب به رحیمی نوشت: «لابد اطلاع دارید آقایان جابر الف، حمزه.ن و م در چه شرایطی هستند. از اینکه تا به حال چه گفته‌اند بنده بی اطلاعم، لکن بعنوان نماینده مردم شریف ایران انتظار دارم توضیح بفرمائید که چک‌های چند میلیارد تومانی و چند صد میلیون تومانی که به حساب شما واریز شده است از چه حساب‌هایی و مربوط به چه افرادی است؟»

  ـ

  در ادامه، دو نامه‌ای که نمایندگان مجلس در اسفند ۱۳۸۸ (۲۱۶ نفر) و فروردین ۱۳۸۹ (۲۳۳ نفر) خطاب به رییس قوه قضائیه در مورد پیگیری فساد اقتصادی نوشتند هم از سوی رسانه‌ها اشاره‌ای آشکار به رحیمی تعبیر شد. الیاس نادران در حاشیه جلسهٔ علنی مجلس ۱۷ فروردین ۸۹ در مورد این نامه گفت: «آقای رحیمی رئیس حلقه فساد در خیابان فاطمی است که نسبت به جمع‌آوری منابع از محل منابع فاسد و توزیع آن تصمیم‌گیری می‌کرده‌است و اکنون تقریباً همهٔ اعضای این شبکه فاسد اقتصادی در خیابان فاطمی دستگیر شده‌اند الا معاون اول فعلی رئیس‌جمهور.» و مدعی بود که نمایندگان حامی رحیمی از میزان دخالت وی در این شبکه فساد باخبر نیستند.

  ـ

  همچنین، اوایل آذرماه سال ۱۳۸۹، آیت الله صادق آملی لاریجانی، رئیس قوه قضاییه، بدون نام بردن از افراد خاص، گفت که در پشت یک پرونده مربوط به یک اختلاس کلان، افراد مهمی قرار دارند. غلامحسین محسنی اژه‌ای دادستان کل کشور نیز در تاریخ ۲۹ آذر ۱۳۸۹ گفت: «در مورد معاون اول اتهام متوجه ایشان است ولی این اتهام باید رسیدگی شود تا ببینیم منجر به محکومیت یا تبرئه ایشان می‌شود. هم اکنون با توجه به اظهارات سایر متهمان، اتهام متوجه ایشان هست ولی اینکه این اتهام ثابت بشود یا نه باید در جریان دفاعیات ایشان قرار بگیریم.»

  ـ

  ـ

  توضیحات رحیمی درباره برخی اتهامات

  اما دکتر رحیمی در نامه برائت خود از دکتر احمدی نژاد در مورد برخی بندهای اتهامی بالا توضیحاتی میدهد :

  همواره در آستانه برگزاری انتخابات مجلس، کمیته‌هایی برای برنامه‌ریزی و راهبری امر انتخابات توسط جریانات سیاسی تشکیل می‌گردد. در این راستا برای انتخابات مجلس هشتم نیز کمیته‌ای متشکل از برخی چهره‌های اصولگرا برگزار و بنا شد از کاندیداهای اصولگرا در سطح کشور از طریق کمک‌های غیردولتی پشتیبانی مالی شود. در میان افراد کمک کننده فردی به نام جابر ابدالی که از سوی برخی نمایندگان مجلس و مقامات قضایی و اجرایی به اینجانب معرفی شده بود، برای کمک اعلام آمادگی نمود. بنده نیز به واسطه حساسیت و اطمینان خاطر از سالم بودن کمک‌های نامبرده همچون سایر موارد در خصوص ایشان از طریق حراست دیوان محاسبات از مجاری ذیصلاح، در خصوص وی استعلام کردم که پس از اطمینان و پاسخ مثبت که اسناد آن ضمیمه پرونده است، برای دریافت کمک از وی اعلام آمادگی نمودیم و از وی خواستیم که به کاندیداهایی که ما معرفی می‌کنیم از محل حساب شخصی و با چک بانکی خودش کمک نماید. در نهایت نامبرده مجموعاً یک میلیارد و دویست میلیون تومان را به این امر اختصاص داد و البته کلیه اسناد و کپی چک‌های صادره که به قریب ۱۷۰نفر از کاندیداهای مجلس هشتم پرداخت شده است در پرونده ثبت و ضبط است و همه آن به مصرف انتخابات رسید. بنابراین کل این مبلغ یک میلیارد و دویست میلیون تومان بوده و عینا به حساب نامزدها پرداخت گردیده است.

  ـ

  ـ
  واکنش رحیمی و مشایی

  اما با این حال محمود احمدی نژاد، این اتهامات در خصوص معاون اول خود را رد کرد و خود رحیمی نیز اظهارات اژه‌ای را غیر قانونی خواند و گفت: «تا احمدی نژاد رییس جمهور است، من هم معاون اول ایشان خواهم ماند.» اسفندیار رحیم مشایی هم در حاشیه نشست تخصصی دستاوردهای همایش ایرانیان خارج از کشور در پاسخ به این سئوال که با توجه به اعلام نام محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور به عنوان متهم از سوی حجت الاسلام اژه‌ای آیا تغییری در این راستا از سوی رئیس جمهور صورت خواهد گرفت یا خیر، گفت: «من فکر می کنم آقای رئیس جمهور خیلی سفت‌تر شدند که در این کار، ایشان باشند.»

  ـ

  الیاس نادران در ۷ دی‌ماه ۱۳۸۹ عنوان کرد که محمدرضا رحیمی در اواخر دورهٔ مجلس هفتم در حالی که رییس وقت دیوان محاسبات اداری بوده است صدها میلیون تومان پول بدون داشتن منبع مالی توزیع کرده است.

  ـ

  ـ

  بحران ارزی
  و جمشید بسم الله

  اما ماجرا به اینجا ختم نشد. پس از بحران ارزی گسترده در ایران در سال ۱۳۹۰ و افزایش شدید نرخ ارز رسانه‌ها از یکی از سرمایه داران بزرگ کردستانی با عنوان «ی.ر.چ» که پیش ازاین صاحب کارخانه تولید یک نوشیدنی در ایران بوده و با تایید مقامات بانک مرکزی صرافی «ز» را در دبی و تهران تاسیس کرده بود بعنوان یکی از عوامل اصلی نام بردند.

  ـ

  در یکی از گزارشات رسانه‌های داخلی آمده بود: «اوج رونق فعالیت این برادران در دوران دولت‌های نهم و دهم بوده است که با ایجاد صرافی در دبی و تهران به انتقال و قاچاق ارز می‌پرداختند و سپس برخی فعالیت‌های اقتصادی از جمله شرکت الف را برای پوشش فعالیت‌های پنهان خود خریداری کردند.»

  ـ

  با اوج گرفتن بحران ارزی «ی.ر.چ» مدتی از سوی دستگاه‌های امنیتی بازداشت شد دقیقا همان زمانی که رحیمی مقصر اصلی بازار ارز را جمشید بسم الله معرفی کرده بود. جمشید بسم الله مدتی بعد دستگیر شد.

  ـ

  محمد رضا رحیمی در سخنانی پس از بازداشت «ی.ر.چ» گفت: «در بازجویی‌ها به او گفته‌اند باید اعتراف کنی با رحیمی چه ارتباطی داری. من امروز از آقای استاندار در مورد وضعیت وی پرسیدم که وی اعلام کرد این فرد همچنان بازداشت است و این برای کردستان خیلی بد است و همه باید به این موضوع اعتراض کنند و من انتظار دارم که نماینده ولی فقیه در کردستان و نمایندگان مردم در این استان به این موضوع اعتراض کرده تا زمینه برای آزادی وی فراهم شود.»

  ـ

  ـ

  خط قرمز دولت

  این یار جنجالی محمود احمدی‌نژاد در حالی که توسط نمایندگان مجلس به فساد اقتصادی متهم شده بود، توسط محمود احمدی‌نژاد به عنوان رئیس کمیته مبارزه با مفاسد اقتصادی، پرچم دار مبارزه با فساد اقتصادی در دولت دهم شد تا انتقادات زیادی را روانه دولتی کند که شعارش مبارزه با فساد در همه ابعاد بود.

  ـ

  در هر حال، در زمان حیات دولت دهم، احمدی‌نژاد صریحا اعلام کرد که کابینه دولت خط قرمز اوست و اگر بخواهند بر علیه افرادی همانند مشایی و رحیمی اقدامی کنند خود وی شخصا وارد میدان خواهد شد! شاید همین حمایت‌های عجیب و احمدی‌نژاد بود که باعث شد رحیمی حتی حاضر نباشد درباره اتهامات خود توضیح دهد و آنگونه که الیاس نادران از اعضای مجلس نهم شورای اسلامی گفته بود حتی قاضی برای برخی از پرسش‌ها در دفتر رحیمی حاضر شده بود و رحیمی حتی حاضر نبود در دادسرا برای رسیدگی به پرونده‌اش حضور پیدا کند.
  به این ترتیب بود که معاون اول رئیس جمهور سابق، پس از اعلام نامش به عنوان یکی از مته‌مان پرونده اختلاس بیمه ایران در دادگاه، جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی را برگزار می‌کرد.

  ـ

  ـ

  گام نهایی

  سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری ۱۲ اسفند ۹۲ در پاسخ به سوالی درباره صدور قرار مجرمیت یکی از مسوولان دولت سابق در پرونده‌های بیمه و ارز و وجود ۲۵ یا ۲۹ عنوان اتهامی برای او گفت که اصل موضوع صحیح است و قرار مجرمیت برای این فرد صادر شده است.
  پرونده وی پیرامون تخلفات در شرکت بیمه ایران، بدواً در شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران رسیدگی شد که هیات قضایی این شعبه او را به ۱۵ سال حبس، پرداخت دو میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان رد مال و یک میلیارد تومان جزای نقدی محکوم کرده بودند.

  ـ

  با اعتراض وی پرونده به دیوان عالی کشور رفت که دیوان ضمن تایید محکومیت او، مجازات حبس وی را به ۵ سال و ۹۱ روز کاهش داد و مجازات نقدی وی را نیز تعیین کرد و همچنین حکم انفصال از خدمت را نیز برای او داد. خبر تایید محکومیت وی در دیوان عالی کشور در روز ۱ بهمن ۱۳۹۳ منتشر شد. بر اساس قانون زمانی که یک حکم قطعی می‌شود لازم الاجراست، به همین جهت در پرونده محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور سابق هم تشریفات قانونی طی شده و هیچ بهانه‌ای برای عدم اجرای حکم وجود ندارد. این پرونده هفته گذشته به دادستانی تهران ارجاع و حکم ابلاغ شده و تنها کاری که دادستانی باید انجام دهد احضار معاون اول رئیس جمهور سابق برای اجرای حکم و ورود به زندان است.

  ـ

  ـ

  شمارش معکوس زندانی شدن رحیمی

  در این پرونده بحث استیذان معنایی ندارد و در صورتی که دادستانی تهران در اجرای حکم تعلل کند کاری خلاف قانون انجام داده است. در این پرونده موضوع اصلی ورود رحیمی به زندان است و رد مال و پرداخت جریمه در مراحل بعدی قرار دارد و در صورتی که وی از پرداخت مبالغ تعیین شده به عنوان جریمه و ردمال عاجز باشد در زندان ماندگار می‌شود. به این ترتیب دادستانی زمانی برای تعلل ندارد و باید در این هفته منتظر ورود معاون اول رئیس جمهور سابق به زندان باشیم.

  ـ

  javanenghelabi - ahmadi nejad - rahimiـ

  تصویر انتخابی اکثریت سایت ها و رسانه ها برای خبر محکومیت رحیمی

  ـ

  اما در مورد مسایل اخیر و هجمه گسترده رسانه های اصولگرا و اصلاح طلب و حامی فتنه و ضدانقلاب به دولت های نهم و دهم ذکر شده و محکومیت محمدرضا رحیمی ذکر چند نکته ضروری است :

   ـ

  ۱- عده ای از حامیان گفتمان انقلاب اسلامی و دکتر احمدی نژاد که طبیعتا از این حکم صادره معترض و دلگیر بودند و بعضا اظهار نظراتی را درباره قوه قضاییه بیان نموده اند و تلاش در مخدوش جلوه دادن این حکم را داشته اند! در مورد این جریان باید گفت که :

  ـ

  اولا این واکنـش طبیعی است و همیشه و در اقامه ی هر دادگاه و محکمه ای طرفی راضی و طرف مقابل ممکن است ناراضی باشد ؛

  دوما همگان باید به خاطر داشته باشند که دکتر احمدی نژاد و دولت های ایشان که به قانون گرایی و حرکت در مسیر قانـون «اظهر من الشمس» می باشند ، از این گونه برخوردها و تضعیف جایگاه قانونی قوه قضـاییه و دادگاه های صالحه نظام مقدس اسلامی نه به دست ذکتر احمدی نژاد و نه توسط حامیان ایشان نباید صورت گیرد امری که متاسفانه در بیانیه اخیر دفتر رئیس جمهور سابق بصورت تلویحی موجود بود. بی شک تنها راه صحیح و معقول برای همگان و بخصوص برای جریان انقلابی و قانون گرای گفتمان انقلاب اسلامی و دکتر احمدی نژاد راه قانون و اعترض قانونی با حفظ شان و جایگاه قوه قضاییه مورد قبول است.

  ـ

   فراموش نکنیم با توجه به شناختی که همگان از دکتر احمدی نژاد و اطرافیان شان داریم ، مهم ترین دغدغه ایشان حفظ انقلاب اسلامی و نهادهای مربوط به آن است و ایشان در طول خدماتشان به نظام بخصوص در دوران ۸۴ تا ۹۲ و از ۹۲ تا امروز این سخن و ادعا را اثبات نموده اند و اکنون و در این برهه حساس نیز این نتظار از ایشان بیشتر خواهد بود.

  ـ

  این نکته زمانی حائز اهمیت است که بدانیم قوه قضـائیه از زمان مسئولیت آیت الله آملی لاریجانی عزم جدی برای برخورد با مفاسد سیاسی و اقتصادی و امنیتی داشته است ، گرچه ممکن است در این راه عیب و ایراداتی نیز وجود داشته باشد که طبیعت هر نهاد و جایگاه انسانی است و قوه قضاییه نیز از این اشتباهات مصون نیست لکن روند کلی این حرکت مثبت و ارزشمند است و باید مورد تقدیر و حمایت قرار گـیرد و در صورت صدور حکم نهایی همه به آن تمکین نموده و احترام گزارند.

  ـ

  به خاطر داشته باشیم که قوه قضاییه از چندین جهت مورد حمله و تخریب و فشار است و این وظیفه نیروهای معتقد به انقلاب و آرمان های امام و رهبری است که در صحنه دفاع از این ارزش ها باشد.

  ـ

  قوه قضائیه از طرفی با دشمنان کشورمان و ضدانقلاب در مسائل حقوق بشر و دفاع از احکام اسلامی روبروست و از طرفی با مساله حصر سران فتنه و تخریب های اصحاب فتنه در مورد برخورد با آنان است و از طرفی دیگر محاکمه برخی آقازاده معروف همچون «م.ه» وبرخی افراد مفسد اقتصادی فشار زیادی را براین دستگاه وارد می نماید که باید مورد نظر و حمایت قرار گیرد.

  ـ

  از طرفی انصافا قوه قضائیه می تواسنت بررسی حکم معاون اول دولت دهم را در زمان مسئولیت ایشان بررسی نماید ولی با توجه به جایگاه ریاست جمهوری و معاونت اولی آن و شان نظام ، این پرونده را به تعویق انداخته و امروز در جوی ارام رسیدگی کرده است.

  ـ

  متاسفانه در این بین نیز برخی رسانه ها و سایت های حامی دکتر احمدی نژاد و برخی حامیان ایشان در شبکه های اجتماعی تلاش در مخدوش نمایاندن حکم اقای رحیمی و یا به فراموشی سپردن اصل مساله و ماجرای جرم ایشان که منجر به صدور حکمی به این سنگینی است شد! همچنین این جریان نامه سرگشاده رحیمی به رئیس جمهور سابق را مصلحتی و از سر ناچاری و استیصال برشمرده اند و گویی قصد دیدن واقعیت ها را ندارند و درصدد پاک کردن اصل قصه و ماجرا هستند!

  ـ

  ـ

  ۲- رسانه های اصلاح طلب و بعضا حامی فتنه و در کنار آنان رسانه های ضدانقلاب با تییر یک و برجسته نمودن آن نه شخص محمدرضا رحیمی بلکه شخص دکتر احمدی نژاد و دولت های پاک دست ایشان را مورد هجمه قرار دهند و نشان دادند هنوز پس از  ۲ سال از پایان ریاست ایشان، عقده ها و دشمنی های خویش را با ایشان حفظ نموده اند ؛ گرچه این برخورد خصمانه آنان برای دوستداران انقلاب اسلامی در عین تلخ بودن دارای شیرینی و حلاوت است که احمدی نژاد هنوز مورد انتقاد و کینه این جماعت است و اگر خدایی ناکرده روزی آنان ایشان را مدح و تشویق کنند باید به دکتر احمدی نژاد شک و تردید نماییم….

  ـ

  javanenghelabi - 88888 javanenghelabi - 8888888 javanenghelabi - 8888888888 javanenghelabi - 888 javanenghelabi - 88

  ـ

  همانگونه که در تیتر رسانه های دوم خردادی و حامی دولت مشاهده میکنید گویی اصلا محکومیت رحیمی برای آنان اهمینی ندارد و آنها تلاش دارند تا شخص احمدی نژاد و دولت های نهم و دهم را مورد تخریب و سیاه نمایی قرار دهند. البته این رویه در رسانه های به ظاهر اصولگرا (که دکتر احمدی نژاد بارها اعلام برائت از این جریانات خودساخته سیاسی را اعلام نموده است) نیز همینگونه بود و اکثریت انان تصویر زیر را برای تخریب شخص دکتر احمدی نژاد مورد استفاده قرار دادند.

  ـ

  به طور مثال یکی از سایت های بدنام و از حامیان جدی فتنه و سران فتنه در این مرود می نویسد : احمدی نژاد، بارها و بارها دولت خود را پاکدست ترین دولت تاریخ نامید و کسانی که اتهامی متوجه اطرافیانش می کردند را توطئه گرانی می خواند که قصد تضعیف دولت را دارند. این حمایت های عجیب و غریب وی، آن هم در شرایطی که معاون اول خودش در یک قدمی اش، درگیر فساد اقتصادی بود، می تواند بسیار معنی دار باشد و لذا جا دارد پرونده خود احمدی نژاد از دوران استانداری اش در اردبیل تا شهرداری اش در تهران و نهایتاً ریاست جمهوری اش، به طور جدی و بدون اغماض بررسی شود.

  ـ

  ـ

  سخن آخر با دکتر احمدی نژاد

  ما دوستداران گفتمان انقلاب اسلامی همچنان و باوجود همه تخریب ها و تهمت ها و دروغ ها در کنار شما ایستاده ایم و به راه و فکر و هدف شما در خدمت به اسلام و انقلاب و خط امام و رهبری آگاه هستیم اما گله و درد ودلی کوچکی نیز با شما داریم. درد و دلی که همزمان با تخریب شما در سال های پایانی دولت محترمتان فشار بیشتری بر حامیان شما وارد میشد و شاید بعد از گذشت ۲ سال زمان مناسبی برای مطرح نمودن آن است.

  ـ

  آقای دکتر احمدی نژاد عزیز

  در این که شما از افراد مظلوم و کسانی به خاطر همکاری و قرابت فکری با شما مورد تهمت و حملات بودند واقف هستیم و میدانیم برخی از آنان نه منحرف هستند و نه مفسد اقتصادی و… و اگر مساله ای نیز باشد مربوط به زمان قبل از همکاری باشماست ، ولی باید قبول کنیم امروز اکثر تخریب ها و سیاه نمایی ها علیه حضرتعالی و دولت هایتان نه بخاطر شخص شما و عملکردتان بلکه بخاطر همین اطرافیان می باشد. افراد و حامیانی که متاسفانه یا خوشبختانه با برخی اشتباهات خود یا بخاطر برخی شیطنت های رسانه ای پیرامون انان شما را مورد اماج حملات قرار دادند. ما بر پاک بودن و صداقت رفتار و اندیشه های والا انها واقف هستیم ولی امروز احساس میکنیم درصورتی که پافشاری های بی مورد برای ابقای آنان یا حداقل در ویترین قرار دادن آنان نبود امروز شاهد این تخریب ها و سیاه نمایی ها نبودیم.

  ـ

  ای کاش از انان در پشت صحنه استفاده می نمودید حداقل این اقدام این بود که در سال ۹۲ و در جریان کاندیداتوری نماینده شما شاهد رد صلاحیت وی نبودیم و بی شک مسیر انتخابات به کلی تغییر می نمود البته میدانیم که در صورت نبودن مشایی ها و رحیمی ها برخی منتقدان و دشمنان دولت های شما افراد دیگر را برای تخریب شما علم میکردند ولی باید قبول کرد که شما نیز در این سوژه دادن به آنها بی تقصیر نبودید و بعضا طعمه های خوبی برای تخریب و شانتاژ انان فراهم می کردید.

  ـ

  خادم عزیز ملت ایران

  باید قبول کنید در زمان مسئولیت خویش حمایت های ویژه و بی جایی از آقای رحیمی انجام داده اید و با وجودی که زمزمه های جدی پیرامنون فساد وی موجود بود وی را برای دولت خویش انتخاب نمودید و خود را بیش از دیگران در معرض اتهام قرار دادید.

  شما حتی در برخی موارد پا را فراتر نهاده اید و ادعاهایی کرده اید که بسیار عجیب و از فردی زیرک و هوشمندی چون شما بعید است. مثلا در جلسه آبان ۹۰ با حامیان دولت اسلامی فرمودید:  من به رهبری هم گفته ام که اگر ثابت شود که رحیمی حتی یک ریال هم اختلاس کرده من به تلویزیون آمده و ضمن عذرخواهی اعلام می کنم که شایستگی این سمت را ندارم.

  ـ

  یا شما با چه توجیهی زمانی که مسئولان ارشد قوه قضائیه از جمله دادستان وقت کشور از جرم سنگین شخصی سخن میگویند با اطمینان از وی دفاع میکنید!؟ آیا فکر نمیکردید دیر یا زود شخص خاطی محاکمه میشود و ضرر بیشتر ان متوجه شما و دولت تان میشود؟

  به این مصاحبه اقای توکلی در سال ۹۰ توجه کنید: سه قاضی با سابقه آقایان اژه ای، رئیسی و خلفی که قضات با سابقه و خوشنام کشورمان هستند پرونده رحیمی را مطالعه کردند و یک سال پیش به نزد احمدی نژاد رفتند و به وی گفتند ما سه قاضی به اتفاق آرا تایید می کنیم که توجه اتهام به آقای رحیمی قطعی است و باید تعقیب شود اما احمدی نژاد ۱۰۰ دقیقه برای این ۳ نفر سخنرانی کرد و از توطئه علیه دولت یاد کرد و به صورت قاطع از معاون اول خود حمایت کرد.

  ـ

  آیا واقعا این برخورد ها در شان شما بود؟ ایا این حمایت های قاطع در دنیای سیاست محلی از اعراب دارد؟ آیا امروز با نامه سرگشاده رحیمی خطاب به خود پاسخ آن اعتماد و ریختن ابروی خود و دولت تان را به پای دیگران و نزدیکانتان چشیدید؟

  ـ

  ـ

  آقای احمدی نژاد رئیس جمهور محبوب و خدوم و انقلابی سابق

  شاید امروز بیش از پیش به حکمت نامه سال ۸۸ رهبر معظم انقلاب اسلامی ما و شما رسیده باشیم و چه بسا اگر تیم خاص دولت دهم حضرتعالی بر روی کار نبود بسیاری از مسایل در سال های ۹۰ تا ۹۲ رخ نمیداد و امروز شرایط کشور به گونه دیگری نبود. فراموش نکنیم که ما باید در عین آرمانگرایی و روشن نمودن خط نفاق و… ، واقع بین نیز باشیم و شرایط را درک کنیم. چه بسا سیاسیون و مردم و رسانه ها در برخی مقاطع حساس به دلیل کم بودن ظرفیت یا بی اطلاعی یا فضای مسموم رسانه ای قادر به همراهی شما نبودند ولی جا داشت شما کمی خود را همراه می ساختید.

  ـ

  از نامه بی ادبانه و سرگشاده دکتر رحیمی خطاب به حضرتعالی که خوراک ماه ها و چه بسا سالها برای کوباندن حضرتعالی و دولت های مظلوم شماست درس بگیرید و اطرافیان خویش و مسیر حرکت خود را بازبینی کنید. شاید نیاز باشد برای مدتی عده ای در پشت صحنه باشند یا اصلا در مسیر کار و فعالیت و اطراف شما نباشند و بصورت دیگری از آنان خدمت بگیرید.

  ـ

  فراموش نکنید دشمنان همچنان برای زهر چشم گرفتن از خط امام و رهبری و انقلاب اسلامی شما را سپر آن آرمان ها می بینند و درصدد کوباندن شما و شعارهای دینی و انقلابی شما هستند.

  شما محمود احمدی نژاد برای خود و شخصی نیستید بلکه شما و عملکرد شما و دولت های شما متعلق به انقلاب و نیروهای اصیل حزب اللهی هستید…

  ـ

  هنوز فرصت برای اجابت نظر رهبر بزرگوار انقلاب دیر نشده است. چه خوب است شما که الگوی ولایتمداری و قانون مداری و ارتباط و دلداگی با مردم هستید با افتخار از اقدام غلط خود در استفاده از اقای رحیمی در پست معاونت اولی ریاست جمهوری عذرخواهی نموده و نسبت به نامه سال ۸۸ رهبری در مورد مصلحت اندیشی و رعایت اهم و مهم در اطرافیانتان تجدید نظر نمایید. شاید امروز وقت و زمان بودن برخی افراد در عین شایستگی و صلاحیت در کنار شما نباشد. فراموش نکنید که دشمنان این انقلاب و حضرتعالی بهانه ای برای تخریب شما نداشته و ندارند و امروز همه آنچه که دستمایه سیاه نمایی و توهین به حضرتعالی و دولت های مظلوم حضرتعالی است بخاطر برخی از این اطرافیان است. خواه همچون رحیمی محکوم شده باشند و یا همچون مشایی هیچ سند و مدرکی نداشته و یا فعلا ندارند و اتهامات مطرح شده ساخته و پرداخته رسانه ها باشد…

  ـ

  javanenghelabi - ahmadinejad 2

  ـ

  در پایان ضمن حمایت قاطع از قوه قضاییه ، محاکمه اقای محمدرضا رحیمی را که در یکی از عالی ترین سطوح مدیریتی نظام مقدس اسلامی بوده است را به فال نیک میگیریم و امیدواریم این محاکمه به تسهیل دیگر محاکمه دانه درشت های مفسد در عرصه های سیاسی و اقتصادی و امنیتی و… بخصوص پرونده آقازاده معروف و پرونده کرسنت و مسئولین آن بینجامد. همچنین از عصبانیت همیشگی جریان فتنه و ضدانقلاب و برخی عناصر دوم خردادی با دکتر احمدی نژاد خرسندیم و خدا را شاکریم که دکتر احمدی نژاد و دولت هایشان بعد از ۲ سال هنوز مورد تخریب این جریان بوده و هستند و همچنین خدا را شاکریم که روز به روز هویت واقعی عناصر مدعی اصولگرایی حزبی نیز برای همگان عیان شده و سخن دکتر احمدی نژاد در بازی بودن این جریانات برای به حاشیه بردن حریان امام و امت در انقلاب اسلامی اثبات شده است.

  ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

  S M S : ۳۰۰۰ ۲۸ ۲۸ ۳۸         E – mail : info@javanenghelabi.ir

  S M S : 3000 28 28 38               E – mail : info@javanenghelabi.ir
  پیشخــوان جــوان‌انقــلابی

  برای نوروز امسال 7 سین قرآنی بچینید

  دعایی که صیادشیرازی در قنوت می‌خواند

  نارضایتی عمومی از بیمارستان‌های خصوصی

  20 اندرز از پیامبر اکرم(صلی‌الله‌علیه‌ و آله) درباره‌ی خوردن و آشامیدن

  دولت مستعفی یمن، طرح صلح ایران را رد کرد / جیبوتی: آسمان ما برای هواپیماهای نظامی عربستان باز نیست / آتش‌بس ۲۴ ساعته در شرق یمن / عربستان: اجازه‌ی ورود، بدون هماهنگی هواپیماهای خارجی به صنعا را نمی‌دهیم

  سی ان ان: آتش بس یمن، نتیجه‌ی رایزنی محرمانه‌ی ایران و عربستان

  چرا امام هادی(ع) به سامرا تبعید شدند؟

  پیروزی «صبر استراتژیک» در یمن

  تحقق پیش‌بینی رهبر معظم انقلاب: بینی آل‌سعود به خاک مالیده شد

  پایان عملیات‌متجاوزانه به سرکردگی عربستان علیه یمن رسما اعلام شد / کشتار ۳۰۰۰ غیرنظامی و ۱۵۰ کودک، مهمترین اهداف حمله عربستان! / آل سعود: به هدف مان رسیدیم ؛ تهدیدات علیه ما از بین رفت!

  وزیر خارجه استرالیا: حاضرم برای دیدار با روحانی باز هم روسری بپوشم / انتقادات از من درباره حجابم در تهران بی‌جا است

  بشار اسد: روابط ما با حماس مرده است؛ دیگر به این گروه اعتقاد نداریم / اینها بخشی از جبهه النصره هستند

  هاشمی‌رفسنجانی: هولوکاست یک واقعیت انکارناپذیر است!

  کاخ سفید: قاطعانه می‌گوییم، تحریم‌ها به هیچ وجه یکجا برداشته نمی‌شود / درباره عراق با ایران همکاری نمی‌کنیم / اختلافی بین تفسیر ظریف و کری نیست!

  انتشار خبر “حذف یارانه ۵ گروه پردرآمد”

  هاشمی‌رفسنجانی: نفی هولوکاست که احمدی‌نژاد مطرح کرد به نفع اسراییل شد

  چرا هاشمی می‌خواهد شکست‌های پی در پی خود را از جیب دیگران هزینه کند؟

  آیت‌الله مصباح‌یزدی: ائمه بر مراوده و وحدت با اهل سنت تاکید داشته‌اند / همفکری اصولگرایان براي ترويج و پيشبرد حق کار مبارکی است ، اما نباید به بهانه وحدت ، از اصول دست کشید / گفتگوها علاوه بر رفع سوء تفاهمات باید به سمت احیاء امر اهل بیت(ع) هدفگذاری شود

  دختری که با نردبان‎ به‎ مدرسه ‎می‌رود | تصویر

  جهانگیری: اگر مجلس خوبی‌ شکل نگيرد کار دولت ناتمام خواهد بود / اميدوارم مساله رد صلاحیت‌ها با مذاکرات حل شود / مخالفان دولت تلاش می‌کنند اعتدال گرایان از کانديداتوری روی‌گردان شوند

  لطفا به قوانـین درج دیدگاه‌ها توجه نماییــد :

  دیدگاه ها حداکثـر تا 24 ساعـت بعد بررسی و تاییـد خواهـد شد .

  لطفا از درج دیدگاه های بلند و طـولانی اجتنـاب نمایید.

  دیدگاه هایی که غیر مرتبـط با موضوع مطلـب باشد نشـر نخـواهد نشد.

  دیدگاه هایی که حاوی بار حقـوقی به افراد حقیقی یا حقوقی باشد یا حـاوی توهین به دین و مذهب رسمی کشـور ، نظام مقـدس جمهـوری اسـلامی و مسئولین آن ،اقوام ایرانی ویا توهین به دیگر کاربران سایت باشـد به هیـچ وجه تاییـد نخواهد شد.

  از نوشتن نظرات با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایئد.

  تعداد دیدگـاه‌هــا : ۲۰۶
  • یه سوال:
   آیا میشود رئیس جمهور بدون استعلام نهادهای مسئول کسی را نصب کنه؟
   بخصوص اگر ان شخص معاون اول زئیس جمهور باشد؟

   اگر مثبت است پس چرا فقط به احمدی نژاد خرده گرفته میشود
   و اگر منفی است پس چرا مجلس سکوت کرد و نمایندگان از رحیمی تقدیر کردند و کسی نگفت استعلام چه شده است؟

   • منم سوال بپرسم؟
    کاش پرونده آدم کله گنده مثل م.ه به این سرعت بررسی میشد و انقدر نمیگفتن اقای الف ب پ ت و…!
    بعدش هم تو صدا و سیما و تو اخبار ها همینجور هیییییییی اعلام میکردن!

    بعدشم
    جوجه های دولت جدید رو اخر پاییز با هم میشمریم
    با هم

   • تازه اضافه کنید نامه بیش از دویست نفر از مجلس را در تمجید و تشکر از احمدی نژاد بابت انتساب رحیمی
    بعد حالا مقاله مینویسید که برخی نمایندگان مخالف بودند ؟!!!!
    یعنی به عقیده شما برای هر انتسابی باید تمام نمایندگان راضی باشند دویست نفر کافی نیست ؟!!
    یک مقاله ی به شدت ضعیف و بی منطق
    متاسفم برای سایت شما
    احتمالا دیگر به سایتتان سر نزنم

    • آقاسید جواد
     به نظرت این مقاله ضعیف بود؟
     ایا نمیخواهیم قبول کنیم دکتر اشتباه کرده؟
     ایا نباید دکتر از مردم عذرخواهی بکنه و بگه من که حزب اللهی و قانون مدار هستم اشتباه کردم؟
     ایا فکر نمیکنی با این عذرخواهی مقامش بالاتر میشه پیش مردم؟
     آیا باید چشم بسته از افراد حمایت کنیم؟
     این مقاله گفته بود که دکتر عزیز نامه رهبری را یادت بیاد
     امروز هرچی میکشی بخاطر این اطرافیان است
     ادمهای بدی دورت نیستن ولی امروز به مصلحتت نیست
     چرا اق جواد؟
     چرا سید؟

   • احمدی نژاد واقعا مظلومه
    خاله براش بمیره

   • آقای احمدی نژاد ُ در طول دولت ها ُ هیچ وقت و هرگز در دفاع از آقای رحیمی کوتاهی نکردند و پای ایشان ایستادند .

    من نمی دانم اینهایی که می گویند آقای احمدی نژاد باید قاطع تر و … از این بیانیه عکس العمل نشان می دادند ُ منظورشان چیست ؟

    یعنی آقای احمدی نژاد از راه های غیرقانونی اقدام به دفاع از ایشان کنند ُ یعنی بیاید و حکم قوه قضاییه را زیر سوال ببرد ُ

    حالا همین بیانیه را هم خیلی ها دست گرفته اند و در سایت ها می گویند ُ احمدی »ژاد با این بیانیه قانون گریزی کرده و حکم قوه قضاییه را زیر سوال برده و..

    پس حمایت از آقای رحیمی اگر از راه های قانونی امکان دارد باید انجام شود .

    در ضمن مطالبی که اژه ای گفت ُ همه اسناد و مدارک و… نشان دهنده این است که ایشان مجرم هستند .

    پس باید تابع قانون باشند و تاوان کارخودشان را بدهند .

    حالا از دست احمدی نژاد چه کاری برمی آید .
    در ضمن آقای رحیمی مطالبی که درباره آقای احمدی نژاد در نامه داشتند ُ مطلب جدیدی نبود ُ همان مطالبی است که سال هاست وزرای برکنار شده تا همین الان هم دارند تکرار می کنند و می گویند ُ فقط نمی دانستیم آقای رحیمی هم دلش با آنهاست . متاسفانه .

  • خخخخخخخخخخخخخخخخ
   این هم عاقبت پاک دست ترین دولت تاریخ!

   • یک طوری حرف میزنه انگار احمدی نژاد خودش اختلاس کرده و مفسد اقتصادیه

   • پاکدستی این دولت روهم آخر پاییز میشمرن…

   • آق محمود
    خسته نشدی؟
    بس نیست دیگه؟
    از این همه دروغ و فریب خسته نشدی؟!
    بابا دست از سر ملت بردار

   • احمدی نژاد در دیدار با اعضای ستاد انتخاباتی اش در سال 90:

    “من به رهبری هم گفته ام که اگر ثابت شود که رحیمی حتی یک ریال هم اختلاس کرده من به تلویزیون آمده و ضمن عذرخواهی اعلام می کنم که شایستگی این سمت را ندارم”

   • در عالم سیاست رفاقت و اخلاق معنی نداره
    حتی برای احمدی نژاد که به این راحتی رحیمی را فروخت

   • جالب شد
    ولی خداییش احمدی نژاد فقط به فکر منافع خودشه
    به وقتش برسه به خاطر تطهیر خودش از نزدیک ترین آدمهای اطرافش می گذره و لهشون میکنه

   • خخخخخخخخخخ
    بهار 96 خزان شد!

   • محمدرضا رحیمی با انتشار نامه ای در خبرگزاری ایلنا خطاب به محمود احمدی نژاد از وی ابراز برائت کرد.
    گفتنی است در سال 92 پس از ادعای کذب یکی از نمایندگان مجلس در مصاحبه با خبرگزاری ها که از بازداشت رحیمی و انتقال او به زندان اوین خبر داده بود، مادر وی سکته کرد.
    دو ماه قبل نیز پس از اعلام خبر اولیه حبس و جریمه نقدی رحیمی در رسانه ها، مادر وی برای بار دوم سکته کرد و دار فانی را وداع گفت.

    همچنین یکی از نزدیکان رحیمی در پی فشار های روحی اقدام به خودکشی نافرجام کرد.
    همسر محمدرضا رحیمی نیز که از بیماری فشار خون رنج می برد، هم اکنون در بدترین شرایط جسمی است.
    ضمن ابراز تاسف از شرایط پیش آمده برای معاون اول دولت دهم اعلام می دارد این شرایط را درک می کند و امیدوار است مشکلات وی رفع شود.

   • استقبال نمايندگان مجلس از انتصاب رحیمی
    محمود احمدي بيغش نماينده مردم شازندو عضو کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي محمدرضا رحيمي را داراي سابقه طولاني خدمتگزاري در سه قوه دانسته و از حسن انقلاب وي ابراز خرسندي نموده و اظهار کرده : اميد است همانند گذشته رحيمي منشاء خير و برکت براي ايران اسلامي باشد.

    به گزارش ايرنا: بهمن اخوان نماينده تفرش و آشتيان و فريمان و عضو کميسيون صنايع و معاون نيز در نامه خود ضمن تبريک انتخاب آقاي رحيمي وي را از افراد لايق متعهد و پيرو خط رهبري دانسته است.

    در همين حال دکتر اميدوار رضايي نماينده مسجد سليمان در نامه اش به رييس جمهور از حسن تدبير ايشان در انتخاب مدبرانه آقاي رحيمي تشکر و قدرداني نموده و اين اقدام را در راستاي استفاده از نيروهاي خدوم و شايسته از ميان خدمتگزاران مردمي دانسته است.

    علي زنجاني حسنلويي نماينده مردم نقده و اشنويه نيز در نامه اي جداگانه انتصاب محمدرضا رحيمي را به سمت معاون اولي موجب خرسندي و شادماني اصولگرايان و طرفداران دولت دهم دانسته و توفيق دولت را در خدمتگزاري به اسلام و مسلمين تحت زعامت حضرت آيت ا… خامنه اي خواستار شده است.

    اين در حالي است که دکتر حسين حسني نماينده نائين و خور و بيابانک نيز در نامه خود به رييس جمهور آورده است: برخود لازم ديدم از حسن انتخاب برادر خدوم و توانمند جناب آقاي محمدرضا رحيمي که در طول سه دهه پربرکت انقلاب اسلامي مصدر خدمات ارزشمند و شايان توجهي در هر سه قوه بوده است صميمانه قدرداني و سپاسگزاري کنيم، وي ابراز اميدواري نموده با اين انتخاب دولت کريمه دهم با شتاب و کارآيي مضاعف در چهار سال آينده حرکت نمايد.

    حسن ونايي نماينده ملاير و عضو کميسيون برنامه و بودجه مجلس نيز در نامه اي انتخاب محمدرضا رحيمي را نشان دهنده حسن تدبير رياست جمهوري دانسته و تبريک گفته است.

    خانم عفت شريعتي کوهبناني نماينده مشهد و کلات در مجلس شوراي اسلامي نيز اين انتخاب را به رييس جمهور تبريک گفته و براي دولت دهم آرزوي توفيقات روزافزون نموده است.

    ارسلان فتحي پور نماينده مردم اروميه و رييس کميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي نيز در نامه اي از حسن انتخاب محمدرضا رحيمي به عنوان معاون اول سپاسگزاري نموده و تعامل روز افزون دولت و مجلس را در راستاي شکوفايي و اعتلاي کشور و تحقق اهداف نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران خواستار شده است.

   • آخه احمق
    رحیمی از اتهامات بیمه ایران تبرئه شد
    این اتهامش بخاطر دیوان محاسبات است
    زمان بودنش در مجلس…
    خدا عقل رو از کسی نگیره

   • عجب روزگاریست..
    به کی میشه اعتماد کرد واقعا ؟
    تــــــــــف

   • آقای اعتدال
    پیغمبر هم خیلی از طلحه و زیبر تعریف میکردند
    حتی میگفتند سیف الاسلام هستند و هرکس با شمشیر انها بمیره به حهنم و…
    چند سال بعد همین زبیر جلوی امیرالمومنین ایستاد..
    شما چه میگویید؟
    ایراد میگیرید نعوذبالله به پیامیر؟؟؟؟؟
    آفرین به جوان انقلابی که به موقعش حق و حقیقت را گفت و مثل بقیه سایت های احمدی نژادی ماست مالی نکرده

   • اعتدال بی سواد..
    متن مقاله وتیتر روزنامه هایی که عکسشو گذاشته بخون بعد افاضه کلام کن..
    همون دولت راستگویان با راستگویی های مکرر بس است..

  • چرا نظرات من را منتشر نمی کنید ای بی دین ها.

  • حمایت های احمدی نژاد از رحیمی بی جا نبوده
   الان هم که می بینید تخلف هایش برای قبل از معاون اولی هست تا زمانی هم دادگاه کسی رو مجرم به حساب نیاره نمی شود اسم مجرم رو آن گذاشت

  • بسم الله
   صادقانه بگم از “جوان انقلابی” انتظار همچین تحلیل غلط و انتقادنابجا را نسبت دکتر احمدی نژاد مظلوم نداشتم!
   یکبار دیگر بند اول جوابیه دفتر رییس جمهور سابق را که حاوی نکاتی مهم برای دوستان و همچنین خود آقای رحیمی که بشدت تحت فشار است را یادآوری میکنم :

   فقط خوب است یادآوری کنم احمدی نژاد وامدار هیچ شخص! و گروهی و حزبی نیست و به هیچ شخص! و گروهی احتیاج ندارد! … ماه هم برای همیشه پشت ابر نخواهد ماند!
   ما هچنان به دکتر احمدی نژاد عزیز اعتماد و اطمینان کامل داریم!
   زنده باد بهار

  • بعضي وقت ها مطالب جوان انقلابي باعث ميشه مغز آدم سوت بكشه. كمي عاقلانه تر و به دور از تعصبات و خيال پردازي ها قضاوت كنيد.
   چقدر ساده انگارانه است كه فكر كنيم نبود مشايي در كنار احمدي نژاد باعث ميشد حمله ها به او كم شود. مخالفت انها با اصل گفتمكان احمدي نژاد است. فرقي نميكرد . آنها قصدشان ضربه به احمدي نژاد بود. اگر مشايي نبود قطعا فرد ديگري را مورد هجوم قرار ميدادند.
   ضمنا اين نكته را هم بايد يادآوري كرد كه احمدي نژاد منهاي مشايي اصلا وجود خارجي ندارد. لطفا در اين ارزو نباشيد كه روزي احمدي نژاد بدون مشايي را ببينيد. اين طرز فكر همان راي 4 ميليوني انتخابات 92 را بيشتر نميتواند داشته باشد.

  • من که از دیشب تو شوکم نمیدونم…آخه الان به این رحیمی چی باید گفت؟
   یعنی رحیمی هم نظرات و روش هاشو قبول نداشته پس این بنده خدا چه طوری تنهایی بار یک دولت و به دوش می کشیده؟

  • از شما انتظار نداشتم
   متاسفم

  • واقعا برای جوان انقلابی متاسفم که با دو تا نامه از راه به در شد!
   -آخه این چه نوع استدلالیه که شما کردید؟
   چرا باید دو دولت بخاطر اتهامات یک نفر خودشو فدا کنه؟
   یعنی حق نداره بیانیه بده و از خودش دفاع کنه؟
   همه حق دارن از خودشون دفاع کنن ولی احمدی نژاد باید جور دیگران رو بکشه و سکوت کنه!

   -چرا شرایظ آقای رحیمی رو درک نمیکنید؟
   به خاطر این اخبار مادرشون سکته کردند و فوت نمودند.

   دخترش خودکشی کرد
   اون یکی دخترش ترک تحصیل کرد.
   خواهرش سکته کرد.
   همسرش داره با مرگ دست و پنجه نرم میکنه
   خودشم که میخاد بیفته زندان.

   هرکس در این شرایط نیازمند حمایته
   ولی انتظار ایشون اینه که رییس دو دولت نامه بنویسه و تمام قد دفاع کنه.
   معلومه که غیر ممکنه!
   همینم میشه که نامه ای مینویسه که سراسر عقده گشاییه و هیچ استدلالی توش نیست و فقط افشای راز و توهینه و جالب ابن که شما رو هم همین نامه به در میکنه.

   -مگه رحیمی کم آدمی بوده و دکتر ایشون رو از تو خیابون پبدا کرده؟
   ایشون تو هر سه قوه مسوولیت های مهمی داشتند.
   خود مجلس هم که با 215 امضا حمایت کرد از انتصاب ایشون.
   -معتقدم این جریان امتحانیست برای اینکه ناخالصی های باقی مانده تو طرفداران دکتر پالایش شن که نمونشو خدا رو شکر با چشمم تو این سایت دیدم.
   یاد رکعت آخر نماز مسلم افتادم…
   یاد جنگ معاویه و امام حسن…
   یاد سخرانی آخر مختار…

  • بعد از حدود یک سال به این سایت برگشتم
   اومدم تا ببینم در حجم عظیم اخبار این روزها نظر جوان انقلابی چیه؟

   نمیدونم چرا رو زبونم امروز این آیه می چرخه ؟

   إِنَّ هَـٰذَا الْقُرْ‌آنَ يَهْدِي لِلَّتِي هِيَ أَقْوَمُ وَيُبَشِّرُ‌ الْمُؤْمِنِينَ الَّذِينَ يَعْمَلُونَ الصَّالِحَاتِ أَنَّ لَهُمْ أَجْرً‌ا كَبِيرً‌ا ﴿٩﴾

   خدا عاقبت همه ما رو ختم به خیر کنه. آمین

  • درست است احمدی نژاد نه بهایی بود و نه جاسوس و فراماسون و اشخاصی را که چنین تهمت هایی به وی و هر مسئول کشورمان بزنند شدیدا محکوم می کنیم و انان را دشمنان انقلاب می دانیم.
   ولی ضعف بسیار در سیاست خارجی و اقتصاد داخلی و مدیرتی داشت که قابل تامل است.
   از متن هایی که درج کردید انچه که روشن است و هدف و نیت شما بوده انداختن همه ی تقصییر ها گردن رحیمی است و در اینجا احمدی نژاد شخص مظلوم و بی اطلاع داستانتان است.
   بنده یا هر شخص دیگری که نظراتی انتقادی در مورد اقای احمدی نژاد و هم حزبی هاشون و اشخاص اطرافشان می نویسیم دشمن انان نیستیم و بر اساس انچه که بوده و رخ داده بحث میکنیم.

  • خب الان چرا یقه اون 70 تا نماینده که پول گرفتند و نمیگیرند؟
   چرا هیات رییسه مجلس نهم گفته:از پیگیری معرفی اسامی نمایندگان دریافت کننده کمک مالی از محمد رضا رحیمی منصرف شوید؟؟
   اگه این آقا قراره مجازات بشه نماینده هایی که پول گرفتند چرا نباید مجازات یشوند؟

  • سلام
   منصفانه تحلیل نفرمودین .
   ته کلام شما همسویی با رسانه هایی را دارد که سال ها احمدی نژاد و اطرافیان نزدیک اورا تخریب کردن .

   هیچ به این اشاره نفرمودین که با فرض صحت حکم دادگاه . اصلا زمان و سمت ارتکاب جرم جناب رحیمی را نگفتید .

   ایشان رئیس دیوان محاسبات مجلس بودند .

   ایشان پول مورد اشاره را برای 170 نماینده اصول گرا به اتفاق روسای اصول گرا مصرف کردن .

   چرا به این ها اشاره نفرمودید .

   چرا نامه تعدادی از نمایندگان که خواستار انتشار اسامی 170 نماینده شریک جرم ایشان که در مجلس پاره شده نکردید .

   چرا اشاره ای به اینکه افشاء کننده فساد کرسنت و بیمه همین آقای رحیمی بوده است نکردید .

   چرا به اینکه تمام این تخلفات را در زمان همکاری با مجلس مرتکب شده اند ولی الان حکم صادر می شود نکردید .

   رحیمی بد کرد اون نامه را به احمدی نژاد داد.

   و می شود وضعیت ایشان را درک کرد که چرا این کار را کرد .

   اما کاشکی بر حسب تحلیل هم شده اشاره ای به اینکه این بنده خدا چوب افشاء کرسنت و همکاری با احمدی نژاد را هم خورد می کردید

  • قطعا پاک ترین دولت .. دولت جهانی حضرت مهدی (عج)است..
   طبیعیه هر دولتی باهر منش و تفکری نقاط خوب و بد داشته..دارد و خواهد داشت اما اونچه مسلمه اینه که ایران اسلامی ما از بعد انقلاب تا به امروز معتدلتر(ب معنای واقعی کلمه درفرهنگنامه ی انقلابی ما)ومحبوبتر از دولتهای اقای احمدی نژاد نداشته والبته در کنار این واقعیت

   این هم واضحه که هر انسانی ممکن الخطاست و وقتی این انسان در بحث کلان قرار میگیره که خب ضریب خطا بالاتر میره

   اما مسئله مهم اینجاست که این خطاها هر قدر هم که بزرگ باشند یا بشوند زمانی خطرناک هستند که ارمان ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و خون ها ی پاک ریخته شده

   در این راه چه در جریان انقلاب و چه در سالهای دفاع مقدس وچه در سالهای دفاع مقدس علمی را هدف گرفته وموجب به تاراج رفتن وپایمال شدن اونها بشه..

   به نظر من ضریب خطر هراشتباهی به میزان خطرناک تر بودن اونه..

  • جوان انقلابی
   شما هم مثل رحیمی نامه ای بنویسد و از دکتر مظلوم اعلام برائت بفرمائید
   دیگه نیازی به اینهمه اسمان و ریسمان بافتند نیست
   واقعا متاسفم برا شماu

  • جوان انقلابی جرم رحیمی که اختلاس نیست !
   احتمالا احمدینژاد منظورش اختلاس از بیمه ایران بوده است.
   هر چند ما آخرش هم نفهمیدیم جرم رحیمی چیست.
   می گویند پول بین نمایندگان مجلس تقسیم کرده.
   حالا می فهمم چرا مجلس این قدر از رحیمی دفاع می کرد.

  • بهترین رییس جمهور. مردی از جنس مردم .عشق ..
   عدالت طلب .ایرانیه تمام عیار . مسلمان .دوست عزیز
   جان عزیز ترین کست .
   جان اسفندیار .
   دست از سرش بردار .
   دست از سر مشایی بردار .
   چشم میلیون ها نفر به تو
   همون روستایی ها.
   همون ناامیدها .
   میخوان که برگردی از مسیر مشایی برگرد
   حتما که مشایی درسته اما به خاطر ایران به خاطر اسلام به خاطر مردم به خاطر آقا به خاطر خودت برگرد….
   دوست داریم امیرکبیر معاصر….

  • وقتی سال ۸۵ دکتر با آیت‌الله خوش‌وقت دیدار کردند ایشان فرمودند: آفت ذکاوت خودرایی است!
   دکتر باهوش ما باید حواسش میبود گرفتار این آفت نشوند اما گاهی مشغله زیاد و قرار گرفتن در هیاهوی سنگین اداره کشور غفلت میاورد

  • از اولین باری که دست‌خط آقا را دز این نامه دیدم (برکناری مشایی) سوالی در ذهنم بود
   آیا آقا نمی‌توانستند یک تکه کاغذ دیگر بردارند و «جناب» را در جای خود بنویسند یا دلیلی داشت؟

  • سلام

   ” اشتباه محاسباتی دکتر احمدی‌نژاد، حالا خود را نشان داد ”
   با آدرس: http://harfeto.ir/?q=node/39239
   در این سایت انتشار یافت.

   هدیه سایت “حرف تو” به شما:
   “امام صادق (علیه‌السّلام): شما را از پنج واقعیت آگاه می‌سازم: بخیل را آسایش نباشد و حسود را خوشی و شاهان را وفاداری و دروغگو را مردانگی و نادان را ریاست و سروری.”
   یا علی

  • ممنون سید
   تحلیل جالبی بود

  • تحلیل بسیار خوبی بود … ولی واقعا برای خودمان انقلابی ها تاسف می خورم که چرا باید وضع به جایی برسد که بعد از هر اتفاقی برای هم دیگر پرونده ها را کنیم به جرم اینکه فلانی در کدام جبهه بوده و چه می کرده …

   البته اینبار رویکرد سایت جوان انقلابی بهتر از دفعات قبل بود و صرفا مسئولیت یک خرابکاری را یکی از مسئولان دولت ندانست بلکه شخصا محمود احمدی نژاد را هم مسئول و مقصر دانست …

   نمی شود اگر جلیلی در کاری خراب کرد یا موفق بود بگوییم ربطی به احمدی نژاد ندارد! نمی شود هر دفعه هر اتفاقی در هر دولتی افتاد بگوییم این کار را فلان کس کرد ولی ربطی به رئیس دولت ندارد!

   البته خیلی خوب شد که با لحن دلسوزانه و برای نصیحت نوشته بودید …

   ما هم چنان احمدی نژاد را علمدار گفتمان امام و انقلاب و رهبری در عرصه اجرایی می دانیم …

   بیاییم از خود بپرسیم باید با چه کسانی باشیم؟

   اول از همه خدای بزرگ … بعد 124 هزار پیامبر … پیامبر اسلام حضرت محمد صلوات الله علیه و آله … بعد از او 12 امام معصوم … در عصر غیبت ولی فقیه که دو ولی فقیه عصر و زمان ما امام خمینی و رهبر انقلاب بودند …

   آیا می شود به همین جا بسنده کرد؟ آیا می شود گفت ما به غیر از رهبر انقلاب در این عصر هیچ کس دیگری را قبول نداریم؟

   صدالبته که خیر بلکه باید دانست که رهبری یک جایگاه اجرایی مثل دولت نیست و صدالبته یک جایگاه هدایتی و نظارتی صرف هم نیست که هیچ قدرتی نداشته باشد بلکه چیزی بین این دو است … بنابراین ولی فقیه احتیاج به بازوی اجرایی که در عرصه عمل و اجرا فرامین و احکام او و آرمانهای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را محقق کند …

   تاریخ دوزاده سال گذشته نشان می دهد هیچ فردی مثل محمود احمدی نژاد نمی تواند همان فرد مطمئن برای پیشبرد اهداف انقلاب و نظام جمهوری اسلامی باشد … دلیل گفتار ما هم سخنان رهبری در مدح دکتر احمدی نژاد و و تمجید از دولت و گفتمان وی است … هم چنین هیچ کس به اندازه آقای احمدی نژاد محکم و با عزت و حکمت و مصلحت پای آرمانهای انقلاب نمانده … بصیرت و هوش سیاسی سرشار وی، مدیریت و پاک دستی و عدالت خواهی و روحیه پرتلاش و خستگی ناپذیر او که در کمتر مسئولی در جمهوری اسلامی دیده می شود از شاخص ترین ویژگی های محمود احمدی نژاد است …

   ما به تبعیت از رهبر انقلاب و همراه با ایمان و بصیرت هنوز به راه دکتر احمدی نژاد وفاداریم و او را بهترین علمدار گفتمان جریان توحید و عدالت و گفتمان امام و انقلاب و رهبری می دانیم …

  • ما هنوز به راه دکتر احمدی نژاد وفاداریم … او بهترین فردی است که پس از امام و رهبری به بهترین وجه پای انتظار موعود و ظهور منجی بشریت ایستاده و با شریان فساد قدرت و ثروت و شهوت و شهرت و صاحبان زر و زور و تزویر مقابله کرده …
   دولت دهم پاک تر و خالص تر از دولت نهم بود و احمدی نژاد هم خیلی تجربه ها از دولت نهم آموخته بود که در دولت دهم به کار برد … الان هم خیلی ها خالص سازی می شوند … الان هم خط و ربط ها بیشتر و بهتر مشخص می شود .. جبهه بندی ها و موضع ها مشخص تر می شوند … دوست از دشمن بهتر شناخته می شود … الان مشخص می شود که اصولگرایان و اصلاح طلبان با یک دیگر متحد و هماهنگ هستند و جناح اصولگرایی و اصلاح طلبی صرفا یک جنگ زرگری با هم دارند …

  • سلام …
   نکات خوبی بود ؛
   ولی با بد اخلافی (نامه) آفای رحیمی معلوم شد که آقای دکتر احمدی نژاد رو برای حمایت از خودش میخواسته ولی خالی کردن پشتش الان درست نیست …
   در ضمن ما آخرشم نفهمیدیم این مشایی بدیخت چیکار کرده که اینجوری می کوبنش ؟؟؟
   مهندس مشایی کارش درسته البته مبرا ار خطا واشتباهم نبوده …

   در آخر پاک ترین دولت هست و میمونه ولی ما همچنان منتظر قاظع حکم کرسنت ب.ز و م.ه هستیم..
   راستی اختلاس 12 هزار میلیاردی و 4 میلیون دلار صندوق توسعه چی شد ؟؟؟
   از قوه قضاییه تقاضای پیگیری آن را هم داریم ؟؟؟؟
   شعار هرچی مرده احمدی برمیگرده …یاعلی

  • رحیمی همونیه که خود جوان انقلابی بارها و بارها ازش حمایت کرد.
   حالا چی شد؟
   شده بده؟؟؟
   مشایی چه بلایی سرش میاد؟
   خدا ریشه دزد رو بکنه

  • واي خدا…
   سرم داره سوت ميكشه
   بعد از احمدي نژادي كه اين همه ازش مطمئن بوديم اين همه اختلاس و كلاه برداري….
   بخدا باورم نميشه…
   يه چيز باعث ميشه باور نكنم خود احمدی نژاد ریگی به کفشش نیست اینکه بعد از اينكه به [آقای هاشمی] و بچه هاش پيچيد تنها دولتيه كه انقد دارن رسانه ها اختلاس و كلاهبرداري ازش ميگن…
   اين مشكوكه…

   ميگم جوان انقلابي اين داستان 160 ميليارد دانشگاه ايرانيان چيه…

   توروخدا سند ارائه بده كه مطمئن شم راجبه احمدي اشتباه نكردم….

   • 160 میلیارد؟
    انگار 16 میلیارد بود برای هزینه های دانشگاه که بازگشت داده شده
    و گویی قانونی بوده و دولت فعلی مخالفت کرده.

    • آزاده جان
     اری همه حرف این است که احمدی نژاد وارد منطقه ممنوعه شده است و باید تاوان دهد.

     • آزاده
      قضیه رحیمی بخاطر سال 82 بوده
      قضیه ای که رحیمی پول از شخصی میگیره که بین اصولگرایان برای مجلس پخش کنه
      اون شخص اختلاس کار بوده
      رحیمی کاره ای نبوده و حتی استعلام هم گرفته
      ولی غیرمستقیم در این جرم دخیل شده و امروز محاکمه شده
      ربطی به دکتر نداره
      چون احمدی نژاد هم برای معاونت اولی استعلام گرفته و پاسخ مثبت بوده
      بعدا سند های سال 82 رو میشه یا عده ای از این اصولگرایان برای زمین زدن احمدی نژاد رو میکنند
      مگرنه چرا قبلش رو نکردند؟
      از 82 تا 89 کجا بودن؟
      خدا کنه قوع قضاییه به پرونده مهدی هاشمی هم با این جدیت زودتر برخورد کنه
      باید همه تابع قانون باشیم

  • تو این نامه تون جریان جلسات ماهانه احمدی نژاد و سید حسن خمینی رو هم میپرسیدید!!!
   محاله دوباره بهش اعتماد کنیم!

  • به اسم یه نفر برای یه نفر دیگه…
   تحلیل جهت داری بود جوان انقلابی…

  • آقای احمدی نژاد
   این همان فردی است که شما خط قرمز خود خواندی و همه دولت و ابرویت را به پای ان ریختی

  • درود و سلام بر خاتمي
   همان مردی که در 8 سال خدمتش حتی یه فساد هم نداشت
   همان مردی که امروز در قلب ملت است و آن مردی که به زور اصولگرایان می خواستند بزرگش کنند چه شده است!

  • سلام
   باور کنید بحث خیلی از کسانی که با اقای احمدی نژاد مخالفند هم همینه
   احمدی نژاد در این 8 سال خیلی خوب کار خیلی خدمت کرد ولی همین پافشاری ها و اصرار هایی که روی اطرافیانش داشت کار رو به اینجا کشاند

   متاسفانه هنوز هم این پافشاری ها ادامه داره
   نمونه ی اون هم بیانیه ای که داده و از رحیمی حمایت کرده و گفته با فرض صحت همه ی اینها به قبل از 86 برمیگردد

   سوال اینجاس که وقتی قوه قضاییه حکم را صادر کرده معنای با فرض صحت چیه و همچنین اگر همه ی اینها به قبل از سال 86 برمیگرده چرا احمدی نژاد چنین کسی را به دولت راه داده؟

   البته جوان انقلابی با نهایت که برای شما قائلم ولی این نقد به شما هم وارده جایی که با خط بزرگ نوشید ” دکتر احمدی نژاد عزیز؛ در خط بعدی درمورد اطرافیان احمدی نژاد گفتید: اگر مسئله ای هم باشد مربوط به قبل از همکاری با شماست

   قبول دارم جوان انقلابی خیلی مسائلی که درباره احمدی نژاد هست بخاطر اطرافیان آقای احمدی نژاده نه خودش بهتره یه تجدیدنظری درباره اطرافیانش داشته باشه

   • میثم جان
    حرف جوان انقلابی و کلا حامبان ولایی احمدی نژاد این است :
    ما احمدی نژاد و مشایی را منحرف و.. نمیدانیم
    نه رهبری فرمودن و نه سندی موجود است
    ولی میگوییم ای کاش در عین شایستگی نبودن
    جرمی ندارن
    ولی امروز صلاح نیست باشن
    فرض کن اصلا ما لیاقت نداریم
    حرف این است و بس

   • میثم جان
    درسته این اقدامات قبل از ورود رحیمی به دولت نهم رخ داده ولی این پرونده در سال 90 تشکیل شده … و تا پایان دولت احمدی نژاد چیزی از اون اثبات نشده بود …
    بنا بر نظر رهبری تا زمانی که چیزی ثابت نشده نمی توان به کسی تهمت زد و بدون دلیل او را برکنار کرد …
    احمدی نژاد مسئول اقدامات افراد در داخل دولت نهم و دهم بوده است، نه قبل و بعد از آن
    به قول اولین کامنت قطعا احمدی نژاد از نهادهای مختلف به خاطر رحیمی استعلام گرفته و بعد او را به عنوان معاون اولی مطرح کرده …

   • احمدی نژاد از دستور آقا سرپیچی نکرد فقط ازشون مهلت خواست همین .
    یه سری بیخود شلوغش کردند تا زمین بزنندش…

   • سید عزیز شما چرا به خودت میگیری
    شک ندارم که شما حامیان احمدی نژاد پیرو ولایتید
    حرف من درمورد یک سری اطرافیان احمدی نژاد بود نه شما عزیز

    • شاهرخ جان
     همه ی حرف هاتو قبول دارم ولی الآن چی با این بیانیه ای که احمدی نژاد داد بیشتر از رحیمی حمایت تا اینکه بخواد برائت کنه

   • دختر بهاری شمال
    من که نگفتم سرپیچی از فرمان رهبری!
    منظورتون رو نگرفتم
    منظورتون چی بود؟!

  • چوب خدا صدا ندارد

  • امیدوارم این اخر راه نباشد و این اقدام شایسته قوه قضایه با محاکمه جونیور یا مهدی هاشمی و همچنین پرونده کرسنت و شخص وزیر که اقای روحانی در دوران مسئولیتشان در دولت خاتمی و در مقام دبیر شورای عالی امنیت ملی آن را فساد بزرگ خواندند ادامه پیدا کنه و شیرینی ان اعدام موسوی و کروبی و حبس ابد خاتمی باشد

  • فساد رحیمی مربوط با دوران اصلاحات و اون خاتمی است
   و البته زمان مسئولیت ایشان در مجلس شورای اسلامی
   حالا چه ربطی داره به احمدی نژاد و مشایی را خدا میداند…
   پیدا کنید پرتغال فروش را…

  • اللهم اشغل الظالمین به الظالمین

  • نردبان این جهان ما و منی است
   عاقبت این نردبان افتادنی است
   لا جرم هر کس که بالاتر نشست
   استخوانش زودتر خواهد شکست

  • دیدی آن قهقهه کبک خرامان حافظ
   که ز سرپنجه شاهین قضا غافل بود

  • خيلي خوب شد اقای احمدي نژاد رحيمي را شناخت كه بداند با مشايي جوانفكر بقايي رحيمي دولت انقلابي تشكيل نميشود
   بعداز نه سال احمدي نژاد بداند اين تيم مارا نابود كرد

  • درود بر قوه قضائیه
   امیدوارم همین قاطعیت رو در برخورد با آقازاده ها بخصوص جونیور و دانه درشتها داشته باشد

  • نامه رحیمی به دکتر احمدی نژاد خیلی زیرکانه بود
   خیلی چیزها را غیرمستقیم روشن کرد
   درود ب احمدی نژاد و مشایی و رحیمی

  • قربون آقا و رهبرمون برم که انقدر بلندنظرانه هم تقوا دارند و الکی کسی را منحرف و ساحر و فراماسونر نمیکنند
   و هم اینده نگری دارند و سالهای بعد را می بینند
   واقعا مشایی ادم بدی نیست ولی فعلا به هزار دلیل صلاح نیست که باشه

  • سیاست همان کثافت و پستی و رذالت نیست؟

   • سیاست بی پدر و مادر

    • جانم فدای اسلام و انقلاب
     سیاست سیاست بازان کثیف است
     ولی سیاست اسلامی و سیاست شخص ولی فقیه الهی است
     چرا که اگر او یک گناه صغیره انجام بدهد خود به خود عزل میشود و ولی فقیه پاک است و صادق

   • احمدی نژاد هنوز هم پاک ترین سیاستمدار ایران است …
    اساسا این حکم قضائی ارتباطی با احمدی نژاد ندارد …
    گرچه بهتر است از مردم عذرخواهی کند …
    اما اگر عذرخواهی نکرد هم مشکلی ایجاد نمی شود …

  • متاسفم برای دوستانی که ماست مالی میکنند و میگویند این ها بازی است و رحیمی الکی نامه داده و…

  • احمدی نژاد 4 تا رفیق مثل رحیمی و مشایی داشته باشد دیگر احتیاجی به دشمن ندارد !

  • آقای رحیمی وقتی که پول گرفتی اونم از اصولگرایام حزبی و شخصی چون [….] نباید توقع بهتر از این داشته باشی
   آقای احمدی نژاد سما چرا از یه متهم دفاع میکردی؟
   یادتون نره
   هرکس خربزه میخوره پای لرزش هم باید وایسته

  • زنده باد احمدی نژاد که با احدی رفاقت بازی نداره
   چرا توقع داشتی بعد از محکومیتت احمدی نژاد ازت دفاع کنه؟ چوب مفاسد اقتصادی خودت میخوری نه احمدی نژاد احمدی نژاد فردی متدین و صالح و پاک دست می باشد

  • یادش بخیر
   یادمه احمد توکلی که انصافا در پاکدستی و دوری از فساد اقتصادی کارش حرف نداره
   اون موقع تو سایتش این حرفارو می زد اما همین آقای رحیمی اومد تو میدون و شروع کرد با رسانه های اجاره ای خودش و دولت وقت به دکتر توکلی تهمت فساد زدن اونم با بچه بازی و دور از مردونگی و دم به ساعت از این و اون شکایت می کرد.حالا ورق برگشت و روسیاه واقعی معلوم شد
   آقای رحیمی اینم داشته باش که بهرام که گور می گرفتی همه عمر دیدی که چکونه گور بهرام گرفت؟

  • جالب شد
   ولی خداییش احمدی نژاد فقط به فکر منافع خودشه
   به وقتش برسه به خاطر تطهیر خودش از نزدیک ترین آدمهای اطرافـش می گذره و لهشون میکنه

  • جوان انقلابی
   این چه سیاستی است که در پیش گرفتی؟؟؟
   چرا از احمدی نژاد بازم دفاع میکنی؟
   چرا در مورد مشایی اینجوری میحرفی؟
   هان؟؟؟

  • فرار به جلو حامیان احمدی نژاد برای فرار از پاسخگویی

  • خخخخخخخخخخ
   بهار 96 خزان شد!

  • کجاست مسلمانی؟
   هم حامیان احمدی نژاد و هم مخالفانش؟؟؟؟؟

  • آقای رحیمی قبل از انتخابات 84؛ می گفتند احمدی نژاد توانایی اداره یک بخش را ندارد اما وقتی پیشنهاد پست و مقام معاونت اولی بهش دادند بیچاره چاره ای نداشت این لقمه چرب را ناچارا قورت داد.

   در هتل شادی سنندج یادش رفته در مذمت آقای احمدی نژاد چه ها نگفتند
   و چطور از آقای هاشمی دفاع می کردند.
   سزای او همینه.

   باش تا صبح دولتتت بدمت.

  • آن مرد رفته را دريابيد

  • محمدرضا رحیمی با انتشار نامه ای در خبرگزاری ایلنا خطاب به محمود احمدی نژاد از وی ابراز برائت کرد.
   گفتنی است در سال 92 پس از ادعای کذب یکی از نمایندگان مجلس در مصاحبه با خبرگزاری ها که از بازداشت رحیمی و انتقال او به زندان اوین خبر داده بود، مادر وی سکته کرد.
   دو ماه قبل نیز پس از اعلام خبر اولیه حبس و جریمه نقدی رحیمی در رسانه ها، مادر وی برای بار دوم سکته کرد و دار فانی را وداع گفت.

   همچنین یکی از نزدیکان رحیمی در پی فشار های روحی اقدام به خودکشی نافرجام کرد.
   همسر محمدرضا رحیمی نیز که از بیماری فشار خون رنج می برد، هم اکنون در بدترین شرایط جسمی است.
   ضمن ابراز تاسف از شرایط پیش آمده برای معاون اول دولت دهم اعلام می دارد این شرایط را درک می کند و امیدوار است مشکلات وی رفع شود.

  • واقعا این اصلاح طلبها درد مردم هم دارن یا فقط دنبال کار سیاسی هستند؟!

  • افشاگری رحیمی علیه احمدی‌نژاد: چوب آبروبری‌های شما را می‌خورم
   معاون اول دولت دهم در نامه‌ای افشاگرانه به سوابق دوستی خود با محمود احمدی‌نژاد اشاره و با گلایه از وی اعلام کرد: گیریم که امروز در منظر مردم محکوم شدم، اما دیر نخواهد بود که روزنامه اعمال ما نزد خدای متعال گشوده می‌شود و حق و باطل نمایان می‌گردد.
   به گزارش ایسنا٬‌ متن کامل نامه‌ رحیمی به احمدی نژاد که در اختیار ایلنا قرار گرفته به شرح ذیل است:
   بسم الله الرحمن الرحیم
   جناب آقای دکتر احمدی نژاد، رئیس جمهور محترم دولت های نهم و دهم
   سلام علیکم
   این مختصر را چگونه می‌توانم آغاز کنم جز آنکه بگویم: چون دوست دشمن است شکایت کجا برم؟
   البته شما دشمن نبوده‌اید و مرا با شما دوستی و رفاقت دیرینه ایست که مربوط به سال‌های اخیر نیست. نیک می دانید و دیگران هم خوب است در این مجال مطلع شوند که رفاقت من و شما به سال‌های دوری بر می‌گردد که در کردستان و آذربایجان غربی بودید و سپس به اردبیل رفتید تا تقدیرمان این باشد که هر دو استانداری دولت ششم را تجربه کنیم. گذر زمان شما را به ریاست جمهوری و بنده را به خدمتگزاری در دیوان محاسبات کشور رساند.
   از ابتدای آشنایی، هم من و هم شما همواره حق رفاقت بجا آورده‌ایم و در برخی مواقع هم اختلاف دیدگاه‌هایمان مانع از تداوم رفاقت‌هایمان نشد، در همان دوره البته افراد منتقد با بهانه جملات مقلوب شده جریان رسانه‌ای تخریب بنده را کلید زدند و متهم به اغراق و تملق شدم. چندی گذشت و اصرار کردید که به جمع دولت بپیوندم؛ پاسخم منفی بود با این استدلال که اگر در دیوان بمانم بیشتر منشأ کمک و خدمت به کشور خواهم شد. نپذیرفتید و بدون اطلاع من حکمی صادر کردید و با حفظ سمت به عنوان معاون حقوقی منصوب نمودید که خلاف مقررات بود. چاره ای نداشتم جز آنکه از دیوان محاسبات استعفاء بدهم و به همین خاطر باعث رنجش برخی از دوستان قدیمی و صمیمی‌ام شدم و آغاز رنجش‌ها هم از همانجا شروع شد. به دولت آمدم و آنچه در توان داشتم در طبق اخلاص گذاشتم و در انجام وظایف محوله بویژه ترمیم روابط دولت و مجلس کوتاهی نکردم. در اواخر دولت نهم بود که به دلایلی که هنوز هم برخی از آنها برای من نامعلوم است، چند تن از اعضای دولت را کنار گذاشتید و حتما خاطرتان هست که من از باب مشورت مخالف بودم و دلایلی آوردم و وقتی نپذیرفتید، یادآوری کردم که دولت از نصاب می‌افتد و نیازمند رأی مجدد اعتماد مجلس می‌شود.
   ماجرای معاون اولی پیش آمد. بعد از ناکامی گزینه اول، به بنده پیشنهاد دادید و همان موقع گفتم که با وجود کینه‌های سیاسی و برخی زخم‌های کهنه، از من بگذرید، زیرا عاقبت کار را می‌دانستم که برخی مخالفان سیاسی با عنادورزی به دنبال هتک حیثیت و بر باد دادن آبرویم خواهند بود؛ اما باز هم مخالفت با تصمیم شما سخت بود.
   آقای دکتر احمدی نژاد؛ دوست عزیز و قدیمی!
   در دولت دهم همه اعضاء شاهد و گواهند که جز کار و کار به چیزی نمی‌اندیشیدم و ۶ صبح تا ۱۲ شب، حداقل زمانی بود که مصروف خدمت در دفتر کارم می کردم و این جدیت در کار از نگاه منصف نمایندگان محترم وقت مجلس شورای اسلامی پنهان نماند و در نامه‌ای به امضاء ۲۱۱ نفر تقدیر خود را از انتصاب شما اعلام نمودند.
   زمان گذشت و رفته رفته احمدی‌نژاد و رفتارهایش متفاوت از سال‌های گذشته شده بود. هربار که به مشورت می‌نشستیم به سروش آسمانی کذایی بیشتر توجه می‌کردید تا مشورت‌های ناشی از تجربه های مختلف من. در سال آخر دولت اصرارتان بر کاندیداتوری فرد مورد نظر چنان بود که گویی از جایی به شما الهام می‌شده است و حاضر نبودید حرفی غیر از آن بشنوید و نظر بنده و جمعی از همکارانم در دولت را نپذیرفتید و وقعی ننهادید تا جایی که اینجانب با همفکری برخی از اعضای کابینه چاره‌ای نداشتم جز اینکه در شرایط سخت عمل جراحی همسرم برای ثبت در آینده تاریخ و برای دلگرمی همکارانم در دولت خطر کنم و به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری ثبت نام نمایم تا به طور نمادین اختلاف نظرم را با رویکرد شما بیان کنم و البته در نهایت باز هم به اصرار شما، بازی را بار دیگر در صحنه رفاقت باختم و باز هم حرفتان را گوش کردم و علیرغم میلم انصراف دادم.
   آقای دکتر احمدی نژاد!
   در جریان قهر شما پس از ماجرای آقای مصلحی بسیاری از دوستان شما تلاش کردند که من هم کار را رها کنم تا دولت بخوابد و بسا کسانی که به من گفتند آماده باشم برای عهده دار شدن کفالت ریاست جمهوری. اما گفتم حوصله کنید احمدی نژاد باید برگردد که من میانه او و خودم را با خدمت به نظام آزموده‌ام که:
   ما را سریست با او که گر خلق روزگار دشمن شوند و سر برود هم بر آن سریم.
   ذکر یک نمونه دیگر از خاطرات تلخ این دوره شاید خالی از فایده نباشد. به یاد دارید که خودم را در فضای سیاسی و رسانه‌ای سپر کردم تا خانم دکتر دستجردی که پرتلاش و مردانه در میدان کار بود از دولت خارج نشود؟ اما متاسفانه شما لجبازی کردید و به بهانه تعلل در عزل رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران که فردی توانمند و متعهد بودند، او را عزل کردید و مرا هم نزد رسانه‌ها و افکار عمومی سکه یک پول ساختید و البته همان موقع در جریان قرار گرفتم که با مشورت اطرافیان پیش‌نویس عزل بنده را هم آماده کرده بودید.
   و اما اینک که از هر سو مورد هجمه قرار گرفته‌ام و نا آگاهان نیز گمان کرده‌اند که درهای رحمت خدا به روی بندگان، راه در دالان‌های سیاست دارد و رسانه‌ها عرض و آبرو و حیثیت ۳۵ ساله خدمت و امنیت و آسایش همسر بیمار و دختران رنجورم را به باد داده‌اند و بی آنکه اصل ماجرا را بدانند و تبیین کنند حدیث مدعی را با کینه بر سر بازار جار می‌زنند و بر سر تقسیم غنائم این آبروریزی و هتک حیثیت، مسابقه و مناظره راه انداخته‌اند.
   شما بهتر از هر کسی می‌دانید که در ۵ سال گذشته، مگر به ضرورت، در مقام پاسخگویی به رسانه‌ها برنیامده‌ام. مگر آنجا که استانداری کردستان، تراکتورهایی را که دولت به کشاورزان منطقه هدیه داده بود و با ابتکار خودشان بطور نمادین آرم مقدس الله مندرج در پرچم جمهوری اسلامی ایران را طراحی و به نمایش درآوردند و برخی رسانه‌های مغرض آن آرم مقدس را تعبیر به جمله‌ای از باب مداهنه نمودند، و تا امروز از سر جهل مرا مورد طعن و شماتت قرار می‌دهند، پاسخی داده‌ام؟!
   آیا وقتی در حضور رئیس کمیسیون آموزش مجلس، وزیر علوم وقت و جمعی از اساتید دانشگاه از رساله دکتری خود دفاع کردم و فرد مدعی را به خاطر ادعای کذب در دادگاه محکوم نمودم، سخنی به رسانه‌ها کشاندم تا دفاعی کرده باشم؟!
   آیا وقتی با تلاش همکارانم در دیوان محاسبات، فساد موجود در بیمه ایران را افشاء کردم و با یک مهندسی معکوس، خود متهم آن شدم، جمله‌ای در دفاع بر زبان آوردم؟!
   یا وقتی برای نخستین بار مفاد قرارداد ننگین کرسنت را در حضور رسانه‌ها بالای دست گرفتم و آن را متوقف کردم، کسی در برابر انتقام گیری مخالفین، حتی آخ از زبان من شنید؟!
   همه آنچه ظرف چندین سال بر من رفته است، یک طرف ماجرا است و البته این زخم وقتی “کاری” می شود که جنابعالی نیز مصلحت را در آن می‌جویید که دامن خود را از آن برچینید!
   آقای احمدی نژاد؛ دوست عزیز و قدیمی!
   آیا بهتر نبود با اطلاعی که به صحت و سلامت زندگی من که از نزدیک با آن آشنا هستید داشتید، گواهی می‌دادید؟ و شهادت می دادید که من به بیت المال خیانت نکرده‌ام و زندگی‌ام به ریالی مال حرام آلوده نیست؟ آیا نباید می‌گفتید که رحیمی پس از عمری خدمت چون حقوق و مزایای بازنشستگی‌اش برقرار نشده، برای گذران زندگی به سختی افتاده است؟
   آقای احمدی نژاد، براستی نمی‌دانید یا فراموش کرده‌اید که ماجرای این پرونده چیست؟
   شاید فراموش کرده‌اید که رحیمی محکوم امروز، چوب لجبازی‌ها و آبروبری‌های گاه و بیگاه شما را می‌خورد.
   یادتان می آید در ماجرای یکشنبه سیاه چقدر اصرار کردم که نکنید و آبرو نبرید و بگذارید از مجاری قانونی، ماجرا پی‌گیری شود.
   من با توکل بر خداوند و به گواه وضعیت دیروز و امروز زندگی‌ام که تغییری نکرده و شاهد سلامت زندگی من است تا لحظه آخر و تا جایی که قانون اجازه می‌دهد در پی اعاده حیثیت و اثبات بی‌گناهی خود و خانواده‌ام هستم. اما شما نیز گویا مانند برخی رسانه‌های معاند خارجی وناآگاه به این نتیجه رسیده‌اید که هرچه هست همین فضای غبار آلود رسانه‌ها و دعواهای سیاسی است؟
   گیریم که امروز در منظر مردم محکوم و در آینده نیز با استناد به همین اخبار و اطلاعات آمیخته حق و باطل و منازعات دور از حق و عدالت اصلاح طلب و اصول گرا، تاریخ را نیز اینگونه نوشتند، اما دیر نخواهد بود که روزنامه اعمال ما نزد خدای متعال گشوده می‌شود و حق و باطل نمایان می‌گردد. از آنکه جاهل است و یا مغرض است، توقع و یا اعتراضی ندارم. بر رسانه ملی که با تغییرات جدید متاسفانه در پی جلب و جذب مخاطب به هر قیمتی، برآمده و به بهانه تبیین راهکار مبارزه با مفاسد اقتصادی، میدان‌هایی فراخ برای عقده گشایی علیه ارگان‌ها و نهادهای انقلابی و تریبونی برای تطهیر فتنه گران فراهم می آورد، هرجی نیست. اما از دوستی که از ۵ سال پیش در جریان رنج‌هایی که بر خود و خانواده‌ام رفته است، و از نزدیک اشک دختران، رنجوری همسر، سکته منجر به مرگ مادر، سکته خواهری که افتخار دارد شهیدی را نثار انقلاب اسلامی کرده است و اشک چشم برادری که هنوز از ترکش خصم التیام نیافته است را دیده، و من بخاطر تداوم دوستی با او از خودگذشتگی‌ها کرده ام و تا امروز که بیانیه دو پهلویش را در دفاع از خودش دیدم، کلامی در تضعیفش بر زبان نیاورده‌ام، این انتظار نمی‌رفت که از مضمون بیانیه دو صفحه‌ای اش، جز برائت از رحیمی، استنباط نشود.
   آقای احمدی نژاد عزیز!
   برای آگاهی ملت شریف ایران و یادآوری مجدد بار دیگر می‌گویم که:
   همواره در آستانه برگزاری انتخابات مجلس، کمیته‌هایی برای برنامه‌ریزی و راهبری امر انتخابات توسط جریانات سیاسی تشکیل می‌گردد. در این راستا برای انتخابات مجلس هشتم نیز کمیته‌ای متشکل از برخی چهره‌های اصولگرا برگزار و بنا شد از کاندیداهای اصولگرا در سطح کشور از طریق کمک‌های غیردولتی پشتیبانی مالی شود. در میان افراد کمک کننده فردی به نام جابر ابدالی که از سوی برخی نمایندگان مجلس و مقامات قضایی و اجرایی به اینجانب معرفی شده بود، برای کمک اعلام آمادگی نمود. بنده نیز به واسطه حساسیت و اطمینان خاطر از سالم بودن کمک‌های نامبرده همچون سایر موارد در خصوص ایشان از طریق حراست دیوان محاسبات از مجاری ذیصلاح، در خصوص وی استعلام کردم که پس از اطمینان و پاسخ مثبت که اسناد آن ضمیمه پرونده است، برای دریافت کمک از وی اعلام آمادگی نمودیم و از وی خواستیم که به کاندیداهایی که ما معرفی می‌کنیم از محل حساب شخصی و با چک بانکی خودش کمک نماید. در نهایت نامبرده مجموعاً یک میلیارد و دویست میلیون تومان را به این امر اختصاص داد و البته کلیه اسناد و کپی چک‌های صادره که به قریب ۱۷۰نفر از کاندیداهای مجلس هشتم پرداخت شده است در پرونده ثبت و ضبط است و همه آن به مصرف انتخابات رسید. بنابراین کل این مبلغ یک میلیارد و دویست میلیون تومان بوده و عینا به حساب نامزدها پرداخت گردیده است.
   آیا شما اطلاع نداشتید که کل ماجرا همین است که متاسفانه در اثر اطلاع رسانی نادرست و مغرضانه و نگاه سیاسی خصمانه به موضوع یک کلاغ چهل کلاغ کردند که فلانی برده است و خورده است. وقتی کمک کننده این یک میلیارد و دویست میلیون تومان و نیز دریافت کنندگان، مشخص و معلوم هستند، لذا باید پرسید ارتباط این موضوع با بنده چیست؟ و آیا به اندازه همه جرائمی که برای اینجانب تعیین شده است، می‌توان عمل مجرمانه از ماوقع آنچه گفته شد، استخراج نمود؟ آیا آسیبی که ظرف ۵ سال گذشته در افکار عمومی و بطور گسترده در تیراژ میلیون‌ها بار در رسانه‌های داخل و خارج به خود و خانواده‌ام وارد شده است، کمتر از مجازاتی است که در این حکم برایم تعیین شده است؟
   درپایان توفیق و عاقبت بخیری همگان را از خداوند متعال خواستارم.
   والسلام
   محمد رضا رحیمی

  • در ایتالیا برلوسکونی با وجود اینکه هم نخست وزیر و هم مهم ترین شخصیت سیاسی بود هم بزرگترین سرمایه دار وکارتل دار اقتصادی هم بزرگترین اسپانسر سینمایی و ورزشی و بزرگترین باشگاه دار اروپا…
   هم نفوذ گسترده ای در مجلس و سیستم قضایی ایتالیا داشت…

   با همه اینها وقتی فساد او اثیات شد به راحتی محاکمه و به زندان انداخته شد!

   احمدی نژاد که در برابر او عددی محسوب نمیشود
   انهایی که بدشان را میگویید اینچنین در موضع عدالت قاطع بر خورد میکنند
   انوقت اینجا که ادعای عدالت اسلامی میشود اینگونه…!
   احمدی نژاد را هم اگر فساد یا تبانی یا کوتاهی وقصور او بر زیر دستانش امثال مرتضوی و رحیمی وبابک زنجانی باعث فساد برای کشورشده باید بگیرن محاکمه و در صورت اثبات جرم بی ملاحظه به زندان بیاندازند
   هیچ اتفاقی نمیافتد

   اتفاقا این رفتار بر خلاف تصور نه تنها باعث ضعف نظام نمیشود بلکه چهره ای قوی ومقتدر از حکومت را در دنیا به رخ جهان میکشد.

  • احمدی نژاد که می گفت اگر ثابت شود که رحیمی حتی یک ریال هم اختلاس کرده من به تلویزیون آمده و ضمن عذر خواهی اعلام می کنم که شایستگی این سمت را ندارم، الان دقیقا کجاست؟
   چرا عذرخواهی نمیکنه؟؟؟
   چه جوابی دارد؟!!!

  • جالبه بعضی از دوستان هنوز اصرار دارن از احمدی نژاد حمایت کنن!!!

   چرا جوان انقلابی؟؟

   دوست عزیز که میگی این وقایع ربطی به دولت احدی نژاد نداره میشه بگی به کی مربوطه؟؟؟

   چرا باید معاون اولش انقد راحت هرکاری میخواد بکنه طرف رئیس جمهور بوده نه….

   آقای رحیمی مجرم اما حرف من اینه پس چرا باید به عنوان معاون اول کنار رئیس جمهوری باشه که مردم بهش اعتماد کردن و رای دادن؟؟؟

  • به روایت متعدد معصومین علیهم السلام:
   در دوره آخرالزمان دینداری سخت است…
   در قضاوت ها و اعمال مراقب باشیم

  • آخه محمود جون
   خدا بگم چیکارت کنه
   چرا کارات هر روز گندش در میاد!
   مگه چکارا کردی که اطرافیانت اینجوری فحشت میدن…؟

  • به سروش آسمان کذایی بیشتر توجه میکردید تا من!!

  • دوستانی که ایراد میگیرند به دکتر و نقد میکنند که چرا با رحیمی بوده و حمایت کرده :
   پیغمبر هم خیلی از طلحه و زیبر تعریف میکردند
   حتی میگفتند سیف الاسلام هستند و هرکس با شمشیر انها بمیره به حهنم و…
   چند سال بعد همین زبیر جلوی امیرالمومنین ایستاد..
   شما چه میگویید؟
   ایراد میگیرید نعوذبالله به پیامیر؟؟؟؟؟
   آفرین به جوان انقلابی که به موقعش حق و حقیقت را گفت و مثل بقیه سایت های احمدی نژادی ماست مالی نکرده

  • آقایا جوان انقلابی مدعی حمایت از احمدی نژاد
   گیرم هاشمی این آدم را وارد حکومت کرد و به او مقام داد

   چرا احمدی نژاد وحامیانش اورا بعنوان مرد شماره 2 دولت نهم ودهم انتخاب کردند؟؟

  • اگه باباش اکبر بود……….

  • پرونده رحیمی از نگاهی دیگر
   0
   0

   داستان محکومیت آقای رحیمی معاون اول رئیس‌جمهور سابق را باید از زاویه دیگر هم نگریست.

   آنچه در چند روز گذشته و پس از اعلام قطعیت حکم ایشان در جراید و رسانه‌ها منعکس شد، نوعی شادمانی پنهان از محکوم شدن یکی مقامات بلندپایه دولت سابق از سوی یک جناح بود؛ اما اجازه دهید که این موضوع را با نگاه دیگری نیز ارزیابی کنیم:

   آقای رحیمی چهار سال معاون اول رئیس‌جمهور بود که این معاونت تا یک سال و نیم پیش ادامه داشت. جایگاه معاون اول رئیس‌جمهور در هیئت‌وزیران و در قانون اساسی ما بسیار بالاست و درواقع در رده نخست‌وزیر کشور است. درواقع قوه قضائیه جمهوری اسلامی فردی را که تا یک سال و نیم پیش، نخست‌وزیر جمهوری اسلامی ایران بود به پنج سال زندان و جرائم مالی محکوم کرد. آیا این موضوع افتخاری برای نظام و قوه قضائیه نیست که حتی بالاترین افراد در رده‌های مسئولیت جمهوری اسلامی، از رسیدگی به تخلفات و پیگیری قضائی مصون نیستند؟ آیا این اقدام به معنای مردم‌سالار بودن نظام حکومتی نیست که بدون اغماض به تخلفات همگان رسیدگی می‌کند و مردم عادی و مسئولان سابق و فعلی تفاوتی از این نظر ندارند؟ چرا اگر در کشورهای دیگر مانند چین و کشورهای اروپائی چنین اتفاقی بیافتد، بلافاصله حکم به دمکراتیک بودن و آزاد بودن آن نظام می‌دهیم اما اگر در ایران چنین شود، برخی سکوت می‌کنند؟

   این قوه قضائیه، همان قوه قضائیه‌ای است که در افکار برخی، متهم به حمایت از یک جناح و سختگیری برای جناح دیگر است؛ اما حالا مشاهده می‌کنیم که همین قضات شجاع، بدون توجه به اینکه رحیمی معاون اول کدام دولت بوده است، او را به مجازاتی سنگین متهم می‌کنند. همگان می‌دانند که فشارهای زیادی برای جلوگیری از صدور این احکام بود اما مؤثر واقع نشد تا اینکه استاندار و رئیس دیوان محاسبات و معاون اول سابق رئیس‌جمهور محکوم شد؛ و این واقعیت، بیانگر این است که دولت‌مردان سابق و فعلی، از پیگیری‌های قضائی در صورت تخلف، مصون نیستند و تفاوتی نمی‌کند که وابستگی سیاسی و جناحی خاصی هم داشته است.

   • [….]
    احمدینژاد و دار و دسته اش جریان ساده و بی آلایشی هستند
    چون نه حزب دارند و نه رسانه و نه گردن کلفت.
    امیدواریم قوه قضاییه طعمه های بزرگتر را شکار کند
    و ما بی صبرانه منتظر آن روز هستیم

    ـــــــــــــــــــــــــــ

    باسلام
    دیدگاه شما به دلیل دارا بودن بارحقوقی ویرایش و اصلا گردید.
    باتشکر

   • کردان، رحیمی و مرتضوی هر کدامشان سال‌ها در اردوگاه سیاسی [….] بودند،
    لکن هرکدامشان که جدا گشتند و به احمدی‌نژاد پیوستند، پرونده‌ شان هم رو شد.
    الان همه دارن از قوه قضاییه به خاطر حکم قاطعش تقدیر میکنند و ما هم تقدیر میکنیم و حمایت میکنیم
    ولی منتظریم تا دیگر مفسدین کرسنت و امنیتی فتنه و م.ه هم محاکمه شود،
    چرا ان نماینده ها که پول از رحیمی گرفتن دارن راست راست راه میروند
    مردم از قوه باصلابت قضاییه میخواهد که برخورد کنند و مردم حمایت میکنند تا مردم فکر نکنند فقط با اطرافیان احمدی نژاد برخورد شده و نشان داده بشه که برای قوه قضاییه فرقی بین جناح ها و افراد نیست

    بی شک همینحور است و ما منتظر آن روز محاکمه آنها هستیم

   • دوست عزیز ممنون از نظر شما … خیلی استفاده کردم
    در واقع این چنین برخوردهایی در درجه اول باید به عنوان افتخاری برای جمهوری اسلامی تعبیر شود که با فساد مقابله می کند …
    البته در کنار تعقیب و مجازات مفسدان اقتصادی باید فعالیت هایی در جهت بازدارندگی و پیشگیری از وقوع جرم هم انجام شود تا مردم از نظام اسلامی دلسرد نشوند …

  • بمیرم برا دکتر احمدی نژاد که نزدیکترین یارانش هم خار گلویش هستند
   بد نیستند ولی خودشان هم خیلی سوتی به رسانه ها م جریان های مغرض سیاسی میدهند

  • آقای احمدی نژاد
   کاش به حرفهای رهبری بیشتر گوش میدادی
   امری که انجام دادی به قول جوان انقلابی خوب بود و عالی نبود
   ولی برای خواصی مثل شما امر خوب بعنوان گناه کبیره محسوب میشود
   شما باید در ولایتمداری همیشه عالی باشی
   باید گوش به فرمان محض باشی

  • سلام
   همه جا گفته ام
   به شما جوانان انقلابی هم میگویم:
   « به قول معصوم (علیه السلام ) که می فرماید اگر با چشم خود هم خلافی دیدید بگویید شاید اشتباه دیده ام» نقل به مضمون _ دوستان خیلی سخت است. اگر آقای رحیمی بر فرض ، یک در صد درست بگوید آیا در پیشگاه عدل الهی کسی می تواند آبروی رفته آقای رحیمی ، اعضای خانواده ، فامیل و… برگرداند!!!

  • چرا نظر من رو منتشر نمی کنید نظرات باقی رو به نمایش گذاشتید.فکر کردید ….خودتونید.

  • احمدی نژاد سردار بت شکن

  • احمدینژاد واقعا آدم باهوشی است بعید است که ما تصور کنیم او از این مساله پول دادن به نمایندگان در سال 86 مجلس بی خبر بوده است. اما تعمدا این کار را کرده تا اگر قرار باشد گند این قضیه در بیاید مجلس هم درگیر شود !
   البته در مورد رشوه گرفتن در سال 82 واقعا بعید است که احمدینژاد از این قضیه با اطلاع باشد و چشم پوشی کند. در حقیقت رحیمی قهرمان مبارزه با فساد اقتصادی شناخته می شده است تا آن سال 88 !!!!

  • اگر محکومیت رحیمی عامل سرافکندگی برای احمدی نژاد باشد که نیست ولی هم زمان این کار باعث سرافکندگی اصلاح طلبان و اصولگرایان هم هست …
   زیرا گذشته رحیمی نشان میدهد که ارتباط نزدیکی با هر دو جناح داشته
   از طرفی در دولت آقای هاشمی صاحب منصب بوده و حتی در انتخابات ریاست جمهوری سال 84 در ستاد انتخاباتی آقای هاشمی بوده
   و از طرفی در انتخابات مجلس هشتم در کنار اصولگرایان بوده است و بزرگان اصولگرا نه تنها در آن زمان از وی اعلان برائت نکرده اند بلکه او را تائید کرده اند
   در ضمن اگر از ایشان مدرکی دارند که ایشان در دوران مسئولیت در دولت نهم و دهم اختلاس کرده یا فساد مالی داشته رو کنند تا مشخص شود آیا احمدی نژاد به عمد او را در جایگاه معاون اولی انتخاب کرده است یا نه …

  • با سلام.
   باز هم قضاوت هاي عجولانه.
   چرا بدون دليل همه را محكوم ميكنيد؟
   تحليلي در مورد قضاياي اخير و نامه اقاي رحيمي نوشتم.
   بنا به دلايلي فعلا انتشار ان را به تعويق انداخته ام .
   به فضل الهي در آينده اي نزديك منتشر خواهد شد. قضاوت را بر عهده ي خوانندگان خواهيم گذاشت.
   ماه پشت ابر نميماند

  • چشم اصولگرایان روشن

  • دم خروس احمدی نژاد زد بیرون

  • خود کرده را تدبیر نیست

  • عجب تکتنیکی
   دوستان پیام رحیمی را به دکتر خواندید؟؟

   http://javanenghelabi.ir/%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%AD%D9%85%D8%AF%DB%8C%E2%80%8C%D9%86%DA%98%D8%A7%D8%AF-%DA%86%D9%88%D8%A8-%D9%84%D8%AC%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%A2%D8%A8%D8%B1%D9%88/

   حرفاشو زده رحیمی بعد هم چند تا انتقاد کرده به دکتر تا حرفاش شنیده بشه و بتونه راه را باز کنه

  • نمی دانم
   نمی دانم چرا دلم به حال این مرد (رحیمی) میسوزد؟
   آیا او یک قربانی است؟
   نمی دانم!!!!

   • رحیمی هم یک قربانی است.
    مهره ای سوخته که دیگه به درد هیچکس نمی خوره.
    حتی احمدی نژاد
    سودش رو اونایی کردند که با پول حرام به مجلس رفتند و امروز به روی خود نمی آورند
    و حالا با پررویی فریاد وا اسلاما سر می دهند و دایه مهربان تر از مادر شده اند.

  • این ماجرا باعث شد دیدگاه سیاسی من کامل تر بشود …
   متوجه شدم احزاب اصولگرایی و اصلاح طلبی و کارگزاری و اعتدالی و حتی بسیاری از جریانات رسانه ای و اجرایی موسوم به بهار اطراف احمدی نژاد همه کشک است و کشک است و کشک!
   متوجه شدم ما فقط یک امام زمان داریم و یک ولی فقیه و یک احمدی نژاد و جریانی توحیدی و عدالتخواه که اصلا مرز سیاسی مشخصی ندارد و پشت سر امام زمان منتظر ظهور هستند …
   قبلا می دانستم بسیاری از افراد جریان چپ و اصلاح طلبی نفاق و دورویی آشکار دارند … می دانستم جریان اعتدال آدم های دشمن و لزوما بدی نیستند ولی نمی شود به آنها تکیه و اعتماد کرد … ولی فکر می کردم عمده جریان اصولگرایی افرادی هستند که رهبری می تواند به آنها تکیه کند … آنها را ظرفیت بزرگ نظام می دانستم برای تحقق آرمانهای انقلاب … با این اتفاق متوجه شدم جریان اصولگرایی تفاوت چندانی با اعتدالیون و اصلاح طلب ها ندارند … البته ناگفته نماند که باز هم جریان و گفتمان اصولگرایی بیشتر به راه امام و انقلاب نزدیک ترند تا جریانات دیگر ولی اصلا افراد قابل اعتمادی نیستند …

   جریان اصولگرایی حرفهای خوب زیاد می زند ولی به موقع که باید پای آرمانها و وحدت خود بایستد و بوی قدرت به مشام آنها برسد زیر همه چیز می زنند … جریان اصولگرایی اکثرا از آدم های فرصت طلب و شعاری پر شده که شعور سیاسی و انقلابی ندارند … صدا و سیمای ما هم دلش خوش شده به اینکه فضای کشور را دو قطبی جلوه دهد … یک عده اصولگرا و عده دیگر اصلاح طلب … اینها به جان هم می افتند و آنها به جان اینها … انگار کس دیگری در کشور نباید وجود داشته باشد و حرف نوعی بزند … صدا و سیمای ایران دارد وضع سیاسی کشور را به سمت وضع سیاسی کشورهای غربی سوق میهد …

   در غرب چند حزب خاص بر سر کارند و همه برای حفظ قدرت خود محافظه کارند و تنها چیزی که این وسط قربانی می شود عدالت و اخلاق و و منافع ملی است … تنها چیزی که این وسط باقی می ماند فرصت طلبی و حزب گرایی و باند بازی است …

   اصولگرایی و اصلاح طلبی در کشور ما با همدیگر علیه احمدی نژاد متحد شده اند … مبارزه با فساد و اصول انقلاب و … برایشان بهانه است … از سخنرانی ها و مقاله هایشان چنین بر می آید که هدف آنها فقط یک چیز است … احمدی نژاد … حتی حاظرند از رحیمی و نامه اش استفاده ابزاری کنند تا احمدی نژاد را خرد کنند که دیگر بلند نشود …

   تفکیک فضای کشور به اصولگرا و اصلاح طلب قلب مردم و جامعه سیاسی ایران را سخت کرده … دیگر حقیقت و عدالت معنایی ندارد … فقط محافظه کاری مانده و دروغ و تزویر … دیگر کسی نمی تواند مردمی باشد … دیگر کسی نمی تواند حرف حق را بزند ولو اینکه به ضرر حزب متبوعش باشد …

   اصلاح طلبان و اصولگرایان هر دو مدعی پاک بودن از فساد را دارند و داعیه مبارزه با فساد را … در حالیکه فساد اقتصادی در هر دوی آنها غوغا می کند …

   تنها جریان رسانه ای که حاضرم بر سر آن قسم بخورم که وفادارانه راه انقلاب و امام و رهبری را با پاک دستی و مجاهدانه طی می کنند همین جوان انقلابی است و حزب الله اصفهان که نشریه عبرت های عاشورا توسط آن چاپ و عرضه می شود.

   از طرفی کسانی که مدعی بهار هستند و جریان زنجیره ای رسانه ای با نام بهار و دفاع ظاهری و بی بصیرت از دکتر احمدی نژاد دارند هم قابل اعتماد نیستند و ضربه ای که این جریان رسانه ای و مشاوره ای به جریان بهار حقیقی و امام زمان و انقلاب و امام و رهبری زدند کمتر از دیگران نیست … بر اساس بی بصیرتی و بدون داشتن جبهه مشخص موضع گیری کردن … موضع گیری های احساسی و فاقد عقلانیت سیاسی … مشاوره های غلط به مجموعه دولت دادن و محافظه کاری و روحیه حزب گرایی شبیه اصولگرایان و اصلاح طلبان و اعتدالیون از جمله صفات این جریان رسانه ای است …

   اللهم عجل لولیک الفرج …

  • به نظر بنده احمدینژاد حتی اگر به عنوان انقلابی هم مطرح نباشد اما سیاستمدار و آدم باهوشی است و انتخاب رحیمی صرفا به عنوان یک بازی دو سر باخت برای اصولگرایان بود !
   احمدینژاد می دانست که اگر رحیمی محکوم شود مجلس می رود روی هوا !!
   کما اینکه از این اتفاقات در مجالس مختلف و موارد مختلف از پرونده های اقتصادی رخ داده است.
   اگر احمدینژاد احتمال می داد که رحیمی واقعا یک مفسد تمام عیار است هرگز او را به عنوان معاون اول انتخاب نمی کرد. تصور احمدینژاد ظاهرا این بوده که رحیمی یک قربانی است.

  • باسلام
   بدینوسیله پایان هرگونه همکاری با سایت جوان انقلابی را اعلام میداریم
   پایگاه خبری سرّنیوز

  • قابل توجه اصلاح طلبان دیکتاتور بی بصیرت و اصول گراهای بی بصیرت :
   از نظر ما مردم :
   آقای احمدی نژاد عزیز و پاک ُ

   عاشق خداترین ُ عاشق امام زمان ترین ُ متفکرترین بااندیشه ترین خلاق ترین ُ باهوشترین ً زیرکترین ُ غیر قدرت طلب ترین ُ شجاع ترین ُ مدبرترین ُ ولایت مدارترین ُ مدبرتین ُ عاشق نظام ترین ُ عاشق امام ترین ً عاشق مقام معظم رهبری ترین ُ قانون مدارترین ُ پاک ترین ُ خالص ترین ُ صادق ترین ُعاشق مردم ترین ُ مبارک ترین برای نظام و مردم ُ یک عالمه برنامه ها و طرح های نوترین و بدیع ترین ُ وزین ترین ُ دقیق ترین ُ مناسبترین برای مردم و نظام ُُ عاشق اسلام ترین ُ عاشق انسان ترین ُ مسلط ترین ُ عالم ترین ُ آگاه ترین ُ خبره ترین و … بر همه مباحث ریز و درشت داخلی و خارجی ُ یک خبره ناب ترین در سیاست خارجی نظام ُ بخصوص در مصاحبه ها و گفتگوها با قدرترین خبرنگاران ُ قدرترین شبکه های در شت اندام امریکای و اروپایی ُ آسیایی و …. ساده زیست ترین ً غیر تشریفاتی ترین ُ مردمی ترین ُ بین مردم ترین ُ درقلب مردم ترین ُ بی حزب ترین و بی دسته ترین ُ بی وابسته ترین ُ انتقاد پذیرترین ُ دادن آزادی انتقاد ترین ُ با ادب ترین ُ با نزاکت ترین نسبت به مردم و حتی مخالفان و منتقدان خود ُ رعایت ادب ترین نسبت به دولت قبل و دولت های قبل ُ بی شعار دادن ترین و بشتر عمل کردن ترین ُ عامل ترین نسبت به همه وعده هایش ُ خندان ترین و هیچ وقت عبوس نبودن ترین نسبت به ملت و نظام و انسان های ایران و جهان ُ عبوس ترین خشن ترین محکم ترین با استقامت ترین و …. نسبت به دشمنان نظام و ملت و مقام معظم رهبری ُ گسترش دوستی ترین با نظام ها و دولت ها و ملت های مظلوم و مورد ستم و انقلابی در جهان ُ اهیمت ندادن ترین به کشورهای زورگو مستکبر جنایتکار جهان ُ اسراییل ستیز ترین ُ تشخیص دوست و دشمن ترین ُ مورد بدترین ُ اهانت ها ُ تخریب ها تهمت های ناروا قرار گرفتن ُ از طرف اصلاح طلبان دیکتاتور ُ اصول گرایان بی عرضه ُ احزاب و دسته ها و امریکا و اروپای جنایت کار مستکبر و اسراییل غاصب ُ و دارای یک عالمه صفات نیکوترین ُ رییس جمهور بود و انشا‌ ء الله خواهد بود.

  • آقای رحیمی یادته سال 90 قدرت داشتی و به هیچ خبرنگاری رحم نمی کردی تا حرف می زدند شکایت می کردی؟

  • بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خورد
   ببین چی میشه اون کس که یه جو از حق مردم خورد
   کسایی که تو این دنیا حساب ما رو پیچیدن
   یه روزی هر کسی باشن حساباشونو پس می دن
   عبادت از سر وحشت واسه عاشق عبادت نیست
   پرستش راه تسکینه پرستیدن تجارت نیست
   سر آزادگی مردن ته دلدادگی میشه
   یه وقتایی تمام دین همین آزادگی میشه
   کنار سفره ی خالی یه دنیا آرزو چیدن
   بفهمن آدمی یک عمر بهت گندم نشون می دن
   نذار بازی کنن بازم برامون با همین نقشه
   خدا هرگز کسایی رو که حق خوردن نمی بخشه
   کسایی که به هر راهی دارن روزیتو می گیرن
   گمونم یادشون رفته همه یک روز می میرن
   جهان بدجور کوچیکه همه درگیر این دردیم
   همه یک روز می فهمن چه جوری زندگی کردیم

  • من که بواسطه رای‌ به او هزاران بار استغفار کردم و فقط موندم!

   بخاطر ترغیب دیگران برای رای دادن به وی، مورد آمرزش قرار می‌گیرم یا نه؟!

   از کسیکه که زیر چتر ولایت آمد و سپس لگد زد بیش از این انتظاری نیست!

  • چرا این احمدی نژاد برای اهدافش به نزدیکان و یاران غارش هم رحم نمیکند ؟؟

  • آقای احمدی نژاد ُ در طول دولت ها ُ هیچ وقت و هرگز در دفاع از آقای رحیمی کوتاهی نکردند و پای ایشان ایستادند .

   من نمی دانم اینهایی که می گویند آقای احمدی نژاد باید قاطع تر و … از این بیانیه عکس العمل نشان می دادند ُ منظورشان چیست ؟

   یعنی آقای احمدی نژاد از راه های غیرقانونی اقدام به دفاع از ایشان کنند ُ یعنی بیاید و حکم قوه قضاییه را زیر سوال ببرد ُ

   حالا همین بیانیه را هم خیلی ها دست گرفته اند و در سایت ها می گویند ُ احمدی »ژاد با این بیانیه قانون گریزی کرده و حکم قوه قضاییه را زیر سوال برده و..

   پس حمایت از آقای رحیمی اگر از راه های قانونی امکان دارد باید انجام شود .

   در ضمن مطالبی که اژه ای گفت ُ همه اسناد و مدارک و… نشان دهنده این است که ایشان مجرم هستند .

   پس باید تابع قانون باشند و تاوان کارخودشان را بدهند .

   حالا از دست احمدی نژاد چه کاری برمی آید .
   در ضمن آقای رحیمی مطالبی که درباره آقای احمدی نژاد در نامه داشتند ُ مطلب جدیدی نبود ُ همان مطالبی است که سال هاست وزرای برکنار شده تا همین الان هم دارند تکرار می کنند و می گویند ُ فقط نمی دانستیم آقای رحیمی هم دلش با آنهاست . متاسفانه .

  • والا من که دارم از نامه آقای رحیمی تعجب می کنم ُ اونطور که او نوشته در باره آقای احمدی نژاد ُ انگار در دادگاه به او گفته اند : جرمت این است که احمدی نژاد لجبازه ُ جرمت اینه که احمدی نژاد با شماها مشورت نمی کرد ُ جرمت اینه که احمدی نژاد دستجردی رو عزل کرد ُ جرمت اینه که احمدی نزاد عزل هایی می کرد که تو از علتش بی خبر بودی ُ جرمت اینه که احمدی نژاد به قهر ?? روزه رفت ُ جرمت اینه که احمدی نژاد یکشنبه سیاه را راه انداخت ُ جرمت اینه که احمدی نژاد مشایی رو بعنوان نامزد ریاست جمهوری یازدهم معرفی کرد و جرمت اینه که احمدی نژاد….. جرمت اینه که احمدی نژاد ….. جرمت اینه که احمدی نژاد….. جرمت اینه که احمدی نژاد …. جرمت اینه که …. جرمت اینه که ….

   راستش من انتظار نوشتن نامه بعد از محکومیت آقای رحیمی را از ایشان به آقای احمدی نژاد داشتم ُ اما فکر می کردم خودش درنامه به همه مردم و افکار عمومی خواهد گفت که تمام اتهاماتی و…. را که به آنها متهم و مجرم شناخته شده ُ مربوط است به زمان قبل از دولت آقای احمدی نژاد
   ُ ُ و به دولت ایشان مربوط نمی شود . که اگر این کار را می کرد دیگر بخاطر جرم هایی که آقای رحیمی در قبل از دولت آقای احمدی نژاد بوده ُ الان اصول گراهای بی عرضه بی بصیرت و اصلاح طلبان دیکتاتور بی بصیرت ُ دم در نمی آوردند و آقای احمدی نژاد را بخاطر جرم هایی که آفای رحیمی قبل ها مرتکب شده ُ نمی کوبیدند و تخریب نمی کردند . رسانه های ناجوانمرد طوری خبر مجرمیت آقای رحیمی را می نویسند که انگار ُ مجرمیت آقای رحیمی همه اش تقصیر آقای احمدی نژاد است .
   که اگر آقای رحیمی بگونه ای دیگر نامه می نوشت ُ این تخریب ها و توهین ها به آقای احمدی نژاد و دولت هایش نمی شد . متاسفیم که جناب رحیمی نامه اش را بگونه ای دیگر نگاشت

  • مقالت خیلی چرت و پرت داشت
   حوصلم ندارم بش جواب بدم

  • “”در برابر این حکم صادر شده از رهبر معظم انقلاب اسلامی انتظار «تبعیت» بی چون و چرا وجود داشت نه «اطاعت»…””
   …………………………………
   شاید بتوان این «ترک اولی» دکتر احمدی نژاد را مقدمه سقوط بزرگ و رسیدن به وضعیت فعلی ایشان و اطرافیان ایشان دانست. مطلبی که رهبر معظم انقلاب اسلامی و نائب بر حق امام عصر(عج) در سال ۸۸ می دیدند ، دکتر احمدی نژاد تیزبین و ولایی و هوشمند که همچنان شاگرد اول ولایتمداری و انقلابی گری بین خواص و سیاسیون است گویا هنوز ندیده است…
   ……………………………………………………
   متاسفانه دکتر احمدی نژاد برخلاف نصحیت دلسوزانه و پدرانه رهبری اقدامی به مثابه «خوب» را برگزید و از مشایی و دیگر همفکران و یاران وی در جایگاهی دیگر استفاده نمود و متاسفانه از «عمل احسن و عالی» دوری نمود و همه حیثیت و اعتبار خود را برای برخی حواشی و وقایع تلخ پیرامون اطرافیان خود خرج نمود.
   ……………………………………………………….
   بی شک تنها راه صحیح و معقول برای همگان و بخصوص برای جریان انقلابی و قانون گرای گفتمان انقلاب اسلامی و دکتر احمدی نژاد راه قانون و اعترض قانونی با حفظ شان و جایگاه قوه قضاییه مورد قبول است.
   …………………………………………………
   این نکته زمانی حائز اهمیت است که بدانیم قوه قضـائیه از زمان مسئولیت آیت الله آملی لاریجانی عزم جدی برای برخورد با مفاسد سیاسی و اقتصادی و امنیتی داشته است ، گرچه ممکن است در این راه عیب و ایراداتی نیز وجود داشته باشد که طبیعت هر نهاد و جایگاه انسانی است و قوه قضاییه نیز از این اشتباهات مصون نیست لکن روند کلی این حرکت مثبت و ارزشمند است و باید مورد تقدیر و حمایت قرار گـیرد و در صورت صدور حکم نهایی همه به آن تمکین نموده و احترام گزارند.
   ـ…………………………………………………
   ای کاش از انان در پشت صحنه استفاده می نمودید حداقل این اقدام این بود که در سال ۹۲ و در جریان کاندیداتوری نماینده شما شاهد رد صلاحیت وی نبودیم و بی شک مسیر انتخابات به کلی تغییر می نمود البته میدانیم که در صورت نبودن مشایی ها و رحیمی ها برخی منتقدان و دشمنان دولت های شما افراد دیگر را برای تخریب شما علم میکردند ولی باید قبول کرد که شما نیز در این سوژه دادن به آنها بی تقصیر نبودید و بعضا طعمه های خوبی برای تخریب و شانتاژ انان فراهم می کردید.
   ……………………………………………….
   “فراموش نکنید دشمنان همچنان برای زهر چشم گرفتن از خط امام و رهبری و انقلاب اسلامی شما را سپر آن آرمان ها می بینند و درصدد کوباندن شما و شعارهای دینی و انقلابی شما هستند.
   شما محمود احمدی نژاد برای خود و شخصی نیستید بلکه شما و عملکرد شما و دولت های شما متعلق به انقلاب و نیروهای اصیل حزب اللهی هستید…”
   ……………………………………………………….
   هنوز فرصت برای اجابت نظر رهبر بزرگوار انقلاب دیر نشده است. چه خوب است شما که الگوی ولایتمداری و قانون مداری و ارتباط و دلداگی با مردم هستید با افتخار از اقدام غلط خود در استفاده از اقای رحیمی در پست معاونت اولی ریاست جمهوری عذرخواهی نموده و نسبت به”نامه سال ۸۸ “رهبری” در مورد مصلحت اندیشی و رعایت اهم و مهم در اطرافیانتان تجدید نظر نمایید”. شاید امروز وقت و زمان بودن برخی افراد در عین شایستگی و صلاحیت در کنار شما نباشد. فراموش نکنید که دشمنان این انقلاب و حضرتعالی بهانه ای برای تخریب شما نداشته و ندارند و امروز همه آنچه که دستمایه سیاه نمایی و توهین به حضرتعالی و دولت های مظلوم حضرتعالی است بخاطر برخی از این اطرافیان است. خواه همچون رحیمی محکوم شده باشند و یا همچون مشایی هیچ سند و مدرکی نداشته و یا فعلا ندارند و اتهامات مطرح شده ساخته و پرداخته رسانه ها باشد…
   …………………………………………در پایان ضمن حمایت قاطع از قوه قضاییه ، محاکمه اقای محمدرضا رحیمی را که در یکی از عالی ترین سطوح مدیریتی نظام مقدس اسلامی بوده است را به فال نیک میگیریم و امیدواریم این محاکمه به تسهیل دیگر محاکمه دانه درشت های مفسد در عرصه های سیاسی و اقتصادی و امنیتی و… بخصوص پرونده آقازاده معروف و پرونده کرسنت و مسئولین آن بینجامد. همچنین از عصبانیت همیشگی جریان فتنه و ضدانقلاب و برخی عناصر دوم خردادی با دکتر احمدی نژاد خرسندیم و خدا را شاکریم که دکتر احمدی نژاد و دولت هایشان بعد از ۲ سال هنوز مورد تخریب این جریان بوده و هستند و همچنین خدا را شاکریم که روز به روز هویت واقعی عناصر مدعی اصولگرایی حزبی نیز برای همگان عیان شده و سخن دکتر احمدی نژاد در بازی بودن این جریانات برای به حاشیه بردن حریان امام و امت در انقلاب اسلامی اثبات شده است.
   ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
   دوست داشتم.

  • به امید محاکمه احمدی نژاد برای 11 روز خانه نشینی

  • یه خبری تازه به دستم رسیده داغ داغ
   میگن دکتر احمدی نژاد میخواد حذف ایران از جام ملتهای آسیا رو هم بر عهده بگیره!
   طلاق دختر بلقیس خانم همسایه ی ننجونم اینا هم تقصیر احمدی نژاده!!

   تو سیاست اگه رو راست بودی اگه دروغ نگفتی عاقبتت میشه عاقبت احمدی نژاد

  • اى بابا
   اون بنده ى خدا رفت و ربطى بهش نداره چون اونوقت اقای رحیمی مجرم نبود
   یه کم انصاف بد نیست اقای رجا نیوز

  ارســــال دیدگــاه

  *

  *

  *

 • پربازدیدتـرین ها
 • پربحث تـرین ها
 • ماجرای فرار شاه خائن از زبان همسرش / فرح دیبا: محمدرضا در حالی که از پلکان هواپیما بالا می رفتیم گریه می‌کرد/ پیام امام(ره) در مورد فرار شاه/ خوشحال‌کننده‌ترین خبر عمر حسن روحانی چه بود؟

  فراخـوان های کشوری پایـگاه جـوان انقـلابی

  دسته‌گل برای ایرباس / ایران هشت‌سال پیش ماهواره به فضا فرستاد و امروز آخوندی برای ورود یک هواپیما، «جشن‌ملی» می‌گیرد!

  تصاویری از سازه تازه کشف‌شده زیر میدان‌امام(ره) در اصفهان

  چرا خنّاسان به رابطۀ آقای‌هاشمی‌رفسنجانی و امام‌خامنه‌ای طمع کردند؟

  نماز امام‌خامنه‌ای بر پیکر هاشمی | فیلم

  سقوط وحشتناک بخش ساختمان در دولت‌یازدهم + آمار

  مسیح‌مهاجری: هاشمی از شهیدبهشتی مظلوم‌تر بود!

  ولایتی: هاشمی یک «امیرکبیر» و بلکه بالاتر از آن بود!

  از ترور شخصیت مرحوم‌هاشمی تا نماز باکفش و بی‌وضو پشت سر او!

  اعترافات منافقین درباره برخورد تاکتیکی با مرحوم هاشمی

  «ذخیره‌انقلاب!» با انقلاب چه‌کرد؟

  بتن‌ریزی این‌بار در چشم «ثریا»

  حماقت اپوزیسیون و درایت حزب‌‌الله در مراسم تشییع هاشمی

  تخریب ۲۷ باره هاشمی در دولت خاتمی + سند

  ماجرای حواشی فتنه‌گران در مراسم تشییع‌جنازه هاشمی

  هاشمی چندین‌ساعت پیش از مرگ: نباید اجازه‌دهیم شرایط به گذشته برگردد!

  اعزام زائران ایرانی به حج تمتع ۹۶؛ ملاحظات ،فرصتها و تهدیدات

  راز اشرافیت این کاخ چیست؟

  محسن‌هاشمی: پدر در وصیت‌نامه‌شان نوشتند: اینجانب تاکنون چیزی بر دارایی‌های قبل از انقلابم نیفزوده‌ام / ایشان را سالها به اشرافی‌گری متهم کردند / بیش از ۹۰ درصد اموالشان در راه انقلاب خرج شد / ظرف ۱۵ دقیقه بی‌پدر شدیم؛ وقتی رسیدم بیمارستان دیگر تمام شده بود / وصیت‌نامه جدیدی از پدر پیدا نکردیم / وصیت‌نامه‌ای که در دست ماست مربوط به سال ۷۹ است

 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • منبـر و حسینیه

  قیام‌مختار از منظر ائمه‌اطهار و علمای فرق شیعه و سنی

  چرا مردم از این تخته‌سیاه و دکور تکراری خسته نمی‌شوند؟

  مداحی میثم‌مطیعی در شب وفات حضرت‌فاطمه‌معصومه(س) | صوت

  مداحی محمودکریمی در شب وفات حضرت‌فاطمه‌معصومه(س) | صوت

  تفسیر زیبای شعرکودکانه از زبان یک روحانی | فیلم

  نگاهتان به آقا باشد… / خاطره‌ منتشرنشده از تبعیت مرحوم آیت‌الله آقامجتبی تهرانی از رهبری

  آیا گرفتن سود بانکی حرام است؟ / نظر مراجع تقلید

  بررسی صحت سخن منسوب به حضرت عیسی(ع): اگر سیلی به صورتتان زدند…

  مردی که به تنهایی یک رسانه است

  کربلا؛ تنها جای جهان که آب سربالا حرکت می‌کند

  آیا می‌توان نماز جماعت را به اهل سنت اقتدا کرد؟

  فرد از چه زمانی باید خمس بدهد؟

  آیا حضرت محمد(ص) پیامبر جن‌ها هم بود؟

  فتوای‌ مهم آیت‌الله‌مکارم شیرازی: ازدواج دختران زیر ۱۳‌سال باطل است

  حسادت زنانه در بین زنان کدام پیامبر وجود داشت؟

  خداوند در این مکان با موسی (ع) سخن گفت / تصاویر

  بازسازی تاج گنبد حرم حضرت علی(ع) / تصاویر

  عزراییل، در هنگام جان کندن دو نفر، دلش به درد آمد

  مداح خردسال : از امام حسین(ع) یک «شلوار آبی» خواستم!

  شفای دختر ۱۱ ساله در پیاده‌روی زائران امام‌رضا علیه‌السلام

  عفاف و حجاب

  ایرانی‌ها به تاریخ‌شان رجوع کنند، دیگر از غربی‌ها الگو نمی‌گیرند

  ماجرای دست‌دادن یک دختر ارمنی به امام موسی‌صدر و واکنش جالب ایشان

  آمار طلاق در ایران ناراحت کننده‌است

  مادر چادری، دختر مانتویی! چرا و چگونه؟

  سردار اشتری: نیروی انتظامی برای مقابله با بی‌حجابی ‌‌تنها مانده است

  شو لباس زنان با حجاب در هفته‌ی مد در نیویورک | تصویر

  مصاحبه سال ۱۳۵۸ آیت‌الله طالقانی درباره حجاب

  درآمد ماهانه روحانیون و طلاب چقدر است؟

  رواج مانتوهای حیازدا در بازار

  مایدا: هیچ کس من را مجبور به رعایت حجاب نکرده‌است / با حجابم به خودم احترام گذاشتم

  آیت‌الله مکارم شیرازی : حفظ حجاب بانوی تکواندوکار ایرانی در المپیک از کسب مدال مهم‌تر بود

  چرا گناه در جامعه رواج پیدا کرده‌است؟

  این الگوی حجاب اسلامی نیست!

  حراج عفاف در مزون‌های مجازی

  مانتوهای بی‌هویت یا برهنگی فرهنگی؟

  پوشش متفاوت زنان دربار و جامعه عربستان | تصاویر

  حجاب راهی برای بهتر دیده‌شدن

  چند می‌گیری ناهنجارم کنی؟ | تصاویر

  ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر و بررسی تخریب جایگاه والای دختران در فرهنگ و جامعه با ادعای گزاف پایین‌‏بودن جایگاه آنان

  کشف‌حجاب‌ خبرنگارشرق‌ در سفر ظریف | تصاویر

  دفاع و شهادت

  از عشت‌رانی در کاباره تا شهادت در جبهه

  آخرین دیدار نادر طالب‌زاده با شهیدهمدانی

  شهید دکترحجت‌اله‌رئیسی؛ نخبه‌ای که دفاع از اسلام را به پیشنهاد کار در مجلس سِنا با حقوق ماهیانه ۳۰ هزاردلار ترجیح داد

  دو ساعت قبل از شهادت آیت‌الله اشرفی‌اصفهانی چه گذشت؟ / ماجرای آخرین معانقه با حضرت‌امام(ره)

  یاد باد آن روزگاران، یاد باد | تصاویر

  خاطرات یک رزمنده نوجوان: با سیم‌ سر پاسدارها را می‌بریدند!

  نجات متوسلیان از زندان رژیم‌صهیونیستی کلید خورد

  روایتی تکان‌دهنده از شهیدی که پیکر او با گذشت ۱۶ سال سالم ماند

  «بابا رجب» غریبانه رفت / برای خودش که نشد؛ سرپناهی برای خانواده‌اش فراهم کنید

  روایت همسرانه از شهید ارباً اربا شده در سوریه: آسمانی‌شدن فقط مخصوص آقایان نیست

  مدافعان حرم و دخترهایی که بعد از شهادت پدر، بابایی می‌شوند

  ناگفته‌های شهید حاج‌رجب بعد از دیدار امام خامنه‌ای: به آرزویم رسیدم…

  ماجرای پیشنهاد بی‌شرمانه استاد زن امریکایی به «عباس بابایی» چه بود؟

  همسر شهیدعلیرضاتوسلی: آرزوی ابوحامد شهادت بود / شهید معتقد بود جنگ سوریه به آزادی قدس منتهی می‌شود

  جزئیات جدید ربایش دیپلمات‌های ایرانی در لبنان

  ماجرای برخورد شهیدچمران با رضاسگه!

  نامه اخلاقی یک شهید درباره «ماه رمضان»

  هفت پلان از زندگی شهید اسحاقیان

  نظر رهبر معظم انقلاب درباره فیلم ایستاده در غبار / حمیدیان: «ایستاده در غبار» چکیده رویاهای من است

  چند روایت از عوامل شهادت شهید سپهبد صیاد شیرازی

  خطوط قرمـز

  وقتی اصلاح‌طلبان حرمت مراسم تشییع هاشمی را می‌شکنند

  «ذخیره‌انقلاب!» با انقلاب چه‌کرد؟

  حماقت اپوزیسیون و درایت حزب‌‌الله در مراسم تشییع هاشمی

  ماجرای حواشی فتنه‌گران در مراسم تشییع‌جنازه هاشمی

  راز اشرافیت این کاخ چیست؟

  آقای احمدمنتظری؛ این همان اکبرشاه دهه شصت است!

  بغض و کینه رسانه هتاک از دکتر احمدی‌نژاد ادامه دارد

  موسوی گفت شرط لغو تظاهرات، صحبت‌کردن در صداوسیما است / پس از اینکه گفتم با شرط شما موافقت شد، قول داد تظاهرات را لغو کند، اما نمی‌دانم کدام خنّاسان ذهنش را عوض کردند

  برای حفظ حرمتها، خیلی از ادعاهای بابک‌زنجانی را علنی نکرده‌ایم/ وی ادعا کرده میلیاردها تومان به انتخابات ریاست‌جمهوری کمک کرده‌است/ ورود تجهیزات پیشرفته امنیتی به ریاست‌جمهوری با اجازه که بود؟/ دیپلماسی را منحصر به برجام کرده‌اند که نتیجه‌اش هم اینطور شده‌است

  بی‌احترامی به ساحت‌هنر در جشن شب یلدای دانشکده‌ هنر اصفهان / مسئولان فرهنگی باید پاسخگوی این حرکت شنیع باشند

  پرونده‌ فتنه‌۸۸ باید باز بماند / فتنه‌گران منویات خودکامانه خود را بعنوان صیانت از رای مردم جا می‌زدند

  توصیه امام‌خامنه‌ای به «حاج‌قاسم» درباره سوریه

  فتنه ۳۲۴٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومانی / لیست تحریم‌هایی که بعد از فتنه ۸۸ بخاطر قانون گریزی اصلاح‌طلبان بر ملت ایران تحمیل شد

  از پاره‌کردن پرچم هیئات‌ها و برهنه‌کردن مردم توسط فتنه‌گران سبزپوش حامی موسوی تا وحشی‌خواندن عزاداران حسینی توسط کروبی

  خون‌فرزندم به گردن موسوی، کروبی و خاتمی است / عذرخواهی سران‌فتنه هم جای جوان‌شهیدم را نمی‌گیرد

  ۶ هشدار مهم مقام‌ معظم‌ رهبری‌ به سران‌فتنه

  چه کسی برای اولین‌بار به فحاشی سیاسی پشت تریبون عمومی دست زد؟ / علی‌مطهری خطاب به نماینده مجلس: «بتمرگ! پُف..» | صوت

  وطن‌فروشی در حد تام و تمام؛ نامه‌ی جمعی از عناصر ضدانقلاب به رئیس‌جمهور آمریکا برای افزایش تحریم‌ها علیه ایران

  سخنرانی معاون حسن‌روحانی در نمازجمعه یزد به دلیل تخریب دولت‌قبل به جنجال کشیده‌شد | فیلم

  آقایان روحانی، ظریف و سیف لطفاً پاسخ گوی خدا باشید! / چه کسانی درباره برجام ناحقی کرده‌اند؟

  شــــــوک
  خـانه و خانواده

  چرا زندگی مجردی از سال ۹۰ اوج گرفت؟ / آمار ازدواج‌ نکرده‌ها

  تفسیر زیبای شعرکودکانه از زبان یک روحانی | فیلم

  زندگی در گور؛ روایت انسان‌هایی که در منجلاب نگون‌بختی، فقر و اعتیاد گورخواب شده‌اند | تصاویر

  دورهمی زنانه یا پارتی‌ شبانه؟!

  جشن‌تولد کودکان شهدای مدافع‌حرم | تصاویر

  ساعتی ۱۰ میلیارد ریال مواد مخدر در ایران معامله می‌شود

  ثبت ۱۹ طلاق در هر ساعت در کشور!

  ۱۴ کلیدطلایی برای گشودن درِ خانه‌عشق

  زن چگونه در نیمی از دارایی مرد سهیم می‌شود؟

  روایتی جالب از ازدواج آیت الله مهدوی‌کنی (ره)

  «حسینیه‌ کودک» ابتکار جالب فرهنگی در مشهد مقدس

  ۱۰ اسم دختر و پسر دارای بالاترین فراوانی

  فضای‌مجازی و بلوغ زودرس جنسی

  ابتکار جالب داماد در تزیین «ماشین عروس» | تصویر

  دولت کانادا برای تولد فرزندسوم ۲۶ میلیون تومان هدیه می‌دهد

  عروسی سنتی در روستای انبوه عمارلو | تصاویر

  مزاح آیت‌الله طالقانی درباره دلیل دو همسره بودنش

  خطری که دانش آموزان ایرانی را تهدید می‌کند

  سنت‌های دست‌ و‌ پاگیر در ازدواج چیست؟

  ازدواج اولویت هفتم جوانان ایرانی!!

  دانش و سـلامت

  باز هم با مدیریت علی‌لاریجانی بدون شنیده‌شدن صدای مخالفان یک طرح کلان کشوری تصویب شد / وقتی بیمه‌ها به نفع پزشکان و به ضرر مردم زیر نظر وزارت‌بهداشت میرود

  فواید روابط عاشقانه برای بدن

  تماشای فیلم های مستهجن این پیامدهای ناگوار را دارد

  اگر این نشانه‌ها را دارید، سکته مغزی در راه است!

  مردان بیشتر از زنان به زوال حافظه دچار می‌شوند

  خوردنی‌های خوشمزه سرطانی

  با کودکان به شدت وابسته چه باید کرد؟

  مشاجره زوجین حتی جلوی نوزادان ممنوع

  نکاتی مهم درباره افراد رک گو

  چرا فکر می کنیم قیافه جذابی نداریم؟

  نحوه برخورد درست با کودکی که مرتکب خطایی شده است، چیست؟

  چپ دستی؛ مزیت یا اختلال؟!

  علت سیاهی زیر چشم چست؟

  اگر با کسی بحث می کنید این قواعد را رعایت کنید

  راه حل فوق العاده خانگی برای دندان‌درد

  پرخاصیت‌ترین میوه‌های پاییزی را بهتر بشناسید

  با آنفلوآنزا بیشتر آشنا شویم

  مر‎‎غ‌ بالای ۱۸۰۰ گرم وزن نخرید +علت

  ٢ هزار میلیارد کهکشان در جهان وجود دارد

  راه‌هایی برای شناسایی و مبارزه با شپش‌سر

  ورزش پهلـوانی

  تغییر نام ورزشگاه مشهد به نام «تختی» توسط امام خامنه‌ای

  علت مرگ رازآلودِ مرحوم غلامرضا تختی چه بود؟ / از سینه‌شکافته‌شده پهلوان تا لخته‌های خون پشت سر / اشتباه بزرگ سیاسی تختی چه بود؟

  بیانیه تند کی روش علیه برانکو درباره اتفاقات اخیر

  استقبال ۴۰ هزارنفری از بازی سپاهان

  بینی افشاگر پشت‌پرده استقلال را شکستند | تصویر

  تغییر رسمی مدال برنز کیانوش رستمی به نقره

  یک روز تمرین تنیس چقدر هزینه می برد؟

  اهدای هدیه رهبری به بانوی تکواندوکار/ تصاویر

  علی‌دایی در اتوبوس شرکت‌واحد | تصویر

  چرا «مک دونالد» باید قبل از انتخابات در ایران افتتاح شود؟

  عواقب سردادن شعارجعلی توسط هواداران تراکتور

  آقای‌دایی! تشخیص میزان ارتباط حجاب و اسلام با شما نیست

  واعظی‌آشتیانی: برانکو کجا عزت ایرانی را درک می‌کند؟ / متأسفم برای مدیری که تشخیص نمی‌دهد امارات دشمن ماست!

  شایعه باورنکردنی در مورد ستاره تیم ملی ایران

  عمیدی: بخدا اهل دوپینگ نیستم

  اخطار باشگاه استقلال به علی ضیا

  تصویری تلخ از اقدام زشت عباس‌جدیدی

  شهادت بازیکن تیم فوتبال العهد لبنان در سوریه

  حمله‌ گازانبری کی‌روش به ساکت و تاج

  کفاشیان و اسدی در خطر جلب و بازداشت!