پایگاه جوان انقلابی JavanEnghelabi.Ir
 • صفحه نخست
 • سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ | Tuesday 17 January 2017
  پایگاه جوان انقلابی JavanEnghelabi.Ir
  کـد خـبر : 21815 نویسنــده : ۱۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۶:۵۹ ۲۸۱ نظـــــر
  بازدیـد از صفحــه اولنسخـه چاپیارسال به دوستـان ذخـیره  

  آقای احمدی‌نژاد این جریان رسانه‌ای خطرناک را دریابید

  آقای احمدی نژاد! ما شما را با وجود همه تخریب ها و سیاه نمایی ها و همه بداخلاقی ها لحظه ای تنها نگذاشتیم و تاپای جان پای آرمان های شما که همان ارمان سبز مهدوی و انقلاب کبیر اسلامی و منویات رهبری عزیز انقلاب است ایستاده ایم و اشتباهات شما را نیز همچون دیگر دولت ها و اشخاص دیدیم و با شناختی که از روحیات و منش شما داریم میدانیم که در اکثر مواقع حق با شما بوده یا شرایط به گونه ای بوده است که شما از بین بد و بدتر گزینه بد را انتخاب کرده اید و رو سفید نزد خداوند متعال و روح امام و شهدا هستید. اما این نکته ضروری است که حضرتعالی از این جریان فاصله گرفته و آن را به صراحت اعلام فرمایید و بدانید که مردم و علما و بزرگان که احیانا بعضا مواضعی خلاف واقع دارند قصد غرض ورزی شخصی نداشته و عدم موضع گیری حضرتعالی و عملکرد انحرافی برخی از این افراد است که ذهن هر ادم منصفی را به این سمت می ...

  • پایگاه جـوان انقـلابی – javanenghelabi.ir  :

  ـ

  سال های دولت دهم برای دکتر احمدی نژاد و یاران ایشان سال های بسیار سخت و طاقت فرسایی از لحاظ فضـای روانی ، جو شایعات ، القای سیاه نمایی و تهمت همزمان ضدانقلاب و منتقـدان داخلی با اسم رمز “جریان انحرافی” بوده است.

  قبل از بیان هر مطلبی باید بگوییم: شخص دکتر احمدی نژاد و یاران ایشان در این فضا و ایجـاد این فضای تخریب علیه دولت خدمتگزار و انقلابی دهم بی تاثیر نبـودند و اگر برخی سخنان و واقعیت مسائل پشـت پرده ها را زودتر با مردم در میان میگـذاشتـند شاهد آن همه هجمه و تخریب نبودیم ؛ قضایایی همچون معاون اولی مهندس مشایی، خانه نشینی و دورکاری 6 روزه و یا معروف به 11 روزه، ماجرای برکناری متکی ، موضع صحیح و اصولی بیداری انسانی و تبیین جایگاه آن در کنار بیاری اسلامی که با توجه به وقایع اخیر به خوبی به صحبح بودن این موضع همگان مشخص گردید و… ؛ گرچه ما سخنان تاریخی ایشان را در دیدار با حامیان دولت اسلامی در سال 90 را درباره عدم بیان بسیاری از مواضع از خاطره نبرده ایم ، آنجا که دکتر احمدی نژاد بیان کرد:

  اگر کسی در چنین موضع خدمتی قرار گیـرد که  من قرار گــرفته ام ، شاید حدود ۱۰ درصـد از حرفهایش را بتواند بزند ، حدود ۲۵ درصدش را شاید بتواند بعد از تمام شدن مسئولیت در آینده بگوید و حدود ۶۰ درصـدش را هـرگز نمی تواند بگوید ، چون مصالح بالاتری هست ، برای اینکه راه بماند ، برای اینکه انقلاب حفظ شود. ما کـه نیامده ایم فقط خودمان را حفظ کنیم ، آمده ایم که پرچم، عزت ایران اسلامی، این نظام بماند. می گویند منحـرف شـده ای ، اگر انحراف  این است که مخالفـان دولـت می گویند ، ما از اول هم منحـرف بودیم و گفتیم که این معـادلات را قبول نداریم!

  ـ

  javanenghelabi - ahmadinejad 2ـ

  ـ

  اما در این بین جریانی که خطر و ضربه آن به جریان گفتمان انقلاب اسلامی و دولت های عدالت محور و خدمتگزار نهم و دهم کمتـر از منتقدین پرشمـار و بعضا بی تقوا نبود برخی از افراد سطحی نگر مدعی حمایت از دکتر احمدی نژاد و مهندس مشایی اشاره کرد که متاسفانه درک صحیحی از اندیشه ها و گفتمان انقلابی و بهاری این دو شخص نداشته و با نادانستی ها و بعضا غرض ورزی ها ضربات مهلکی به این جریان برآمده از انقلاب اسلامی زده اند که با اکثر اقدامات احساسی و بعضا غیرمعقول خود خوراک مناسبی برای جریان های منتقد دولت را فراهم آوردند ، امری که امروز با افشاگری یکی از نزدیکان این جریان حاکی از هماهنـگی دقیق و همدسـتی برخی این افراد با جریان وسیـع و طویل منتقد دکتر احـمدی نژاد است.

  ـ

  در دوران دولت های نهم و دهم در حالی که دولتمردان از “جریان سوم” برای حضور در انتخابات سخن میراندند و بی شک منظور دکتر احمدی نژاد و مهندس مشایی از این سخن ، جریان مردمی و انقلابی قاطبه مردم برای حرکت به اسم آرمان های اسلام عزیز و انقلاب اسلامی بود که هیچ شباهتی به مواضع و ارمانهای اصولگرایان حزبی و اصلاح طلبان متمایل به غرب نداشت ولی این افراد حرکت جریان سوم را به مسایل دیگر انحرافی غیر از واقعیت اندیشه های دکتر احمدی نژاد و مهندس مشایی مرتبط می نمودند و بعضا جریان انقلاب و حزب اللهی حقیقی را تندرو و متحجـر و…. می پنداشتند!

  حتی “برخی” از این افراد در جلسات خصوصی حرمت و جایگاه والایی برای رهبری عزیز قائل نبـودند و احمدی نژاد و مشایی را فصل الخطاب میدانستنـد!! این افراد بعضا در سخنان خود احمدی نژاد را مرید مشایی میپنداشتند!

  ـ

  این جریان با علم به رد صلاحیت مهندس مشایی برای وی «ستاد زنده باد بهار» را تاسیس نمودند و دوباره باعث آن شدند که  دولت قانون مدار نهم و دهم را عده ای به قانون گریزی متهم نمایند گرچه بعدا سمت و سوی آن را به سمت انتخابات شورا ها سوق داده شد ولی دشمنان و منتقدان حداکثر استفاده خود را از این اقدام نمودند و مردم نیز روی خوش به این ستاد نشان ندادند.

  ـ

  javanenghelabi - bahar 2

  ـ

  ـ

  پس از انتخابات این طرز تفکر سطحی جلوه ای دیگر از خود را بروز داد و شخصی از دل این جریان با راه اندازی سایت “ص” شروع به تخریب بی سابقه علیه گفتمان انقلابی و اسلامی دولتهای دکتر احمدی نژاد نمود و بعضا تهمت های زننده و خبرسازی های دروغی را علیه این جریان برآمده از انقلاب اسلامی و مردم نمود ؛ جالب است بدانیم این شخص کسی بود که در سالهای آخر دولت دهم سردبیر روزنامه شهروند به مدیر مسئولی عبدالرضا داوری را عهده دار بود و مطالب بسیاری در مورد حمایت از دولت وقت منتشر می ساخت ولی به دلیل عدم پشتوانه و درک عمیق از گفتمان بهاری دکتر احمدی نژاد در عرض چند ماه به دشمن ترین دشمنان دولتهای ایشان تبدیل شد!

  ـ

  گرچه نمی توان از عملکرد بد روزنامه ایران در زمان دولت دهم چشم پوشی نمود؛ رسانه ای که به جای اینکه تریبون جریان انقلاب و مردم و مستضعفین باشد هر روز با عکس های بزرگ و زننده از خواننده ها و بازیگران دست چندمی تبدیل شده بود که متاسفانه این روزنامه مهم و تاثیرگذار نیز در دست همین جریان سطحی نگر از اندیشه ها و مطالبات دولت وقت یود ؛ این درحالی است که رویه روزنامه ایران در دولت تدبیر و امید کاملا در جهت سیاست های دولت و پیشبرد اهداف آن است.

  ـ

  اما پس از دوران دکتر احمدی نژاد ، ایشان و یارانشان تصمیم به سکوت محض و عدم ورود به مباحـث سیاسی با وجود تخریب های بی سابقه منتقدان و بخصوص دولتمردان نمودند.

  ـ

  در ابتدا سایت نکات پرس به مدیریت محمد رحمـانی با تفکر غالب انقلابی گری و عدالت طلبی وظیفه مردمی پوشش اخبارها و تحلیل های مرتبط با دولتهای نهم و دهم را داشت و به خوبی به تبین شاخصه های انقلابی گری و مطالبات بر حق جریان گفتمان دکتر احمدی نژاد پرداخت که متاسفانه با وجود آمار بالا و خیره کننده ولی به دلایل چند شاکی خصوصی در مورد چند کامنت فیلتر شد و خواسته و ناخواسته علم جریان گفتمان انقلاب اسلامی به دست همان جریان افتاد ؛ ناگفته نماند این جریان بشدت در راستای تخریب نکات پرس و شخص مدیریت ان خبرسازی نمودند و انتقادات تندی را نثار این مجموعه ارزشمند نمودند.

  ـ

  این جریان برخلاف دکتر احمدی نژاد و مهندس مشایی که همواره چتر آنان در برگیرنده و جذب حداکثری بود و دفع حداقلی بود به شدت خط کشی های عجیب و بی حساب و کتابی بین نیروهای بهاری و انقلابی متبادرت می ورزد و فقط خود را “احمدی نژادی” و ادامه دهنده راه گفتمان دولت های نهم و دهم می پندارد و به دلیل این تندروی ها متاسفانه جریان  منتقد دولت دکتر احمدی نژاد بیشتر از هرزمانی مواضع این جریان را به عنوان تریبون رسمی جریان بهار برای سواستفاده خود معرفی می نمودند.

  ـ

   در ادامه اقدامات احساسی و کوتاه مدت این جریان میتوان به ایجاد یک تشکیلاتی به نام هما (هوادارن مردمی احمدی نژاد) اشاره نمود که این اقدام هم در تغایر با شعار رئیس جمهور سابق در سکوت هوشمندانه بود و هم بصورت یک طرفه و بدون هماهنگی با دیگر رسانه های جریان حامی گفتمان دکتر احمدی نژاد اتخاذ گردید ؛ امری که خیلی زود با جذب افراد کمی در قیاس با بدنه پرشمار مردمی رئیس جمهور سابق با شکست مواجه شد و حساسیت بی مورد منتقدان و مخالفان قسم خورده احمدی نژاد و مشایی را برانگیخت.

  ـ

  این جریان که به اسم احمدی نژاد به دنبال امیال خود بود با علم به ناراحتی و عدم پذیرش دکتر احمدی نژاد برای سالگرد تولد فراخوان تجمع برای تولد ایشان را حدود یک ماه قبل از تولد ایشان منتشر نمود،  امری که پس از اطلاع جوان انقلابی از ناراحتی شدید رئیس جمهور سابق توسط سایت های دیگر همراهی مناسبی نشد ولی جوان انقلابی برای تکریم یاد و جایگاه دکتر احمدی نژاد فراخوانی را برای جمع آوری درد و دلهای مردمی با ابشان منتشر ساخت که در ذیل ان تاکید به عدم همراهی در جشن تولد دکتر احمدی نژاد شده بود چرا که این ناراحتی دکتر به حدی بود که ایشان به نزدیکانشان از عدم حضور قطعی در این جلسه خبر دادند…

  ـ

  اما در آخرین اقدامات این جریان می توان به انتشار لیست کابینه دولت دوازدهم به ریاست دکتر احمدی نژاد توسط یکی از اعضا سرشناس این جریان اشاره نمود که مورد انتقادات و تخریب شدید رسانه های داخلی و خارجی علیه دکتر احمدی نژاد گـردید که ماحصل این اقدام به بالاگرفتن اختلافات درون آن جریان و منحل اعلام نمودن هما توسط همان سایت شد ، امری که توسط آن شخص و تنها چند ساعت بعد و توسط مصاحبه با یک سایت اسلاح طلب تکذیب شد ولی سایت مذکور بر خبر انحلال پافشاری ورزید و بازهم دستمایه تخریب رسانه ها علیه جریان حامی گفتمان انقلاب اسلامی گردید و اینگونه به مردم القا نمود که در جریان دکتر احمدی نژآد اختلافات بسیار موجود است!

  ـ

  homa

  ـ

  نمونه ای از تخریب رسانه های اصلاح طلب از خبر انحلال هما

  ـ

  ـ

   

  در همین حال سایت ارزشی و بهاری میدان 72 در نقد اتفاقات اخیر پیرامون انحلال هما نوشت :

  به نظر می رسد این رسانه ها درصدد القای مفاهیم خاصی از این فعالیت ها به جامعه می باشند. گویا اینطور القا می شود که احمدی نژاد با راه اندازی یک تشکیلات رسانه ای، با هدف تاثیرگذاری بر جامعه به دنبال کسب دوباره قدرت می باشد. احمدی نژاد توسط این رسانه ها، تشنه قدرتی معرفی می شود که با کمک جمعی “اندک” از هواداران خود به دنبال راه یابی دوباره به قدرت می باشد. با این حال میدان ۷۲ وظیفه ی خود می بیند تا بار دیگر تاکید کند دکتر احمدی نژاد هیچ سخنگویی نداشته و ندارد و به دنبال راه اندازی هیچ تشکیلات رسانه ای نمی باشد. کلیه فعالیت های مجتمع رسانه ای هما و سایت های حامی از جمله این پایگاه خبری تحلیلی به عنوان تنها بخش کوچکی از حامیان میلیونی محمود احمدی نژاد، به صورت خودجوش بوده و هیچ ارتباطی با شخص ایشان ندارد. همچنین با وجود تکذیبه مهندس اسفندیار رحیم مشایی در آخرین مصاحبه خود با میدان ۷۲ مبنی بر اینکه قصد بازگشت به فعالیت سیاسی را ندارد، تلاش جریانی مشکوک جهت دامن زدن به حضور دوباره ایشان در سیاست و شایعه پراکنی در این خصوص، بر خلاف نظر ایشان بسیار قابل توجه می باشد.

  ـ

  ـ

  اما در پایان ذکر یک نکته و پیشنهاد به دکتر احمدی نژاد ضروری به نظر میرسد:

  جناب دکتر احمدی نژاد! قاطبه ملت ایران از همان سل 84 دل به شعارهای انقلابی و الهی شما داده و پا به پای شما تا اخر ایستادند ؛  این امر و پای مردی شما در دفاع از شعارهای اسلامی  وانقلابی  و خادمی مردم در سخنان رهبری عزیز همواره در 8 سال گذشته مشهود بوده است تا جایی که امام امت دولت شما را به مدال برجسته کننده ارزش های انقلاب و حرکت در مسیر ارزش ها مفتخر نمودند و برآیند کلی دولت های شما را مثبت ارزیابی فرمودند. ملت ایران نیز حرکت در مسیر ولایت و خدمتگزاری به مردم توسط دولت شما و حاکمیت یگانه حضرتعالی را با نظام اسلامی فراموش نخواهند کرد و اگر انتقاد و دلخوری دارند از سکوت شما و عدم درمیان گذاشتن بسیاری از مطالب خادم ملت خویش با خود هستند، امری که اگر خیلی وقتها بیان میشد مردم بهتر دولت مطبوعشان را حمایت میکردند .

  ـ

  اما این جریان فوق الذکر که حقیقتا اکثر آنان دلباخته به حرکت آرمانی حضرتعالی هستند ولی متاسفانه از درک صحیحی برخوردار نبوده اند و متاسفانه ما امروز شاهد افشاگری هایی نیز بر عیله یکدیگر نیز از انان می باشیم ، آبرو و جهه شما  و مهندس مشایی را خواسته یا ناخواسته مخدوش می نمایند و لازم است قبل از هر امری برای حفظ ابرو و جهه خود در برابر دشمنان این موضوع را بررسی فرمایید.

  ـ

  بی شک محمود احمدی نژاد و اسفندیار رحیم مشایی برای کسانی که از نزدیکی با این دو عزیز ارتباط و مراوده داشته اند نماد انقلابیگری ، ولایتمداری ، دینداری و نماد عمیق مدیریت جامع می باشند اما این عده با عدم درک صحیح مواضع و رویکردهای جریان بهار ، بهانه ی مناسبی به دشمنان قسم خورده و برخی انقلابیون و مذهبیون دلسوز برای انتقاد مـیدهند.

  نمونه این سطحی نگری ها را می توان به  سخن شما از بهار حقیقی دوران ها یعنی حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف یا ازمرحوم چاوز و انقلاب های آمریکای جنوبی و… گفت که با سطحی نگری و برداشت سطحی این جریان ،  زمینه ساز برخی از این تخریب ها مهیا میشود.

  ـjavanenghelabi - bahar

  ـ

  نمونه ای از یکی جلسات هیات ماهانه این جـریان که مقارن با سالگـرد مرگ هوگو چاوز شده است و تصویر یادگاری این جلسه دستمایه تخریب بسیاری علیه جریان دکتر احمدی نژاد شد.

  ـ

  ـ

  آقای احمدی نژاد و مشایی

  ما شما را با وجود همه تخریب ها و سیاه نمایی ها و همه بداخلاقی ها لحظه ای تنها نگذاشتیم و تا پای جان پای آرمان های شما که همان ارمان سبز مهدوی و انقلاب کبیر اسلامی و منویات رهبری عزیز انقلاب است ایستاده ایم و اشتباهات شما را نیز همچون دیگر دولت ها و اشخاص دیدیم و با شناختی که از روحیات و منش شما داریم میدانیم که در اکثر مواقع حق با شما بوده یا شرایط به گونه ای بوده است که شما از بین بد و بدتر گزینه بد را انتخاب کرده اید و رو سفید نزد خداوند متعال و روح امام و شهدا هستید.

  اما این نکته ضروری است که حضرتعالی از این جریان فاصله گرفته و آن را به صراحت اعلام فرمایید و بدانید که مردم و علما و بزرگان که احیانا بعضا مواضعی خلاف واثع دارند قصد غرض ورزی شخصی نداشته و عدم موضع گیری حضرتعالی و عملکرد انحرافی برخی از این افراد است که ذهن هر ادم منصفی را به این سمت می کشاند.

  ـ

  اقای احمدی نژاد و مهندس مشایی عزیز

  شما منحرف از انقلاب و ارزش ها نیستید ولی برخی افراد مدعی حمایت از شما از مسیر بهاری و انقلابی شما منحرف هستند و عده ای به دنبال برجسته کردن آنها برای ضربه زدن به شما هستند. شما احتیاجی به هما و… ندارید چرا که پایگاه شما در قلوب ملت است ، ملتی که احمدی نژاد و مشایی را سرباز و رهرو امام و رهبری میدانند و به این منظـور خدمات خادم ملتـشان را می دیدند و قدردان هستند ولی عده ای در حال مخدوش نمودن این تفکر هستند.

   ـ

  ـ

  ـ

  ـ

  ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

  S M S : ۳۰۰۰ ۲۸ ۲۸ ۳۸         E – mail : info@javanenghelabi.ir

  S M S : 3000 28 28 38               E – mail : info@javanenghelabi.ir
  پیشخــوان جــوان‌انقــلابی

  ماجرای اشک هاشمی به‌خاطر دخالت همسرش

  کریسمس با «مسیح ایرانیان» در خانه یک شهید ارمنی / ماجرای برخورد شدید رهبری با محافظین

  شوخی جالب رهبر انقلاب با یک خانواده شهید ارمنی | عکس

  مادر شهید ارمنی: به همه می‌گفتم رهبر مال من هم هست/ ذکر خیر خانواده شهید «روبرت لازار» از دکتر احمدی‌نژاد در محضر رهبر انقلاب/ روایت جالب توسل برادر شهید ارمنی به امام زمان(عج) در جمکران

  ۸ ویژگی خطرناک تشیع لندنی برای اسلام

  ماجرای پیشنهاد بی‌شرمانه استاد زن امریکایی به «عباس بابایی» چه بود؟

  آیا مردم غزه ناصبی و دشمن اهل‌بیت هستند؟!

  تشویق به شیعه‌کشی در هفدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب بحرین! | تصویر

  درس بزرگ امام خامنه‌ای به همگان در دیدار مردم دیار آیت‌الله منتظری چه بود؟

  برای نوروز امسال 7 سین قرآنی بچینید

  چهارشنبه‌سوری یا چهارشنبه‌سوزی؟ / تصاویری دلخراش برای عبرت‌گیری

  اگر حرکت ما با حرکت «ولی» نخواند، نقص از ماست / ما سرباز تحت امر آیت الله خامنه‌ای هستیم / قافله‌ سالار اهداف خمینی کبیر، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای است

  حاج سید احمد خمینی(ره): مبادا برای رسیدن به رفاه اقتصادی، شکست اعتقادی بخوریم / روحانیت متعهد به خون سرمایه‌داران زالوصفت تشنه است و هرگز با آنان سر آشتی نداشته و نخواهد داشت / همه ضعف‌ها را به پای فاکتورهای خارجی نوشتن و درزیر چتر این شعارها از عیوب خود غافل بودن ساده‌لوحانه است

  نامه امام خمینی(ره) خطاب به فرزندشان: این سیلی‌های طاقت‌فرسا که می‌خوری برای آن است که فرزند من هستی

  چه کسانی نیروهای انقلابی را «تندرو» خواندند؟

  ماجرای دستگیری ریگی در آسمان ایران و چگونگی یارگیری این گروهک تروریستی

  تحریف سخنان امروز رهبرمعظم‌انقلاب توسط اصلاح طلبان

  چه کسانی باعث پیدایش بابک زنجانی در اقتصاد ایران شدند؟ / معاون اول روحانی: کسانی‌که بابک زنجانی را درست کرده‌اند باید شرمنده باشند

  رهبری رزق و روزی سال کشور را از کجا تامین می‌کنند؟

  جان کری: تندروها زندگی را برای ظریف و روحانی بسیار سخت کردند! / نظر وزیر خارجه آمریکا درباره حمایت از کمپین روحانی در انتخابات مجلس

  لطفا به قوانـین درج دیدگاه‌ها توجه نماییــد :

  دیدگاه ها حداکثـر تا 24 ساعـت بعد بررسی و تاییـد خواهـد شد .

  لطفا از درج دیدگاه های بلند و طـولانی اجتنـاب نمایید.

  دیدگاه هایی که غیر مرتبـط با موضوع مطلـب باشد نشـر نخـواهد نشد.

  دیدگاه هایی که حاوی بار حقـوقی به افراد حقیقی یا حقوقی باشد یا حـاوی توهین به دین و مذهب رسمی کشـور ، نظام مقـدس جمهـوری اسـلامی و مسئولین آن ،اقوام ایرانی ویا توهین به دیگر کاربران سایت باشـد به هیـچ وجه تاییـد نخواهد شد.

  از نوشتن نظرات با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایئد.

  تعداد دیدگـاه‌هــا : ۲۸۱
  • جوان انقلابی
   در این چند روزه خیلی منتظر اعلام موضع گیری شما درباره این جریان بودیم
   مقاله بسیار خوب و جامعی بود و خوشحالیم که شما از این جریان جدا هستید.

   • اره
    منم اولش فکر کردم جوان انقلابی با همین هاست و داره با انقلابی نشان دادنش اقشار دیگر را جذب میکنه
    ولی امروز فهمیدم که خداروشکر نه اینجور نیست
    و از اطمینان کردن به شما پشیمان نیستم

   • جوان انقلابی
    اقدامت جسورانه بود
    خداقوت
    انقلابی و جسورانه وارد شدی برادر

    اما چند مطلب مهم :
    اولا بدان که این اقدام شجاعانه که واقعا منصفانه و حقیقی بود با واکنش عصبی آنان مواجه میشه ولی ناراحت نباش
    خدا میدونه دل ما ها خون است از این جریان و میدانیم اینها را دارن بزرگشون میکنن تا مواضع احساسی و بعضا بدون پشتوانه شون را بذارن پای دکتر و مهندس و بگیویند بینید اینها انحرافی هستن!
    ببینید روزنامه ایران شون را که همه اش عکس زنان بدحجاب و بازیگر است
    ببینید در هیات شون به جای عکس اقا عکس چاوز میارن
    ببینید دروغ میگویند و ادعا دارن که به سیاست فکر نمیکنند ولی لیست کابینه میدهند..
    ببینید چگونه با هم دعوا دارن و…

    • قبول دارم
     یه نکته هم من بگم :
     در قضیه انحلال هما من هرچی در سایت [….] کامنت مخالف گذاشتم نشر نشد و خیلی دوستام ناراحت بودن و همه مطمین باش سرازیر میشوند به اینجا برای نظرات
     متاسفانه در آن سایت اصلا ازادی بیان وجود نداره و اصلا نظر مخالف منتشر نمیشه
     خداییش احمدی نژاد انقدر بی جنبه بود و انتقاد ناپذیر بود؟
     کاش برخی یه سر سوزن رنگ و بوی بهاری داشتن.

     • جوان انقلابی بهاری عزیز
      سلام
      خیلی کیف کردم
      نگران نباش
      این جماعت عادت به انتقاد و شنیدن صدای مخالف ندارن و خودشون را انگار معصوم میدانند
      خودشون به پایداری ها بخاطر تکفیرشون ان قلت دارن ولی خودشون خط مقدم تکفیر کردن هستن
      باید این هیمنه شکسته میشد که بحمدالله شد.

      • موافقم
       باید سایت ها مطالبه کنند
       چرا یه نفر بیاد برای خودش لیست وزرا بده و بعد ماست مالی کنه و عذرخواهی نکنه؟
       چرا بیایند برای خودشان به اسم دکتر یه تشکیلات بزنن و بعد منحل کنن؟
       چرا هیات به اسم حامیان دکتر و مهندس میزنن ولی با کارهای سلیقه ای و احساسی ابروی دکتر را می برن؟
       بخدا خسته شدیم….

       • خداییش شما یه سر به سایت هاشون بزنید
        خیلی وقتها تیترشون از امریکای جنوبی و… است!
        حالم داره از امریکای جنوبی و چاوز بخاطر این سطحی نگری ها به هم میخوره
        در این مملکت و جهان هیچ خبری نیست ولی باید به اونجا پرداخته بشه و…!

   • دولت بهاری
    شما اگر واقعاً طرفدار دکتر احمدی نژاد هستی باید یه کم صبر نشون بدی برادر و اینقدر عجولانه برخورد نکنی !
    گروهک پایداری راهی در این سایت نداره نترس!

   • دکترداوری عزیز..
    امیداورم ذوق زدگی های مغرضانه را مشاهده فرمایید..
    اعلام کابینه دوازدهم دم خروسی بود که بیرون زد و باور نمیکردم کسی با نیت خالص چنین کاری را کرده باشد و اصلا باور نمیکردم از مجموعه هما خارج شده باشد..
    ستاد زنده باد بهار با اعمال و موضع گیری خود انتظار امام زمان و بهار واقعی را به یک بازی سیاسی تنزل می دهد و ما هم میگوییم زنده باد بهار اما بهار حقیقی و واقعی انسانها..
    ما سواد درست وحسابی نداریم ولی از حضرتعالی درخواست داریم فلسفه سکوت دکتر احمدی نژاد را بررسی و شما نیز عملی سازید زیرا این موضع گیری ها خلاف سکوت مومنانه دکتر احمدی نژاد است..
    احمدی نژادبیشتر از اینها کار و خدمت کرد و یقین دارم خدماتش بهترین معرف وتبلیغ برای ایشان می باشد و نیاز به حزب و مجموعه و … ندارند..
    ما نیز مثل ایشان منتظر بهار واقعی هستیم وغلامان اهل بیت و مردم ایران را غلامیم..

   • “اما این نکته ضروری است که حضرتعالی از این جریان فاصله گرفته و آن را به صراحت اعلام فرمایید و بدانید که مردم و علما و بزرگان که احیانا بعضا مواضعی خلاف واثع دارند قصد غرض ورزی شخصی نداشته و عدم موضع گیری حضرتعالی و عملکرد انحرافی برخی از این افراد است که ذهن هر ادم منصفی را به این سمت می کشاند.”
    ـ
    نویسنده محترم، مگر نه اینکه بزرگان شما معتقد به انحرافی بودن حلقه دکتر احمدی نژاد و یارانشون بودند و اینکه جریانی فراماسونری در داخل این جریان در حال شکل گرفتن است که بزرگترین خطر از صدر اسلام هستند و اعتقادداشتند که دکتر احمدی نژاد ۹۰ درصد سحر شده است! اینکه مهندس مشایی همان باب است و با مرتاض ۴۵۰ ساله در ارتباط بوده است و هر عزل و نسبی به دستور ایشان صورت میگیرد. آیا شایسته نیست که دکتر احمدی نژاد اول از شما و همفکران شما که در طی ۳ سال بالاترین ضربات رو به پیکره گفتمان دکتر احمدی نژاد وارد کردند، فاصله بگیرند؟
    مگر نه اینکه دکتر داوری و همفکرانشون در دنباله روند تخریبی شما ضربات سهمگین دیگری به پیکره گفتمان دکتر احمدی نژاد وارد کردند؟ پس از چه چیزی گله مند هستید؟

    واقعاً دستتون درد نکنه و خسته نباشید که دکتر احمدی نژاد رو بخشیدید! بعد از ۳۶ سال تلاش شبانه روزی دکتر احمدی نژاد برای برقراری عدالت، شما تصمیم گرفتید که اشتباهات دکتر احمدی نژاد رو بخشیدید!

    نویسنده محترم، این رو بدونید که گفتمان دکتر احمدی نژاد هیچوقت از بین نخواهد رفت، چون حقیقت از بین رفتنی نیست. دکتر احمدی نژاد که از جان و مال و راحتی و همه چیز خودش در راه برقراری عدالت گذشتن یک وبسایت نمیتونن داشته باشن، یک دانشگاه که با مشارکت مردم ساخته خواهد شد حق ندارن تأسیس کنن، اگر حتی با فیلم و صوت، افشا گری انجام بدن برای دفاع از دولت خودشون، تذکرات جدی میگیرن که چرا چنین کاری رو انجام دادن، بعد شما انتظار داری با دکتر داوری و دیگران وارد بحث و جدل بشن تا دشمنانش رو خوشحال تر بکنن.

    شما و همفکرانتون اگر غیرتی داشتید، کشور ما با سرعت نور در حال امتیاز دادن به مستکبرین هست، قیمت نفت در حال سقوط آزاده، تحریمها هم که در حال افزایش هستش، تمام دستاوردهای هسته ای مون رو هم که زودتر از موعد مقرر اکسید کردیم، پس چرا شما و بزرگانتون نامه ای به مسولین نمیدید، که چرا این اتفاقات در این یکسال و نیم افتاده، و در آمد افسانه ای نفت که در یکسال اخیر صادراتمون ۳ برابر شده، کجا خرج شده؟

    این رو بدونید که دکتر احمدی نژاد دیگه هیچوقت بر نخواهند گشت، بنابراین سعی کنید از این به بعد روی پاهای خودتون بایستید. دکتر احمدی نژاد دیگه هیچوقت بر نخواهند گشت، بنابراین از بزرگانتون سوال کنید که حالا که جریان عدالتخواهی رو حذف کردند، چه برنامه ریزی برای آینده دارند، چون نمیتونیم تا ابد سر مردم رو با قربون صدقه رفتن آمریکا و شامهای کاری در ژنو سوئیس و کشورهای اروپایی سرگرمکنیم!

    جوان انقلابی واقعاً خجالت آوره، اگر بخوای باز هم سانسورم کنی!

    • پارسا مثل همیشه پرت و پلا میگی؟
     اصلا کی گفته که دکتر احمدی نژاد بد است؟
     کی گفته دکتر و مهندس منحرف هستن؟
     شما متنو بخون بعد نظر بذار
     فقط میخای حمله کنی!
     در این مقاله اومده که این افراد هستند که با مواضع بدشون باعث شدند عده ای استنبات کنند که مهندس و دکتر منحرف هستند
     که الحق و الانصاف اگر دکتر و مهندس این چیزایی باشه که اون جریان میگه پس واقعا انحرافی هستن..

   • برای سلامتی جوان انقلابی این آیه را بخوانید :
    وإِن یَکادُ الّذینَ کَفَروا لَیُزلِقونَکَ بِأَبصارِهِم لَمّا سَمِعُوا الذِّکرَ و یَقولونَ إِنَّهُ لَمَجنونٌ * و مَا هُوَ إِلاّ ذِکرٌ لِلعالَمین

   • منم بارها در اون سایت مدعی بهار کامنت گذاشتم ولی به هیچ عنوان منتشر نشده است!
    گویا اون جریان رسانه ای به هیچ عنوان به آزادی بیان معتقد نیست و آزادی بیان رو تهدیدی برای عقاید لمپنی خودش میدونه!

   • آقای متوسلیان! یعنی جوان انقلابی مخاطب پایداری نداره؟ یعنی ما و پایداری ها هیچ نقطه اشتراکی با هم نداریم؟
    به خدا قسم یک تار موی آیت الله مصباح رو با صدها [….] و امثالهم عوض نمی کنم …
    گیرم آیت الله مصباح چند اشکال و اشتباه داشته و دارد ولی [….] متاسفانه منحرف است … منحرف سیاسی …

   • ممنون جناب سیستانی! من بارها از زبان آقای مشائی شنیدم که هدف ما از زنده باد بهار بهراه برداری های زودگذر سیاسی نیست … برای همین نباید با اون نام برای آقای مشائی ستاد تشکیل میشد …

   • مشایی نژاد، اتفاقاً من خیلی هم درست میگم. اینکه جوان انقلابی میگه:

    ““اما این نکته ضروری است که حضرتعالی از این جریان فاصله گرفته و آن را به صراحت اعلام فرمایید و بدانید که مردم و علما و بزرگان که احیانا بعضا مواضعی خلاف واثع دارند قصد غرض ورزی شخصی نداشته و عدم موضع گیری حضرتعالی و عملکرد انحرافی برخی از این افراد است که ذهن هر ادم منصفی را به این سمت می کشاند.”

    این دقیقاً یعنی اینکه، اگر هم این افراد سه سال دکتر احمدی نژاد رو تخریب کردند، گناهی نداشتند، از روی دلسوزی بوده!!!
    مشایی نژاد، من اتفاقاً خوب میدونم دارم چی میگم، تویی که حالیت نیست از کجا داری میخوری!

   • متــوســــلــیــــــان
    0
    0

    شاهرخ خان!
    اینکه این سایت مخاطب پایداری دارد یا نه منظور من نیست مقصود این است که افکار و اهداف و استراتژی گروهک پایداری در اینجا دنبال و ترویج نمیشود! اگر غیر از این است مدیریت محترم سایت بفرمایند تا تکلیفمان روشن شود!
    و اما اینکه میگویید مصباح اشتباهاتی داشت و دارد و آنرا با صدها نفر مثل … عوض نمیکنید —- خب مبارکتان باشد اما بنده ایشان و حزب و هم فکرانشان را یکی از موانع بزرگ اجرای عدالت و لمپنیسم میدانم .

   • متــوســــلــیــــــان
    0
    0

    _نگارنده مقاله
    _پارسا
    _مشایی نژاد

    * در مورخ 93/08/12 و در قسمت درج نظرات مخاطبان بنده نظرم را گذاشتم و عنوان کردم که با کلیت متن موافقم اما در مورد بخش هایی از آن مخالف هستم که در ادامه اشاره خواهم کرد.
    1- ما نمیتوانیم برای دکتر احمدی نژاد تکلیف تعیین کنیم که مثلاً از فلان جریان و فلان آقا فاصله بگیر یا بالعکس چرا که خود دکتر احمدی نژاد پایه ریز جریان عدالت خواه و “بهار” است و هم او بهتر میداند اندازه نزدیکی و دوری را…البته این بدان معنی نیست که کسی حق انتقاد و یا حرف زدن نداشته باشد !
    2- نگارنده باید مشخص کند منظورش از بزرگان ، علما و مردم چه کسانی هستند؟! اگر مقصود از بزرگان جریان اصولگرایی است که تکلیفشان معلوم است و دکتر احمدی نژاد اساساً خود را اصولگرا نمیدانست و الان هم نمیداند. اگر مقصود از علما آقایان م ش… و م ی… و ج آ … و خ … و غیره است که باید بگویم کدام موضع آقایان منصفانه بوده؟! کدام موضعشان علیه اطفیان بوده؟! مگر نه این است که ایشان خود دکتر و مهندس را منحرف میخواندند!
    و اما مردم! کدام مردم؟! عموم مردم که اصلاً از این قضایا بخصوص “هما” بی خبرند! شاید مقصودتان آن 4میلیون باشد!!!
    3- البته بنده مدیر سایت را از جریان خودعمارپندار(اصولگراها مخصوصا” پایداری) جدا میدانم و ایشان را جوانی انقلابی و دوستدار دکتر و مهندس مشایی میپندارم اگر غیر از این است ایشان آزاد است ، فقط علناً بفرمایند تا ما هم تکلیفمان را بدانیم.
    4- ما حق و انحراف را از سخنان و عملکرد افراد میدانیم نه از سخنان و مواضع اطرافیان و رسانه ها

    • جناب متوسیان
     در بی بصیرتی این افراد مدعی اصولگرایی شکی نیست
     ولی این دوستان به ظاهر بهاری هم کم بهانه دستشون ندادن و موجب شدن امر برای برخی مشتبه بشه
     مگرنه کیه که بگه دکتر و مهندس بی عیب هستن؟
     ولی ایراداتشان به حدی نبود که بشن جریان انحرافی و بزرگتر و بدنر از شمر و یزید!

   • “ما ضربات سنگینی به دکتر زدیم؟!!!!!!”

    منظورت از جمله بالا چیه؟ من منظورم رو واضح بیان کردم، حالا تو هم اگر نظری داری بگو که ما هم از نقطه نظراتتون مستفیض بشیم؟ تو بغیر از این که بگی، آن مرد رفت رفت، آن مرد آمد، چیز دیگهای هم بلدی؟!

    • تو حتی از فهم سخنان ساده ولی عمیق من هم عاجزی
     بعد میخای برای جریان بهار نظریه پردازی کنی
     یه نکاه به جواب کامنت هات بکن
     عین پایداری ها تکفیر میکنی و پاچه میگیری
     جریان احمدی نژاد با افرادی مثل شماها احتیاجی به…

   • آقاشاهی عزیز،
    شما راست میگی
    دکتر احمدی نژاد حتماً برمیگردن.
    منتظر بودن شما تأیید صلاحتیتشون کنید، که شما اجازه رو صادر فرمودید!
    برمیگردن،
    منتها از کی؟
    از فردا،
    از سال دیگه،
    در انتخابات بعدی مجلس،
    در انتخابات بعدی ریاست جمهوری،
    نشد ۴ سال بعدش،
    نشد ۸سال بعدش، کار که نشد نداره!
    تا اونموقع بریم با رویاهامون زندگی کنیم.
    چیزی که زیاد داریم برای اتلاف، وقت هستش!

   • آقای متوسلیان…
    مثل اینکه لفظ اصولگرایی رو خود رهبر انقلاب برای دولت احمدی نژاد انتخاب کردند …
    در ضمن نباید بگذریم که بسیاری از علما از دست دکتر احمدی نژاد ناراضی بودند …
    این یک واقعیت غیر قابل انکار است …
    حالا بماند که چقدر از اینها درست و یا نادرست بود و چقدرش منصفانه و چقدرش غیر منصفانه بود …
    ولی به هر حال نارضایتی وجود داشت …
    ممکن است همانها الان به اشتباهات خود پی بردند و قدر احمدی نژاد را نمی دانستند ولی شما نمی توانید به راحتی از کنار بزرگان اصولگرایی بگذرید و دغدغه آنها را به طور کل نادیده بگیرید …
    آنها هم قطعا در بسیاری از موارد حق داشتند ولی قطعا در این مورد زیاده روی هم کردند …
    مثلا نمی توانید از آیت الله مصباح و دغدغه ایشان گذشت …
    چرا که رهبر انقلاب بارها در تمجید ایشان سخنان بسیاری فرمودند …..
    اگر شخصیت علمی و انقلابی آیت الله مصباح رو میشناختید اینطور صحبت نمی کردید …
    ممکنه بگید چرا بعضی مواقع از آیت الله مصباح انتقاد می کنید و بعضی مواقع دفاع … من با برجسته کردن آیت الله مصباح برای اینکه به عنوان چماق احمدی نژاد رو تخریب کنیم مخالفم ولی به طور مستقل آیت الله مصباح و بزرگان اصولگرایی که از نظر گفتمانی به دکتر احمدی نژاد و رهبر انقلاب نزدیک تریند رو نیمشه نادیده گرفت …

   • متــوســــلــیــــــان
    0
    0

    بسم الله
    شاه رخ !
    سیدالشهدا علیه السلام فرمودند من قیام نکردم مگر برای “اصلاح” امت جدم …
    میبینی امام حسین یک اصلاح طلب بوده!!!
    شما هنوز گیر الفاظی؟!
    اصولگرایی چیست؟! اصولگرا کیست؟!
    در ضمن نباید بگذریم که خیلی از علما زمان از دست امام علی ناراضی بودند ! اسمشونو بگم یا بلدی؟!…. این یک واقعیت غیر قابل انکار است!…
    حالا ننننننماند !! شما بفرما کدوماش درست و منصفانه بود،من سراپا گوش هستم!…
    شما بفرما دغدغه های بزرگان! اصولگرایی چه بود که نمیتوان به راحتی از کنار آنها عبور کرد؟!
    شما گفتید که آنها در بسیاری موارد حق داشتند! شما چندتا از اون بسیاری رو نام ببر؟!
    دغدغه [آقای] مصباح چه بود؟!
    رهبری در مورد هاشمی هم زیاد تمجید داشته اند
    من [آقای] مصباح رو نمیشناسم! شما که میشناسی بفرما!
    مگر ایشان همان نبود که دکتر احمدی نژاد را که زنده کننده راه و آرمانهای امام بود را بزرگترین خطر از صدر اسلام نامید و بعد از افتضاح 4 میلیونی92 گفت که “خدا کسی را سر کار آورد که مجبور است هوای خط رهبری را داشته باشد”!
    گفتمان دکتر احمدی نژاد کجا به گفتمان آن آقایان نزدیک است؟!
    احمدی نژاد از اول(84) گفت من مستقل هستم تا آخر(92)
    احمدی نژاد گفتمانی جهانی دارد
    اما اصولگرایان و [….] نمیتونن یه روستا را اداره کنن!
    والسلام

   • دم جوان انقلابی گرم
    حرف دل ما بهاری را زدی
    حالم از [….] به هم میخوره

   • جناب متوسلیان
    من درباره کلیت دیدگاه شما قضاوت نمیکنم. دوستانی هستند که زیبا و متقن نقد میکنند. اما قصد دارم فقط چند نگاه انحرافی در نظر شما را اصلاح کنم:
    1. امام حسین (ع) در مقابل یزید و معویه اصلاح طلب بودند نه در مقابل نظام امام خمینی و امام خامنه ای که ادامه دهنده راه خود امام حسین(ع) هستند. یعنی شما نمیتوانید اصلاح طلب زمان یزید را با اصلاح طلب زمان امام علی(ع) مثلا یکی بدانید درحالی که الفاظ بار معنایی خودشان را دارند. اصولگرایی را هم رهبر تعریف کردند و براساس آن بسیاری از کسانی که الان به این نام معروف هستند، اصولگرا نیستند.

    2. علمای زمان امام علی(ع) را که درمقابل رهبر الهی زمان خود قرار گفتند را با علمای حاضر که مورد حمایت هم رهبر انقلاب و هم دیگر عالمانی که در تقوا و خداخواهی آنها شکی نیست مقایسه کردن بسیار اشتباه عجیبی است.

    3. امام خمینی(ره) فرمودند دین خود را از روحانیت اصیل بگیرید و امام خامنه ای هم فرمودند در فتنه ها خود را به جایی مطمئن وصل کنید تا منحرف نشوید. با این وصف در فتنه ها و موضع گیریها اگر به کسی که تمام علمای ربانی از شخص رهبر بزرگوار گرفته تا دیگر علمای واصل مانند علامه حسن زاده و علامه جوادی آملی و آیت الله سبحانی و آیت الله مظاهری و آیت الله تهرانی و بسیاری دیگر طولانی میشود حمایت از او را حمایت از دین دانستند و از ایشان حمایت کردند، اعتماد کنیم کار درستی انجام دادیم یا به برداشت شخصی خودمان از سخن رهبر اکتفا کنیم؟(خصوصا که در برداشتهای ما علایق شخصیمان هم دخالت دارد همچنان که الان طرفداران روش دولت فعلی چنین برداشتهایی از سخنان رهبر را علیه ما استفاده میکنند)

    4. دغدغه آیت الله مصباح همان دغدغه رهبر بزرگوار انقلاب است چرا که شخص رهبر عزیز انقلاب در ملاقات با آقای مصباح به ایشان فرمودند: اگر اول انقلاب اجازه میدادند نظرات شما در علوم انسانی اجرایی شود الان این همه مشکل نداشتیم.

   • متــوســــلــیــــــان
    0
    0

    سلام نیما
    از نقد شما و نکاتی که یادآور شدید صمیمانه سپاسگزارم.
    درخصوص اظهارات بنده توضیحی چند برای تبیین بحث ضروری به نظر میرسد;
    1) حرف من درباره “اصلاح طلب” و “اصولگرا” کلی است و قصد مقایسه ندارم و مثال بنده جهت رهایی دوستان از قید این الفاظ است.
    هرچند معتقدم اصلاح طلبی به معنای واقعی کلمه در همه زمان ها لازم است چه در زمان ائمه هدی علیهم السلام و چه به تبع آن در زمان حضرت امام و رهبر حی انقلاب ، خلطی که در اینجا صورت گرفته این است که احتمالاً جنابعالی اصلاح را به معنای اصلاح امامان علیه السلام فرض کردی و بنده اصلاح را به معنای تصحیح و تطبیق روشهای اجرایی توسط سیستم و کارگزاران و مردم با اسلام عزیز !
    بنابراین وقتی در حال حاضر بحث از اصلاحات میشوند نه به معنای ایستادن در مقابل اصل نظام حضرت امام و رهبر انقلاب است بلکه بمعنای تصحیح روشهاست!
    اصولگرایی هم باید تعریف شود و ما با الفاظ کاری نداریم!

    2) در بحث علما هم بعرض برسانم که در حرف بنده بطور طبیعی علمایی مد نظر است که نظراتشان خلاف واقع و بعضاً آمیخته با اغراض سیاسی است گهگاهی با نظرات رهبری تا 180 درجه اختلاف دارد (اختلاف سیاسی و مصداقی نه اختلاف فقهی) بطور نمونه اظهارات وحید خراسانی،مکارم شیرازی،جوادی آملی،مصباح یزدی، موسوی اردبیلی،صانعی و … را با بیانات آیت الله خامنه ای درباره دول نهم و دهم و شخص دکتر احمدی نژاد مقایسه کنید تا متوجه منظور شوید!
    3) حضرت امام فرمودند دینتان را از “روحانیت اصیل” بگیرید نه “روحانیت”: بی شک روحانیت اصیل همواره سردمدار مبارزه با ظلم و مبین دین بوده اند و ملت ایران هم دست چنین عزیزانی را میبوسد و میفشارد! اما همان امام همه حرفش درباره روحانیت همان نیست به شما توصیه میکنم منشور روحانیت امام و صحیفه ایشان را حتماً مطالعه بفرمایید و به امام تک بعدی نگاه نکنید!
    4) شما نمیتوانید به صرف یک اظهار نظر رهبری درباره مصباح همه چیز را تمام شده فرض کنید چراکه هم امام (ره) و هم شخص رهبری اظهارات زیادی درباره اشخاصی داشته اند که آن اشخاص در عمل خلاف مشی و نظر امام و رهبری کار کرده اند!

    *در پایان از نظر شما تشکر میکنم و دوست دارم در آینده از نظرات شما بیشتر بهره ببرم….ممنون

   • سلام علیکم
    من قصد داشتم نکته هایی که به نظرم دارای انحراف فکری بود را بیان کنم اما گویا شما یا به طور دقیق متوجه آن نشدید و یا شاید بر حرف خود استوارید لذا با بیانی روشنتر میگویم:
    1. بنده متوجه شدم که برای مثال گفتید اما به هرحال در ادامه آن فکر خود را اظهار کردید و من به اشتباه آن اشاره کردم. وقتی طبق تعریف رهبر عزیز اصلاح روش در تعریف اصولگرایی گنجانده شده پس اگر اصلاح طلبی(اصلاح روش) با حفظ اصول است که همان اصولگرایی است و اگر نیست میشود همان که گفتم.
    2. اما در مورد عالمان دین این انحراف بسیار روشن است و بنده هم دقیقا نقطه مقابل حرف شما را بیان کردم. میگویی منظور من علمایی که خلاف واقع گفتند بود گویا شما بیشتر و بهتر از تمام عالمان به واقع علم پیدا کردی و یا بهتر و ببشتر از همه آنها نسبت به مقام معظم رهبری ارادت دارید و سخن ایشان را بهتر از آنها متوجه میشوید!!!
    اصلا طبق منطق جمهوری اسلامی که امام خمینی(ره) آن را تبیین کردند چگونه ممکن است شخصی دم از پیروی از رهبری بزند اما با تمام پشتوانه آن مخالفت کند؟ بله اگر تعداد محدودی از عالمان و یا کسانی که مواضع سیاسی مشخص و منشی خلاف رهبر عزیزمان دارند حرفی زدند اعتنایی به آن نیست اما فقهای عارف و پرهیزگاری که نام تعدادی را بنده آوردم و گمان نمیکنم کسی نه در بینش اعتقادی و نه بینش سیاسی آنها تردیدی داشته باشد، وقتی چنین اشخاصی با تمام حمایتشان و گذاشتن آبرویشان برای رهبر از انحراف عقیده شخصی سخن میگویند چگونه ممکن است کسی گمان کند که همه اینان برای اغراض دنیایی و سیاسی چنین گفتند درحالی که همین اشخاص از آبروی خود برای حمایت از آرمانها و شعارهای آن دولت هزینه کرده بودند؟!!!
    ضمن اینکه سخنان رهبر بزرگوارمان با سخنان این عالمان منافاتی نداشت. شما فکر میکنید اگر همین حالا از آنان درباره دولتهای نهم و دهم بپرسید چیزی غیر از آنکه رهبر فرمودند خواهند گفت. آیا منکر برتری آن دولت بر سابقینش هستند؟ آیا منکر این هستند که شعارهای انقلاب را سر دست گرفته بودند؟ آیا منکر این هستند که شبانه روز درحال تلاش بودند؟ خیر و اتفاقا به همین دلیل است که رسوخ فکری انحرافی در چنین دولتی میتواند آینده اعتقادات ملت و این نظام را که در حال حاضر تنها نماینده اسلام ناب محمدی(ص) است را به خطری بزرگ بیاندازند درحالی که فعلا نه دولت از مسیر منحرف شده و نه ملت! و همین گونه اگر تمام سخنان رهبر را با سخنان این بزرگواران مقایسه کنید با لحاظ جایگاه و روی سخن، خواهید دید که هیچ مخالفت و منافاتی بینشان نیست.
    و به همین جهت است که رهبر بزرگوار علی رغم اینکه در برابر کسانی که هیچ پایبندی به تفکر انقلابی و شعارهای آن ندارند(و بعضا تصریح میکردند که دولت باید لیبرال باشد) قاطعانه از دولت تا آخرین لحظه حمایت میکردند(گرچه همان زمان انتقادات خود را کاملا صریح بیان میکردند) اما در همان حال چنین عالمانی را با صفت بصیرت خطاب کردند زیرا نفوذ آن افکار انحرافی دولت (یا دولتهای بعدی) را از یک دولت با شعارهای انقلابی به دولتی با شعارهای پلورالیستی، لیبرالی و نژادی تبدیل میکرد یعنی نقطه مقابل شروع آن دولت با این تفاوت که اگر از ابتدا با آن شعارها ظهور میکرد طرفداران چندانی نداشت.
    لذا اگر دلبستگی حقیقی شخصی به رهبر باشد و حقیقتا او را چراغ هدایت خود در فتنه های آخرالزمان بداند، باید تمام سخنان و اشارات ایشان را دریابد اما اگر دلبستگیش به غیر او باشد فقط سخنانی به دلش مینشیند که میپسندد.
    3. گمان میکنم توجه به آنچه ذکر کردم اشکال ادامه حرف شما را هم روشن میکند. زیرا اولا دیدید که نگاهم تک بعدی نبود بلکه با لحاظ شرایط بعضی عالمان را نام بردم نه هر مخالفی را ضمن اینکه به صرف یک تعریف و یک حرف چیزی را اثبات نکردم بلکه نگاه جامع و تعاطفی داشتم.
    4. من گاهی به این سایت سر میزنم و کم نظر مینویسم آنهم بیشتر در مواردی که همین اشتباه را از دوستان دیدم. چون سایت خوبی است و دوستان خوبی هم اینجا جمع هستند و من گاهی از نوشته هایشان بسیار لذت میبرم اما متاسفانه فرصت کافی ندارم. این را نوشتم که بگویم اگر گاهی جواب ندادم یا دیر جواب دادم از بی احترامی نیست.
    5. قبلا هم گفتم مهمترین ویژگی که تقریبا در همه دوستان اینجا هست عشق به ولایت و گوش به فرمان رهبر بودنشونه که همین عامل وحدت همه ماست و به امید خدا با توجه کامل به هدایت ایشان فتنه های سخت را پشت سر بگذاریم تا اگر خواست خدا اینگونه رقم خورد در رکاب ایشان به حکومت حضرت ولیعصر(عج) ملحق شویم. ان شاء الله

   • نیما ی عزیز!
    هم بنده حرف شما رو خوب فهمیدم و هم شما حرف بنده را انشاءالله!
    بحث برمیگردد به موضوع تکراری “انحراف” و “مشایی” اگر اشتباه نکرده باشم!
    در این زمینه مباحث زیادی حداقل در این سایت شده که شما میتونید مراجعه کنید …
    بنده فقط به نمونه کوچکی از تناقضات اظهارات رهبری با علمای مد نظر شما اشاره میکنم:
    آیت الله خامنه ای در مورخ88/5/3 یک روز بعد از رسانه ای شدن حکم ایشان درباره معاونت اولی مهندس مشایی:
    من مى بينم تو همين قضاياى سه چهار روز اخير باز بعضى ها هى ميخواهند اختلافها و شكافها را بيشتر كنند؛ نه، نبايد اختلاف به وجود بيايد؛ همه با هم برادرند، همه با هم همكارى بايد بكنند؛ همه بايد براى ساختن كشور به يكديگر كمك بكنند. به كسى نبايد بيهوده تهمت زد؛ كسى را نبايد به خاطر يك امر، از همه ى آن چيزهائى كه صلاحيت محسوب ميشود، انسان او را نفى بكند. با انصاف بايد بود؛ با انصاف بايد عمل كرد؛ با انصاف بايد حرف زد. خداى متعال در مورد دشمنان ميگويد: «و لا يجرمنّكم شنآن قوم على الّا تعدلوا اعدلوا هو اقرب للتّقوى»؛ اگر با كسى دشمنيد، اين دشمنى موجب نشود كه نسبت به او بى انصافى كنيد، بى عدالتى كنيد؛ حتّى نسبت به دشمن؛ حالا آن كه دشمن هم نيست.
    —————–

    […]: بکارگیری اسفنداری رحیم مشایی در هر پستی حرام شرعی است.

   • با سلام
    مثال خوبی آوردید.
    من هم بین کسانی که از ابتدا با روش و منش آن دولت مخالف بودند و کسانی که دوست و همراه و حامی دولت بودند تفکیک کردم.

    رهبر هم فرمودند دشمنی باعث نشود که… که نشان میدهد مخاطب سخنان رهبر چه کسانی هستند.
    همان کسانی که به دلیل کینه و دشمنی که از اصل با شیوه انقلابی آن دولت داشتند وجود تفکرات انحرافی بعضی افراد را بهترین حربه برای زدن کمر آن دولت یافتند و اما مشتاقان دوآتشه دولت هم نتوانستند مرز حق را طی کنند و درست به همان دلیل یعنی دشمنی با آن تفکر مخالف، با هر کسی که از انحراف سخن گفت از در فریاد و کینه درآمدند و وجود هرگونه اشتباه و انحراف را با توجیه های عجیب و غریب منکر شدند و اتفاقا با این کارشان کمک بزرگی به هیاهوی رسانه ای آنها کردند تا رییس جمهور را به دلیل رفتار هوادارانش بیشتر تخریب کنند

    اما کسانی که خود حامی دولت بودند آنهم نه حمایت احساسی بلکه حمایتی از روی بینش دینی و در جهت تقویت جایگاه ولی فقیه و پیشرفت حقیقی کشور عزیزمان وقتی انحراف دیدند آنرا تبیین کردند تا احساسات حامیان مانع از دیدن خطا نشود و با این کارشان نه تنها مورد عتاب رهبر قرار نگرفتند که مورد تشویق و تلطف ایشان واقع شدند و رهبر درهمان حال که مخالفان دیرینه دولت را به تقوا دعوت کردند به این عالمان مدال بصیرت دادند
    اما احساسات یکطرفه در عده ای کار خود را کرد

   • نیما جان!

    آیا مخاطب آن سخنان رهبری دشمنان است؟!!
    رهبری آن سخنان را در دفاع از چه کسی گفت؟! احمدی نژاد ، دولت دهم یا مهندس مشایی؟!!!
    شما یا خوابید یا خود را به خواب زده اید!

   • دشمنان؟!!!!!!
    کی از دشمنان حرف زد؟ حالا کی خوابه؟ فکر کنم شما اصلا به حرف دیگران توجه نمیکنی و یا دوست نداری اگر اگر و اگر اشتباهی در افکارت هست اصلاحی در تفکر داشته باشی.
    اینجا صحبت از گروههای داخلی بود نه دشمنان! درباره کسانی که از ابتدای آن دولت با تفکر انقلابی آن که به تفکر رهبر انقلاب و نیز بسیاری از علما که همفکر رهبر هستند هم نزدیک بود. همانها بودند که وقتی چند اشتباه از احمدی نژاد دیدند و انحراف فکری مشایی و بعضی اعمال نفوذهای او را دیدند مثل گذشته خود از تقوا خارج شدند و هر نسبتی را به آقای احمدی نزاد دادند و روی سخن رهبر هم کاملا روشن است که با این افراد است نه با عالمانی که هم حمایتشان از آقای احمدی نزاد و هم انتقادشان برای حمایت دین و رضای خدا بود.

    خیلی عجیب است که شما عمدا نمیخواهی این تفاوت آشکار بین این دو دسته منتقدان دولت دهم را ببینی.

    آخر کسانی که خود برای پیشرفت دین و آرمانهای امام خمینی(ره) از آن دولت حمایت کردند چه دشمنی با وی داشتند که آیه مورد استناد امام خامنه ای «و لا یجرمنّکم شنآن قوم…» بر آنها صدق کند؟!

    بهتر است شما از خواب غفلت بیدار شوید که مصداق همین آیه شما هستید که برخلاف فرموده رهبر عزیز هرگونه بی حرمتی و توهین را به کسی روا میدارید که هم شخص رهبر و هم دیگر علما(که نام تعدادی از آنها را قبلا ذکر کردم) او را در خط انقلاب و بلکه بالاتر عقبه تئوریک نظام میدانند و حتی حمایت از او را حمایت از اسلام دانستند. آیا این کار شما بی انصافی و بی تقوایی نیست؟

    اگر غیر از این باشد و آنطور که شماها فکر میکنید بدون شک باید رهبر را به تناقض گویی متهم کنید مگر میشود رهبر از یک سو به کسانی بگوید از انصاف خارج شدید و تقوا را رعایت نکردید و از سویی به همانها بگوید شما به معنای واقعی بصیر هستید؟!!!

  • آفرین
   سایت ص واقعا از دل این جریان بیرون امده و ما هیچ گاه فراموش نمکینیم که چه سخنان و چه تحلیل ها و دروغهایی را به دولت و رئیس جمهور قبل نسبت داد
   احمدی نژاد معصوم نبود ولی شایسته این سخنان نیود

  • یادمه جایی خوانده بودم که یکی از سران اصلاحات میگفت […] از ماست و نگرانش نباشید!

  • اگر ماهیت واقعی این جریان هویدا بشه ردپای هاشمی و باند قدرت و ثروت رو میشه به وضوح دید
   همین اشخاصی که با نفوذ در دولت دهم انتقام سالها مبارزه مستضعفین از این جریان را گرفتند
   دکتر عزیز لطفا بهتر به اطراف نگاه کن
   شما امید ما مستضعفین در مقابل این زالو صفتان هستید
   شما یاور صدیق رهبرید

   • میشه یک نفر کمکم کنه و بگه چرا آقای …. همایش هاشمی شناسی برگزار کرد؟ واقعا چه لزومی داره ؟ این کار به چه درد انقلاب و بهار و راه مهدویت میخوره؟

    به این گزارش فارس توجه کنید :

    از سوی تیم رسانه‌ای احمدی‌نژاد برگزار می‌شود
    همایش «هاشمی‌شناخت» همزمان با زادروز رفسنجانی/هدف ما انتقاد نیست/ نقش هاشمی در سال 88 بی بدیل بود
    جلسه هم‌اندیشی «هاشمی‌شناخت» به مناسبت 3 شهریور همزمان با زادروز هاشمی رفسنجانی از سوی تیم رسانه‌ای احمدی‌نژاد برگزار می‌شود.
    خبرگزاری فارس: همایش «هاشمی‌شناخت» همزمان با زادروز رفسنجانی/هدف ما انتقاد نیست/ نقش هاشمی در سال 88 بی بدیل بود

    عبدالرضا داوری فعال سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، درباره برگزاری جلسه هم‌اندیشی به مناسبت 3 شهریور همزمان با زادروز هاشمی رفسنجانی اظهار داشت: در این برنامه که پیرامون زندگی آقای هاشمی‌رفسنجانی است ما یک تقسیم‌بندی 6 دوره‌ای انجام داده‌ایم.

    داوری ادامه داد: ما از زمان تولد ایشان یعنی از سال 1313 تا 1342 را که وی به عنوان طلبه‌ وارد نهضت شد را دوره اول، از سال 42 تا 57 دوره دوم، از سال 57 تا پایان جنگ دوره سوم، از سال 68 تا 84 دوره چهارم، از سال 84 تا 88 دوره پنجم و از سال 88 به بعد را به 6 دوره تقسیم کرده‌ایم.

    این فعال سیاسی تصریح کرد: ما برای این 6 مقطع زمانی فراخوان می‌دهیم و از صاحبنظران می‌خواهیم که مقالات و نقطه‌نظرات خود را پیرامون شخصیت آقای هاشمی ارائه کنند و ما از بین آنها مقالات برتر را انتخاب و ارائه می‌کنیم.

    وی با بیان اینکه صادق زیباکلام اولین فردی است که یک مصاحبه تفصیلی و عمقی با آقای هاشمی‌رفسنجانی داشته است، یادآور شد: ما آقای زیباکلام را پایه‌گذار هاشمی‌شناسی می‌دانیم.

    داوری با تأکید بر اینکه هدف ما انتقاد نیست و ما نمی‌خواهیم با جهت‌گیری وارد این موضوع شویم، اظهار داشت: ما در این زمینه به دنبال شناخت پدیده هاشمی‌رفسنجانی هستیم.

    داور‌ی در تشریح جزییات این جلسه هم‌اندیشی گفت: با توجه به نقش و جایگاه آقای هاشمی و به منظور شناخت بهتر عملکرد نظام و انقلاب این کار را انجام می‌دهیم و از این لحاظ مهم است چرا که در مسائلی مانند سال 88 نقش آقای هاشمی بی‌بدیل بود.

    داوری نام این همایش را «هاشمی‌شناخت» عنوان کرد و افزود: ما به دنبال پروپاگاندا نیستیم بلکه می‌خواهیم از افراد مختلف اطلاعات متفاوتی از هاشمی رفسنجانی که تاکنون به خوبی دیده نشده است را عرضه کنیم.

    انتهای پیام/

    http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930511000405

    این کارهای احمقانه دیگه چیه؟ فاین تذهبون؟

  • سلام
   من قصد نداشتم دیگه خیلی وارد این بحث ها بشم، ولی دلم نیومد این رو نگم:

   1- اولا که شما چون خودتون تو این جریان رسانه ای قرار دارین، فکر میکنین چه خبر شده!
   این موضوعات اینقدرها هم مهم نیست! گنده اش کردین بیخودی!

   2- نمیدونم شماها چرا طاقت کوچکترین ناملایمی رو ندارین! همون موقع هم تا یه اتفاقی می افتاد، یه عده انتظار داشتن، رهبری یک همچین هزینه بزرگی بکنن و ورود کنن، و حالا هم انتظار دارن دکتر ورود کنن!

   3- ضمن اینکه این دلخوری ای هم که ازش حرف میزنین، دلخوری درستی نیست! نمیشه از رئیس جمهور انتظار داشت هر روز با هر اتفاق بشینه سفره دلشو واسه مردم باز کنه که! و بعد هم اگر این کارو نکرد، حالا دیگه مجوزی باشه واسه هر نوع قضاوت کردن شما و دیگران!!!!

   4- اون جریاناتی هم که این روزها به سرعت و شدت دارین باهاشون مرز بندی(!) میکنین، همون کساتی هستن که شما یا دوستان شما ترمز بریده داشتین هی ازشون مطلب میزدین و همون موقع هم میشد پیش بینی همچین اوضاعی رو کرد!
   من همون موقع که دوستان شما حتی ابایی از ارجاع به افرادی مثل ف.ج. برای درج مطلب در حمایت از دکتر ابایی نداشتن هم این احساس رو میکردم که کارتون به تکفیر همونها میکشه!
   و تازه شما بین این مثالهایی که زدید، چند نمونه ی خیلی مهم داخلی -یا به اصطلاح خودی- رو که دیگه داشتن از اون ور خط می افتادن ، از قلم انداختین که اگه اسم بیارم یادتون میاد که بعضی از شما، از اونها بعنوان قهرمانان رسانه ای احمدی نژادی یاد میکردین که بخاطر او(!) دچار مشکلات عظیمی شده اند! یا چه وامظلومایی سر میدادین واسه همون روزنامه ایران! (که البته نمیگم مظلوم نبودن، تناقض عمل شما رو میگم!)
   بعضی از اون وبلاگ نویسهای به اصطلاح هزینه داده!!!، همون موقع هم توی وبلاگهاشون چیزهای عجیبی رو زیر سوال میبردن که البته شما از اونها حرفی به میون نیاوردید! روتون نمیشه یا یادتون رفت؟
   5- ضمن اینکه همین جریاناتی که تو مورد 4 نوشتم هم با همه ی اختلاف سلیقه ای که باهاشون دارم – و میگید که دارید- آدم هستن و میدونم که خود دکتر هم مثل شما به اونها اینطوری نگاه نمی کنن!
   اگر به عقیده ی من و شما، اونها اشتباه برداشت کردن، عقیده ی اونها هم در مورد ما همینه!
   خب پس فرق شما با اون کسانی که دم به دم دنبال تشکیل تشکل تو دل تشکل، با بهانه ی “خالص سازی” هستن چیه؟

   متنتون فوق العاده تکفیری و بیرحمانه بود.در حالی که ادعای نگاه بهاری هم دارین. در صورتی که بنظر میاد بهتر بود کمک میکردین یک گفتمان بزرگ، درست جا بیفته نه اینکه انتظار داشته باشین همه تو یک ثانیه کامل بشن! و ملاک کمالش هم شما باشید!

   رهبری و دکتر هم همیشه نگاهشون “جذب حداکثری و دفع حداقلی” بوده و هست… اما یه نگاه به خودتون، دولت بهار، میدان 72 و حالا هم رقبای احمدی نژادی نامتان!!! … بندازین ببینین دارین چیکار میکنین؟!

   6- از اشتباهات خودتون سخنی به میان نیاوردین! ما در مورد اینکه چی شد که یکبار گفتید “میخواهید رویکردتون رو عوض کنید” و بعدش هم با یک مدت کوتاهی فاصله، “سایتتون رو متوقف کردید” قضاوتی نکردیم ولی «کم تحملی یا بلاتکلیفی» شما،توی بطن این حوادث، یک کمی خودشو نشون میده که البته جرم نیست، اما نشون میده که شایسته ی اینطور از بالا نگاه کردن به بقیه هم نیستید و این “احساس خطری” که کردید “و انتظار دارید شخص دکتر برای یک همچین بازی بچگانه ای هزینه کنن” بسیار بچگانه تر هست!

   7-و از همه مهم تر:
   متاسف شدم!
   متاسف شدم که چه منننننننتی هم گذاشتید سر دکتر، رهبری، انقلاب و امام زمان عج !!! با این متنتون!
   فکر کردید کی هستید؟
   خدا شاهده و دوستانی که من رو میشناسن هم میدونن، من سابقه نداشته اینطوری بنویسم ولی شماها دیگه نمکش رو زیاد کردین!
   چرا به خودتون نمیاین؟
   فکر میکنید اتفاقات و فشارها برای ایشون و جریان خالص و متعهد انقلاب، کم بوده تا حالا؟ خودتون هم اشاره کردین که سالهای پر فشاری بود…
   گمانم اگر شما میخواستید بجای ایشون یک ده هزارم چنین فشاری رو لمس کنید، صدها بار یا احساس تکلیف میکردید برای جهاد! ، یا فکر میکردید فردا دیگه ظهوره! یا فکر میکردید الآن دیگه -معذرتاً!- رهبری شخصا باید بیان دستتون رو بالا بگیرن بگن:او از من است و من از او!!!!!

   دلم سوخت…
   دلم واقعا واقعا واقعا سوخت…..

   بخدا خیلی دلم برای این مردان آسمونی سوخت…

   بازم توجهتون رو به مورد 1م جلب میکنم: هیچ اتفاق خاصی نیفتاده ، فقط چون شما “داخل جوّین” فکر کردین چی شده! همین!

   • بهاری جان
    اتفاقا خیلی اتفاقات افتاده
    عده ای دارن به اسم دکتر و مهندس تاراح میزنن به ابروی ایشان ولی ما سکوت میکنیم و دم از وحدت میزنیم
    ولی وقتی همون سایت مصاحبه میدان 72 با مهندس مشایی را بخاطر خط و خط کشی های الکی منتشر نمیکنه ما لب وا نمیکنیم!
    برادرم
    برخی وقتها باید راه ها جدا بشه تا خیلی ها بفهمنن راه درست و منطقی برخی نیستن
    برو ببین جهان نیوز و فردا و… چقدر اقدامات بچه گانه اینها را بزرگ میکنن و به اسم جریان بهار میزدن
    کاش یه کم نوک انتقادات را به سمت انها می بردید
    ولی افسوس
    چون اصلا کامنتتون نشر نمیشه!

    • آقای بهاری
     جوان انقلابی راست میگه
     جریان بهار بخاطر این اقایان تا حالا خیلی هزینه داده
     بخدا دیگه خسته شدیم
     خداییش این متن تکفیری نبود
     برو ببین کیا دارن همه را تکفیر میکنن و…

     • شما چند تا از این کامنت ها برای آقای [….] بخاطر اعلام کابینه دولت دوازدهم و انحلال هما و… نوشتی؟!!!!!!!
      چند بار بخاطر این گندکاریا اعتراض کردی؟
      چرا نمیخای مستقل باشی؟
      چرا نمیخای خودت تصمیم بگیری؟

   • جناب بهاری(مبشر بهاران)
    من تا حدودی با افکار شما آشنا هستم و میدانم این حرفها را از سر دلسوزی میزنید
    اما برادر من !
    جوان انقلابی هم مثل شما در جبهه ی بهار است دلش میسوزد و دغدغه این جریان عدالت طلب را دارد …
    ما انتظار نداریم که دکتر را به خاطر این امر بقول شما کم اهمیت هزینه کنیم فقط نقدی درونی است که ان شاالله بگوش دکتر خواهد رسید و خط را (نه بصورت علنی ) مشخص خواهد کرد …

   • سلام
    مهتاب خانم شما مثل اینکه متن منو کامل نخوندین.

   • اگر این موضوع مهمی نبود پس چرا نزدیکان دکتر احمدی نژاد از قول ایشان از اون لیست کذایی کذایی ناراحت شد؟ و تکذیب کرد؟
    گفتمان بزرگ از نظر شما چیه؟ این که احمدی نژادی که این همه سال فریاد زد من سرباز رهبر انقلابم ، اصل و ملاک دین هست و بقیه فرع؟ بعد هم نتیجه بگیرند که حضرت آقا اشتباه کردند که مانع رد صلاحیت مشایی نشدند؟!!!!!!
    این آقایون فراموش کردند که چرا اصلا دکتر تا این حد خودش را به خطر انداخت؟ مگر قرار نبود حرف های رهبری و اجرا کند؟ مگه این همه توهین بهش از همه طرف ،به خاطر بازگرداندن انقلاب به مسیر اصلی نبود؟
    این ها خواسته یا ناخواسته کاری کردن که مخافان دوباره بهانه دسشون بیاد که دیدید گفتیم احمدی نژاد منحرفه خطرناکه ؟!
    اشتباهات جوان انقلابی؟ بله درسته …! لابد یکی اش هم اینه که هر کی هرچی از دهانش در میاد و تو کامنتا میذاره و تایید هم میشه !
    این ها را برید به سایت هایی بگید که تحمل نظر مخالف را ندارند – نه توهین – فقط نظری که همسو با هاشون نباشه را هم نمی پذیرند .این مقاله فقط خواست بگه این جریان داره نظرات خودش و به دکتر نسبت میده و لازم بود گفته شود که دکتر اهل این گروه ها نیست .
    شاید هم این آقایون با خوندنش یک کمی به خودشون بیایند

    • خداییش دختر بهاری شمال راست میگه
     این سایت اصلا نظر منتقد نمیزنه و فقط نظرات موافقین را میزنه!
     حالم از این ازادی بیان به هم میخوره
     باور کنید هروقت میرم تو اون سایت حالم از احمدی نژاد و مشایی به هم میخوره
     اکثرا تکفیر بقیه
     اکثرا تصاویر چاوز و مورالس و…!

   • سلام
    خانم دختر شمال
    کاش با دقت بیشتری میخوندید.

    جناب صادقیان
    من چی میگم شما چی میفرمایید!

    تصور کردید من یک طرف دعوام؟
    آه… خدا چی بگم دیگه! همون متنی که نوشتم واضحه. جواب هرچیزی که فرمودید توش هست. ولی شما انگار یه جور دیگه میخونید!

    میدونید چه حسی دارم؟

    مثل این می مونه که به یکی بگی: دو دو تا میشه چهارتا!
    بعد بگه: کی گفته میشه پنج تا؟
    – میگم چهار تا، عزیز!
    – داداش مگه دو دو تا هم شش تا میشه آخه؟ حواست کجاست؟
    – میگم چهار تا!!!
    – میدونم از سر دلسوزی میگی سه تا، ولی باور کن چهار تا میشه!
    – خب منم گفتم چهار تا!
    – مشکل شما اینه که فکر میکنی دو دو تا هفت تا میشه، فلانی هم همین طور، هیچ از خودت پرسیدی پس هدف دکتر چی بود؟
    – بابا میگم چهار تا خب!!!!
    – برو جایی بگو دو دو تا هشت تا میشه که فقط …
    – عزیز! برادر! خواهر ! منم دارم میگم چهار تا!
    – کی گفته میشه پنج تا؟
    ….!

   • راستی
    ببخشید اسمتون «دختر بهاری شمال» بود
    من «بهاری» شو جا انداختم، گفتم الآن بنویسم که یوقت بهم بد و بیراه نگین!
    بازم ببخشید!

    • مبشر بهاران عزیز
     بروبچه های جوان انقلابی اگه حرفی میزنن روی اصول میزنن
     نه روی تکفیر و بغض و حب شخصی
     اکثر مخاطبینی که می شناسم اینگونه هستند
     بد و بیراه گفتن تو خون جوان های انقلابی نیست

   • آقای بهاری …
    اولا قیاس رهبری با رئیس جمهور به طور کامل خطاست … بله … رئیس جمهور هم همانند رهبری نمی توانند به هر موضوعی ورود داشته باشند و موضع صریح بگیرند ولی باز یک تفاوت بین رهبری و رئیس جمهور هست و دست رئیس جمهور برای اظهار نظر در مورد مسائل مختلف بیشتر بازتر است تا رهبری … چه بسا سخنانی که رهبری نمی تواند بگوید ولی رئیس جمهور می تواند بگوید …
    ثانیا الان آقای احمدی نژاد رئیس جمهور نیست بلکه یک استاد دانشگاه است و می تواند در زمینه های مختلف اظهار نظر کند …

    • رفقا
     این بحث سخن جوان انقلابی با دکتر سمبلیک است
     به در گفته تا دیوار بشنوه!
     مگرنه هر عقل سلیمی میداند این اتفاق نمی افتد
     ممنون از جوان انقلابی که راهش را جدا کرد و به موقع افشاگری کرد

   • سلام
    آقای شاهرخ بهاری مستقل
    قضیه همون دو دو تا چهارتاییه که گفتم
    آخه من چی میگم شما چی میگین
    ای بابا!

  • این آقایانی که این بازی را راه انداختن بهتره بروند ببینند که سایت های دیگه چی دارند میگن …
   یک کمی به این فکر کنند که اگر کارهای این ها نبود این همه پرت و پلا به دکتر نمی گفتن زمانی که این همه هجمه بهش میشه و حتی از خودش دفاع هم نمیکنه .
   قرار بود که اول حرف دکتر و خودمون درست بفهمیم بعد هم به مردم بفهمونیم تا تحت تاثیر شایعات قرار نگیرند با این کارههایی که به اسم تشکیلات کردن خودشون شایعه ساز شدند و …
   دکتر سال 88 به یک عده ای گفته بود که ما رابه خیر شما امید نیست شر مرسانید …
   کاش خود دکتر زودتر با اینا برخورد میکرد

  • پسرم
   بهتر بود به جای تحریک شدن توسط عوامل … از چندتا از بزرگترای بهاری که دم دست هم هستند مشورت می کردی و سپس این کار مرادخانی را انجام می دادی !

   • سلام جناب معمولی عزیز
    واقعا پیامکهای شما بوی تاسف میدهد
    احساس میکنم سن بالایی هم داشته باشید ولی موضع گیری هاتون پختگی ندارد و به نظر میرسد نشست و برخاست با این جریان فوق الذکر مقاله بالا که الحق و الانصاف به حق بود روی شما تاثیر گذاشته
    شما در پست های دیگر هم نظری درباره سردار سلیمانی عزیز گذاشته بودید و مدعی شده بودید که ایشان حامی هاشمی و موسوی در سال 88 بوده!
    ولی سندی ندادید؟
    شما از کجا میدانید؟
    ایشان در سالهای اخیر خبر و تصویر خاصی از شون نبود
    درضمن مگر حامی هاشمی یا موسوی بودن در انتخابات جرم بود؟ مگر رهبری نفرمودن هرکس به این 4 کاندید رای بدهد ماجور است؟
    مگر ایشان در فتنه همراهی میکرده؟
    برادرم اگر همه مواضع تان انقدر کشکی باشد که باید فاتحه ای خواند برای مواضع تان..

    • سلام
     ضمن احترام به برادر عزیزم جناب معمولی
     من از سال 84 تا سال 92 روزنامه ایران را نقریبا هرروز میخریدم
     بعد هم روزنامه شهروند و خورشید
     بهد هم سایتهای نکات و صلح نیوز و همت نیوز و جوان انقلابی و میدان 72 و ساده نیوز و دولت یهار
     خداییش تحلیل خیلی دقیقی بود و با واقعیت منطبق بود
     هم قضیه معرفی وزرا
     هم افتضاح انحلال هما و تکذیب و…
     وهم روزنامه ایران و…
     به نظرم قبول کنید این دوستان خوب و مومن و دلسوز هستند ولی بصیرت کافی ندارن و به عمق اندیشه های دکتر و مهندس پی نبردند

   • معمولی جان
    واضح بگید منظورتون از بزرگان بهاری که دم دست هستند کیه؟!
    با این حرف جنابعالی اگه مقداری شک داشتم که شاید جوان انقلابی اندکی تند رفته دارم به این نتیجه میرسم که نه! اتفاقاً کاملاً بجا این متن را نگاشته اند…
    بنده بعنوان خاک پای احمدی نژادی ها بعرضتون برسونم غیر از دکتر احمدی نژاد و مهندس مشایی بزرگی رو نمیشناسم بیخود از دیگران بزرگ سازی نکنید برادر!

    • اگر بزرگ جریان ما سایت [….] و اقای […] باشد که باهم اینگونه اختلاف دارند باید فاتحه خیلی چیزا رو خوند
     منم با استاد متوسلیان موافقم
     من اولش فکر کردم تندروی است
     ولی الان که می بینم این اقا و این سایت که برای هم جان میدادن و هوا همو داشتن الان اینجوری دارن به هم خنجر میزنن پس نباید امید داشت در وقت حساس به فر جریان باشند
     این ها به فکر ژست لیدر بودن خودشان هستند

     جوان انقلابی راست میگه
     تفکرات سطحی است

  • تحلیلات خیلی بوی روانبخش می آمد
   با این جماعت نشست برخاست نکن که ضایع می شی !

  • حرفتان همیشه بوی تکبر .. میداد
   همیشه خود را وارث و صاحب انقلاب میدانستید
   همیشه خود را محق میدانستید
   هیچوقت هم حاضر نشدید … اشتباهات فاحش خود را باور کنید
   لااقل یکبار به آینه تاریخ عملکرد خود مراجعه کنید

   • سلام
    جوان انقلابی از شما ممنونم که در این قضیه راه خودتان را جدا کنید و شجاعانه جلوی این جریان انحرافی ایستادید و فریاد زدید که دکتر و مهندس با اینها نیستند
    این جماعت خودشان اهل تکفیر هستن ولی به تکفیری ها بد و بیراه میگویند
    احمدی نژاد و مشایی را گوی نعوذبالله معصوم میدانند و با این اقدامشان تنفر مردمی را به وجود می اورند
    واقعا برام عجیبه که چگونه اقدامات و بی آبرویی های اخیر را ماست مالی میکنند.

   • !!!!!!
    شما خوبید؟
    اینجا سایتی از دوستدارن دکتر و مهندس است
    نه سایت پایداری . کارگزارنی و اصلاحاتی!
    بهتره بری به دوستان تکفیری و بی سواد و ابله ات اعتراض کنی که ابروی بهاری ها را بردن

  • شما هنوز هم که هنوز است نتوانستید بین واژه ابداعی انحرافی خود و (آرمان های شما که همان ارمان سبز مهدوی و انقلاب کبیر اسلامی و منویات رهبری عزیز انقلاب است ) جمعبندی کنید

  • اولا توهین به هیئت امام حسین علیه السلام کردی هیئت منتظران بهار تمام منویات رهبری را مراعات می کنه پس منتظر چوبش از خدا باش !
   دوم اینکه شما که تحمل پرونده ی روی میز نداری و زود قبله نمایت عوض می شه چرا کار سیاسی دست گرفته ای ؟! کسیکه مبارزه میکنه زود رنگ عوض نمی کنه اگر هم آبرو و جونش میان باشه کوتاه نمی آید .
   پس فهمیدی دکتر احمدی نزاد با داشتن امثال تو باید سکوت کنه ؟!

   • اقا رضا
    از قدیم گفتن اهالی مسجد باید حرمت مسجد را حفظ کنند
    این افراد عکس مرحوم چاوز عزیز را بزنند
    ولی در کنار عکس امام و رهبری
    نه تنهایی…
    آنها با این کارشون هم هیات امام حسین را لوس میکنند
    و هم حرمت دکتر را میشکنند!

    • برادر من
     من از شما ها و انحرافی ها خوشم نمیاد
     ولی آخه چاوز مصداق آیه ان الارض یورثها عبادی الصالحون است؟!
     میفهمید چی میگید؟!!!!!!!

     • عاشق محمود و اسفندیار
      0
      0

      توهین به هیات امام حسین؟
      بعد بهانه دادن این افراد به منتقدان و فتنه گران برای تخریب دکتر چی میشه؟
      کاش بجای تکفیر دیگران خودمون را اصلاح میکردیم.

      • سلام به همگی
       من اهل کامنت نهادن در سایت ها نیستم
       ولی الان دیدم گفته شد جوان انقلابی قبله نماش عوض شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
       باید بگویم من از روزهای اول با نکات و میدان 72 و دولت بهار و آیین و همت نیوز و… بودم
       هیچ کدوم اندازه این سایت از دکتر احمدی نژاد و مهندس مشایی دفاع اصولی نکرده
       جالبه سایت […..] اصلا کامنت مخالف منتشر نمیشه
       خودشون به پایدرای ها انتقاد میکنند که چرا تکفیری هستند ولی خودشون بدتر هستند
       اتفاقا به نظر من جوان انقلابی خیلی هوشمند تر شده
       هم دفاع میکنه
       هم مسیر انقلابی را پیش میره و جذب میکنه
       کاری که امثال [….] از فهم و عمل ان عاجز هستند.

       • به نظر من افشاگری جوان انقلابی درست بود
        و حرف رضا چرت محض بود
        احمدی نژاد و مشایی هرچی میکشن و تخریب میشن اکثرش بخاطر برخی دوستان احمق است
        احمدی نژاد بخاطر امثال آنهاست که سکوت فرموده

        • دانشجوی بی سواد و بی شناسنامه
         0
         0

         جوان انقلابی
         تخریب و فحش این افراد گوارای وجودت
         حرف حق و ایستادن پای حق هزینه داره
         نوش جونت
         اقا رضا فهم خیلی مسایل سخت است
         بهت حق میدم!

         • فرناز دوستدار جوان انقلابی
          0
          0

          خداییش من تا حالا ندیدم جوان انقلابی رنگ عوض کنه
          و این ناحق بود
          اتفاقا به نظر من در این ماه ها بیشتر در حال جذب است
          خداییش انتقاداتی هم که میگنه هیچ کدوم جراتش را ندارن که بگویند
          مثلا انتقاد جوان انقلابی به مصلحی یا صانعی یا…

          • اقا رضا
           اگر تکفیر کردن کاری داشت که همه ما استاد ان هستیم
           ولی باید جذب کرد در عین حفظ موضع
           برای شماها فرقی بین اقای مصباح و هاشمی نیست
           شما فقط خودتان را ادم میدانید و بس!

   • هیئت منتظران بهار تمام منویات رهبری را مراعات می کنه پس منتظر چوبش از خدا باش !
    ////////////////////
    خیلی این قسمتش خنده دار بود
    اوج این نظر را میشه در تصاویر امام و رهبری در بنر دید!
    عجب رویی دارن ملت

   • هیئت منتظران بهار! چقدر راحت اسامی زیبا و مبارک رو لوث می کنید! اون قدر بعضی کلمات رو بد و زیاد تکرار می کنید که حال مردم از بهار و امام زمان و احمدی نژاد به هم بخورد!

  • سلام
   با تشکر از شما ،
   تابه حال نظری در سایت ارزشمند شما نگذاشته بودم اما از مطالب استفاده می کردم ،
   اکنون لازم دیدیم به خاطر این مطلب به جا و بسیار مهم شما که مدتها بنده را هم رنج می داد از شما کمال تشکر را کنم ،
   ما در ایام انتخابات 92 از رفتار این افراد در آن ستاد بسیار ناراحت بودیم ،
   کسانی که بیش از دلسوزی برای راه نورانی دکتر و مهندس عزیز به فکر منافع خود و ست کردن کت و شلوارهایشان بودند ،
   حتما این مطلب را خدمت دکتر و مهندس عزیز تقدیم نمائیدو استدعا کنید ما کاره ای نیستیم خودتان نیروهای اطرافتان را سبک سنگین و انتخاب کنید ،
   نیروهای پاک دست ، با تفوا و مومن و مخلص. موفق باشید

   • منم با آقا قاسم موافقم و به شدت از این مطلب دفاع میکنم
    آقاجان
    احمدی نژاد خصوصیت اولش این بود که انقلابی بود
    خصوصیت اولش این بود که نوکر مردم و سرباز رهبری بود
    بعد این اقایون فقط میگویند بهار!
    خب کدوم بهار؟
    بهار شما که در آن رهبری نباشه که مسیر را نشان نمیده…
    راه را نشان نمیده
    استاد ما دکتر و مهندس است
    این دو به ما یاد دادند که باید دنبال وظیفه باشیم
    باید خودمان را فدایی انقلاب بکنیم نه اینکه….

    • من موافقم
     واقعا یه سوال :
     آخه چرا باید در یک جلسه روی بنر عکس چاوز و دکتر باشه ولی عکس رهبر نباشه؟!!!!!!!!!!!!!
     ما نمیگوییم این عزیزان بد هستند
     ولی ادم انقدر بد سلیقه؟
     خب نمی بینن که دشمنان و منتقدان حساس هستند؟

   • رهبری پاییز یا زمستان سال 91 فرمودند مساله اصلی کشور در حال حاضر انتخابات ریاست جمهوری 92 نیست و به موقع در مورد آن صحبت خواهم کرد … اون وقت اینها چه حقی دارند برای سه سال دیگه برنامه ریزی می کنند و کابینه دولت دوازدهم رو معرافی کنند و مساله اصلی کشور رو انتخابات معرفی کنند؟!!!

  • سلام خداقوت
   این دوره دوره ای است که برخی چهره واقعی خود را نشان می دهند و هرچه به زمان آمدن بهارانسان ها نزدیک میشویم صفوف مومنین از هرکس و هرچیز ناپاک و ناخالص پالایش میشود.

  • عالی بود سید جان
   اما خیلی ها دلخور شد و در واتس آ مطلب زده اند
   براتون ایمیل میکنم

  • اصلا مشخص نیست مطلب سفارشیه

  • سلام
   جوان انقلابی خدا خیرت بده
   خیلیا را می شناسم که رفتیم تو سایت [….] کامنت گذاشتیم و بخاطر این گندشون انتقاد کردیم
   ولی مثل همیشه نشر نشد
   متاسفانه میدان 72 هم موضع انفعالی داشت
   ولی از شما ممنونم که بحث را باز کردید و انقلابی و احمدی نژادی وارد شدید
   ممنونیم
   واقعا دیگه از این کارهای سلیقه ای و تک روی ها خسته شدیم
   برخی مگر کی هستند که به اسم دکتر و مهندس هرکاری میکنند؟
   اخرش هم طلبکار هستند و نمیخواهند قبول کنند
   بخدا خطر اینها بیشتر از کارگزاران و پایداری ها و فتنه و اصلاحات است

  • به اینا میگن دوستی خاله خرسه
   واقعا دوست دارن کاری بکنند ولی درک و فهم عمیق و نگرش سحیحی ندارن
   البته در خوشبینانه ترین حالت
   در حالت بد هم….
   بگذریم!

  • سلام به نظرم لازم نباشد شمام از جریان اختلاف بچه های اون سایت استفاده کنی و برای دکتر تعیین تکلیف کنی

   بعد یه کم تناقض تو حرفاتون دیده میشه اینکه از قول دکتر نقل می کنید :اگر کسی در چنین موضع خدمتی قرار گیـرد که من قرار گــرفته ام ، شاید حدود ۱۰ درصـد از حرفهایش را بتواند بزند ، حدود ۲۵ درصدش را شاید بتواند بعد از تمام شدن مسئولیت در آینده بگوید و حدود ۶۰ درصـدش را هـرگز نمی تواند بگوید ، چون مصالح بالاتری هست ، برای اینکه راه بماند ، برای اینکه انقلاب حفظ شود. ما کـه نیامده ایم فقط خودمان را حفظ کنیم ، آمده ایم که پرچم، عزت ایران اسلامی، این نظام بماند. می گویند منحـرف شـده ای ، اگر انحراف این است که مخالفـان دولـت می گویند ، ما از اول هم منحـرف بودیم و گفتیم که این معـادلات را قبول نداریم!

   بعد می ای میخوای دکتر سکوتش رو بشکنه
   ببین از این پستت این حس برداشت میشه که یه کم به دولت بهاری ها حسودیت میشه ….

   • خخخخخخخخخخ
    یه دوستام میگفت مدتی در سایت [….] بودم
    میگفت اکثر کامنت هاش با IP های واحد بود و افراد خاصی میذاشتن جو میدادن!
    من همه سایت های احمدی نژادی را سر میزنم
    ولی خداییش خنده دار بود
    جوان انقلابی اصلا با خیلی سایتا قابل قیاس نیست
    یه نگاه به امار و مخاطبینش بنداز!

    • بید مجنون جان
     زینب عزیزم
     ببخشید
     اشکال نداره که دیگران سر از خود بیایند و برای دکتر تعیین تکلیف کنند؟
     اینها چه کاره هستند که برای دکتر ادرس ایمیل میذارن؟
     چکاره هستن که براش کابینه دولت دوازهم ترسیم میکنند و معذرت خواهی نمیکنن؟
     چرا کسی نمیرود به ان اقا اعتراض کند که چرا هرچی دلت میخاد بگی و هزینه میتراشی؟
     خواهرم
     اونها دارن با بچه بازی و هوای نفسشون ابروی جریان را می برن.

     • خداییش تناقض نداشت
      چون هم گفته شده دست دکتر بسته است و نمیشه همه حرفها را بزنه
      و هم گفته شده که باید خیلی سخنان گفته میشد یا برای مردم گفته میشد که نمیشه بگم…
      این یعنی دیدن نقاط مثبت و منفی
      یاده سخنان رهبری باشید که میفرمود اگر قولی دادید عمل کنید و نگویید نذاشت و نشد
      مردم قبول نمیکنند

   • جان؟! یک سری خود شیفته که خودشون خودشون و تایید میکنند حسودی کردن دارن؟!!!!

   • خانم بید مجنون دارید قیاس مع الفارغ می کنید …
    اعتراض کردن به بعضی خودی ها برای اصلاح جبهه خودی که مصلحت سنجی نمیخواد!
    به نظر من شکستن سکوت آقای احمدی نژاد جزو همان 35 یا 40 درصد سخنانی است که می تواند بگوید …

    • اتفاقا منم موافقم با شاهرخ
     چرا هیچ کس به گندکاری های اونها که همیشه هزینه تراشی برای جریان گفتمان انقلاب اسلامی و حامیان دکتر و مهندس است اعتراض نمیکنه ولی تا یه نفر اعتراض میکنه و تخلفات را گوشزد میکنه باید بهش برگردیم و بگوییم که همه ساکت باشیمد تا وحدت حفظ بشه!

  • جوان انقلابی
   ببین این حرف همه ماست درمورد این جریان
   که واقعا حرف دل ما نیست
   اما کسی جراتش را نداشت بگوید
   برای همین است که شما مورد هجمه هستی
   ولی اشکال ندارد
   دست خدا با ادم های مخلصی مثل شماست

  • سلام
   خیلی اهل جر و بحث و کامنت گذاشتن نیستم.
   به نظرم از خیلی مسائل بی خبر بودید وقتی این مطلب رو نوشتید.
   مثلا لازمه اشاره کنم اونهایی که ستاد زنده باد بهار رو راه انداختند هیچ ربطی به جریانی که اشاره کردید ندارند و اتفاقا بارها و در زمانهای مختلف باهاش اختلاف شدید داشتند.
   یا در مورد عکسی که از هیئت منتظران بهار انداختید چون خودم در آن زمان در هیئت حضور فعال داشتم به نظرم بی انصافی کردید.
   ضمنا اگر این عکس دستمایه تخریب دکتر شده، در مورد شهید خواندن هوگو چاوز و وعده رجعت او توسط خود احمدی نژاد چه توجیهی دارید؟
   این تعبیرات که بیشتر زمینه تخریب را فراهم کرد.

   • اقا حامد عزیز سلام
    سخنان شما را در دیدار با دکتر را به یاد دارم
    عزیز دل
    اگر دکتر سخنی میگوید چون باید راه را نشان دهد
    ولی دلیل ندارد که بخواهیم راه تخریب دشمن را برایش مهیا کنیم؟
    خداییش این کار معقولی بود که در آن هیات کردند؟!!

    • سلام
     من فکر کنم سخن جوان انقلابی درست باشد
     چرا که در این مقاله اصلا به شخص خاصی اشاره نشده
     بلکه به یه تقکر اشاره شده
     تفکری که خصوصیت اصلیش ساده نگری و ساده پنداری است
     و داره راحت آتو دست دشمنان میده
     باید روشنگری بشه

     • شهید هوگو چاوز؟!
      خخخخخخخخخخخخخخخخخ

      • واقعا معضول بود؟!!!!
       بابا دست بردارید از تعصب بیجا
       بذارید قضاوت را با مخاطبین
       ولی بدانید همین افکار بود که عده ای به حق گفتن احمدی نژاد و مشایی اطرافشان جریان انحرافی است
       و متاسفانه عملکرد این طرز تفکر را میدیدند و تعمیم میدادن به دکتر و مهندس
       میگفتن این دو هم منحرف هستند

       • خدا شفاتون بده!
        حامد فتاحی
        از آدم منطقی مثل شما بعید بود
        واقعا یه سری از کارهای این جریان قابل توجیه نیست
        چرا نمیخواهیم قبول کنیم؟

   • بله کاملا کار معقولی بود.

   • خود احمدی نژاد گفت که من و چاوز اصلیم و بقیه فرع؟! کم داد زد که من سرباز انقلابم؟

   • آقای حامد …
    به نظر من شهید خواندن مرحوم چاوز بهتر بود گفته نمیشد ولی در مورد رجعت، آقای احمدی نژاد اشتباه کرد! آقای احمدی نژاد باید بیشتر حواسش رو جمع می کرد … یادمون نره احمدی نژاد برای ما معیار نیست … بلکه معیار برای ما مبانی دینی و انقلابی ماست و سخنان مراجع و امام و رهبری … کسی نمی تواند برای خودش دین بسازد … آقای احمدی نژاد هم حق نداشت در مورد چیزی که اطلاعی ندارد اظهار نظر می کرد … باید موضوعات دینی رو به اهلش واگذار کرد و در چیزی که انسان متخصص نیست نباید اظهار نظر کند!

    ولی مثل اینکه شما آقای احمدی نژاد رو در راس امور می دونید!

  • من دقیقا نفهمیدم چی شد ولی خوب حرف بی حسابی هم نیست.
   اصلا احمدی نژاد به گروهک بازی اعتقادی ندارد.
   آدم ناخاله و نفوذی یا احمق هم همه جا است.
   ولی این که فکر می کنید اگر اینها نباشند علیه احمدینژاد تبلیغات نمی شود. اشتباه فکر می کنید.
   لطفا بفرمایید دقیقا احمدینژاد چه کار باید بکند !؟
   حالا هر کی هر غلطی بکنه چه ربطی به احمدینژاد دارد.
   احمدینژاد حرف بزند و نزند آماج حملات است و خواهد بود. چرا !؟ چون بازی را رو کرد.
   به نظر من همان سکوت بهتر است تا آبها از آسیاب بیفتد.
   احمدینژاد بازنشسته شد. مهره سوخته شد. باید کسان دیگری سر برآورند.
   اصلا بعید می دانم کسی بتواند با آرم احمدینژاد رای بیاورد. چه برسد به اینکه بخواهد از آن سو استفاده هم بکند.

   • مهره سوخته ؟ کی؟ احمدی نژاد ؟ همونکه مردم که همه آرزوی دیدنش و دارند؟ همین که بچه های یتیم بهش میگن بابا؟؟
    چی شد دیدید آب گل آلود شد آمدید واسه ماهی گرفتن؟

   • قصد توهین نداشتم. اما با این همه هجمه رسانه ای و این همه ستیزه جویی در سطح بین الملل نسبت به احمدینژاد و هر کس بوی احمدینژاد بدهد واقعا خیلی سخت است.
    شکی نیست که احمدینژاد محبان دلسوز و خالصی دارد اما این که کلیت بدهیم که همه مردم منتظر اند تا به احمدینژاد رای بدهند شاید خیلی واقعی نباشد.
    اگر حتی یک نفر هم به احمدینژاد رای هم ندهد چیزی از خوبیهای او کم نمی کند.

   • آقای امین …
    اولا احمدی نژاد مهره سوخته نیست و کار احمدی نژاد تازه پا گرفته و شروع شده … اتفاقا بنده فکر می کنم در انتخابات آینده دکتر احمدی نژاد رای بالایی می آورد … چون فکر می کنم دولت یازدهم به اندازه کافی سوتی داده و اشتباه کرده که مردم دنبال کسی مثل احمدی نژاد باشند …
    ثانیا … دکتر شریعتی جمله ای دارند که می فرمایند اگر می خواهی کسی را تخریب کنی، بد از او تعریف کن …
    مثل وهابی ها که دارن بد از اسلام دفاع می کنند و یا فرقه شیرازی ها که بد دارند از تشیع دفاع می کنند …
    هر جریان و حزبی فقط توسط دشمنان و مخالفانش تخریب نمی شود … گاهی مواقع توسط طرفداران جاهل و یا طرفدارنمایان مغرض خود تخریب می شود …
    پس نباید گفت اگر احمدی نژاد حرف هم بزند باز هم مورد تخریب قرار خواهد گرفت … چون این به معنی انفعال و نقطه ضعف نشان دادن و پذیرفتن شکست است! اگر اینگونه بود ائمه و امام راحل و رهبر انقلاب هم نباید موضع گیری کنند چون به هر حال مورد تخریب قرار می گیرند!
    باید دانست که چه موقی موضع گرفت و چه موضعی گرفت و چه زمانی نباید … باید حداکثر مصلحت سنجی را رعایت کرد …

  • بسم رب الحسین
   هر شخصی و جریاتی حق دارد آزادی بیان و فعالیت سیاسی -اجتماعی داشته باشد بشرط اینکه مسئولیت آن آزادی را هم بپذیرد .
   اگر کسی اظهار نظری میکند و یا گروهی دست به فعالیت سیاسی – اجتماعی یا فرهنگی – مذهبی میزنند باید از جانب خود و گروهشان اظهار نظر کنند !
   حال که دکتر محمود احمدی نژاد بارها و در فواصل مختلف اعلام و اعلان کردند که عضو هیچ گروه و دسته ای نیست و نشان داد افکار و آرمان های بلندش در قالب حزب نمیگنجد، چرا عده ای به غیر عمد(نظر بنده این است) و نادانسته دست به کارهایی میزنند که جریان بهار را محدود نشان میدهد؟! مگر دکتر احمدی نژاد نگفت سخنگویی ندارد چرا عده ای میخواهند نقش سخنگو بازی کنند ؟!
   من به آقای دکتر داوری و دیگران احترام میگذارم اما ایشان باید بدانند افکار عمومی خواه و ناخواه ایشان را منتسب به جریات بهار میدانند بنابراین نباید بدون اذن دکتر احمدی نژاد حرکتی میکردند! شاید ایشان و دیگرانی بگویند هر کسی نظر خود را دارد اما افکار عمومی این را نمیپذیرد!
   دکتر احمدی نژاد فرزند رشید این ملت و بلکه فرزند مستضعفین عالم است ما نباید با افکار بعضاً کوچک خود جریان بهار را کوچک کنیم!
   ملاک برای ما خط و مشی و سخنان دکتر احمدی نژاد عزیز است نه سایت فلان و فلان یا آقای ایکس و ایگرگ…
   البته با بخش هایی از متن مقاله فوق موافق نیستم اما در کل حرف بجا و صحیحی بود.

   • فرمودید به غیر عمد و ناخاسته …اما اگر واقعا از نا آگاهی هست ،چرا تا اینکه دکتر تکذیب میکنه این ها باز کاراشون و ادامه میدن؟ فهمیدن این که دکتر ومهندس مشایی با این رفتارها مخالفن برای این ها که یک پا کارشناسن کار سختیه؟

   • بهتره شما معیارت رو ببری بالاتر … بهتره معیار برات نائب امام زمان باشه که هروقت احمدی نژاد اشتباه کرد مثل جوان انقلابی امر به معروف و نهی از منرکش کنی …

   • شاهرخ خان!

    از آنجایی که دکتر احمدی نژاد را در طول حضرت ولیعصر علیه السلام میدانم …
    ایشان در خیلی از کارها و امور برای بنده ملاک تشخیص است.
    و در گفتن این حرف هیچ ابایی ندارم!
    شما این روزا خیلی عجول شدی برادر…

  • وای ازغربالهای آخرالزمان! چه زشت است که منکر معروف و معروف منکر میشود اما متاسفانه واقعیت دارد! برادر بظاهرمسلمان این چه سامری مسلکی است که اثری از شنیده ها ودیده های حقت رابا ملاتی از افتراء واغوا وافساد واخلال درهم آمیخته ای وگوساله ای پرسروصدابپاکرده ای تا این قوم به فتنه افتاده رابسوی خویش بخوانی؟!چه شباهتی هم داری با آن سامری که مدعی بود خود پیامبر زمانه هم خدایش رافراموش کرده !حالا شما سامری آخرازمان بیاد احیاگرانقلاب آورده ای که خدایش کدام است!واگرازآن منحرف شود چنین وچنان!!!
   بس کنید این اراجیف را!شما مثل مگسهایی هستیدکه چون خراشی بر تن زخمی اولیای خدا میبینید برآن مینشینید و وزوز میکنید تا بهره پست وکثیف خود راببرید!
   شما دروغگویان آدم رابیاد افشاگریهای خدا نسبت به ستمکاران از بنی اسراءیل می اندازد !راستی که حضرت آیت الله بروجردی حق داشتندکه شما …. بی تقوا رانبخشند چون شما فقط غیبت نمی کنید بلکه اول دیگران رافاسق و جایزالغیبه میکنید بعد باخیتل راحت به مردارخواریتان مشغول میشوید!نفرین خدا برشما دروغگویان وافتراپیشگان!خوب است به خوانندگانت بگویی که تو قرار همکاری جدی برای تامین بخشی از گفتمان برنامه تولد دکتر راداشتی تولدی که بزرگداشت آزادی و آزادگی وتعظیم شعار وشعور هیهات منا الذله این امیردلاور رهبری در آستانه محرم الحرام ودر شرایط ذلتبار طرح “هرتوافقی بهترازعدم توافق “دولت تزویر بود والبته به خواست خدا وفقط خواست خدا وشاید به حکمتهایی بلند که شما اهل فهم آن نیستی با رحلت آیت الله مهدوی کنی وبه یک اشاره امیر سرافرازمان متوقف شد! حالا ببین چه اراجیفی بافته ای!!! ان السمع والبصر والفوءاد کل اولءک کان عنه مسءولا!قدری آرامتر !کلیم الله به میان قوم خود باز میگردد!

   • عه وا
    خودش اومده اینجا گذاشته!
    چرا جرات نداشته اسمش رو بنویسه؟!
    نوشته بنت الزهرا !!!!!!!!
    شب عاشورا ببین چطوری ملت باعث میشن بخندیم!

   • بهاری دلسوخته از دروغ
    0
    0

    واقعا برای خودم متاسفم که من خانم باشم و برخی هم نام زن بودن را یدک بکشند و انقدر راحت دروغ بگویند!
    به اسم دین و معنویت !!
    چند وقت قبل بود مدیریت محترم سایت در پیامکی به من فرمودن که اماده بشن تا با برخی خانم ها برای کار گفتمانی از سوم تیر و دولت های قبل وارد میدان بشوند و فقط اسم خانم برنا را بردن که این پیشنهاد را دادن…
    گذشت تا مطلب کذایی ایشون را در سایت مزخرف و دشمن شادکن […] دیدیم.
    با عصبانیت زنگی زدم به مدیر و گفتم چی شده؟ و قضیه چیه؟
    ا.لش خندیدن و گفتن قضیه جدی نیست و مهم نیست
    ولی من اصرار کردم!
    ایشون گفتن :
    خانمی به اسم برنا بعد هماهنگی بسیار باهاشون موفق به تماس شده و گفته که برای تولد دکتر ما را کمک کنید…
    مدیر سایت گفته ما در قضیه تولد وارد نمیشویم چون میدانیم دکتر قبول ندارن و نمیان
    ولی ایشون میگفته که ما خانم ها مسئول هستیم و دکتر گفته حتما میام!
    البته من خودم از چند تا دوستان قم و تهران که نزدیک دکتر بودن پرسیدم
    ولی همه حرف جوان انقلابی را تایید کردن
    فقط دو سه تا از نزدیکان سایت […] گفتن تولد انجام میشه!
    بگذریم…
    بعد مدیر گفتن ما از اولش مخالف بودیم و زیر مطلب فراخوان نوشتیم که در تولد نمیریم
    که خیلی سرکار برنا ناراحت شدن ولی ما مصمم بودیم و بعد هم مشخص شد و دکتر بلافاصله لغو جلسه را بخاطر رحلت ایت الله مهدوی کنی اعلام کردن…
    ازشون پرسیدم برخی در سایت نوشتن ایشون ضد سایت [….] و اقای [….] بوده و خیلی انتقاد داشته!
    ایشون گفتن منم نمیدونم! ایشون به من میگفت که متاسفانه سایت مذکور داره سوار ماجرای تولد میشه ولی همه کارهاشو ما کردیم و میکنیم و..
    بعد به کابینه دولت ۱۲ اشاره کرد و ناراحت بود و گفت ما شاگرد اقای طاهرزاده هستیم وبا این افراد زیاد قرابت نداریم ولی عملکرد ایشون…
    بعد خندیدن…

    سخن اخر:
    متاسفم برای خودم خانم نسبتا محترم
    و خوشحالم که با شما که انقدر راحت رنگ عوض میکنی همکاری نکردم
    کاش ادم به کم ازاده باشه
    و بیچاره دکتر و مهندس که این ادما باید دلسوزش باشن

   • خانم برنا … اینجا زنگ انشا نیست … شما اومدید نظر مخالف بنویسید یا متن ادبی؟

   • حال شما خوبه؟
    بنت الزهرا؟
    حضرت زینب در شام با تکفیر دیگران توانست مجلس یزید را بهم بزند؟
    شهدا می گفتند ما کار حسینی کردیم و شما ها که مانده اید باید کار زینبی کنید .
    کار زینبی کردن روشنگری کردن هست نه تکفیر دیگران.
    این سایت و مسئولینش دارن کار زینبی میکنند و هر طعنه ای را به جان خریده اند .
    شما در کدام سایت میتوانید علیه خودش این متن ها را بذارید و تایید هم بشه؟
    جوان انقلابی در جریان تولد برای دکتر فقط دلنوشته های دوستدارن را جمع کرد این کجایش مشکل داشت؟

   • چقدر این مقاله جوان انقلابی اصولی و کوبنده بوده که یه مرد پیدا نشده جواب بده و یه زن اومده جواب داده!

   • یعنی یه مرد پیدا نشده جواب بده!

   • ای بر ادم دروغگو و دو رو لعنت
    من این ادم را می شناسم
    خیلی به دفتر دکتر بعضا میره
    ولی خیلی منتقد […] و سایت [….] بود
    ولی حالا چی شد که یه دفعه براش عزیز شدن؟!!!!!!!!!!
    بخدا همین ادمهای دو رو هستند که پدر جریان را در اوردند و همه تخریب کنند
    همین ها هستند که باعث شدن احمدی نژآد و مشایی به این روزها بیفتن
    بابا بذار یه هفته بگذره
    بعد رنگ و رو عوض کن

   • سلام
    دوستان این مطلب را از سایت انحرافی […] دیدم
    خانمی به نام گیتی کامنت گذاشته که فکر کنم همین خانم برنا باشه که علیه آقای داوری کامنت گذاشته :
    اینم اثبات سخنان مخاطبین و دوستان عزیز سایت جوان انقلابی که میگفتن ایشون مخالف سایت […] و آقای […] بوده و رنگ عوض کرده :
    ———–
    آنقدر به احمدی نژد خیانت شده که این چیزها درحد واکسیناسیون اعتبار دارد. فقط تعجب دراینست که چطور باشناخت روشهای احمدی نژادی آنقدر بعضیها عجله میکنند.

  • این مطلب سایت ساده نیوز هم جالب توجه است :

   http://sadenews.com/?p=4421

  • به نام خدا، اللهم عجل لولیک الفرج، سلام
   این حقیر با خواندن مطلب و پیامهای مرتبط با آن لازم دانستم چند نکته را بیان کنم:
   دکتر احمدی نژاد سرباز ولایت است و در سایه ولایت گام بر می دارد.
   عزیزی گفته بود دکتر راه را نشان می دهد… با عرض تاسف ار این نظرات باید بگویم این مملکت نایب امام زمان دارد و تا زمان ظهور حضرت حجت(عج) قطب نما ایشان است و نه هیچ کس دیگر.
   دکتر اشتباهاتی داشته که نمی توانیم منکر شویم اما با همان اشتباهاتش به تمامی جریانهای سیاسی کشور می ارزد.
   بعضی مطالب احتیاج به تیتر شدن ندارد و با نقد درون گروهی قابل حل شدن است. بدانید آنچه بوی تفرقه دهد خوشایند دشمنان نظام است…
   افراط و تفریط در هر کاری اشتباه است. بهاری هستی باش اما بدان معیار بهار امام زمان (عج) است نه هیچ شخص دیگری. اشخاص غیر معصوم در حد این مراتب نیستند.
   به جای این حرف ها بیایید جنبش عدالت طلبی راه بیندازید. بیایید مطالبه گر باشد و وعده های رییس جمهور فعلی و یاران باسوادش در دوران انخابات را مرتب تکرار کنید تا مردم در انتهابات 94 و 94 با چشم باز انتخاب کنند مه با احساسات .
   این اختلافات خوشحال کننده ی خیلی هاست. راستی دادگاه م ه چه شد؟؟؟؟؟؟!!!!!!!؟؟؟؟؟؟

  • سسلام چراکامنتهای مراحذف کردید ؟!
   بهتر بود آزادی بیان را در نقد خودتان و روشنگری مخاطبانتان رعایت میکردید تا اندکی به ادعای انحرافیابی ! خود واازاد اندیشیتان نزدیک میشدید!

  • خخخخخخخخخخخ
   رفقا اینو یکی که میگه دکتره به نام بیتا برنا در اون سایت [….] نوشته!
   بخونید و تخمه بشکنید و حالشو ببرید!
   عجب برخیا سوختن…
   ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
   چه زشت است که منکر معروف و معروف منکر میشود اما متاسفانه واقعیت دارد!

   برادر بظاهرمسلمان این چه سامری مسلکی است که اثری از شنیده ها و دیده های حقت را با ملاتی از افتراء واغوا و افساد و اخلال درهم آمیخته ای وگوساله ای پرسروصدا بپا کرده ای تا این قوم به فتنه افتاده را بسوی خویش بخوانی؟! چه شباهتی هم داری با آن سامری که مدعی بود خود پیامبر زمانه هم خدایش را فراموش کرده ! حالا شما سامری آخرالزمان بیاد احیاگر انقلاب آورده ای که خدایش کدام است! واگرازآن منحرف شود چنین و چنان!!!
   بس کنید این اراجیف را! شما مثل مگسهایی هستید که چون خراشی بر تن زخمی اولیای خدا میبینید بر آن مینشینید و وزوز میکنید تا بهره پست وکثیف خود راببرید!
   شما دروغگویان آدم را بیاد افشاگریهای خدا نسبت به ستمکاران از بنی اسرائیل می اندازید!

   راستی که حضرت آیت الله بروجردی حق داشتند که شما … بی تقوا را نبخشند چون شما فقط غیبت نمی کنید بلکه اول دیگران رافاسق و جایزالغیبه میکنید بعد باخیال راحت به مردارخواریتان مشغول میشوید!

   نفرین خدا برشما دروغگویان و افتراپیشگان!

   خوب است به خوانندگانت بگویی که تو قرار همکاری جدی برای تامین محتوای گفتمانی برنامه تولد داشتی! برنامه ای که برای تعظیم شعار و شعور هیهات مناالذله در دوره غمبار طرح هر توافقی بهتر از عدم توافقه! درآستانه محرم حسینی تدارک دیده شده بود و فقط به خواست خدا و به حکمتهایی که امثال شما نمیفهمید با رحلت آیت الله مهدوی کنی و تنها با یک اشاره دکتراحمدی نژاد متوقف شد.
   آرامتر سامری! کلیم الله به میان قوم خود بازمیگردد!

   • خخخخخخخ
    عاطی جان
    برفرض که قرار باشه که کار گفتمانی تولد را جوان انقلابی انجام بده چه ربطی به برگزاری تولد داره؟!!!!!
    چه خوب بود خانم برنا میدید با چشماش جوان انقلابی نوشته بود این سایت در تولد نقشی نداره!

    • تا حالا بهش توجه نکرده بودم
     اون وقت گفتم چرا جوان انقلابی نوشته که ما در تولد نیستیم و حضور نداریم
     ولی حالا خوب میفهمم
     دمت گرم
     بصیرتت 20

     • من که اصلا چیزی از متنش نفمیدم
      خب خواهر آدم وار بنویس ادم انقدر نخاد فکر کنه!
      البته وقتی هم که وقت گذاشتم دیدم چرت و پرت محض هست
      یه جوری نوشتی که باطل بودن حرفات عیان نشه!
      برو ما را سیاه نکن
      ما خودمون ختم روزگاریم!
      به ما میگن فری پنجه طلا!!!!

      • برنا
       متاسفم
       خیلی شدی
       یاد روزهایی که اصفهان بودی بخیر
       اون موقع واقعا مخلص بودی
       احمدی نژاد حق دارد بگوید دلم برای یاران 84 تنگ شده

      • سلام
       رفقا من تازه به اهمیت و صحت اخبار جوان انقلابی و میدان 72 و کذاب بودن [….] پی بردم
       من یه تحقیقی شخصا کردم و به نتایجی رسیدم…
       در قضیه تولد قرار بود خانم ها تولد دکتر را برگزار کنند و فکر کنم همین خانم برنا یکی از مسئولینش بوده
       ولی جوان انقلابی و میدان میگفتن برگزار نمیشه جلسه و دکتر اصلا نمیاد و دنبال بهانه است و اگر برگزار بشه اصلا نمیاد
       اما اینها میگفتن نه برگزار میشه
       ولی من خودم از نزدیکان دکتر پرسیدم و در عین ناباوری حرف جوان انقلابی و میدان تایید شد
       رفقا به سایت خودمون اعتماد داشته باشیم ارزشش بیشتره.

   • مسعود شهریاری از مشهد مقدس
    0
    0

    جوان انقلابی ساعت 11 شب این کامنت را در سایت [….] گذاشتم
    فکر نکنم منتشر کنند
    اخه خیلی اهل ازادی بیان هستند!!
    برای شما میذارم
    قبلش هم از خانم عاطی ممنونم
    ——————————————
    زرشــــــــــک
    دکتر برنا که تا دیروز از دولت بهار بشدت انتقاد میکرد و از داوری بسیار منتقد بود
    حالا چی شد سینه چاک شد؟!!!!!!
    امان از نسیم باد
    و بیچاره دولت بهار که باید متوسل این ادما بشه برای توجیه اقدامات نسنجیده اش!
    البته بعید میدانم این نظر هم نشر بشه

   • بهاری دلسوخته از دروغ
    0
    0

    واقعا برای خودم متاسفم که من خانم باشم و برخی هم نام زن بودن را یدک بکشند و انقدر راحت دروغ بگویند!
    به اسم دین و معنویت !!
    چند وقت قبل بود مدیریت محترم سایت در پیامکی به من فرمودن که اماده بشن تا با برخی خانم ها برای کار گفتمانی از سوم تیر و دولت های قبل وارد میدان بشوند و فقط اسم خانم برنا را بردن که این پیشنهاد را دادن…
    گذشت تا مطلب کذایی ایشون را در سایت مزخرف و دشمن شادکن […] دیدیم.
    با عصبانیت زنگی زدم به مدیر و گفتم چی شده؟ و قضیه چیه؟
    ا.لش خندیدن و گفتن قضیه جدی نیست و مهم نیست
    ولی من اصرار کردم!
    ایشون گفتن :
    خانمی به اسم برنا بعد هماهنگی بسیار باهاشون موفق به تماس شده و گفته که برای تولد دکتر ما را کمک کنید…
    مدیر سایت گفته ما در قضیه تولد وارد نمیشویم چون میدانیم دکتر قبول ندارن و نمیان
    ولی ایشون میگفته که ما خانم ها مسئول هستیم و دکتر گفته حتما میام!
    البته من خودم از چند تا دوستان قم و تهران که نزدیک دکتر بودن پرسیدم
    ولی همه حرف جوان انقلابی را تایید کردن
    فقط دو سه تا از نزدیکان سایت […] گفتن تولد انجام میشه!
    بگذریم…
    بعد مدیر گفتن ما از اولش مخالف بودیم و زیر مطلب فراخوان نوشتیم که در تولد نمیریم
    که خیلی سرکار برنا ناراحت شدن ولی ما مصمم بودیم و بعد هم مشخص شد و دکتر بلافاصله لغو جلسه را بخاطر رحلت ایت الله مهدوی کنی اعلام کردن…
    ازشون پرسیدم برخی در سایت نوشتن ایشون ضد سایت [….] و اقای [….] بوده و خیلی انتقاد داشته!
    ایشون گفتن منم نمیدونم! ایشون به من میگفت که متاسفانه سایت مذکور داره سوار ماجرای تولد میشه ولی همه کارهاشو ما کردیم و میکنیم و..
    بعد به کابینه دولت 12 اشاره کرد و ناراحت بود و گفت ما شاگرد اقای طاهرزاده هستیم وبا این افراد زیاد قرابت نداریم ولی عملکرد ایشون…
    بعد خندیدن…

    سخن اخر:
    متاسفم برای خودم خانم نسبتا محترم
    و خوشحالم که با شما که انقدر راحت رنگ عوض میکنی همکاری نکردم
    کاش ادم به کم ازاده باشه
    و بیچاره دکتر و مهندس که این ادما باید دلسوزش باشن

   • دوستان اگه میشه لطف کنید لینک مطلبی که جوان انقلابی برای تولد آقای احمدی نژاد گذاشته بود رو بذارید … احساس می کنم احتیاج دارم یک بار دیگه بخونمش!

   • بهار انقلاب نزدیک است
    0
    0

    نفرین خدا بر خودت [….]
    […..]
    […….]

    [………]

   • حتما دکتراش مثل سید محمد خاتمیه!
    افتخاری!

   • شنیدم این خانم ادعای شاگردی اقای طاهر زاده را هم داشته!
    خانم محترم
    آقای طاهرزاده به ما دو رویی و تغییر جهت بخاطر منافع سیاسی را یاد نداده
    لطفا استاد ما را خراب نکنید
    شما لایق همون سایت ها و جریان ها هستید که مقاله هاتون را بزنن

   • سلام
    دوستان این مطلب را از سایت انحرافی […] دیدم
    خانمی به نام گیتی کامنت گذاشته که فکر کنم همین خانم برنا باشه که علیه آقای داوری کامنت گذاشته :
    اینم اثبات سخنان مخاطبین و دوستان عزیز سایت جوان انقلابی که میگفتن ایشون مخالف سایت […] و آقای […] بوده و رنگ عوض کرده :
    ———
    آنقدر به احمدی نژد خیانت شده که این چیزها درحد واکسیناسیون اعتبار دارد. فقط تعجب دراینست که چطور باشناخت روشهای احمدی نژادی آنقدر بعضیها عجله میکنند.

   • این هم سند دیگری از مدعیان حرف و عمل :
    ————–
    گیتی :
    من بعنوان حامی سایت دولت بهار و دوستدار وعاشق مرد عدالت بدون قضاوت از اتفاقات (انحلال هما) پیش آمده اراز تاسف کردم

  • با سلام
   شما با استناد به حرف چه کسی یا کسانی ، میگید که دکتراحمدی نژاد از برگزاری تولدشون بسیار ناراضی و ناراحت بودند ؟

   یا رومی روم باشید یا زنگی زنگ . حرکت های جوان انقلابی جدیدا داره زیک زاکی میشه . یکی به نعل میزنید یکی به میخ ! با دست پس میزنید با پا پیش میکشید ! هم خدا را میخواید هم خرما .

   از یه طرف میگید که جوان انقلابی هیچ نقشی و حضوری در تولد دکتر نداره ، از یه طرف دیگه براش فراخوان تولد میزنید .

   این میشه برخورد منافق گونه و دورویی !
   من نمیدونم این سایت دقیقا داره از کجا جهت گیری میکنه ولی هر چی هست ، ربطی به گفتمان دکتر احمدی نژاد نداره .

   یکی دیگه از دروغ هاتونم اینکه تو متن بالا گفتید :

   چرا که این ناراحتی دکتر به حدی بود که ایشان به نزدیکانشان از عدم حضور قطعی در این جلسه خبر دادند…

   پس یه باره بگید اگه ایت ا… مهدوی فوت نمی شدند ، مراسم دکتر برگزار میشد ولی دکتر خودش شرکت نمیکرد ؟!؟!

   این دروغا که میگید راسته ؟

   شماها یا توی منزل یا محل کار دکتر استراق سمع میکنید یا یکی از حلقه ی یاران دکتر هستید که اینقدر دقیق از نظرات دکتر آگاهید !

   دروغ هايي مثل دكتر به طور قطع در مراسم تولدش شركت نميكرد و اين موضوع را به يكي از نزديكانش گفته بود !

   يا دروغ ناراحتي و نارضايتي شديد دكتر از برگزاري مراسم تولدش !

   اولا دكتر با كسي تارف و رودربايستي نداره و اگه كاري را به مصلحت ندونه انجام نميده و در صورتي كه دكتر ناراحت و ناراضي از برگزاري جشن تولدشون بودند ، اصلا به برگزار كنندگان مراسم ، اجازه ي برگزاري مراسم را نميدادند چه از يكماه قبل چه از 2 روز قبل ! چه فرقي ميكنه ! و به برگزار كنندگان ميگفتند كه به هيچ وجه حضوري در مراسم نخواهند داشت .
   پس اين ادعاي شما دروغي بيش نيست كه دكتر را اينطور ضعيف النفس قلمداد كردين كه ايشان ناراحتي شديد و نارضايتي شديد از برگزاري مراسم داشت !
   دكتر را همه خوب ميشناسند . اگه با كاري مخالف باشه ، محاله انجامش بده .

   لطفا سند برای ادعاهایی که مطرح کردین و من طلب کردم ، بیان کنید .

   • اقای شیرانی
    آهسته برو
    من روحیات شما را از دوران راهنمایی می شناسم و از دور ناظر اقدامات شما در جبهه حامیان بهار هستم و چندوقتی به کلوب شما سر میزنم
    میدونم خیلی احساسی هستی و عقلت تو چشمت است
    من از رفقای سایت میدان 72 و برخی دوستان هم خبر دارم که دکتر مخالف قطعی بودن و جوان انقلابی و میدان به حق کنار کشیدن
    برادرم
    با این سن و سال حیف است مثل بچه ها بدون فکر دنبال کسی بدوی و کورکورانه تقلید کنی
    مثل دوران طفولیت گوشه گیر و منزوی می مانی.

   • شاهرخ – بهاری مستقل
    0
    0

    مهدی جان …
    آقای احمدی نژاد به دنبال بهانه برای نیامدن به مراسم تولد بود … با فوت آیت الله مهدوی کنی این بهانه برای دکتر جور شد و راحت تر موضع گیری کرد …
    بعدش که چی؟
    فکر می کنی مراسم تولد گرفتن برای دکتر برای ایشان وجهه و آبرو کسب می کنه یا دکتر محتاج این چنین مراسماتی است؟
    مطمئن باش اگه مراسم گرفته میشد، دکتر بولد و برجسته میشد و رسانه ها دوباره احمدی نژاد و حامیانش رو تخریب می کردند …
    این جور کارها نه تنها به نفع دکتر نیست بلکه به ضرر دکتر است و وجهه و اعتبار ایشون رو از بین میبره …
    به نظر من همون فراخوان برای تولد خیلی بهتر وسر سنگین تر بود
    البته منم دیده بودم که جوان انقلابی نوشته بود ما در مراسم نیستیم
    تعجب کردم
    ولی امروز به حکمتش رسیدم

   • عجب بلایی هستی شمـــا!
    کی زبون وا کردی کلک؟!
    من عکست رو تو کلوپ دیده بودم!
    آی بیا بغل خاله ببینم یه کارایی نکرده باشی که انقدر هذیان و چرت و پرت میگی…
    این حرفا برات زوده عسیسم!

   • بلاچی
    من یادمه جوان انقلابی وقتی فراخوان را زد اولش نوشته بود که ما در مراسم نیستیم و صرفا برای تکریم ایشان پای کار هستیم
    پارسال هم اول جوان انقلابی فراخوان کامنت های تولد زد و بعد رفقا برای دکتر جشن گرفتن
    پس قار قار الکی نکن
    دوما دکتر مخالف بوده
    منم شنیدم
    از منبع موثق
    اگه دیده باشی اول میدان 72 خبر لغو تولد را زد
    نه اون سایت [….]
    مشایخی هم چند روز قبل از تولد در تلگرام گفته بود که دکتر مخالفه
    دقیقا بعد از سخنان جوان انقلابی

   • فقط همین مونده که دکتر احمدی نژاد خودش بیاد بگه من تولد نمیخاسم … این طوری شماها باورتون میشه؟؟!

   • من کاری به مباحث شما ندارم
    ولی کامنت و توهین ایشان برای من خیلی سنگین بود
    چون همه ما جوان انقلابی را واقعا دوست داریم:
    ایشان یا کم سن و سال است
    یا زود باور و سطحی و ساده
    از حرفهایش مشخص است که زود عوض میشود و موضع میگرد
    زیاد جدی تلقی اش نکنید

  • اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا؟!
   فدای غربتت بشم پسر فاطمه
   فدای وصیتت به امام سجاد(ع)

   به شیعیان من بگو کاش در کربلا بودید مرا یاری می کردید من اینجا غریبم…..

   حسین جان
   ماهنوز اندر خم یک کوچه ایم
   ببین!!

  • انصافا متن خوب و درستی بود …
   البته ای کاش این متن زودتر از اینها منتشر میشد …
   این جماعت مسیرشون از قبل از انتخابات 92 مشخص بود …
   اواخر سال 91 و در حول و حوش انتخابات 92 که روزنامه شهروند و ایران رو می خوندم احساس می کردم تفکرات و عقاید من و گفتمان امام و انقلاب و رهبری و احمدی نژاد و مشائی با این جریان رسانه ای بیگانه است و این جریان رسانه ای با اون گفتمان بیگانه است …
   البته نمیخوام بگم این جریان در چارچوب نظام جمهوری اسلامی نیست و نمیخوام دایره محبین و علاقه مندان به جمهوری اسلامی و ولایت فقیه و رهبر انقلاب رو کوچک کنم ولی این حق رو دارم که از عقاید و مواضع و سیاست های یک گروهک انحرافی انتقاد کنم …

   این جریان رهبر انقلاب را برای احمدی نژاد و مشائی دوست دارند نه اینکه احمدی نژاد و مشائی را به خاطر رهبر انقلاب!

   ولی خوب شد جوان انقلابی به عنوان یکی از رسانه های متعهد به آرمان و گفتمان احمدی نژاد این مطلب رو زد و خط و مسیر خودش رو از اونها با صراحت عوض کرد …

   و صد البته این انتقاد و سوال به جوان انقلابی و مدیر محترم آن هست که چرا زودتر از اینها خط خود را جدا نکردید؟ البته شاید جوان انقلابی عذر موجهی داشته ولی من از همون اول با تکفیری های بهار نما مخالف بودم …
   البته روشن است که اون جریان بهارنما دشمن ما نیست بلکه صرفا یک گروهی هستند که در دام جهالت و انحراف افتادند و علت آن هم این است که خط و گفتمان امام و رهبری را نشناخته اند و نخواستند بشناسند … بلکه مدام اجتهاد در مقابل نص می کنند …

   برای مثال من بارها خودم دیدم کسانی که وابسته عقیدتی و سیاسی به این جریان بهارنما بودند علاقه شدیدی داشتند که روحانی رئیس جمهور شود و همه همتشان را گذاشتند که دکتر جلیلی رو سرکوب و تحقیر کنند و آتش بیار معرکه شوند تا روحانی رای بیاورد که دلشان خنک شود …
   فکر می کردند با این کار درس عبرتی به اصولگرایان می دهند فارغ از اینکه مصلحت اهم را فدا می کنند …
   آنها می گفتند پایداری ها و دکتر جلیلی بصیرت به خرج نداده و احمدی نژاد را تخریب کرده که البته حرفشان درست بود ولی از آن اراده باطلی داشتند … فرضا که جلیلی بصیرت به خرج نداد و احمدی نژاد را تخریب کرد ولی آیا شما باید در آستانه انتخابات مصلحت بزرگتر را فدا کنید و آتش اختلاف را بیشتر شعله ور کنید و خودتان را از جلیلی ببرید؟ گرچه این مقاله به وضوح اشتباه احمدی نژاد و بعضی از بهارنماها را اعتراف می کند … پس حق بدهید جلیلی ها و پایداری ها که شاید بصیرت کافی نداشته باشند این انحرافات و اشتباهات را به اصل جریان بهار و گفتمان احمدی نژاد منتسب بدانند!

   این جریان سعی می کرد علاقه مندان دکتر یا رای سفید بیندازند و یا به روحانی رای بدهند که گرچه اصل شرکت در انتخابات مایه اجر و ثواب و ادای وظیفه است ولی بر اساس نظر رهبر انقلاب هدف دیگر شرکت در انتخابات انتخاب اصلح است!

   این جریان تلاش فراوانی کرد که به دوستان مخلص احمدی نژادی بباوراند چون مشائی رد صلاحیت شده پس اصلا اصلحی در این انتخابات وجود ندارد و جلیلی هم که عرضه ندارد و اصلا نمی تواند حرف بزند و مساله هسته ای را خوب مدیریت نکرده و … از این حرفهای آبکی و احمقانه که متاسفانه بسیاری از احمدی نژاد ها کم یا بیش تحت تاثیر این موضع گیری قرار گرفتیم …

   انصافا حضرت آیت الله مصباح یزدی مدظله و حسین شریعتمداری با هوشمندی و تیزبینی جریان انحرافی اطراف به دکتر احمدی نژاد را تشخیص داده بودند ولی کارشان سه اشکال بزرگ داشت :

   1) اول اینکه مصادیق جریان انحرافی و حلقه مرکزی آن را اشتباه متوجه شده بودند و به خطا شخص مهندس مشائی را رئیس جریان انحرافی می دانستند! غافل از اینکه احمدی نژاد یعنی مشائی و مشائی یعنی احمدی نژاد!

   2) جریان انحرافی را موضوع درجه یک کشور قرار داده بود و هیچ اولویتی را بالاتر از آن نمی دانست و باعث شد جریان فتنه به فراموشی و حاشیه سپرده شود و زمینه برای بازگشت فتنه گران به عرصه سیاست فراهم شود …

   3) به بهانه مبارزه با جریان انحرافی شخص دکتر احمدی نژاد و دولت دهم را تخریب می کردند غافل از اینکه تضعیف دولت دهم و دکتر احمدی نژاد یعنی ایجاد اختلاف و تفرقه در اردوگاه خودی و همین بهترین وسیله شد که مخالفان سیاسی بگویند موافقان دیروز احمدی نژاد به انحراف او پی بردند حال آنکه ما از همان ابتدا انحراف او را می دانستیم و جریان انحرافی یادگار ما شد چون ما زودتر آن را کشف کرده بودیم و به همین راحتی در زمین هاشمی و اصلاح طلبان بازی کردند!

   خدا رو شکر من از همان ابتدا بهاری مستقل بودم و خودم رو بازیچه دست این افراد نکردم!

   • آفرین شاهرخ
    من دقیقا یادمه که خیلی از این رفقا میگفتند ما به روحانی رای دادیم چون نمیخواهیم جلیلی بیاد و سمبل انقلابی ها بشه!
    میگفتیم برای شما مسیر اصیل انقلاب مهمه یا زد و بند سیاسی؟

  • یه نکته هم من بگم :
   در قضیه انحلال هما من هرچی در سایت [….] کامنت مخالف گذاشتم نشر نشد و خیلی دوستام ناراحت بودن و همه مطمین باش سرازیر میشوند به اینجا برای نظرات
   متاسفانه در آن سایت اصلا ازادی بیان وجود نداره و اصلا نظر مخالف منتشر نمیشه
   خداییش احمدی نژاد انقدر بی جنبه بود و انتقاد ناپذیر بود؟
   کاش برخی یه سر سوزن رنگ و بوی بهاری داشتن.

  • باید سایت ها مطالبه کنند
   چرا یه نفر بیاد برای خودش لیست وزرا بده و بعد ماست مالی کنه و عذرخواهی نکنه؟
   چرا بیایند برای خودشان به اسم دکتر یه تشکیلات بزنن و بعد منحل کنن؟
   چرا هیات به اسم حامیان دکتر و مهندس میزنن ولی با کارهای سلیقه ای و احساسی ابروی دکتر را می برن؟
   بخدا خسته شدیم….

  • خيلي جالبه . سايت جوان انقلابي ادعاي آزادي بيان داره ولي نظري كه بنده براي اين مطلب دادم را درج نكردند .

   • شاهرخ – بهاری مستقل
    0
    0

    مهدی جان هر طور میخوای قضاوت کن …
    هم ما در سایت های مدعی بهار بودیم و هم شما …
    من تقریبا نزدیک به یک سال هست که در سایت جوان انقلابی کامنت میذارم و با دیگران بحث می کنم و با چشم خودم همه جور آدمی رو دیدم :
    بهاری ، پایداری ، اصلاح طلب ، معتدل ، حامی پهلوی ها ، تکفیری و وهابی ، لیبرال ، ملی مذهبی و ….
    همه اینها هم با آزادی کامل البته در عین رعایت منشور بالا کامنت میذارند و همه با هم دیگه بحث می کنیم …
    شما یک بار فقط اومدی و با یک بار قضاوت می کنی دیگه مشکل خودته …
    در ضمن در من سایت های دیگر هم رفتم که مدعی بهار هستند و بارها کامنت گذاشتم ولی متاسفانه فکر می کنند اگر آزادی بیان باشد و همه بحث کنند زیر بنای فکر و عقیده شان نابود می شود ….
    اونها همیشه نظراتشون موافق مطالبشون هست و نظر مخالفی اونجا نیست و اصلا بحثی با مخالفینشون نمی کنند …..
    این رو فقط من نمی گم بلکه خیلی از افرادی که اینجا هستند و در جوان انقلابی کامنت میذارند و اتفاقا بهاری هم هستند تائید می کنند …
    حالا خود دانی …

    • من حرف جناب شاهرخ را قبول دارم
     جوان انقلابی تنها جایی بوده که همه کامنت ها را حتی مخالف مطلبش منتشر میکنه
     بجز کامنت های خلاف قانون و شرع و توهین به بزرگان مثل رهبر و مراجع و مسئولین
     حتی یه بار دیدم یه وهابیه به مدیر با عرض پوزش گفته بود رافضی و متعه زاده و…
     ولی نشر شده بود
     من یه بار سایت انتخاب کامنت برخلاف رویه سایت گذاشتم
     IP منو مسدود کردن!!
     سایت [….] هم اکثرا مطالب مخالف منو نمیزنه
     حالم ازشون به هم میحوره
     البته اخلاق تکفیری و متکبرانه تو هم شبیه اونهاست…

   • امان از توهم این جماعت!

   • آقا مهدی حرفتون رو اصلا قبول ندارم برای اینکه جوان انقلابی همیشه نظرات موافق و مخالف رو منتشر میکنه گاهی اوقات دیر و زود میشه ولی همیشه منتشر میشه

   • اینم عکس نظرات منه که هنوز برای این مطلب تایید نشده :

    http://8pic.ir/images/6gbiufch0ndshcj6b1h.png

    http://8pic.ir/images/6qxrf007g0cdlpxhpxp.png

    http://8pic.ir/images/pdkoano05whqezjz9sp.png

    البته بعید میدونم این نظرمو هم تایید کنند.

  • سلام
   جوان انقلابی همه ی اینهایی که گفتی درست ولی بعنوان یه آدم بی طرف چندتا سوال دارم
   1-چرا اواخر دولت احمدی نژاد علما و بزرگان از احمدی نژاد حمایت نمیکردن؟
   ممکنه کسی بخواد بگه مگر علما اصل اسلام هستن…. یا اینکه حمایت رهبری کافیه و از این جواب ها که واقعا اینها جواب های خوب و درستی نیستن
   اگر هم کسی بخواد این حرف رو بزنه من این سوال رو ازش دارم : مگر مشایی اصل اسلام بود که احمدی نژاد کارهاشو با اون هماهنگ میکرد؟
   2-چرا در ماجرای معاون اولی مشایی باید 5 روز بین دستور رهبری و برکناری مشایی فاصله بیفته آیا کسی که سراپا گوش به فرمان رهبری باشه اینطور عمل میکنه؟
   3-چرا در ماجرای آقای مصلحی احمدی نژاد باید 11 روز خونه نشین بشه
   و حتی از کسی که نامه ی رهبری رو برای احمدی نژاد برده بود من با یک واسطه شنیدم که میگفت:
   خودم و احمدی نژاد تنها در دفتر بودیم که وقتی احمدی نژاد نامه رو خوند یکدفعه گفت:”یعنی ما هیچ کاره ایم دیگه”
   اگر آدم واقعا پیرو رهبری باشه چنین حرفی میزنه؟
   4-خیلی شنیدم که احمدی نژاد آدم اخلاق مداری بود
   پس چرا زمانی که در اسفند 90 به مجلس احضار شد و 10 سوال درباره عمکرد ش ازش پرسیدن حالا بماند که جواب درستی نداد ولی آخرش حرفش این رو گفت:”ما همه ی سوالات رو جواب دادیم چیزی هم اضافه کردیم نمره ای کمتر از بیست باشد بی انصافی و نامردی بوده است” قبول دارید که این مودبانه نیست که آدم بخواد بگه نامردی است؟
   ویا در مناظره های انتخابات 88 که از لحن صحبت کردنش کاملا مشخص بود که میخواد طرف مقابل رو عصبانی بکنه و درست هم صحبت نمیکرد
   اینها بدور از ادب و اخلاق است
   5-چرا مشایی زمانی که بحث منشور کوروش رو مطرح کرد خیلی ها گفتند بیایید عهدنامه ی مالک اشت رو ملاک قرار بدیم آیا مشایی این کار رو کرد یا روی حرف خودش پافشاری کرد؟
   6-براساس فرمایش شهید مطهری وقتی از مکتب صحبی میشود عقبه ی تاریخی آن هم به میان می آید زمانی که مشایی میگه نگید مکتب اسلام بلکه بگید مکتب ایران این یعنی عقبه ی اون به قبل از اسلام و زمان هخامنشیان به بعد برمیگرده و دیگه ربطی به اسلام نداره درحالیکه در یکی از دیدار های هیئت دولت با رهبری حتی ایشون فرمودند:”اگر قرار است راجع به بحث علاقه ی ایران کار شود بهتر است ایران بعد از اسلام بررسی شود” یا حالا جمله ای مشابه این پس چرا مشایی باز هم میگفت مکتب ایرانی؟
   حالا سوال اصلی اینجاست اگر مشایی واقعا انسان درستیه پساین حرف ها چیه؟ و اگر نه پس چرا احمدی نژاد اینقدر بابتش هزینه داد؟
   حتی در یکی از دیدار ها و یا جلساتی که در یکی دو سال آخرش داشت در اون جلسه گفته بود:”قبول دارم بین ما و مذهبی ها فاصله افتاده که البته بخشی از آن مقصر خود ماییم و بخشی از آن هم جو سازی رسانه ها”

   • میثم-جانم فدای رهبر عزیز شما همون آقای میثم دریانی نیستید که اطلاعات وسیعی در مورد صیغه های چند ساعته داشتید و صیغه های موقت رو از اوجب واجبات برای جوانان مجرد میدونستید؟

    حالا بگذریم، من یک سؤالی از شما داشتم. فرمایشات شما کاملاً متین، دکتر احمدی نژاد که آدم بد و منحرفی بود و رفت.
    الان که یک شخصی مثل آقای روحانی آمدند، و مورد تأیید رهبری هم هستند و انحرافی هم ندارند، و اختیار تام هم داشتند و دارند، نظرتون آقای میثم در مورد شرایط درخشان امروز چیه؟

   • شاهرخ – بهاری مستقل
    0
    0

    میثم جان …
    این شبهات و سوالات خیلی قدیمی شده … به این سوالات بارها پاسخ داده شده … ولی ادب و احترام حکم میکنه پاسخ شما رو بدیم

    برای سوال اول
    اولا احمدی نژاد کارهاش رو با مشائی تنظیم و هماهنگ نمی کرد بلکه می خواست از او به عنوان یک فرد مومن و متخصص و انقلابی استفاده کنه ولی زورگویان می خواسنتند خواسته غیر منطقی خودشون رو به احمدی نژاد اعمال کنند و بگویند تو نباید از او استفاده کنی … در حالیکه دلیل موجهی نداشتند … بلکه رئیس جمهور حق دارد از کسی که بسیار شبیه به خود او فکر می کند و شخص مورد اعتماد اوست استفاده کند … یادتان نرفته که احمدی نژاد گفت احمدی نژاد یعنی مشائی و مشائی یعنی احمدی نژاد؟

    سوال دوم
    آقای احمدی نژاد 26 تیر آقای مشائی را به معاونت اول منصوب کردند یعنی روز جمعه، نامه رهبر انقلاب در تاریخ 27 تیر منتشر شده بود یعنی روز شنبه … در روز دوشنبه یعنی 29 تیر رئیس جمهور با رهبری دیدار خصوصی دارد و در تاریخ 2 مرداد یعنی روز جمعه نامه خصوصی آقا بدون اجازه ایشان منتشر شده …. این نامه اصلا حکم حکومتی نبوده بلکه یک نامه خصوصی بین رئیس جمهور و رهبری بوده … همانطور که می دانید این نامه به صورت دستی بدون شماره نوشته شده بود یعنی صرفا یک نامه خصوصی است … چون برای مثال حکم حکومتی رهبر انقلاب باید حتما توسط ماشین تایپ شود و شماره داشته باشد
    برای مثال به این حکم حکومتی توجه کنید :
    http://javanenghelabi.ir/wp-content/uploads/javanenghelabi-etelaat-2.jpg

    حال به این نامه خصوصی توجه کنید :
    http://javanenghelabi.ir/wp-content/uploads/javanenghelabi-khamenei-dastkhat-name.jpg

    بنابراین اقای احمدی نژاد می توانسته عملی کردن این نامه خصوصی را به تعویق بیندازد تا در روز دوشنبه که با رهبری دیدار خصوصی دارد با رهبری در مورد این نامه صحبت کند … چون عمل به حکم حکومتی واجب است که بدون فوت وقت صورت گیرد ولی در مورد موضوعات و مشورت هایی که رهبر انقلاب با رئیس جمهور می کند و بالعکس چنین لزومی نیست … کمااینکه در روز دوشنبه 29 مرداد رئیس جمهور با رهبر انقلاب صحبت می کند و از رهبر انقلاب اجازه می گیرند که آقای مشائی کارشان را شروع کنند … هم چنین در فاصله روزهای 27 تا 29 مهندس مشائی بیرون از تهران بودند و اصلا از چنین نامه ای اطلاع نداشتند … به همین ترتیب مهندس مشائی کارشان را در روز چهارشنبه مورخه 31 تیر به عنوان معاون اولی شروع کردند ولی متاسفانه در تاریخ 2 مرداد یعنی روز جمعه نامه رهبر انقلاب توسط حجت الاسلام ابوترابی در اختیار رسانه ها قرار گرفت که مهندس مشائی بلافاصله پس از انتشار این نامه استعفای خود را تقدیم رئیس جمهور می کند و در تاریخ 3 مرداد یعنی روز شنبه احمدی نژاد به رهبر انقلاب نامه می نویسند که در پی استعفای مهندس مشائی نامه مورخه 27 تیر شما اجرا می گردد … یعنی احمدی نژاد و مشائی و رهبر انقلاب در یک عمل انجام شده قرار می گیرد … نامه رهبر انقلاب اصلا قرار نبود رسانه ای شود … دلیل تعویق عملیاتی شدن نامه رهبر انقلاب این بوده و نه عدم ولایتمداری … کمااینکه رهبر انقلاب خود فرمودند مرز التزام به ولایت فقیه حکم حکومتی است …

    سوال سوم

    اگر واقعا احمدی نژاد یازده روز خانه نشین بوده پس چرا اولا رسانه ها در مقدار خانه نشینی احمدی نژاد اختلاف دارند یعنی از هفت روز تا 23 روز اختلاف است … چرا اگر از مدت خانه نشینی احمدی نژاد آگاهند اینقدر در مدت خانه نشینی اختلاف دارند … ثانیا اگر واقعا احمدی نژاد یازده روز خانه نشین بوده شما بگو از چه تاریخی تا چه تارخی خانه نشین بوده است …
    اگر تاریخ خانه نشینی را بیان کردید در این مورد با شما بیشتر مباحثه خواهم کرد … هم چنین رهبر انقلاب در دیدار با مردم شیراز فرمودند اینکه می گویند رئیس جمهور حرف رهبری را گوش نکرده حرفهای توخالی است … هم چنین فرمودند رئیس جمهور و دولت شب و روز ندارند و به سختی مشغول خدمت و تلاشند … آیا شما رهبر انقلاب را کنار گذاشته و نظر یک واسطه ای که برای ما و بسیاری از مخاطبان جوان انقلابی نا آشناست را معیار قرار می دهید؟ آیا می شود یک نفر سخت مشغول تلاش باشد و از طرفی در خانه نشسته باشد؟ آن هم احمدی نژادی که رهبر انقلاب همواره از سخت کوشی او سخن می گویند؟

    سوال چهارم

    احمدی نژاد آدم اخلاق مداری بود ولی اخلاق مداری منافاتی با شوخ طبعی و خاکی بودن ندارد … احمدی نژاد هم که می دانید در عین حال که به همه سوالات نمایندگان پاسخ داد ولی در حد و مرز خود برای اینکه الفت بین نمایندگان و رئیس جمهور خدشه دارد نشود با آنها شوخی کرد … هم چنین احمدی نژاد در مناظره با موسوی از موضع قدرت و عزت مناظره کرد و اگر می خواست کمی شل وا بدهد در زمین طرف مقابل بازی می کرد و باید منفعلانه به سوالات غیرمنطقی موسوسی پایخ میداد ولی احمدی نژاد فن مناظره کردن را خوب بلد بود و از موضع امام و انقلاب و رهبری با روحیه مطالبه گری و انتقاد آمیز نسبت به طرف مقابل وارد میدان شد … من در مناظره جایی رو ندیدم که احمدی نژاد بخواد طرف مقابل رو بر خلاف عدالت و اخلاق آزار بده … ولی به هرحال کسی که دست برتر را در مناظره دارد با قدرت بیشتری مناظره می کند و کسی که نمی تواند به اتهامات وارده بر خود پاسخ دهد و چیزی در چنته ندارد باید هم تیک عصبی بگیرد و چیز چیز کند!

    سوال پنجم

    من هم با شما موافقم بحث مکتب ایران احمدی نژاد و مشائی چیز درست و حسابی نبود و بهتر بود بیان نشود ولی رهبر انقلاب در عین اینکه فرمودند من از ایران ایران کردن اینها خوشم نمیاد ولی فرمودند من متوجه نشدم که اینها بخواهند ایران را در مقابل اسلام قرار دهند … و پس از مطالبه رهبر انقلاب از آنها دیگر بحث مکتب ایران از سوی احمدی نژاد و مشائی برجسته و پیگیری نشد… پس دلیل نمی شود به خاطر چند اشکال یا نقطه ضعف احمدی نژاد و مشائی را تخریب کنیم بلکه باید نقاط قوت را گفت و نقاط ضعف را هم با عنوان خیرخواهی بیان کرد …

    در مورد اینکه گفتی مشائی خوب است یا بد است … عزیز دل نباید انسان ها را سیاه و سفید ببینیم … هیچ انسانی نیست که کاملا سیاه یا کاملا سفید باشد … حتی احمدی نژاد و یا حتی رهبر انقلاب هم نقاط ضعفی دارند و نقاط قوتی دارند … و این از بزرگواری مهندس مشائی است که به نقاط ضعف خود و جبهه خودش اشاره می کند و می گوید ما هم تقصیر کاریم … در دنیایی که سیاستمداران خیلی کم به اشتباهات خود اعتراف می کنند …

   • http://brotoush.com/
    توی این سایت جواب هاش شما امده

   • میثم عزیز سلام
    از سوالات خوب شما ممنونیم و خوشحالیم که اینگونه از سر صدق و راستی شبهاتت را مطرح کردی.
    ——————————————————–
    عزیزم سالهای اخر دولت احمدی نژاد خیلی حساس بود
    چون عده ای که احمدی نژاد وارد حطسه قدرت انها شده بود میخواستن دولت وی ادامه پیدا نکند
    برای همین در نامه بدون سلام و والسلام خود رمز جریان انحرافی را اغاز کردن
    در این بین رهبری می فرمودن فتنه را دریابید ولی عمار پندارها رفتن سراغ انحراف!
    خب نزدیکان بزرگان هم از این جریانات غالب کشور خط میگرفتن
    چپ و راست و اصولگرا و اصلاح طلب و انقلابی و ضدانقلابی شده بودن انحراف یاب!
    اما رهبری حمایت فرمودن و دولت را انقلابی خواندند و حتی دلیل فشارهای سال های اخر را انقلابی تر شدن دولت خواندند..
    اگر سند خواشتی در خدمتم
    پس برای ما رهبر مهم است و ما اتفاقا باید بپرسیم چرا به حرفهای رهبری گوش نکردن و چرا حرف 4 تا روزنامه و عمارپندار مهم تر بود.

    • سلام میثم
     در مورد مجلس سوال خوبی پرسیدی
     میدونی طرح سوال مجلس یه کار سیاسی علی مطهری بود
     به هر حال احمدی نژاد روش های خودش را دارد تا به طرف مقابل ثابت کند نمیتواند برای خدمت گذاری اش وقفه ای حاضل کند
     البته دیدیم در مرحله دوم سوال از رییس جمهور رهبری وارد شدن و نذاشتن.

     • درود میثم
      چرا فکر میکنی دکتر در بحث مصلحی اون حرفها را به اقا زده؟
      مگر کسی از اتاق خصوصی رهبر و رئیس جمهور خبر داره؟
      تازه خیلیا میگفتن مادر دکتر عاقش کرده
      یا زنش راهش نداده در خانه
      یا دره اتاق زده به هم و اومده بیرون از خدمت رهبری و…!
      ولی رهبری دقیقا در روز سوم از 6 روز خانه نشینی چیا فرمودن؟
      ادم باید حرف رهبرش را قبول کنه یا 4 تا سایت؟
      پس بصیرت چی میشه؟
      پس فصل الخطاب بودن رهبر چی میشه؟

      • امام خامنه ای 3 اردیبهشت 90 :

       حضـرت امـام خامنـه ای : تحلیلهـا را بردند به این سمت که بله ، در داخل نظام جمهورى اسلامى شکاف ایجاد شده است ، حاکمیت دوگـانه شده است ، رئیس جمهور حرف رهبرى را گوش نکرده است! دستگاه‌هاى تبلیغاتىِ خودشان را از این حرفهاى سست و بى‌پایه پر کردند… خب ، واقعاً در کشور دارد خدمت انجام میگیرد …… بحمـداللَّه امـروز کـار دارد انجام میگیرد. مسئولین دولتى هم حقاً و انصافاً دارند تلاش میکنند ؛ هم اعضاى دولت ، هم بخصوص خود رئیس جمهور. اینها شب و روز ندارند ؛ من مى‌بینم، من از نزدیک شاهدم. اینها دائم مشغول کارند ، مشغول خدمت و تلاشند…

       سلام
       به نظرت میثم جان
       این سخنان تناسبی با ادعای برخی دارد؟!!!!!
       خودت قضائوت کن
       احمدی نژادی گه اقا سال اخر دولتش بهش میگن تو شعارهای انقلاب را برجسته کردی و سر دست گرفتی و فرمودن دلیل مخالفتهای 8 سال اخیر بخصوص 2 سال اخر بخاطر انقلابی تر شدن شما بوده این حرفا می چسبه؟!!!!!!!

       • میثم جانم
        بحث 11 روز خانه نشینی :
        ————-
        توطئـه ی دشمنـان و نظـر حضرت آیـت الله حائـری شیـرازی : زمانی که در یک جلسه خصوصی بین رهبـری عزیـز و آقای دکتر احمـدی نژاد که هیچ کس دیگر نیز حق ورود به آن جلسه را نداشته ، اولاً خود آقـای دکتر در حضـور آقای آقاتهـرانی به عـدم ایجـاد زاویـه با رهبـری اذعان می نمـایند و ثانیـاً رهبـری عزیز نیز در دیـدار با مـردم فـارس بر عدم ایجـاد حاکمیـت دوگانه و گوش نکردن آقای دکتر به حرف خودشان تأکید می نمایند و با همه ی این اوصاف همچنان دشمنان و دوستان بازهم بر روی احتمالات منفی خود استوار می مانند! بزرگترین شک را در ذهن انسان باقی می گذارد که علت آن چیست؟ در این قضیه تکلیف دشمنان که مشخص است ، زیراکه خط مشیء آنان القاء حاکمیت دوگانه و زمین زدن دکتر به همین واسطه است. آیت الله حائـری شیـرازی پس از دیدارشـان با آقـای دکتر در همـان زمـان فرمودنـد : “… وقتی دکتر صحبت کرد. دیدم اینطور که پشت سرش می گوینـد نیست. دلش می خواهد خدمت کند. رهبری هم توجه به این قسمت دارند. ایشان یک بازوی خوبی است. الآن یک دست رهبری کار نمی کند. اگر این دستش هم کار نکند خوشحال می شوید یا ناراحت؟ ببینید احمدی نژاد را فعال ببینید بهتر است یا خراب ببینید؟ بعضی ها دوست دارند این دست آقا را هم مانند آن یکی دستش کنند، از بس که آقا را دوست دارند!!

        • بحث خانه نشینی :

         دکتـر احمـدی نژاد در دیـدار با حامیـان دولـت اسـلامی در سـال ۱۳۹۰ گوشه ای از حقایق را بیان می کند :

         هفت – هشت ماه نهادهای امنیتی به دروغ روی ما زوم کردند و از مسایل مهم غافل شدند.به فردی گفتم این کسی که تو آورده ای در نهاد امنیتی مسئولیت داده ای مشکل دارد. برای کشور مشکل درست خواهد کرد. گفت : اگر مشکل درست کند بلافاصله بیرونش می کنیم. گفتم آوردنش دست شماست ولی بیرون کردنش دست شما نیست! بنده خدا گفت : باید رحیمی را بردارید چون من می گویم!! به ایشان گفتم : شما که باشید که می گویید باید بردارم؟! من پای حق تا هرجا که باشد می ایستم! گفت : من مطمئنم تو طلسم شده ای!! گفتم چرا؟ گفت : چون یک نفر استاد وپیر این کار بوده و این حرف را گفته!! گفتم چه طلسمی؟ گفت طلسم محبت! گفتم به پیر سحر وجادو بگو بیایـد طلسم ما را باطل کند! گفت: می گوید که طلسم آنقدر محکم است که اگر بخواهیم طلسم را بشکنیم به خودمان بر می گردد و ممکن است ما را بکشد! گفتم حواستان هست ، شما بازبان رمالها با من صحبت می کنید. شما با این حرفتان به حریم ربوبیت خدا تجاوز کرده اید. شما می دانید با این حرف چه لطمه ای به سی سال خدمات جمهوری اسلامی می رسانید؟ واقعا موجب خجالت بنده هست و بعد از ۳۲ سال می آیی و درباره جن و طلسم با من صحبت می کنی و من را متهم می کنی! مخالفین ما بعضی حرفها را می گویند که ما از بیت رهبری شنیده ایم. اینها از کجا از جلسه خصوصی من و رهبـری مطلع می شـوند که حرفهـای خصـوصی بین مـن و رهبری را می داننـد؟!! …. ابن سینا به کفر متهم کردند و گفتـند که تـو مسلمان نیستی. ابن سینـا را با این دوبیت جوابشـان را داد :
         —————–
         کفر چو منی گزاف و آسـان نبود
         محکمتر از ایمان من ایمـان نبـود.
         در دهر چو من یکی و آنهم کـافر
         پس در همه دهر یک مسلمان نبـود

           • مدتی از انتخابـات ریاست جمهـوری دهـم و شـروع اقدامـات آشوبگـرانه فتنـه گران نگذشتـه بود که خبر معاونت اولی آقای مهنـدس اسفنـدیار رحیم مشـایی خیلی زود و با حمایت و تولیـد خبـری اصـلاح طلبان و فتنه گـران داخلی و رسانه های مزدور خـارجی – به منظـور رفـع توجـه وحساسیـت مردم و خـواص به شـرارت های آنان در ضدیت با حاکمیت نـظام اسلامی – به جنجـالی بـزرگ در بین سیاسیـون تبدیل شد. عـده ای با توجه به اطـلاعات غلط شـان نسبـت به سخنـان مهنـدس رحیم مشایی درباره مـردم اسرائیـل و باور این تفکـر که مشایی شخصی منحرف و به دور از تفکرات اصیل اسلامی است ، خواستار برکنـاری سریع وی از پست حسـاس معاونت اولی ریاست جمهـوری شدند. البته پخـش گستـرده خبرهای مبهم و بعضا دروغ از مهنـدس مشایی در زمینه حضور ایشان در جلسه ای در ترکـیه که با رقـص همراه بوده است و همچنین ماجراهای حمل قـرآن با نـواختن دف ، مسـاله حجاب و اجبـاری نبودن آن ، مساله شرب خمر و عـدم حرمت آن و همچنین ماجرای مسـاله ادغـام سـازمان حـج و زیارت با میراث فرهنـگی و گردشگـری را می تـوان از علل و دلایـل پافشاری برخی از رجال سیـاسی و صاحبان قدرت و رسانه برای برکناری سریع مهنـدس مشـایی از این سمـت عنـوان کـرد.

            دربـاره ماجـرای نامه نگاری خصـوصی رهبر معظم انقـلاب اسلامی حرف های بسیـاری وجـود دارد که به دلیل عدم تایید آن در مراجـع رسمی از ذکر آن خودداری می کنیـم. ولی بیان چند نکتـه را ضروری می دانـم :
            ۱- نـامه ای که به از طـرف مقـام معظـم رهبری بـرای دکتر احمـدی نژاد ارسال می شـود را به هیچ عنوان نمی تـوان جز احـکام حکـومتی به حسـاب آورد ؛ چـرا که :

            اولا : این نامـه بصورت رسمـی از و از طـریق دفتـر معظـم له منتشر نشـده است. به طور مثال در احکام حکومتی صـادره از جـانب رهبری در سال ۱۳۸۴ خطاب به آیـت الله جنتی – دربـاره تاییـد صلاحیت دوتن از کاندیداهای ریاست جمهـوری نهـم – و همچنین حکـم ابقـای آقـای مصلحی در وزارت اطلاعـات در سال ۱۳۹۰ ، این دو حکم بصورت رسمی از جـانب دفتـر معظـم له منتشر گشـت درحالی که نامه رهبری عزیـز به رئیس جمهور درباره آقای مشایی بصـورت رسمی انتشار پیدا نکـرده بود و انتشـار آن پس از چند روز از طریق کـانال های خاص سیـاسی و بعضا مغـرض و و زخـم خورده از دولـت عدالت محور نهـم به دست روزنامه کیهـان رسید و منتشر شد!!

            دومـا : این نامه برخـلاف احکام یاد شـده با آیـت الله جنتی و حجـت الاسلام مصلحی بدون سربرگ و بصـورت دستی – ونه تایـپ شده – بود. به طور حتـم و یقیـن اگر بنـا باشد حـکم حکومتی در موضـوع حسـاس و مهم معاونت اولی ریاسـت جمهـوری در سطـح رهبـری و رئیـس جمهـور صـادر شـود باید بصورت رسمی و علنی و با حفظ ظـواهر قانـونی انجـام گیـرد ، اما مطمئنـا رهبر حکیـم و دلسـوز انقـلاب اسـلامی روحی فــداه تدبیـری دیگـر در این موضوع با ریاسـت جمهـوری اندیشیـده اند که عده ای پرمدعـا و به قول معروف فضـول و کاسه داغ تـر از آش(!!) ، خود را از تدابیر رهبری بالاتر پنداشتـه و عملا درصدد برهم زدن وحدت ملت ایـران – آن هم در اوج زمان فتنـه و نمـاز جمعـه معروف آیت الله هـاشمی رفسنجـانی در ۲۶ تیـر ۱۳۸۸ – برآمدند.
            همـان گونـه که بیـان شد ، درباره ماجرای نامه نگاری خصوصی رهبر معظـم انقلاب اسلامی با ریاست محترم جمهـوری ، حـرف های بسیاری وجود دارد که به دلیـل عدم تاییـد آن در مراجع رسمی از ذکر آن خودداری می کنیم ؛ ولی ذکر روایتی غیـر رسمی از این ماجـرا – که فقـط مقام رهبـری و ریاسـت جمهـوری از جزئیـات آن آگاه هستند – و با توجه به شناختی که ما از روحیات ولایتمدارانه و انقلابی دکتر احمدی نژاد داریم و با توجه به سخنان حضرت امام خامنه ای که پس از این واقعه ایراد شدو بنظر به واقعیت نیـز نزدیـک تر می آیـد بسنده می کنیـم : طبق برخی اخبار غیـرتایید شده ، پس از دریافت نامه خصوصی حضرت امام خامنه ای به رئیـس جمهور ، دکتر احمـدی نژاد ضـمن ارتبـاط با رهبری معظم ، ضمن اعلام پذیرش و اطاعت اوامر رهبری با دل و جان ، از ایشان فرصتی برای انجام این دستور طلب می کند و دلیل خود را عدم آگاهی رسانه های خـارجی و داخلی و مردم از ایـن دستـور مخفی و احتمـالا بروز ایجـاد شائیه عدم ثبـات مدیریـت در نظام مقدس جمهوری اسلامی بیان می کند و قـول میدهـد در اولیـن فرصت جامه عمل به این فرمایش مبارک رهبری بپوشاند که این پیشنهاد با موافقت رهبری نیز مواجه می شود.

            قابل ذکر است مقام معظم رهبری در دیدار خود با جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در سفرشان به این استان در سال ۸۹ فرمودند : در دولت نهم و دهم -از وقتی که آقای احمدی‌نژاد آمده- بحث حاکمیت دوگانه نیست؛ حاکمیت یگانه است؛ یعنی دولت و رهبری و تشکیلات در امتداد یک خط قرار دارند؛ این را من جازما و قاطعا به شما عرض می‌کنم. البته معنایش این نیست که اختلاف نظری وجود ندارد، یا فلان مسئول دولتی یا رئیس‌جمهور یا غیر رئیس‌جمهور در نظرات و افکارشان نقاط اشتباهی ندارند؛ چرا، از این قبیل هست، همیشه بوده، باز هم هست مواردی که اختلاف‌نظر بین بنده و شخص آقای رئیس‌جمهور وجود دارد؛ یکی دو تا هم نیست؛ موارد متعددی هست که اختلاف‌نظر وجود دارد – البته یک جاهایی هست که مطلب برای من محرز و روشن و جزمی است، می‌گویم آقا این کار نباید بشود؛ خب واقعا گوش می‌کنند و جلویش گرفته می‌شود؛
            ـ

            ۳- در این نامـه رهبـر دلسـوز و حکیـم و آگـاه انقلاب اسلامی دلیل درخواسـت ملـغی کـردن و اعلام کـان لم یکـن حکم معاونت اولی مهنـدس رحیـم مشـایی را به خاطـر انحـرافات فکـری یا بی تجربـگی و عـدم توانـایی پذیرش و مدیریـت این پسـت و یا بر خلاف مصلحت نظام مقـدس اسـلامی ندانسته اند ؛ بلکه آن را بر خلاف مصلحت رئیس جمهور و دولت و موجـب اختلاف و سرخـوردگی میان علاقمندان به دکتر احمـدی نژاد دانسته اند.

   • آقا میثم : شما مثل اینکه هنوز تحت تاثیر تبلیغات انحرافی سایت ها هستید .یک نگاهی به این متن بالا بنداز ببین نویسنده چقدر تلاش کرده که بابا دکتر و مشایی و…اصل نیستند ملاک برای همه ما حضرت آقاست و کسی و جریانی را که بخواهد دکتر را ملاک قرار دهد قبول نداریم .تمام حرف ما با ابن جریانم همین است که نتوانستند حرف دکتر را درست متوجه بشوند تا بتوانند امثال شما را روشن کنند و این شایعات و تهمت ها را از ذهن شماها پاک کنند .

   • پارسا
    من میثم دیانی نیستم
    قبلا هم گفتم که [….] رو اصلا قبول ندارم

    • شاهرخ
     خیلی ممنونم از شما بابت احترامی که گذاشتید و جواب دادید
     سوال اول : قبلا این سوال رو پرسیده بودم و جواب های زیادی بهم داده بودن حالا این دو مورد یادم مونده برای همین نوشتم
     ولی من جواب این سوالم که از بقیه سوالات برام مهمتر بود رو نگرفتم.

     سوال دوم: جواب شما و همچنین جناب مشایی نژاد تا حدود زیادی برام قانع کننده بود لطف کنید یه سند بهم بدید البته بجز جوان انقلابی!

     سوال سوم:در سایت های حامی احمدی نژاد هم دیدم که نوشته بودن احمدی نژاد خانه نشین بوده حالا 6 روز 9 روز یا 11روز اینها زیاد مهم نیست بلکه اصل قضیه و خانه نشین شدن برای من مهمه
     بیشتر بحث من زمانیه که نامه رهبری رو خونده و اون حرف رو زده

     سوال چهارم:البته این برای خودم هم زیاد ملاک نیست ولی حالا که شما لطف کردی و جواب دادی میخوام بگم برادر من هرچیزی جایی حتی اگر هم شوخی کرده باشه اونجا جاش نبوده

     • خانم رضوان
      دقیقا منظورتون رو متوجه نشدم ولی اگه میشه لطف کنید سندهایی رو که فرمودید رو بگید

      • بهاریون
       اصلا من کاری ندارم به اینکه کی پشت پرده ی این ماجرا بوده
       فقط سوال من درمورد نحوه ی جواب دادن و جمله ی آخری بود که احمدی نژاد زد

       • امینی
        من هم اگر گفتم احمدی نژاد اون جمله رو گفته بخاطر این بود که همونطور که گفته از کسیکه نامه رو به احمدی نژاد داد موقعی که اون حرف رو زد داخل اتاق بود و خودش از احمدی نژاد شنید

        • مشایی نژاد
         علیکم سلام
         به مسئله رمالی و جادو شدن و اینها برای من مهم نبود نمیتونم اینها رو قبول کنم به خاطر همین هم حرفی راجع به این چیزها نزدم
         درمورد صحبتی هم که از رهبری گذاشتید نمیدونم چی بگم از یه طرف این همه مدت این حرف ها رو از اینطرف و اونطرف شنیدی حالا دقیقا عکس اونها رو داری میشنوی
         خود شما هم باشی نمیدونی بالاخره کی درست میگه کی غلط

         • دختر بهاری شمال
          والا منم حرف خاصی نزدم چندتا سوال پرسیدم
          شکی هم نیست که ملاک شما رهبری هست نه احمدی نژاد حالا یک سری اختلاف نظرات هم وجود داره که طبیعیه ولی در مجموع همه ی ما در یک جبهه هستیم
          ان شاءالله که امام زمان و رهبری از ما راضی باشند و خادمان خوبی برای آنها باشیم

          • یک روز یک شبه از اعتقادمون میخوان که بگذریم
           هی قصــــه می‌بافـــن تا یــادمون بره
           باهم بـــرادریم
           سبـــز و سفیـــــد و ســــرخ لبخنـــــد می زنیــــم
           ما صـــــاف و ســـــاده ایم
           از غــــرب تا به شـــــرق جنوب تا شمـــــال
           یک خـــــانــــواده ایم

   • در مورد مشایی و حق بودنش و مظلوم بودنش به کرات صحبت شد و شما میتوانی به آنها مراجعه کنی
    راج به جملاتی که از دکتر گفتی :
    شما که نمیدانی و خودت نشنیده ای پس قضاوت نک
    ن این یک مسئله ای بین رهبری و رییس جمهور بوده و اگر نیاز به علنی شدنش بود خود حضرت آقا نامه و تمام این حرف ها رو علنی میکرد .
    اصلا مشایی آدم بدی باشه و تمام حرف هاش غلط ولی از دوم خردادی ها و …که بدتر نبود که قابل تحمل نباشه اگه حرف هاش مشکل داشت نقدش میکردند نه اینکه به لجن بکشنش .

    اینکه همه ما بک خانواده ایم درسته .
    اما در بین اعضای خانواده هم ممکنه یکی اشتباه کنه پس وظیفه دیگر اعضا هست که نگذارند به خطا برود و کل خانواده را که جریان عدالت هست را زیر سوال ببرند.

   • دختر بهاری شمال
    راجع به حرفهایی که از احمدی نژاد زدم منظورتون بنظرم درمورد نامه رهبری باشه که گفتم با یک واسطه شنیدم ولی قبول حق با شما
    درمورد آقای مشایی الأن اینقدر خوب و بد شنیدم که واقعا برام سخت شده قضاوت کنم ولی برخلاف اون چیزی که فرمودین آقای نبویان مشایی رو به مناظره دعوت کرده بود ولی ظاهرا مشایی جوابی نداده که مناظره ای هم برگزار نشده
    مسئله بعدی هم اینه که من همیشه گفتم احمدی نژاد رو به اکثر سیاسیون ترجیح میدم اعتدال که جای خود داره
    یک خانواده ایم
    این بخشی از شعر آهنگ ماهواره آقای زمانی بود و منظورم از خانواده و یا یک جبهه منظورم یک جریان نبود بلکه میخواستم بگم همه ی ما مسلمانیم و حامی ولایت فقیه هستیم و هموطنیم نه اینکه حامی یک جریانیم
    به نظرم بهتره این اختلاف نظرها درحد اختلاف نظر باقی بمونه و هدف اصلی ما که نظام اسلامی ولایت فقیه و پیشرفت و تعالی کشور عزیزمونه تحت الشعاع این اختلاف ها قرار نگیره
    بهتره جبهه بندی ها به یک جریان محدود نشه بلکه جبهه بندی ما انقلاب و راه شهدای عزیزمون باشه
    این جریان ها همگی باید وسیله باشه برای رسیدن به هدف اصلی

   • میثم جان
    واقعا دمت گرم
    وقتی کامنتتو میخوندم برای چند لحظه حس کردم خودم دارم حرف میزنم اختلاف نظر من و شما در حد صفر است با حرفات کاملا موافقم
    یه دسته گل آقای احمدی نژاد رو یادت رفت بگی،
    واکنش مقام معظم رهبری در برابر تهمتی که آقای احمدی نژاد به برادران لاریجانی زد(در مجلس شورای اسلامی): و رهبر عزیزمان صراحتا از آقای لاریجانی حمایت کرد.
    کور هم باشیم میتوانیم با این همه ردپا، راه(خط رهبری) را از بیراهه تشخیص دهیم.
    “لعنت بر تزویر”

   • دوست عزیز میثم خان
    درسته بین تاریخ نامه و اجرای آن نامه توسط اقای احمدی نژاد پنج روز فاصله افتاده ولی شما باید ببینید که اون نامه در چه تاریخی در رسانه ها منتشر شده و اینکه آیا حکم حکومتی بوده یا صرفا یک نامه خصوصی بین رهبری و رئیس جمهور بوده …
    و اما سند و مدرک …
    رئیس جمهور در تاریخ 26 تیر ماه مشائی را به معاونت اولی منصوب کرد :
    http://president.ir/fa/17242

    رهبر انقلاب در تاریخ 27 تیرماه طی نامه ای از دکتر احمدی نژاد خواستند حکم مهندس مشائی را کان لم یکن بدانند :
    http://farsi.khamenei.ir/message-content?id=7495

    اینکه در روز دوشنبه رئیس جمهور با رهبری دیدار هفتگی دارد را تقریبا اکثر سیاسیون می دانند … در ضمن چنین مطلبی بارها توسط ریاست جمهوری و معاونانش بیان کردند …

    انتشار نامه خصوصی رهبر انقلاب در مورد آقای مشائی توسط حجت الاسلام ابوترابی :
    http://alef.ir/vdcfv0d01w6dx1a.igiw.html?202969

    همانطوری که قبلا گفته شد نامه رهبر انقلاب حکم حکومتی نبود که به تعویق افتادنش اشتباه باشد … بلکه یک نامه خصوصی بوده که رئیس جمهور می توانسته بعد از مشورت با رهبر انقلاب در مورد این نامه با رهبر انقلاب صحبت کند …

    انتشار نامه 27 تیر رهبر انقلاب در تاریخ 3 مرداد 88 ( البته این نامه شام جمعه دوم مرداد ماه منتشر شد که رسانه ها صبح سوم مرداد یعنی روز شنبه خبر انتشار نامه را پوشش رسانه ای دادند ) :
    http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8805030115

    نامه مهندس مشائی به رئیس جمهور و اعلان استعفای خود از معاونت اولی :
    http://president.ir/fa/17309

    دقت کنید که تاریخ استعفای مشائی سوم مرداد است ولی مشائی نامه را همان جمعه شب تقدیم رئیس جمهور کرده بود … یعنی بلافاصله بعد از انشتار نامه رهبر انقلاب

    قبول استعفای مشائی توسط احمدی نژاد :
    http://president.ir/fa/17310

    نامه رئیس جمهور به رهبر انقلاب :
    http://president.ir/fa/17311

    سوال ما از اقای ابوترابی این است که مگر دفتر رهبر انقلاب نمی توانست همان بیست و هفتم نامه رهبر انقلاب را منتشر کند؟ و یا اینکه مگر در همان روز دوم یا سوم مرداد ماه، دفتر رهبر انقلاب نمی توانست خودش نامه مورد نظر را منتشر کند که به شما احتیاج داشت؟ آیا رهبر انقلاب و دفتر ایشان همواره برای انتشار هر نامه ای از افراد دیگر مثل نمایندگان مجلس کمک می گیرد؟ چرا انتشار نامه رهبر انقلاب بدون شماره و با دستخط بوده؟ و …

    در ضمن رهبر انقلاب در تاریخ 3 مرداد هم در دیدار با قاریان قران نکته ای را متذکر می شوند و می فرمایند :

    ن میبینم تو همین قضایای سه چهار روز اخیر باز بعضیها هی میخواهند اختلافها و شکافها را بیشتر کنند؛ نه، نباید اختلاف به وجود بیاید؛ همه با هم برادرند، همه با هم همکاری باید بکنند؛ همه باید برای ساختن کشور به یکدیگر کمک بکنند. به کسی نباید بیهوده تهمت زد؛ کسی را نباید به خاطر یک امر، از همه‌ی آن چیزهائی که صلاحیت محسوب میشود، انسان او را نفی بکند. با انصاف باید بود؛ با انصاف باید عمل کرد؛
    http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=7501

    که بدون شک منشور ایشان شخص مهندس مشائی بوده …

    ====

    در مورد سوال سوم :
    دوست عزیز اگر بخواهیم بدانیم که دکتر احمدی نژاد واقعا خانه نشین بوده یا نه باید بدانیم از چه روزی تا چه روزی خانه نشین بوده است … در غیر این صورت نمی شود تحقیق کرد که آیا واقعا خانه نشین بوده یا نه … چون نمی توانیم رهگیری کنیم که آیا خبری از فعالیت های اجرایی او در رسانه ها منشتر شده یا نه …

    من شما رو به خوندن این مطلب دعوت می کنم … به خبرهایی که از سایت فارس زده توجه کنید … همه اون خبرها در آرشیو سایت فارس موجوده … در ضمن تاکید سخنان رهبری مبنی بر اینکه رئیس جمهور و اعضای دولت روز و شب ندارند و مدام در حال فعالیت و خدمت هستند جای هیچ شبهه ای را باقی نمی گذارد …

  • جناب [….] و این تشکیلاتشون کمترین کاری که میتوانست بکنند این بود که بعد از این گندکاری هاشون از بهاریون و دکتر عذر خواهی کنند ولی ….

  • واقعا یاد سایت نکات پرس بخیر
   خیلی خوب بود
   و بحمدلله جوان انقلابی هم نکات پربازدید و اصولی است
   ولی هیچ وقت تخریب های سایت های مدعی بهار را علیه نکات از یاد نخواهیم برد
   واقعا بداخلاقی رسانه ای را به پایان بردن این منحرفان بهاری

  • با سلام و ادب

   لطفا از پشت پرده دستندرکاران و گردانندگان سایت [….] که خبر انحلال هما رو کار کرد ، واسمون بنویسید ؟

   کیا هیئت تحریریه و مدیر این سایت هستند. ممنون .

   • سلام

    لطفا

    جواب بدید دیگه ؟

    کیا گردانندگان این سایت “د ب” هستند ؟

    منتظریم جوان انقلابی

    • سلام
     فکر کنم اگر برات بنویسم جوان انقلابی سانسور بکنه
     ولی شما تو همین لینک بالا از اقای محمدحسین حیدری برو
     افشاگری جالبی علیه اقای بوق! کرده
     اسامی افراد را اورده
     فقط بگم انگار 2 تا خانم هتسند و چند تا آقا!

  • العبدالضعیف الذلیل الحقیر
   0
   0

   سلام
   شما رو به خدا بس کنید دوستان، دارید چکار میکنید؟
   جلوی چشم نامحرم چرا اینجوری به همدیگه می پرید؟
   جوان انقلابی عزیز،
   ازت کمی ناراحت شدم،
   ازت انتظار نداشتم اینجوری یه طرفه به قاضی بری و به دیگر دوستان تهمت بزنی و همه رو به یک چوب برانی
   جوان انقلابی عزیز،
   این دلخوری یه دوسته نه چیز دیگه،
   ازم ناراحت نشو ولی حرف دلم رو زدم،
   کلی حرف تو دلم هست ولی نمیخوام جلوی چشمای نامحرمان بگم و تو دلم نگه میدارم

   • ببخشید اقای محترم
    شما روزی که سایت […] علیه نکات پرس و رحمانی مطلب میزد زبونت دراز نبود بری بهشون بگی که : اقا چرا داری از یه سایت پر بیننده و ارزشی و تاثیر گذار اینگونه تخریب میکنی؟
    وقتی که سایت ص بیرون می اومد و علیه دکتر و مهندس و بچه ها خبر میزد شما چرا نرفتی یقه آقای [….] را بگیری که چرا به این ادم میدان دادی که بزرگ بشه و بیفته به جان بچه های احمدی نژادی؟!!!!!!!!!!!!
    هان؟.

    • افرین حامی
     و همچنین چرا وقتی گند هما زده شد و تکذیب و … زدن وابروی جریان بهار را بردن چرا اعتراض نکردی؟
     لابد کردی
     ولی از بس ازادی بیان دارن منتشر نکردن!

     • راستی چند بار برای اقای […] کامنت دادی که چرا کابینه 12 نفره دادی!؟!!!
      چند بار به سایت [….] رفتی و ازشون خواستی که چرا ماست مالی کردن قضیه رو؟!
      چرا یک بام و دو هوا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • خخخخخخخخخخ
   دیدم مثل بچه ها بنر جوان انقلابی را حذف کردن!
   منو یاده یچه گیام و مامان بازی با دوستام می اندازن
   انگار نه انگار که مرد هستن
   رسانه هستند
   الگو هستند
   اسم احمدی نژاد را یدک میکشن!

  • عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد…
   از طریق سایت […] با مطلب خوب شما اشنا شدم
   واقعا داشتم از جریان بهار و احمدی نژاد و مشایی ناامید میشدم
   بخدا اینجوری که اینها از دکتر مطلب میزنن حال ادم به هم میخوره…
   خدا خیرتون بده که احمدی نژاد و مشایی را انگونه که هستند نشان میدهید[

   • خدا رو شکر که این مطلب تونست احمدی نژاد و مشائی را همانگونه که هستند نشان دهند … خیلی خوب شد که جوان انقلابی با این مطلبش راهش رو از راه انحرافی اون سایت ها جدا کرد … وحدت خیلی خوبه ولی با همه کسی نباید وحدت کرد … وحدت رو فقط باید با انقلابی ها داشت … چه بسا فعالیت همون گروه بود که باعث شده بود در اذهان مردم، مهندس مشائی یک فرد منحرف جا بگیرد … چون مردم رفتار های بهارنماها را به پای آقای احمدی نژاد و مشائی می گذاشتند …

  • واقعا دمت گرم جوان انقلابی
   چرا این اقایان قضیه سایت ص را به روشون نمی آوردن؟
   مگر آقای […] ایشون را بهش میدان نداد و بزرگش نکرد و سردبیرش نکرد؟
   پس چراغ اونگونه با دکتر و مهندس کرد؟
   اگر به حسین شریعتمداری به وجود محمدنوری زاد ، ان قلت وارده به این اقای مدعی هم وارد است!

  • موافقم
   یادمه روزنامه ایران نسبتا مطالب سیاسی خوبی داشت
   ولی همه اش در مسایل فرهنگی لنگ میزد و تیتر یک روزنامه اش همه اش عکس بازیگرا و خواننده ها بود
   ابروی احمدی نژاد و دولت را می برد این روزنامه.

  • جواب حرف حساب رو ندارند اون وقت میگن جوان انقلابی فرصت طلبه!!!
   شما هایی که حتی به خودتون هم رحم می کنید چه طور داعیه حمایت از دکتر را دارید؟ دکتری که همه زندگی شو وقف انقلاب کرده و اصلا خودش و نمی بینه …بالاخره یکی باید حرف میزد و میگفت که دکتر این طور نیست این ها افکار خودشون را دارند به دکتر نسبت میدهند خب اگر خودتان را محق منیدونید و چرا منطقی برخورد نمیکنید؟
   جوان انقلابی با دست خالی شروع به کار کرد و در عرض یک سال رو دست همه حامیان دکتر که مدعی بودند زد. بدون وابستگبی به هیچ جا و افتخارش تنها همینه که بگه سرباز آقام و احمدی نژاد را هم فقط و فقط به خاطر اینکه سرباز واقعی برای رهبرش بوده دوست دارم.

  • جوان انقلابی دو اتیشه
   0
   0

   هر کی با پایگاه جوان انقلابی باشه از مسیر حق خارج نمی شود. انشاالله

  • از جهل ماست که خانه دشمن اباد است…
   برای امثال [….] و [….] و سایت [….] متاسفم که پادوی هاشمی شدن و با اقثداماتشان شادش میکنن…
   اینها چه فرقی با پایداری ها در تکفیر کردن دارن؟

  • وای گفتید ستاد زنده باد بهار…
   یاد رویز افتادم که سر از خود لیست دادن و شکست سنگینی خوردن و ابروی بهاری ها را بردن
   خدا ازشون نگذره…

  • راستی تا مقام رضا بالا بردن مهندس را هم توسط [….] فراموش نمکینیم…
   خیلی از یه ادم با این شخصیت و جایگاه بد بود

   این برخوردها و اقدامات کمر جریان دکتر احمدی نژاد و مهندس مشایی را شکست

  • اگر رد صلاحیت نشه
   و اگه شخصیت بهتر و اصلحتری ازاحمدی یا شبیه سازی شدش بیاد
   من به اصلحتر رای میدم
   چون نمیتونم بهترین و فاکتو ربگیرم
   امیدوارم هرچه زودتر ۹۶ بیاد تا بیش ازاین ….

  • عجب تیتر زیبایی :
   آقای احمدی‌نژاد این جریان رسانه‌ای خطرناک را دریابید…

   زنده باد بهار
   زنده باد امام خامنه ای
   زنده باد دکتر احمدی نژاد
   زنده باد مهندس مشایی
   مرگ بر جریان انحرافی واقعی

  • جدی این اقا به چه حقی برای خودش به اسم دکتر کابینه دولت دوازدهم معرفی میکنه و عذر خواهی نمیکنه؟!
   به نظرتون عجیب نیست؟
   به نظرتون دست هایی پشت پرده نیست برای….
   بگذریم!

  • سلام نظرتون در مورد حرف های ضد دین آقای مشایی(مثال:مکتب ایرانی نه مکتب اسلامی!!!و حرف هایی در مورد کعبه…) و حمایت شدید دکتر احمدی نژاد از ایشان، چه میباشد؟

  • میثم جان
   واقعا دمت گرم
   وقتی کامنتتو میخوندم برای چند لحظه حس کردم خودم دارم حرف میزنم اختلاف نظر من و شما در حد صفر است با حرفات کاملا موافقم
   یه دسته گل آقای احمدی نژاد رو یادت رفت بگی،
   واکنش مقام معظم رهبری در برابر تهمتی که آقای احمدی نژاد به برادران لاریجانی زد(در مجلس شورای اسلامی): و رهبر عزیزمان صراحتا از آقای لاریجانی حمایت کرد.
   کور هم باشیم میتوانیم با این همه ردپا، راه(خط رهبری) را از بیراهه تشخیص دهیم.
   “لعنت بر تزویر”

   • البته این اشتباه را اصلاح کنم که رهبر اشتباه آقای احمدی نژاد را متذکر شد و حمایت موردی بود نه اینکه مطلقا از آقای لاریجانی حمایت کنند ضمن اینکه همان جا هم از کار اشتباه مجلس در اصل استیضاح که به نوعی اشتباه آقای لاریجانی بود هم گله کردند

   • متــوســــلــیــــــان
    0
    0

    افشین
    ما همچنان منتظریم قوه قضائیه به این تهمت رسیدگی کند.
    تا سیه روی شود هر که در او غش باشد!

  • سلام
   روشنگری خوب است
   ولی مقاله تان کمی بوی تکفیر میدهد
   مگر دکتر چقدر حامی فعال رسانه ای دارد ؟
   حد اقل شما مثل آنها نباشید و جذب حداکثری کنید
   مثل میدان 72 که گفت در نمایشگاه امسال همه بچه های احمدی نژادی به غرفه دولت بهار بروند با اینکه با آنها اختلاف نظر جدی دارد.
   به این میگویند اصلی فرعی کردن مسایل

  • اول، سلام
   دوم، زنده باد مخالف من
   سوم، پاسخ به سوالات :
   خیلی ها میدانند که حجت الاسلام والمسلمین خاتمی(أدام الله صبره و عزه) رهبر اصلاحات هست اما رهبر فتنه نبوده حداقل اینکه ایشان و آقای هاشمی در آن شورش حضور نداشتن و بعد از اون اتفاقات از کسی حمایت مستقیم نکردن. سخن پیامبر(ص) رو من نشنیدم اگه کسی میدونه به منم بگه. حالا یه سوال:
   اگه آقای مشایی فردی ولایت مدار، متدین، راستگو و انقلابی است شما فکر میکنید به خاطر کدومیک از این ویژگی ها شورای نگهبان ایشون رو رد صلاحیت کرد؟ (لابد اعضای شورای نگهبان اجنبی و بی دین هستن چون ویژگی های آقای مشایی ناسازگار با اونها بوده ردصلاحیتش کردن!!! از بس از مشایی تعریف کردین کم مونده همین رو بگین)
   میثم جون حداقل شما حرفاشون رو باور نکن
   حرفاشون منو یاد کوفه میندازه که میگفتن: یزید(ا م ی ر المومنین) .
   فریاد من: “الکوفی لا یوفی”

   • افشین جان
    پس اقای هاشمی با اون همه مجاهدت و سابقه چرا رد صلاحیت شد؟!!!

   • افشین جان
    حامیان احمدی نژاد که ربطی به مردم کوفه ندارن اینها هم مثل شما که طرفدار اصلاحاتی حامی رهبری هستن و ملاک اصلیشون هم رهبریه نه یک جریان

   • در پاسخ زنده باد بهار:
    علت رد صلاحیت آقای هاشمی رو فقط کهولت سن میدونم (انصافا درست بود طراوت لازم رو نداشتن)
    البته آقای هاشمی به اصرار مردم وارد میدون شدن
    چون مردم چاره از بین بردن افراط رو فقط یه اصلاحاتی میدونستن،کی بهتر از هاشمی.
    به نظر خودت میشه “رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام” به دلیل دیگه ای رد شده باشه نه واقعا میشه؟
    نگفتین چرا مشایی رد شد
    میدونم جوابی ندارین
    اشکالی نداره
    ما هم دیگه اصرار نمیکنیم چون دیگه همه(حتی خودتون) میدونن صرفا به خاطر عقاید “ضد دین” ایشون بود.
    اعتدال جون فعلا نمیتونم پیوسته بیام و نظر بدم
    نمیگی چرا نیمه شب میام تو سایت؟
    چون امسال باید کنکور بدم یه رقابت سنگین(گروه علوم تجربی) و روز ها درس میخونم و شاید هم این آخرین کامنتم باشه در غیاب من جواب انحراف رو بده در ضمن نیرو های اصلاحاتی نامرئی هستن به ظاهر قضایا نگاه نکن.

    “viva my against”

   • افشین خان
    شما برو به کنکورت برس عزیزم!
    این را من اعلام میکنم، همه‌ى افراد بدانند؛ اینهائى که رد صلاحیت میشوند، لزوماً آدمهاى بى‌صلاحیتى نیستند. اینجور خیال نشود که حالا چون فلانى در انتخابات رد صلاحیت شد، پس دیگر بکلى از صلاحیت ساقط است؛ نه، طبق قانون، در انتخابات نمیتواند به عنوان نامزد شرکت کند، اما ممکن است مقامى که او را رد صلاحیت کرده، اشتباه کرده باشد.
    حضرت آیت الله خامنه ای ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
    http://www.leader.ir/langs/fa/index.php?p=bayanat&id=9093

  • به سوابق رجوع نمایید گرچه حافظه تاریخی همه ما ایرانیان بسیار ضعیف است .
   زمانی که بنده حقیر از آقای [….] به انتساب به حزب باد انتقاد کردم که چه کامنتهای تندی بر علیه بنده منشر شد . احمدی نژاد چاره ای جز استفاده از نیروهای خالص و مخلص برای تداوم حیات سیاسی خود ندارد . حجف نویسی و استفاده از ادبیات سبک در شان ایشان نیست . باید رویکردتان را عوض کنید و با محوریت ولایت از استفاده از کاراکترهای سبکی مثل دختر ایرانی و … پرهیز کنید . با ادامه روش فعلی ضمن صرف هزینه و اعتبار کلان نتیجه عکس خواهید گرفت .

  • «اما این نکته ضروری است که حضرتعالی از این جریان فاصله گرفته و آن را به صراحت اعلام فرمایید و..»

   از یک جوان انقلابی که دست بوس سرداد عدالتخواه اسن بعید است که برای دکتر احمدی نزاد تعیین تکلیف کند!
   واقعا برای دکتر احمدی نزاد غصه می خورم که هوادارانش در سر کله هممی زنن!

   شخص دکتر داوری معصوم نیست و ممکن است خطاهایی داشته باشد. ایشان را از نزدیک ندیدم اما سخنرانی ها و مقالات ایشان را تا حدودی خوانده ام و معتقدم خیلی بیشتر از بعضی ها در راه عدالتخواهی تلاش کرده اند. خوب نیست بر سر برخی اختلافات اینطور نخریب شوند.

   در ضمن در مورد ستاد انتخاباتی باید عرض کنم که فعالیت ستاد تا چند روز بعد از ردصلاحیت ادامه داشت وبعد از انمعزوف به شورای شهر شد و دلیل عدم حمایت رسمی از ستاد به دلیل پیش بینی نتایج ارا بود که صلاح نبود دکتر وارد ان شود.

   • سلام آقا مصطفی
    نظرت درباره کابینه دولت دوازدهم اقای د چیه؟
    نظرت درباره اعلام هما توسط یه سایت خاص بصورت انحصاری و بعد انحلال آن چبه؟؟
    البته با چاشنی تکذیب در یک سایت اصلاح طلب!
    نظرت درباره سایت ص ؟
    نظرت درباره هیات منتشرانت بهار و…؟؟؟
    واقعا اینها ابروی احمدی نژاد را نبردن؟؟

  • در پاسخ زنده باد بهار:
   علت رد صلاحیت آقای هاشمی رو فقط کهولت سن میدونم (انصافا درست بود طراوت لازم رو نداشتن)
   البته آقای هاشمی به اصرار مردم وارد میدون شدن
   چون مردم چاره از بین بردن افراط رو فقط یه اصلاحاتی میدونستن،کی بهتر از هاشمی.
   به نظر خودت میشه “رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام” به دلیل دیگه ای رد شده باشه نه واقعا میشه؟
   نگفتین چرا مشایی رد شد
   میدونم جوابی ندارین
   اشکالی نداره
   ما هم دیگه اصرار نمیکنیم چون دیگه همه(حتی خودتون) میدونن صرفا به خاطر عقاید “ضد دین” ایشون بود.
   اعتدال جون فعلا نمیتونم پیوسته بیام و نظر بدم
   نمیگی چرا نیمه شب میام تو سایت؟
   چون امسال باید کنکور بدم یه رقابت سنگین(گروه علوم تجربی) و روز ها درس میخونم و شاید هم این آخرین کامنتم باشه در غیاب من جواب انحراف رو بده در ضمن نیرو های اصلاحاتی نامرئی هستن به ظاهر قضایا نگاه نکن.

   “viva my against”

   • افشین خان
    شما برو به کنکورت برس عزیزم!
    اين را من اعلام ميكنم، همه‌ى افراد بدانند؛ اينهائى كه رد صلاحيت ميشوند، لزوماً آدمهاى بى‌صلاحيتى نيستند. اينجور خيال نشود كه حالا چون فلانى در انتخابات رد صلاحيت شد، پس ديگر بكلى از صلاحيت ساقط است؛ نه، طبق قانون، در انتخابات نميتواند به عنوان نامزد شركت كند، اما ممكن است مقامى كه او را رد صلاحيت كرده، اشتباه كرده باشد.
    حضرت آیت الله خامنه ای 1390/11/14
    http://www.leader.ir/langs/fa/index.php?p=bayanat&id=9093

   • افشین
    هاشمی رفسنجانی برای انتخابات ریاست جمهوری طروات نداشت، برای خبرگان چه؟! برای آنجا هم طراوت نداشت؟!
    چرا از ریاست خبرگان کنار گذاشته شد؟!
    البته خیلی نمیخواد بهش فکر کنی چون کنکور داری خخخخخخخ

  • یه چیزی رو یادم رفت بگم، اینکه اصلاحاتی ها به نمره + نظرتون نگاه نکنید و بلکه به نمره – اون نگاه کنید هر چی که نمرات – بیشتر باشه “یعنی حرفتون به حق نزدیک تر و از انحراف دورتر است” پس منفی هارو مثبت تلقی کنید.

  • عه عه عه
   پ چرو من اینجا نیستم؟
   بزرگترین عیب دکتر احمدی نژاد راستگویی بیش از حد ایشون بود
   تو عالم سیاست اگر واقعیت ها رو پنهان کردی اگر دروغ گفتی میشی سیاستمدار توپ
   اما…
   خدا کنه زودتر تموم شه این چهار سال
   داریم بدجوری گول مالی میشیم بخصوص در بحث هسته ای و اطاعت از فرامین رهبری عزیز و دوری از فتنه

  • اینم عکس نظرات منه که هنوز برای این مطلب تایید نشده :

   http://8pic.ir/images/6gbiufch0ndshcj6b1h.png

   http://8pic.ir/images/6qxrf007g0cdlpxhpxp.png

   http://8pic.ir/images/pdkoano05whqezjz9sp.png

   البته بعید میدونم این نظرمو هم تایید کنند.

  • سلام.
   من خودم احمدی نژادی هستم ولی از برخی مطالب سایت های احمدی نژادی واقعا در عجبم. ..
   یکی از این سایتها “[…]” است. ..
   این سایت که خود را منتسب به طرفداران احمدی نژاد میداند مدتی ست مطالب خطرناک و تفرقه انگیزی منتشر میکند که من جدیدا به اهداف این سایت مشکوک شدم. ..
   بگذارید حقیقت را بگویم. .
   والله سوگند میخورم اگر احمدی نژاد از این سایت ها تبری نجوید و اگر شما به گوش احمدی نژاد و اطرافیان این یگانه مرد عدالت نرسانید، چنان منزوی خواهید شد که دیگر نامی از احمدی نژاد باقی نمیماند. …
   سایت […] در ظاهر طرفدار احمدی نژاد است ولی آنطور که پیداست اهداف دیگری را دنبال میکند. ..
   اهدافی که نتیجه ای جز تخریب بیشتر و انزوای بیشتر برای احمدی نژاد در پی نخواهد داشت. .استدعا میکنم اگر صلاح میدانید صراحتا اعلام کنید احمدی نژاد سایتی در اختیار ندارد و سایت […] منتسب به ایشان نیست. …..
   از ما گفتن بود حال تصمیم با شماست. …..

  ارســــال دیدگــاه

  *

  *

  *

 • پربازدیدتـرین ها
 • پربحث تـرین ها
 • ماجرای فرار شاه خائن از زبان همسرش / فرح دیبا: محمدرضا در حالی که از پلکان هواپیما بالا می رفتیم گریه می‌کرد/ پیام امام(ره) در مورد فرار شاه/ خوشحال‌کننده‌ترین خبر عمر حسن روحانی چه بود؟

  فراخـوان های کشوری پایـگاه جـوان انقـلابی

  دسته‌گل برای ایرباس / ایران هشت‌سال پیش ماهواره به فضا فرستاد و امروز آخوندی برای ورود یک هواپیما، «جشن‌ملی» می‌گیرد!

  تصاویری از سازه تازه کشف‌شده زیر میدان‌امام(ره) در اصفهان

  چرا خنّاسان به رابطۀ آقای‌هاشمی‌رفسنجانی و امام‌خامنه‌ای طمع کردند؟

  نماز امام‌خامنه‌ای بر پیکر هاشمی | فیلم

  سقوط وحشتناک بخش ساختمان در دولت‌یازدهم + آمار

  مسیح‌مهاجری: هاشمی از شهیدبهشتی مظلوم‌تر بود!

  ولایتی: هاشمی یک «امیرکبیر» و بلکه بالاتر از آن بود!

  از ترور شخصیت مرحوم‌هاشمی تا نماز باکفش و بی‌وضو پشت سر او!

  اعترافات منافقین درباره برخورد تاکتیکی با مرحوم هاشمی

  «ذخیره‌انقلاب!» با انقلاب چه‌کرد؟

  بتن‌ریزی این‌بار در چشم «ثریا»

  حماقت اپوزیسیون و درایت حزب‌‌الله در مراسم تشییع هاشمی

  تخریب ۲۷ باره هاشمی در دولت خاتمی + سند

  ماجرای حواشی فتنه‌گران در مراسم تشییع‌جنازه هاشمی

  هاشمی چندین‌ساعت پیش از مرگ: نباید اجازه‌دهیم شرایط به گذشته برگردد!

  اعزام زائران ایرانی به حج تمتع ۹۶؛ ملاحظات ،فرصتها و تهدیدات

  راز اشرافیت این کاخ چیست؟

  محسن‌هاشمی: پدر در وصیت‌نامه‌شان نوشتند: اینجانب تاکنون چیزی بر دارایی‌های قبل از انقلابم نیفزوده‌ام / ایشان را سالها به اشرافی‌گری متهم کردند / بیش از ۹۰ درصد اموالشان در راه انقلاب خرج شد / ظرف ۱۵ دقیقه بی‌پدر شدیم؛ وقتی رسیدم بیمارستان دیگر تمام شده بود / وصیت‌نامه جدیدی از پدر پیدا نکردیم / وصیت‌نامه‌ای که در دست ماست مربوط به سال ۷۹ است

 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • منبـر و حسینیه

  قیام‌مختار از منظر ائمه‌اطهار و علمای فرق شیعه و سنی

  چرا مردم از این تخته‌سیاه و دکور تکراری خسته نمی‌شوند؟

  مداحی میثم‌مطیعی در شب وفات حضرت‌فاطمه‌معصومه(س) | صوت

  مداحی محمودکریمی در شب وفات حضرت‌فاطمه‌معصومه(س) | صوت

  تفسیر زیبای شعرکودکانه از زبان یک روحانی | فیلم

  نگاهتان به آقا باشد… / خاطره‌ منتشرنشده از تبعیت مرحوم آیت‌الله آقامجتبی تهرانی از رهبری

  آیا گرفتن سود بانکی حرام است؟ / نظر مراجع تقلید

  بررسی صحت سخن منسوب به حضرت عیسی(ع): اگر سیلی به صورتتان زدند…

  مردی که به تنهایی یک رسانه است

  کربلا؛ تنها جای جهان که آب سربالا حرکت می‌کند

  آیا می‌توان نماز جماعت را به اهل سنت اقتدا کرد؟

  فرد از چه زمانی باید خمس بدهد؟

  آیا حضرت محمد(ص) پیامبر جن‌ها هم بود؟

  فتوای‌ مهم آیت‌الله‌مکارم شیرازی: ازدواج دختران زیر ۱۳‌سال باطل است

  حسادت زنانه در بین زنان کدام پیامبر وجود داشت؟

  خداوند در این مکان با موسی (ع) سخن گفت / تصاویر

  بازسازی تاج گنبد حرم حضرت علی(ع) / تصاویر

  عزراییل، در هنگام جان کندن دو نفر، دلش به درد آمد

  مداح خردسال : از امام حسین(ع) یک «شلوار آبی» خواستم!

  شفای دختر ۱۱ ساله در پیاده‌روی زائران امام‌رضا علیه‌السلام

  عفاف و حجاب

  ایرانی‌ها به تاریخ‌شان رجوع کنند، دیگر از غربی‌ها الگو نمی‌گیرند

  ماجرای دست‌دادن یک دختر ارمنی به امام موسی‌صدر و واکنش جالب ایشان

  آمار طلاق در ایران ناراحت کننده‌است

  مادر چادری، دختر مانتویی! چرا و چگونه؟

  سردار اشتری: نیروی انتظامی برای مقابله با بی‌حجابی ‌‌تنها مانده است

  شو لباس زنان با حجاب در هفته‌ی مد در نیویورک | تصویر

  مصاحبه سال ۱۳۵۸ آیت‌الله طالقانی درباره حجاب

  درآمد ماهانه روحانیون و طلاب چقدر است؟

  رواج مانتوهای حیازدا در بازار

  مایدا: هیچ کس من را مجبور به رعایت حجاب نکرده‌است / با حجابم به خودم احترام گذاشتم

  آیت‌الله مکارم شیرازی : حفظ حجاب بانوی تکواندوکار ایرانی در المپیک از کسب مدال مهم‌تر بود

  چرا گناه در جامعه رواج پیدا کرده‌است؟

  این الگوی حجاب اسلامی نیست!

  حراج عفاف در مزون‌های مجازی

  مانتوهای بی‌هویت یا برهنگی فرهنگی؟

  پوشش متفاوت زنان دربار و جامعه عربستان | تصاویر

  حجاب راهی برای بهتر دیده‌شدن

  چند می‌گیری ناهنجارم کنی؟ | تصاویر

  ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر و بررسی تخریب جایگاه والای دختران در فرهنگ و جامعه با ادعای گزاف پایین‌‏بودن جایگاه آنان

  کشف‌حجاب‌ خبرنگارشرق‌ در سفر ظریف | تصاویر

  دفاع و شهادت

  از عشت‌رانی در کاباره تا شهادت در جبهه

  آخرین دیدار نادر طالب‌زاده با شهیدهمدانی

  شهید دکترحجت‌اله‌رئیسی؛ نخبه‌ای که دفاع از اسلام را به پیشنهاد کار در مجلس سِنا با حقوق ماهیانه ۳۰ هزاردلار ترجیح داد

  دو ساعت قبل از شهادت آیت‌الله اشرفی‌اصفهانی چه گذشت؟ / ماجرای آخرین معانقه با حضرت‌امام(ره)

  یاد باد آن روزگاران، یاد باد | تصاویر

  خاطرات یک رزمنده نوجوان: با سیم‌ سر پاسدارها را می‌بریدند!

  نجات متوسلیان از زندان رژیم‌صهیونیستی کلید خورد

  روایتی تکان‌دهنده از شهیدی که پیکر او با گذشت ۱۶ سال سالم ماند

  «بابا رجب» غریبانه رفت / برای خودش که نشد؛ سرپناهی برای خانواده‌اش فراهم کنید

  روایت همسرانه از شهید ارباً اربا شده در سوریه: آسمانی‌شدن فقط مخصوص آقایان نیست

  مدافعان حرم و دخترهایی که بعد از شهادت پدر، بابایی می‌شوند

  ناگفته‌های شهید حاج‌رجب بعد از دیدار امام خامنه‌ای: به آرزویم رسیدم…

  ماجرای پیشنهاد بی‌شرمانه استاد زن امریکایی به «عباس بابایی» چه بود؟

  همسر شهیدعلیرضاتوسلی: آرزوی ابوحامد شهادت بود / شهید معتقد بود جنگ سوریه به آزادی قدس منتهی می‌شود

  جزئیات جدید ربایش دیپلمات‌های ایرانی در لبنان

  ماجرای برخورد شهیدچمران با رضاسگه!

  نامه اخلاقی یک شهید درباره «ماه رمضان»

  هفت پلان از زندگی شهید اسحاقیان

  نظر رهبر معظم انقلاب درباره فیلم ایستاده در غبار / حمیدیان: «ایستاده در غبار» چکیده رویاهای من است

  چند روایت از عوامل شهادت شهید سپهبد صیاد شیرازی

  خطوط قرمـز

  وقتی اصلاح‌طلبان حرمت مراسم تشییع هاشمی را می‌شکنند

  «ذخیره‌انقلاب!» با انقلاب چه‌کرد؟

  حماقت اپوزیسیون و درایت حزب‌‌الله در مراسم تشییع هاشمی

  ماجرای حواشی فتنه‌گران در مراسم تشییع‌جنازه هاشمی

  راز اشرافیت این کاخ چیست؟

  آقای احمدمنتظری؛ این همان اکبرشاه دهه شصت است!

  بغض و کینه رسانه هتاک از دکتر احمدی‌نژاد ادامه دارد

  موسوی گفت شرط لغو تظاهرات، صحبت‌کردن در صداوسیما است / پس از اینکه گفتم با شرط شما موافقت شد، قول داد تظاهرات را لغو کند، اما نمی‌دانم کدام خنّاسان ذهنش را عوض کردند

  برای حفظ حرمتها، خیلی از ادعاهای بابک‌زنجانی را علنی نکرده‌ایم/ وی ادعا کرده میلیاردها تومان به انتخابات ریاست‌جمهوری کمک کرده‌است/ ورود تجهیزات پیشرفته امنیتی به ریاست‌جمهوری با اجازه که بود؟/ دیپلماسی را منحصر به برجام کرده‌اند که نتیجه‌اش هم اینطور شده‌است

  بی‌احترامی به ساحت‌هنر در جشن شب یلدای دانشکده‌ هنر اصفهان / مسئولان فرهنگی باید پاسخگوی این حرکت شنیع باشند

  پرونده‌ فتنه‌۸۸ باید باز بماند / فتنه‌گران منویات خودکامانه خود را بعنوان صیانت از رای مردم جا می‌زدند

  توصیه امام‌خامنه‌ای به «حاج‌قاسم» درباره سوریه

  فتنه ۳۲۴٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومانی / لیست تحریم‌هایی که بعد از فتنه ۸۸ بخاطر قانون گریزی اصلاح‌طلبان بر ملت ایران تحمیل شد

  از پاره‌کردن پرچم هیئات‌ها و برهنه‌کردن مردم توسط فتنه‌گران سبزپوش حامی موسوی تا وحشی‌خواندن عزاداران حسینی توسط کروبی

  خون‌فرزندم به گردن موسوی، کروبی و خاتمی است / عذرخواهی سران‌فتنه هم جای جوان‌شهیدم را نمی‌گیرد

  ۶ هشدار مهم مقام‌ معظم‌ رهبری‌ به سران‌فتنه

  چه کسی برای اولین‌بار به فحاشی سیاسی پشت تریبون عمومی دست زد؟ / علی‌مطهری خطاب به نماینده مجلس: «بتمرگ! پُف..» | صوت

  وطن‌فروشی در حد تام و تمام؛ نامه‌ی جمعی از عناصر ضدانقلاب به رئیس‌جمهور آمریکا برای افزایش تحریم‌ها علیه ایران

  سخنرانی معاون حسن‌روحانی در نمازجمعه یزد به دلیل تخریب دولت‌قبل به جنجال کشیده‌شد | فیلم

  آقایان روحانی، ظریف و سیف لطفاً پاسخ گوی خدا باشید! / چه کسانی درباره برجام ناحقی کرده‌اند؟

  شــــــوک
  خـانه و خانواده

  چرا زندگی مجردی از سال ۹۰ اوج گرفت؟ / آمار ازدواج‌ نکرده‌ها

  تفسیر زیبای شعرکودکانه از زبان یک روحانی | فیلم

  زندگی در گور؛ روایت انسان‌هایی که در منجلاب نگون‌بختی، فقر و اعتیاد گورخواب شده‌اند | تصاویر

  دورهمی زنانه یا پارتی‌ شبانه؟!

  جشن‌تولد کودکان شهدای مدافع‌حرم | تصاویر

  ساعتی ۱۰ میلیارد ریال مواد مخدر در ایران معامله می‌شود

  ثبت ۱۹ طلاق در هر ساعت در کشور!

  ۱۴ کلیدطلایی برای گشودن درِ خانه‌عشق

  زن چگونه در نیمی از دارایی مرد سهیم می‌شود؟

  روایتی جالب از ازدواج آیت الله مهدوی‌کنی (ره)

  «حسینیه‌ کودک» ابتکار جالب فرهنگی در مشهد مقدس

  ۱۰ اسم دختر و پسر دارای بالاترین فراوانی

  فضای‌مجازی و بلوغ زودرس جنسی

  ابتکار جالب داماد در تزیین «ماشین عروس» | تصویر

  دولت کانادا برای تولد فرزندسوم ۲۶ میلیون تومان هدیه می‌دهد

  عروسی سنتی در روستای انبوه عمارلو | تصاویر

  مزاح آیت‌الله طالقانی درباره دلیل دو همسره بودنش

  خطری که دانش آموزان ایرانی را تهدید می‌کند

  سنت‌های دست‌ و‌ پاگیر در ازدواج چیست؟

  ازدواج اولویت هفتم جوانان ایرانی!!

  دانش و سـلامت

  باز هم با مدیریت علی‌لاریجانی بدون شنیده‌شدن صدای مخالفان یک طرح کلان کشوری تصویب شد / وقتی بیمه‌ها به نفع پزشکان و به ضرر مردم زیر نظر وزارت‌بهداشت میرود

  فواید روابط عاشقانه برای بدن

  تماشای فیلم های مستهجن این پیامدهای ناگوار را دارد

  اگر این نشانه‌ها را دارید، سکته مغزی در راه است!

  مردان بیشتر از زنان به زوال حافظه دچار می‌شوند

  خوردنی‌های خوشمزه سرطانی

  با کودکان به شدت وابسته چه باید کرد؟

  مشاجره زوجین حتی جلوی نوزادان ممنوع

  نکاتی مهم درباره افراد رک گو

  چرا فکر می کنیم قیافه جذابی نداریم؟

  نحوه برخورد درست با کودکی که مرتکب خطایی شده است، چیست؟

  چپ دستی؛ مزیت یا اختلال؟!

  علت سیاهی زیر چشم چست؟

  اگر با کسی بحث می کنید این قواعد را رعایت کنید

  راه حل فوق العاده خانگی برای دندان‌درد

  پرخاصیت‌ترین میوه‌های پاییزی را بهتر بشناسید

  با آنفلوآنزا بیشتر آشنا شویم

  مر‎‎غ‌ بالای ۱۸۰۰ گرم وزن نخرید +علت

  ٢ هزار میلیارد کهکشان در جهان وجود دارد

  راه‌هایی برای شناسایی و مبارزه با شپش‌سر

  ورزش پهلـوانی

  تغییر نام ورزشگاه مشهد به نام «تختی» توسط امام خامنه‌ای

  علت مرگ رازآلودِ مرحوم غلامرضا تختی چه بود؟ / از سینه‌شکافته‌شده پهلوان تا لخته‌های خون پشت سر / اشتباه بزرگ سیاسی تختی چه بود؟

  بیانیه تند کی روش علیه برانکو درباره اتفاقات اخیر

  استقبال ۴۰ هزارنفری از بازی سپاهان

  بینی افشاگر پشت‌پرده استقلال را شکستند | تصویر

  تغییر رسمی مدال برنز کیانوش رستمی به نقره

  یک روز تمرین تنیس چقدر هزینه می برد؟

  اهدای هدیه رهبری به بانوی تکواندوکار/ تصاویر

  علی‌دایی در اتوبوس شرکت‌واحد | تصویر

  چرا «مک دونالد» باید قبل از انتخابات در ایران افتتاح شود؟

  عواقب سردادن شعارجعلی توسط هواداران تراکتور

  آقای‌دایی! تشخیص میزان ارتباط حجاب و اسلام با شما نیست

  واعظی‌آشتیانی: برانکو کجا عزت ایرانی را درک می‌کند؟ / متأسفم برای مدیری که تشخیص نمی‌دهد امارات دشمن ماست!

  شایعه باورنکردنی در مورد ستاره تیم ملی ایران

  عمیدی: بخدا اهل دوپینگ نیستم

  اخطار باشگاه استقلال به علی ضیا

  تصویری تلخ از اقدام زشت عباس‌جدیدی

  شهادت بازیکن تیم فوتبال العهد لبنان در سوریه

  حمله‌ گازانبری کی‌روش به ساکت و تاج

  کفاشیان و اسدی در خطر جلب و بازداشت!