پایگاه جوان انقلابی JavanEnghelabi.Ir
 • صفحه نخست
 • سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ | Tuesday 25 April 2017
  پایگاه جوان انقلابی JavanEnghelabi.Ir
  کـد خـبر : 14681 نویسنــده : ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۰۶ ۱۱۴ نظـــــر
  بازدیـد از صفحــه اولنسخـه چاپیارسال به دوستـان ذخـیره  

  سخنان کنایه آمیز الهام درباره احمدی‌نژاد

  دکتر غلامحسین الهام، سخنگوی دولت دهم و معاون رئیس جمهـور سابق در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه بزرگترین عیب دکتـر احمـدی نژاد را چه می دانید با لحن کنایه آمیز ، توام با لبخند به" مردمی بودن" وی اشاره ...

  به گزارش پایگاه جوان انقـلابی ، غلامحسـین الهام که دارای مدرک دکترای تخصصی حقـوق و عضو هیأت علمی دانشگاه تهران است ، در مصاحبه اختصاصی و کوتاه خود در اصفهان با “جوان انقـلابی” در پاسخ به پرسشی درباره بزرگترین عیب و ضغف دکتـر احمـدی نژاد را چه می دانید با لحن کنایه آمیز ، توام با لبخند گفت : عیب مهم احمدی نژاد این بود که به مردم بیش از حد بها میداد و برای آنها احترام زیادی قائل بود ؛ او خیلی دلواپس عدالت بود و یارانه ها را مستقیم بین مردم تقسیم میکرد. وی ادامه داد : وی وقتی مسکن مهر به مردم می داد و گره ای از مردم باز می نمود احساس خوشحالی میکرد ، او خیلی از نامه های مردم را شخصا مستقیم خود جواب می داد.

  وی با لبخند ادامه داد  : اینها عیب های عمده ای است! عیب از اینها بزرگتر؟! دکتر الهام ادامه داد : احمدی نژاد دائم سفر استانی میکرد و در مجامع بین المللی با اقتدار از حقوق ملت دفاع میکرد. او خیلی از این نوع ضعف ها داشت!

  الهام در پاسخ به پرسش “برخی می گویند احمدی نژاد 92 با احمدی نژاد 84 تفاوت های عمده ای دارد ، با توجه به نزدیکی جنابعالی به ایشان آیا شما با این سخن موافق هستید” گفت : بلی! وقتی احمدی نژاد در سال 92 رفت تجربه بیشتری داشت ؛ اعتقاد او به مبانی اسلام ناب محکم تر شده بود. معاون رئیس جمهور سابق کشورمان ادامه داد : او تجربیات عمیق تری در ایجاد وحدت در بین جهان اسلام داشت ، او انرژی و علاقه بیشتری برای انسجام جامعه اسلامی برای یک صلح پایدار و ارتباطات انسانی ریشه دار و تعاملات مثبت جهانی داشت. الهام تاکید کرد : احمدی نژاد باورش به توانمندی ایران و ایرانی و ملت ایران خیلی بالاتر بود. پایه های اعتقادی وی به نظام و رهبری هم مستحکم تر از قبل بود.

  دکتر الهام تنها صفت رئیس جمهور سابقمان که تغییری در آن ایجاد نشده بود را تقید وی به نماز و روزه و احکام اسلامی اشاره کرد.

  ـ

  javanenghelabi - elhamـ

  دکتر غلامحسین الهام ، وزیر دادگستری دولت نهم در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه در در دولت قبل چه کسی به دنبال رابطه با آمریکا بود گفت : آنگونه که من از آقای احمدی نژاد خبر دارم ، ایشان در زمان تحریم هم کلا با مذاکره مخالف بود. وی ادامه داد : احمدی نژاد می گفت موقعیت ما در موقعیت دست بالاتر و برتر نیست و اگر بعد از تحریم بخواهیم مذاکره بکنیم موقعیت برتری را به حریف میدهم. وی تاکید کرد : احمدی نژاد الان را زمان مناسبی برای این کار نمی دانست.

   الهام در ادامه سخنان خود با اشاره به سخن اخیر رهبر معطم انقلاب اسلامی درباره ارتباط دولت قبل برای مذاکره با آمریکا گفت : اگر این سخن حضرت آقا به بخشی از دولت بازگردد ، وزارت خارجه دنبال این بود که راهی برای ارتباط و مذاکره باز بشود و جمع بندی این بود که این کار انجام شود و مکاتباتی هم داشت.

  دکتر الهام سپس تصریح کرد : من در جلسه ای که در دولت بودم آقای دکتر احمدی نژاد خطاب به وزیر امور خارجه تصریح کردند که موضوع مذاکره با آمریکا مربوط به دولت نیست و مسئول آن نظام است. وی افزود : احمدی نژاد گفت شما هم در این قضیه به توصیه من ، اعتبار سیاسی و علمی ات را خرج نکن چون که آسیب می بینید ؛ خودتان میدانید ، من مخالفت نمی کنم ولی من موافق نیستم و آن را منجر به نتیجه نمی دانم.

   دکتر الهام این سخن خود را مربوط به اواخر دولت دهم دانست و این موضوع را آقای احمدی نژآد بصورت رسمی در جلسه عمومی دولت اعلام کردند. مشاور رئیس جمهور سابق کشورمان با ذکر سخنی از دکتر احمدی نژاد ادامه داد : در جلسه عالی سران کشور با حضور مسئولین همه قوا ، من در آنجا گفتم که در این شرایط موافق با مذاکره نیستم.

  به گزارش پایگاه جوان انقـلابی ؛ دکتر الهام با اشاره با تهدیدات بی شرمانه آمریکا علیه ملت ایران و پاسخ احمدی نژاد در 22 بهمن 91 و جنجال عده ای در کشور گفت : آقای احمدی نژاد موضع همیشگی خود در دیپلماسی را زد که این حرف برای مذاکره نبود. وی افزود : احمـدی نژاد گفته بود که شما اسلحـه گرفته اید و میگوید مذاکره کنید! این که نمی شود مذاکره! شما با قلدی و تهدید میخواهید بیایید سره میز مذاکره. این نمی شود ، شما اسلحه ات را بینداز آن وقت من با شما مذاکره می کنم. دکتر احمدی نژاد تاکید کرد :  این حرف در واقع محال است و آمریکا هیچ وقت از این جنس شیطنتش دست بر نمیدارد.

  دکتر الهام با یادآوری سفر سال گذشته خود با احمدی نژاد به مقر سازمان ملل در نیویورک و جنجال عده ای در داخل و خارج مبنی بر عزم احمدی نژاد برای مذاکره با آمریکا گفت : من در عموم جلسات ایشان بوده ام و هیچ جا ندیده ام که بحثی از مذاکره باشد و احمـدی نژاد همان مواضع همیشگی خود را اتخاذ نموده بود. وی افزود : احمدی نژاد می گفت که آمریکا در منطقه ناامنی ایجاد نموده است و اگر بروند خلیج فارس امنیت می یابد. الهام اضافه کرد : من از این موضع رسانه ها تعجب کردم و بعنوان شاهد عینی هیچ جا ندیدم که بحثی از مذاکره به میان آید و یا با کسانی که از این جنس باشند صحبتی بکنند.

  استاد حقوق داسنگاه تهران در پاسخ به سوال اینکه با توجه به دوطرفه بودن توافقنامه ژنو و عدم پذیرش حق غنی سازی توسط طرف مقابل ، آیا راه بازگشت برای از این توافـق توسط این دولت یا دولت های بعدی وجود دارد یا نه گفت : به نظر من راه ترین و بی هزینه ترین راه اعمال اختیار قانونی مجلس شورای اسلامی است.

  دکتر الهام در پاسخ به پرسش یکی از شرکت کنندگان در جلسه “جامعه مبلغین دولت اسلامی” که از حاشیه سازی های بوجود آمده در دولت دهم ابراز گله مندی نموده بود و روی کار امدن دولت روحانی را نتیجه عملکرد احمدی نژاد و یارانش می دانست گفت : آیا واقعا همه این مسائل مربوط به مشگلاتی است که در اواخر دولت دهم به وجود آمده بود؟! مگر دولت دهم از آسمان افتاده بود که مشگلی نداشته باشد؟ وی با اشاره به داعیه اصولگـرایان در روی کار آوردن احمـدی نژاد این پرسش را مطرح نمود که چرا در انتخـابات فعلی که با همه توان وارد صحنه انتخابات شده بودند نتیجه دلخواه را نگرفتند؟

  دکتر الهام با اشاره به مدل های اجرایی دولت های گذشته با عنوان “توسعه سازندگی پس از جنگ” ، “توسعه سیاسی” و “عدالت” ، دولت یازدهم را فاقد مدل جدید اجرایی دانست. الهام سپس به مشگلات و بهانه تراشی ها در دوران دولت نهم و دهم اشاره کرد و گفت : برای مساله من مجلس ساعت ها وقت گذاشت و حتی پرونده من را به مجمع تشخیص مصلحت ارسال کردند ولی الان آن حساسیت لازم را در متن توافقنامه ژنو ندارند. الهام تاکید کرد : اگر همه کمک میکردند آیا بازهم تحریم ها اینقدر اثر میگـذاشت؟ آیا اگر صدا و سیما آن فضای تبلبغاتی مخرب را علیه رئیس جمهور وقت بخاطر گرانی ها را پیش نمی آورد بازهم این مشگلات را داشتیم؟ الهام خاطرنشان کرد : اگر این مشگلات و سنگ اندازی ها نبود این دولت قابلیت استمرار نیز داشت.

  مشاور رئیس جمهور سابق کشورمان با اشاره به رای ضعیف روحانی در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم که تنها با حدود 200 هزار رای حائز اکثریت آرا شد ، به ظرفیت کمتر این دولت نسبت به دولت های قبل اشاره  و درعین حال به حمایت پشتیبانی از دولت برای تقویت آن اشاره نمود و گفت : ما در برخورد با دولت مثل دیگران که تضعیف و تحقیر دولت احمدی نژاد را جز واجبات سیاسی خویش میدانستند نیستیم. دکتر الهام ادامه داد : دولت باید تقویت شود تا نظام دچار ضـعف نشود و به نظـر من آمـریکا به دنبال تغییر نظام در داخل کشورمان نیست بلکه به دنبال تاثیر گذاری و تغییر ساختـار از درون با دامن زدن به مشـگلات اقتصـادی ، سیـاسی و فرهنگی است.

  وزیر سابق کابینـه احمدی نژاد با اشاره به شایعـاتی مـبنی بر رای دادن دکتر احـمدی نژاد به روحانی یا حمایت احمدی نژاد از جـریان روحانی به دلیل آرا بسیار بالای روستائیان به رییس جمهورمنتخب در انتخـابات امسال گفت : همچنان عده ای به دنـبال این هستـند که همـه تقصیرات را به گـردن احمدی نژاد بیندازند.

  ـ

   • مطلب مرتبط   :  در دولـت قبل چه کسی به دنبال مذاکره با آمـریکا بود؟

  ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

  S  M  S  :  ۳۰۰۰ ۲۸ ۲۸ ۳۸           •          E – mail  :    info@javanenghelabi.ir

  S M S : 3000 28 28 38               E – mail : info@javanenghelabi.ir
  پیشخــوان جــوان‌انقــلابی

  چهارشنبه‌سوری یا چهارشنبه‌سوزی؟ / تصاویری دلخراش برای عبرت‌گیری

  رهبری رزق و روزی سال کشور را از کجا تامین می‌کنند؟

  ماجرای ازدواج حجت‌الاسلام قرائتی

  فراخـوان های کشوری پایـگاه جـوان انقـلابی

  کشفیات شگفت‌آور درباره ۹ دی + جدول

  ماجرای اشک هاشمی به‌خاطر دخالت همسرش

  کریسمس با «مسیح ایرانیان» در خانه یک شهید ارمنی / ماجرای برخورد شدید رهبری با محافظین

  شوخی جالب رهبر انقلاب با یک خانواده شهید ارمنی | عکس

  مادر شهید ارمنی: به همه می‌گفتم رهبر مال من هم هست/ ذکر خیر خانواده شهید «روبرت لازار» از دکتر احمدی‌نژاد در محضر رهبر انقلاب/ روایت جالب توسل برادر شهید ارمنی به امام زمان(عج) در جمکران

  ۸ ویژگی خطرناک تشیع لندنی برای اسلام

  ماجرای پیشنهاد بی‌شرمانه استاد زن امریکایی به «عباس بابایی» چه بود؟

  آیا مردم غزه ناصبی و دشمن اهل‌بیت هستند؟!

  تشویق به شیعه‌کشی در هفدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب بحرین! | تصویر

  درس بزرگ امام خامنه‌ای به همگان در دیدار مردم دیار آیت‌الله منتظری چه بود؟

  اگر حرکت ما با حرکت «ولی» نخواند، نقص از ماست / ما سرباز تحت امر آیت الله خامنه‌ای هستیم / قافله‌ سالار اهداف خمینی کبیر، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای است

  حاج سید احمد خمینی(ره): مبادا برای رسیدن به رفاه اقتصادی، شکست اعتقادی بخوریم / روحانیت متعهد به خون سرمایه‌داران زالوصفت تشنه است و هرگز با آنان سر آشتی نداشته و نخواهد داشت / همه ضعف‌ها را به پای فاکتورهای خارجی نوشتن و درزیر چتر این شعارها از عیوب خود غافل بودن ساده‌لوحانه است

  نامه امام خمینی(ره) خطاب به فرزندشان: این سیلی‌های طاقت‌فرسا که می‌خوری برای آن است که فرزند من هستی

  چه کسانی نیروهای انقلابی را «تندرو» خواندند؟

  ماجرای دستگیری ریگی در آسمان ایران و چگونگی یارگیری این گروهک تروریستی

  تحریف سخنان امروز رهبرمعظم‌انقلاب توسط اصلاح طلبان

  لطفا به قوانـین درج دیدگاه‌ها توجه نماییــد :

  دیدگاه ها حداکثـر تا 24 ساعـت بعد بررسی و تاییـد خواهـد شد .

  لطفا از درج دیدگاه های بلند و طـولانی اجتنـاب نمایید.

  دیدگاه هایی که غیر مرتبـط با موضوع مطلـب باشد نشـر نخـواهد نشد.

  دیدگاه هایی که حاوی بار حقـوقی به افراد حقیقی یا حقوقی باشد یا حـاوی توهین به دین و مذهب رسمی کشـور ، نظام مقـدس جمهـوری اسـلامی و مسئولین آن ،اقوام ایرانی ویا توهین به دیگر کاربران سایت باشـد به هیـچ وجه تاییـد نخواهد شد.

  از نوشتن نظرات با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایئد.

  تعداد دیدگـاه‌هــا : ۱۱۴
  • درود بردکتر الهام این شخصیت بزرگ و نستوه که خود یک احمدی نژاد دیگر است و مورد تحسین و علاقه ی همه ی عدالت طلبان و انقلابیون و مومنین به آرمان های انقلاب اسلامی هستند. از جملات دقیق و حساب شده ی ایشان لذت بردم و با صلابت و هوشیاری یک سیاستمدار ناب علوی و مهدوی مواجه شدم. خدوندا امثال دکتر الهام عزیز را برای جهان شیعه افزایش ده تا زمینه ی ظهور بهار هستی (عج) فراهم شود.

   • اقای رحیمی یگانه سلام
    چرا پس مدتی از اشعارتان خبری نیست؟
    دلمان برای اشعار کوبنده و شیرنتان تنگ شده است

   • سلام استاد
    چرا مدتی از اشعارتان خبری نیست؟

   • اقای رحیمی
    این شعر شما را من خیلی دوست داشتم :
    بیا که شیخ ریا از قبیله ی سالوس /
    نموده عزم فرنگ و سراچه ی داووس /
    بجای راه ولایت که مشرق نور است /
    / رود به ظلمت مغرب به فندک و فانوس
    به رهنمایی ترکان رود به ترکستان /
    به چرخشی که بود بر مجاهدان محسوس/
    ادا و ناز و تکبّر به اهل خانه ولی /
    رود به مجلس دزدان به لابه و پابوس /
    به یمن مقدم جک استرا و تدبیرش /
    شد آرمان شهیدان به زیر پا افسوس /
    امید و زنگ به شیطان و ادعای دروغ /
    به وعده های رفاه و گشایش ملموس /
    تیول فتنه و اصحاب زور و زر آزاد /
    منادیان عدالت به خانه ها محبوس !
    بخوان تو فاتحه را ای یگانه در شب تار /
    به انتظار اذان سحر گهان خروس !

    • اوووووووف!
     این احمدی نژادیا چقدر سره خودشون معطل هستن!

    • سلام
     من نمیدانستم این شعر مال شناست
     از طرف دوستان قمی و تهرانی و اصفهانی ام بصورت جداگانه برایم ارسال شده
     اشعارتان واقعا در سطح کشور رواج دار اقای رحیمی

    • سلام علیکم و رحمت الله. سپاسگزارم از عزیزانی که این حقیر ناقابل را قابل دانسته اند و ابراز محبت فرموده اند. بنده هم از کوچکترین هواداران تفکر انقلابی و علوی و مهدوی دکتر احمدی نژاد عزیز هستم. اگر کوتاهی کرده ام و بعلت مشغله های بسیار نتوانسته ام انجام وظیفه کنم عذرخواهی می کنم. بار دیگر از عزیزان مسول این سایت دوست داشتنی (جوان انقلابی) بخاطر مصاحبه ی فوق العاده با دکتر الهام عزیز سپاسگزاری می کنم. الهی که موفق و پیروز باشید. یا مهدی (عج).

  • درود بر اندیشه و سبک علوی دکتر و پرورش یافتگان مکتب مردمی ایشان.

   خواندن این مطالب نامه حضرت علی علیه السلام خطاب به مالک اشتر نخعی را برایم تداعی کرد. قسمتی که فرمودند:
   مهربانى با مردم را پوشش دل خويش قرار ده، و با همه دوست و مهربان باش. مبادا هرگز، چونان حيوان شكارى باشى كه خوردن آنان را غنيمت دانى، زيرا مردم دو دسته اند، دسته اى برادر دينى تو، و دسته ديگر همانند تو در آفرينش مى باشند…..
   دوست داشتنى ترين چيزها در نزد تو، در حق ميانه ترين، و در عدل فراگيرترين، و در جلب خشنودى مردم گسترده ترين باشد، كه همانا خشم عمومى مردم خشنودى خواص را از بين مى برد، اما خشم خواص را خشنودى همگان بى اثر مى كند. خواص جامعه همواره بار سنگينى را بر حكومت تحميل مى كنند زيرا در روزگار سختى ياريشان كمتر، و در اجراى عدالت از همه ناراضى تر، و در خواسته هايشان پافشارتر، و در عطا و بخشش ها كم سپاس تر، و به هنگام منع خواسته ها دير عذر پذيرتر، و در برابر مشكلات كم استقامت تر مى باشند. در صورتيكه ستونهاى استوار دين، و اجتماعات پرشور مسلمين، و نيروهاى ذخيره دفاعى، عموم مردم مى باشند، پس به آنها گرايش داشته و اشتياق تو با آنان باشد.
   آری این بود و هست رمز پیروزی این مرد انقلابی دلیر و شجاع

  • آقای الهام
   از کهریزک برامون بگو
   از فساد 3000 مالی
   از مشایی
   از جریان انحرافی
   از خانه نشینی
   از عقب انداختن حکم آقا در برداشتن مشایی
   از سیب زمینی
   از بخشیدن دریای خزر
   از قضیه مجلس
   از مناظره 88
   از ….
   بگم؟
   بگم؟

   • شما هم اعتدال جان بگم بگم یاد گرفتی؟!!!

   • از حق نباید گذشت. انصافا خوب ضبط صوتهایی هستید که به طور مداوم یک لیست اتهام را تکرار می کنید. اما حیف که دوره ضبط صوتها دیگر گذشته است. به هر حال کسی که بعد از حضور طولانی مدت در سایت جوان انقلابی و سایر سایتهای حامی احمدی نژاد و دریافت دهها پاسخ مبسوط و قاطع هنوز حرف روز اولش را تکرار می کند, بعد از این هم نومیدانه به تکرار خود ادامه خواهد داد.

    اما از نظر روانشناختی نکته جالبی این وسط وجود دارد و آن اینکه حکایت این حضرات ااعتدالی و دوم خردادی به شکل شگفت آوری مشابه حکایت صهیونیستهای آزانس بین المللی اتمی است که ایران بارها و بارها به آنها پاسخ داد و حتی تایید رسمی پاسخهایش را گرفت اما باز هم مجددا آزانس همان ادعا را تکرار می کنند و مجددا ایران پاسخ می دهد و این دور باطل به طور دایم ادامه دارد!! براستی این همه شباهت رفتاری نشان می دهد که روح صهیونیستی در همه جای دنیا رفتار یکسانی دارد. حالا چه در وین و چه در تهران. البته باید به دروغ نوبرانه و شاخداری مانند ادعای”بخشیدن دریای خزر” هم اشاره کرد که دقیقا به پیروی از ادعای بی سند و خیالی “مطالعات ادعایی” مطرح می شود!

    اما باید به هر حال از جناب اعتدال به خاطر یادآوری یک نکته مهم تشکر کرد و آن اینکه اگر رییس دولتهای نهم و دهم هیچ کاری نکرد الا اینکه باعث شد حضرات دوم خردادی و حامیان تعدیلات اقتصادی -با وجود آن همه سوابق مشعشع – ناچار به ادعای ولایتمداری و مبارزه با فساد و اطاعت از ولایت فقیه شوند، برای تجلیل و ستایش محمود احمدی نژاد کافی بود.
    جا دارد که بر جای قدمهای آن قهرمان کبیر بوسه زنیم.

   • متاسفانه همه ما از یک نکنه غافلیم
    با این داستان سعی میکنم براتون روشن بشه : فردی رفت به قهوه خونه و وقتی اومد بیرون دید الاغش را دزدیده اند یکی گفت چرا مواظب نبودی ؟ یکی گفت چرا اینقدر سر به هوایی ؟ یکی گفت مشکل از تو است که پیاده نیامدی و همه تقصی را بر مالزده بدبخت انداختند اما او گفت حرفتان درست است اما حداقل یکی از شما هم بگوید دزد مقصر است . حالا ما همه میگوییم نامه رهبری به دکتر برای عزل مشایی و ادعای ولایتمداریمان میشود اما یکبار گفتیم آن کسی که این نامه را علنی کرد مقصر است ؟ حیف که اقتضای ادب نیست ولی منحرف اصلی کیست ؟ منحرف کسی است که بر خلاف دستور آقا عمل کرد . اما اول از اینکه آقا بخواهند مشایی را عزل کنند خواستند نامه محرمانه باشد . به اجازه چه کسی این نامه علنی شد ؟ چطور آن فرد همچین حقی به خودش داد که بصیرت خود را از آقا بالاتر بداند ؟ اگر آقا میخواست چهره ی مهندس مشایی تخریب شود این نامه را علنی اعلام میکردند اما وقتی اینگونه عمل میکنند یعنی نمیخواهند چهره ایشان تخریب شود . پس مقصر اصلی آن بی بصیرت و نا آگاهی است که بر خلاف خواست رهبری نامه را علنی کرد و چهره یک فرد را بر خلاف دستور رهبری تخریب کرد نه کسی که با کمی تاخیر آن هم با دلیل دستور را اجرا میکند . بنابر دلیلی که گفتم قطعا رهبری با تخریب چهره ایشان موافق نیستند ولو منحرف باشند . البته این مسئله نیازمند مقاله ای جامع است اما به طور اجمال مطرح کردم . امیدوارم با دید باز تری به مسائل نگاه کنیم
    و من الله توفیق

    • افرین طلبه جوان
     کولاک کردی
     کاش عده ای از دیگر طلبه ها و روحانیون که خیلی کم هستند و رییسشون هم ایت الله (….) است یاد میگرفتند تا مثل شما منصف باشند و دیگران را تکفیر نکنند.
     خیلی عالمانه و به قول معروف طلبه وار بود
     التماس دعا برادر

    • درود بر تو طلبه جوان
     این کامنت شما و ضرب المثلتان خیلی سخن مستحکم و مثال گویایی بود
     مستفیض شدیم
     بخصوص در بحث مهندس مشایی واقعا زیبا استدلال نموده اید

    • خاک بر سرت
     حیف اون شهریه امام زمانی که میگیری
     پول امام زمان را میخوری و طرفداری از یه جن گیر و طرفدار حجتیه دفاع میکنی؟
     مرگ بر آخوند انحرافی

     • شیخ روح ا… عبداللهی
      امام زمان افراد بی ادب را دشمن میدارد.

     • آشیخ
      نکنه دوست داری مثل اقای مصباح بر اساس مسموعات و بدون تحقیق به کسی تهمت بزنه
      یا مثل کروبی و (…..) فتنه گری بکنه؟

      • بهاریای عزیز مششاااااااییی چقدر پول میده بهتون که سنگشو به سینه بزنید؟
       چند روزیه چیب منم خالی شده تورو خدا به مشایی بگو ی پولی هم به من بده من میایم در کنارتون!
       هیسسسسس به کسی نگیدا بین خودمون بمونه، این ی رازه….!!!

       • navid000
        کافر همه را به کیش خود پندارد!!!

       • آقای محترم با این حرفاتون همون یک ذره خوش بینی داشتم را از بین بردید کاملا ناامیدم کردید. آخه دیگه چقد چیزی بهتون نگیم.. چراهرچی به قلمتون میاد را روی کاغذ میارید؟تازه جالب اینه که خودتون رو یک انقلابی می دانید !!
        خیلی بزرگ منشی و صبر میخواد که که آدم تو سایتش اینا رو منتشر کنه…داری به اعتقادات همه اونایی که موافقت نیستند توهین می کنی
        غیر از فحش و توهین های افرادی مثل شما و خوردن برچسب انحراف رو پیشونی شون تا حالا چی گیر حامیان خط احمدی نژاد اومده؟

        آخه بنده ی خدا اگه حامیان دکتر دنبال چیزی بودند می دونند که الان وقت دفاع از مشایی نیست :
        شما مگه خبر نداری دوره اعتدال رسیده؟دیگه کسی نیست که دست پینه بسته راننده ها و کارگرا رو ببوسه؟
        مگه نمی دونی که اون مرد که میرفت تو مرز اسرائیل واز بچه های بی گناه دفاع می کرد دیگه دوره اش تموم شده؟
        الان بایدبه فلسطینیا بگیم ساکت شین؟ انقد شعار جهاد ندین؟…بچه هاتونم از کف خیابونا جمع کنین، تا انقدر به تانک ها سنگ نزنن؟! آخه اسرائیل تو بحران اقتصادیه!…
        ما برای پیشرفت و اثبات با سوادی مون نیاز داریم تا صهیونیستا رو به رسمیت بشناسیم وبا هاشون دوست باشیم.فلسطین هم برا ایران درد سر درست نکنه ! ما می تونیم با هاشون همدردی کنیم اما هلوکاست رو نمیشه که نادیده بگیریم…
        اینا روگفتم که یادت بیاد آدمی که یه جو عقل داشته باشه وبه رفاه و زندگی بهترش فکر کنه، نمیره از مهندس مشایی دفاع کنه،زمانسنجی می کنه که چی به نفعشه … دیگه همه می دونن یه رمال کاری ازش بر نمیاد .

        • بابا تو راست میگی اصلا
         همه دروغ میگن منحرف جان تو راست میگی!
         من طرفدار درستکاری های احمدی نژادم نه طرفدار مشاعی…
         خب چیکار کنم جیبم خالی شده… 😀
         اصلا مشاعی امامه… والا !!!!!!!!!!
         فقط یاد گرفتید قلمبه سلمبه حرف بزنید
         دیگه حالم از انقلابی که مشاع میخواد باهاش باشه دولتی که مشاعی و اعتدال میخواد باشه به هم میخوره…از بس اومدم اینجا همش نوشتن مشاعیی خب پول میگیری بزنی تو دکل اونی که احمدی نژادو دوست داره شماها با این کاراتون باعث میشید ما هم که احمدی نژاد رو دوست داریم بدمون بیاد حالا هی بیا با قرآن برای این مشاعی لباس بدوز !
         سعی میکنم دیگه اینجا نیام تا تنفرم نسبت به احمدی نژاد بیشتر نشه…
         یادم رفت اینو بگم… دختر منحرف شمال قرار بود مگه شما به من امید داشته باشی؟ اصلا مگه من هر حرفی میزنم باید به خود شما امید بدم؟ یا اگه تو سایتی مزلبی میزارم برا شخص شما بزارم؟ تو چی میدونی بین من و خدام چیه؟ بله انقلابیم افتخار میکنم بنا به دلایلی!
         چرا الکی واسه خودت میبری میدوزی؟ شما که اصلا توهین نمیکنید اصلا!!
         مشاعی هم مال شما ما نمیخوایم.. مبارکتون باشه ایشالا به پا هم پیر بشین…. احمدی نژاد هم مال شما…مبارکتون باشه فقط دس از سرما بردارید.
         موفق باشید

         • آقا نوید و خانم منحرف، با داد و بی داد که چیزی حل نمیشه. شما بگید که بر چه اساسی و از چه اساسی مشائی(نه مشاعی) منحرف است بعد خانم منحرف از شمال هم استدلال کنه که چرا این آقامنحرف نیست. یا یکی از دو طرف قانع میشه یا هیچ کدوم حرف هم رو قبول نمی کنید. جایی که می شه استدلال کردنیازی به قمه کشی نیست.

          • اشتدلال برای این آقایان محترم جواب میده ؟ما که نگفتیم علامه ایم قرار بود حرف ما رو بپذیرند قبلش آقا و دکتر احمدی نژاد روشن تر توضیح داده بودند .پس حرف ما که در مقابل این بزرگان صفریم اثر چندانی نمی تونه روی باور غلط این عزیزان بذاره.

         • مشـاعی نه
          مشــــــــــــایی

         • نوید جان
          ما شما را دوست داریم
          ولی احساس میکنیم بخاطر برخی اخبار غلط تحلیل های اشتباهی میکنی
          مگرنه دلت پاکه
          بمون
          بحث کن
          ولی اگر سخنان منطقی بود قانع شد
          اگه نبود شما جواب بیاور و دیگران را قانع کن

         • navid000
          انسان بدون جاذبه و “دافعه” خوب نیست.
          امثال شماها هم باید باشین دیگه، پس دافعه برا کیه!

         • سلام
          نه برادر عزیز قرار نیست به من امید بدید. اما دکتر به شماها خیلی امید داشت خیلی… به امید همراهی خیلی ها بود که یک تنه وارد میدان شد. یه سری اول کار یه سری وسط کار خلاصه ولش کردند دیگه، جونش و کف دستش گرفت که جوانان این مملکت همه جا سرشان را بالا بگیرند ،همه اول می گفتند ما پشتت هستیم برو!
          اما کار به جایی رسید که کسی براش نموند،همه ی امکانات و هم ازش گرفتند.
          اما دکتر اهل کوتاه اومدن نبود، برا اینکه سر قولش با خدا امام و مردمش بمونه مجبور شد از آبروش بذاره و گذاشت . چوبش هم خوردو دم نزد .
          آره آقا نوید دکتر به یاران هشتاد وچهاریش امید داشت و هنوز هم دلش براشون تنگ میشه .

          قبلا هم یکبار بهت گفتم که سخنان مهندس مشایی را پیدا کن و گوش کن بعد هم با این نوشته های این ور مقایسه کن.
          مگه میشه آدم ها بی عیب و ایراد باشند؟ من حرفم اینه که این حملات قراره بچه انقلابی ها را نا امید کنه قصدشان زدن اصل انقلابه نه دکتر و مشایی و…

          ان شاء الله که هرجا هستید امید رهبری باشید.. ..

        • خانم منحرف اگر دست بوسی دردی دوا میکند کمپین دست بوسی راه بندازیم شمام راه بیفت قسمت بانوانشو فعال کن همه کارو که نباید به دوش دولت انداخت

     • امام زمان کسایی رو که تهمت می زنند رو هم دوست نداره، شیخ

      نه هر که چهره برافروخت، دلبری داند نه هر که آینه سازد، سکندری داند
      نه هر که طرف کله کج نهاد و تند نشست کلاه‌داری و آیین سروری داند
      تو بندگی، چو گدایان، به شرطِ مزد مکن که خواجه خود روش بنده‌پروری داند
      غلام همت آن رندِ عافیت‌سوزم که در گداصفتی، کیمیاگری داند
      وفا و عهد نکو باشد ار بیاموزی وگرنه هر که تو بینی، ستم‌گری داند
      بباختم دل دیوانه و ندانستم که آدمی‌بچه‌ای شیوه‌ی پری داند
      هزار نکته‌ی باریک‌تر ز مو این‌جاست نه هر که سر بتراشد قلندری داند
      مدارِ نقطه‌ی بینش ز خال توست مرا که قدر گوهر یک‌دانه جوهری داند
      به قد و چهره، هر‌آن‌کس که شاه خوبان شد جهان بگیرد اگر دادگستری داند
      ز شعر دلکش حافظ کسی بُوَد آگاه که لطف طبع و سخن‌گفتنِ دری داند

    • طلبه جوان حرف دل ما را زدی. جانا سخن از زبان ما می گویی

    • امیرحسن یارمحمدی از بوشهر
     0
     0

     طلبه جوان عزیز
     سلام
     واقعا کامنت جالب و جامعی درج نموده اید
     خدا حفظتان کند
     شما برای من ثابت کردید که در قضیه مشایی و عمارها گونه ای دیگر بنگرم
     البته در همین سایت نوضیحاتی درباره معاون اول مشایی خواندم و تا حدودی افکارم تغییر کرده بود
     ولی سخن شما تیر خلاصی بود به شک و دو دلی من
     امیدوارم بیشتر ا نظرات شما استفاده کنیم
     شما ثابت کردید که عده ای اولا همه تقصیرها را میخواهند به گردن یک نفر بیندازند و خودشان را مقصر نمیدانند
     دوما در قضیه مشایی عده ای فضولی کردند
     خدا به شما توفیقات روز افزون دهد

    • زرشـــــــــــــــک
     با مغاله ثابت کرد که مشایی خوبه!
     برو بابا
     خاک بر سره منحرفت کنن
     معلومه هنوز بچه ای

    • درود و رضوان الهی بر تو ای طلبه جوان
     زنده باد بهار

   • جناب اعتدال شما اگه وجودشو داشتی جواب منو میدادی،قرار بود بگی اعتدال یعنی چی؟چه جایگاهی داره؟ که نگفتی آخرش آیت الله جوادی آملی گفت، ولی اشکال نداره مفهومی که خودتون از اعتدال دارید رو برای ما تعریف کنید شاید کمی شاد بشیم!

  • العبدالضعیف الذلیل الحقیر
   0
   0

   دکتر الهام خیلی دوستت دارم،خدا تو و مهندس مشایی رو برای دکتر احمدی نژاد حفظ کنه،واقعا شما دوتا دوبازوی قوی برای او هستید.
   انشالله هر سه شما رو برای امام زمان حفظ کنه
   آمین

  • واقعاً چرا دکتر احمدی نژاد در برابر این همه تسلیم وننگ سکوت کرده است؟

   • آهنگ سکوت ما رساتر خوش تر!
    افسار شکموران رهاتر خوش تر!
    آری، بگذار تا نکوتر بخورند!
    این چوب خداست ، بی صدا تر خوش تر!
    محمد کاظم کاظمی

   • حالا اگه احمدی نژاد حرف بزنه و اقدام کنه سودش بیشتره یا فعلا در این شرایط سکوت کنه؟
    بهتر نیست خوده مردم به این درک و شعور برسن که خادم و دلسوز کیه؟
    امیرالمومنین برای این امر 25 سال صبر کرد

  • جوان انقلابی
   مثل همیشه
   مطالب چالشی
   تیتر جذاب
   حضور به موقع و فعال
   زنده باد بهار
   موفق باشید

  • ایول جوان انقلابی
   دقیقا اون مقاله خودتان که درباره این بود که چه کسی در دولت قبل به دنبال رابطه با امریکا بود را با ذلیل قاطع اثبات کردید
   ممنونم
   خیالم راحت شد

  • جوان انقلابی دیدم بنر دولت بهار را حذف کردید
   خوشحال شدم که رابطه تان را با این سایت تندرو و تکفیری قطع کردید
   حیف شما بود

   • ارتباط جوان انقلابی با دولت بهار قطع شده؟ درسته؟مگه چند تا سایت حامی عدالت داریم که تازه اینا خودشون با هم مشکل پیدا کنند و ارتباط قطع بشه؟امیدوارم که این طور نباشه.
    اگه آنها جایی اشتباه میکنند یا حرفشون با نظرات ما نمی خونه … طرفدار دکتر که هستند حامی آرمانهای امام و رهبری که هستند…

    کاش آن بحث هایی که در نکات پرس شروع شده بود به شکل عاقلانه تری ادامه پیدا میکرد و حامیان دکتر هم ضعف های خودشون را می فهمیدند …حیف که نشدو نکات و بستند و آقای رحمانی هم گرفتار شد..

    • عزیزم
     منم که دولت بهار و نکات و جوان انقلابی را رصد میکنم حس میکنم دولت بهار تندروی داره
     از اقای مصباح بخاطر تندروی ها و تکفیر افرادش بیزاره ولی خودش هم دقیقو همان کار را میکنه
     الان که وقت اتحاد بچه های حامی احمدی نژاده علیه محمدرحمانی مدیر سایت سطح بالا و پربازدید نکات پرس مطلب منتشر میکرد
     الان هم علیه جوان انقلابی
     من حتی دیدم مصاحبه جوان انقلابی با دکتر الهام را هم منتشر نکرده!
     خب اگه واقعا دلسوز بود و داعیه احمدی نژادی بودن داشت پس چرا این مصاحبه مهم را منتشر نکرد؟
     به نظرم دولت بهار یه کم دوست داره کسی رقیبش نباشه

   • من دلیلش را از یکی از مسولین دولت بهار پرسیدم
    گفتن بخاطره مصاحبه جوان انقلابی با مدیر سایت نکات پرس یعنی محمدرحمانی بوده
    ناراحت بودن

    • مگه چی گفته بودن؟
     اصلا هرچی گفته باشه و هر اختلاف که پشت صحنه با هم داشته باشند
     چرا در این شرایط مسبب اختلاف میشوند؟
     چرا الان که باید همه متحد باشیم دارن ساز مخالف میزنند
     دولت بهار واقعا تندرو شده
     با نکات پرس هم همین جور بود
     آخرش هم زمین میخوره

    • سلام بچه ها
     ناراحت بودن از مصاحبه محمد رحمانی؟!!!!! این امکان نداره …این خیلی بی انصافیه. الان که وقت تسویه حساب های شخصی نیست یعنی دولت بهار به اندازه اون آقای اصلاح طلبی که به محمد رحمانی کمک کرد نمی تواند باشد؟
     مطالبی که تو سایتشون دیدم خیلی برام جلب بوده تا حالا …حتی فکر می کردم که از بقیه وبلاگها و حامیان دکتر اینا نزدیکترند به دکتر…
     علیه جوان انقلابی دیگه چرا؟اتفاقا اگه اینا بخوان بازدید سایتشون بالا بره ومحبوبیت پیدا کنند باید از جوان انقلابی تعریف کنند بیان کمکش کنند …این جوری که فقط خودشون رو خراب می کنند.
     حالا تو مصاحبه اش مگه چی بوده که ناراحتشون کرده؟
     دیگه گفتم همه بعد از این میان کمکش تا هر طور هس سایتش راه بیفته.
     بیشتر از این مسئله آقای رحمانی، این اختلاف بین حامیان دکتر ناراحتم میکنه…
     کاش خود دکتر یک تذکری به دولت بهار بده که به اسم حمایت از او این رفتارها را نکنند

   • سلام بنده خدا
    احوالتون چطوره؟
    فکر نمی کنم خوب باشه.
    اون وقت رو چه حساب دولت بهار شده تکفیری؟
    فکر کنم اصطلاح رو تازه یاد گرفتی ، بیشتر از این نتونستی در برابر وسوسه به کار بردنش مقاومت کنی!
    تا شما ها هستید انسان دشمن لازم نداره

    • سلام
     اون اصطلاحو نباید بکار میبرد، اما شما هم اعصاب نداری انگار! بیخیال عزیز! خیلی همه خوب حرف میزنن باهامون، خودمون هم اینطوری با هم حرف بزنیم؟!
     صلوات بفرست!

     • حق با شماست .من دیر متوجه این موضوع شدم در واقع کم دقتی کردم ، چون بار معنایی اون واژه به شدت منفی بود عصبی شدم و حرفی که نباید رو زدم اما آیا مدیر سایت نباید بیشتر از این به بررسی نظرات پرداخته بعد درجشون کنه ؟ حالا چه نظر من چه نظر اون برادرم رو؟
      نکته دیگه اینکه واقعا برداشتن بنر دولت بهار با این عجله لازم بود؟؟

      • سلام
       من کاری به دولت بهار و جوان انقلابی ندارم
       ولی من چند وقت پیش رفتم دولت بهار
       میخواستم از اونجا بیام تو جوان انقلابی
       دیدم بنرش نیست
       ولی بعد از گوگل رفتم در جوان انقلابی دیدم بنر دولت بهار در این سایت بود
       فرداش که دوباره اومدم دیدم نبود
       پس اول دولت بهار برداشته و داره تخم دشمنی و اختلاف را میکاره
       همون کاری که بو نکات کرد
       دولت بهار داره تندروی میکنه و دوس داره خودش باشه
       از برخی تکفیر کردن های اقای مصباح انتقاد میکنه ولی خودش دوستانش را تکفیر میکنه
       همون حرفی که محمد رحمانی گفت

   • دولت بهار با برداشت غلطش از افکار احمدی نژاد و مشایی داره ضربات بدی به وجه این دو عزیز میزنه

    • سلام
     بسه دیگه! این حرفها خودش یکجور اختلاف افکنیه! کار خودتونو بکنین چیکار بها کار هم دارین؟! ای بابا!

    • سلام
     من این موضوع را از مدیر سایت جوان انقلابی پرسیدم
     اصلا زیره بار نمیرفت که بگه و میگفت چیزی نشده و مشگلی پیش امده
     خیلی حرف زدم و اصرار کردم
     اخرش با بدبختی بهم گفت که از مصاحبه با رحمانی ناراحت شدن و گفتن رحمانی چرا بعضی حرفها را زده
     البته گفت که دولت بهار از مطالب تولیدی جوان انقلابی استفاده نمیکنه
     ایشان خییلی اصرار داشت که چیزه مهمی نیست و دوست نداره مساله بزرگ بشا
     میگفت الان وقت اختلاف نیست
     این تحلیل خوده منه نه مدیر سایت
     فکر میکنم عضی ها دوست دارن فقط خودشان باشند و رقیب نداشته باشن
     از برخورد دولت بهار به نکات و جوان انقلابی و حتی سایت تازه تاسیس میدان 72 معلومه
     در تمامی این قضایا اول دولت بهار بهانه گیری الکی میکنه
     البته به مدیر جوان انقلابی گفتم این مطلب را بصورت کامنت در سایتتان بذارم؟
     گفت نه!
     اصرار کردم
     گفت اگر گذاشتی برخلاف میلم منتشر میکنم چون برای افکار مختلف احترام قایلم

   • خدا رو شکر به جون هم افتادند!
    این هم نشانی از ناحق بودنتان

  • این حرفای آقای الهام خیلی روشنگرانه بود .
   این مصاحبه های شما با یاران و حامیان دکتر خیلی عالی هست. سعی کنید این روند را ادامه دهید.
   از این روزهای دکتر هم خبر بیاورید از سلامتی و وضع جسمانی اش،از دانشگاهی درش را قبل از اینکه باز شود بستند،از دیدار های دکتر…
   منتظریم.

  • مصاحبه خیلی خوبی بود امیدوارم تمام خدمت گزاران دولت دکتراحمدی نژادهرجاکه هستند سلامت باشند خدمات دکتر به اران اسلامی فراموش نشدنی بود زنده باد تفکر عدالت محور وعدالت گرایانه

  • درود بر احمدی نژاد مبارز
   وخداوند اعتدال دروغین پیش اومده رو براه راست هدایت کنه

  • احمدي نژاد كاراي بزرگ، زياد داشت ولي نزاشتن كارشو درست به پايان برسونه.
   سنگ اندازي هاي زيادي در اين دولت انجام شد.
   خودش واقعا خوب و خالصانه كار كرد ولي اطرافيانش خرابش كردن.
   جوسازي ها عليه ايشون زياد بود تا اينكه اين اواخر اذهان عمومي ديد منفي نسبت به اين دولت پيدا كردن.
   در عوض آقاي روحاني از اولش هم بد شروع كرد.
   عزتي رو كه ايران در جهان بدست اورده بود رو نابود كرد.امريكا جرعت نميكرد درباره ايران حرف بزنه حالا به راحتي توهين ميكنه و مسئولين ما هم با كمال آرامش نگاشون ميكنن.انگار كه اصلا چيزي نشنيدن.
   بابا عزتمنتد بوديم به خدا شماها داريد چيكار ميكنيد؟؟؟

  • سلام بنده خدا
   احوالتون چطوره؟
   فکر نمی کنم خوب باشه.
   اون وقت رو چه حساب دولت بهار شده تکفیری؟
   فکر کنم اصطلاح رو تازه یاد گرفتی ، بیشتر از این نتونستی در برابر وسوسه به کار بردنش مقاومت کنی!
   تا شما ها هستید انسان دشمن لازم نداره

  • به خوبی معلوم است که این دولت از پس این گرانی هایی که روز به روز بیشتر می شود بر نمی آید و در توافق نامه ژنو هم این دولت همه برگ هایش را به قمار گذاشته است برای همین از همین الان باید بهانه ای برانی ناشایستگی اش داشته باشد تا در موقع لزوم از خود دفاع کند

  • حجت الاسلام مصباحی مقدم سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در مصاحبه با وبسایت جهان نیوز:
   اکثر مواضع روحانی ناب است/باید از رئیس جمهور برای مواضع انقلابی‌اش تقدیر کرد.

   علی لاریجانی رییس اصولگرای مجلس در مصاحبه با روزنامه اعتماد:
   دولت فعلی بنا را بر ایجاد «آرامش» در کشور دارد و این نکته مثبتی است.نکته دیگری که در کار می‌بینم این است که تحلیل ما در مجلس از مشکلات اقتصادی با دولت مشابه است. در گذشته این‌گونه نبود و چنین تفاهمی نمی‌دیدیم.

  • باسلام خدای را شاکریم که در سال ۸۴ با توجه به بی اعتمادی بوجود آمده آن سالها به وعده ها و حرفهاو گمنام بودن برادر عزیزمان دکتر احمدی نژاد خداوند ما را برای انتخاب ایشان یاری نمود و در سال ۸۸ با کمک خدا به دولت ایشان در جهت پیشبرد برنامه های عدالت محور دولت نهم مرا هم یاری نمود که با اطمینان بیشتری نسبت به دوره قبل به ایشان رای بدهیم و اکنون پس از گذشت دوره نهم و دهم برای دور دوازدهم روز شماری می کنیم از خداوند برای برادرمان دکتر احمدی نژاد و تمام مسئولین که در جهت کاربردی کردن الگو های ارائه شده دینمان در خصوص حاکمان اسلامی تلاش می کنند سربلندی خواستارم ضمنا ثروت دکتر احمدی نژاد رضایت خداوند و ملت ایران و انسانهای حق طلب جهان است که با هیچ ثروت مادی قابل قیاس نیست اللهم عجل لولیک الفرج

  • علامه مصباح می فرمایند که:…..هر چه ایمان مردم بیشتر و کامل تر باشد، نیاز به دستگاه های نظارتی کمتر می شود و در دنیا، نظامی مانند ایران که بر ایمان، ولایت و معرفت مبتنی باشد، وجود خارجی ندارد و از این رو، ایران بیشترین بهره مندی را از نعمت های اخلاقی و ایمان مردم را می برد.
   اما دکتر احمدی نژاد در دیدار با جمعی از اهالی رسانه که به مناسبت روز خبرنگار:
   «…باید پای حق ایستاد و این ایستادن سیلی خوردن دارد. فکر نکنید چون جمهوری اسلامی شده دیگر همه چیز خوب است. باور من قبل از انقلاب این بود که هنگامی که انقلاب پیروز می‌شود، عمل صالح آسان خواهد شد اما کمتر از ۳ ماه پس از پیروزی انقلاب این باور در هم شکست.»
   این تفاوت در باورهای دکتر با آقای مصباح وهم فکرانش بوده که اجازه نمی داد که راه برای اجرای عدالت آسان تر شود. بارها دکترگفته بود که من هم برای این کشور نگرانم و می توانم تا حدی به این مشکلات پایان دهم و در خیلی جاها هم این را به اثبات رسانده بود که مدیر لایقی است اما کسی نخواست بشنود و تمام دستگاه های نظارتی کشور را به جان او وهمکاران خدومش انداختند تا به جای رسیدگی به مفاسد،وبرداشتن موانع برای اجرای عدالت، گرفتن یقه دولت احمدی نژاد را وظیفه خود بدانند.
   اکنون که او رفته مسئولین اجرایی انقدر سرشان شلوغ است که فرصت رسیدگی به نگرانی های آقای مصباح را ندارند.و شاید اکنون که آن بزرگترین خطررفع شده است مردم فرصت بیشتری برای تقویت ایمانشان داشته باشند تا دیگر نیازی به نظارت نباشد…

  • خیلی توپ بود
   عالی بود
   جیگرم حال اومد

  • خوبه خداراشکراینقدرانصاف دارید که تحلیل آبکی خودتونا مبنی براینکه آقای جلیلی بدنبال مذاکره باآمریکابودراازروی سایت برداشتید.واقعا مادر بچه مرده ازاین تحلیل خنده اش میگرفت.
   شماکه معتقدید مشایی قربانی تخریب شد چرادیگر!!!!!!!!!!

  • دکتر الهام واقعا انسان معتدل و هوشمندیه

  • سلام علیکم و رحمت الله. سپاسگزارم از عزیزانی که این حقیر ناقابل را قابل دانسته اند و ابراز محبت فرموده اند. بنده هم از کوچکترین هواداران تفکر انقلابی و علوی و مهدوی دکتر احمدی نژاد عزیز هستم. اگر کوتاهی کرده ام و بعلت مشغله های بسیار نتوانسته ام انجام وظیفه کنم عذرخواهی می کنم. بار دیگر از عزیزان مسول این سایت دوست داشتنی (جوان انقلابی) بخاطر مصاحبه ی فوق العاده با دکتر الهام عزیز سپاسگزاری می کنم. الهی که موفق و پیروز باشید. یا مهدی (عج).

  • آقای الهام و یاران احمدی نژاد که با کسی مصاحبه نمیکنن؟
   چطور با شما مصاحبه کردن؟
   من شک دارم مصاحبه اصل باشه
   چون دولت بهار ارجح تر از شماست

  • با سلام
   مطلب فوق در سایت لنگرنیوز منتشر گردید

  • از دکتر الهام نپرسیدی چرا در اون سختی در سال 90 به جبهه پایداری رفت و دکتر را تنها گذاشت؟

  • دکتر الهام حرف دل خیلی ها را زده است
   دستت درد نکنه دکتر

  • یه روزی مد شده بود که دکتر الهام رو بخاطر شغل های حکومتی به باد انتقاد بگیریم، حالا به روزی افتادیم که چراغ به دست دنبالشون می گردیم. دنیا دار مکافات است. از ماست که بر ماست

  • یک سوال از شما که از اقای احمدی نژاد حمایت میکنن
   دلیل 11 روز خانه نشینی احمدی نژاد چه بود؟
   من این سوال را در جاهای مختلف میذارم
   شاید کسی جواب داد

   • سلام
    یک جایی دیدم کسی مثل شما این سوال صادقانه را کرده
    منم پاسخش را برای شما میگذارم

    شاید بشود گفت مهمترین ماجرایی که در طی این سالها دستمایه جبهه پایداری برای متهم کردن دولت به ضدیت با ولایت در آمد ماجراهای مربوط به استعفای وزیر اطلاعات بود. باز هم بیاییم و در اولین نظر فرض را بر این بگذاریم که احمدی نژاد در مقابل رهبری ایستاد و سر پیچی کرد. قدرت نمایی کرد و در خانه نشست و رهبری را تهدید کرد!!. حالا وظیفه ولایتمداران چیست؟ اگر واقعا ولایتمدار باشند باید ببینند که رهبری در این رابطه چه دستوری می دهد:

    « شما ببينيد در همين پنج شش روز گذشته سر يك قضيه‌اى كه آنچنان هم از اهميت بالائى برخوردار نبود – سر مسئله‌ى اطلاعات و امثال اينها – چه جنجالى در دنيا راه انداختند. تحليلها را بردند به اين سمت كه بله، در داخل نظام جمهورى اسلامى شكاف ايجاد شده است، حاكميت دوگانه شده است، رئيس جمهور حرف رهبرى را گوش نكرده است! ۱۳۹۰/۰۲/۰۳»

    تا اینجا مشخص شد که نظر رهبری بر انکار وجود دعوا و اختلاف بین رهبر و رییس جمهور است ولو واقعا چنین اختلافی وجود داشته باشد. اما این آقایان ولایتمدار جبهه پایداری چه کار کردند؟ آیا خودشان بزرگترین جنجال براه اندازان در این موضوع نبودند؟

    ( متن ذیل و برخی متنهای حاضر برگرفته از وبلاگ آقای محسن صادقپور است:)

    http://asheghedoctor.blogfa.com/post/6
    حالا بیایید مساله را صرفا از نقطه نظر عقلی و اخلاقی بررسی کنیم. گر استنباط اینان درست باشد و 11 روز خانه نشینی احمدی نژاد مساوی ضدیت او و مخالفت او با حکم ولایت فقیه باشد، به طوری بدیهی نتیجه می شود که احمدی نژاد هم مانند سایر سیاستمداران یک طاغوت دنیاپرست. بیشتر نیست.اما در اینجا مشکلی وجود دارد. یک طاغوت دنیا پرست هرگز کاری نخواهد کرد که بداند باعث تضعیف قدرتش می شود. لذا چنین کسی هرگز با خانه نشینی هزاران شایعه برضد خود به راه نمی اندازد و خود را در مظان چنان اتهام بزرگی قرار نمی دهد. حتی اگر هم چنین سیاستمداری تحت تاثیر القائات غلط و برای نمایش دادن قدرت و زیر فشار قرار دادن رهبری دست به چنین کار احمقانه ای بزند، باید بلافاصله پس از آنکه مسلم شد این عمل نتایج معکوس بدنبال داشته است باید در صدد توضیح و ماستمالی آن به هر قیمت ممکن بر آید. .. اما احمدی نژاد هرگز چنین نمی کند. .. پس فقط دو نتیجه دیگر می توان گرفت، یا اینکه احمدی نژاد دیوانه است و یا سحر شده و توان تشخیص خیر و شر را از دست داده است! یا اینکه اینکه یک پاسخ منطقی را بپذیریم. از ابتدا فرض مساله غلط بوده است.و مسائلی در جریان است که احمدی نژاد باید ولو به قیمت از دست دادن آبرویش هرگز در مورد آنها حرفی نزند. که این نشانه اوج فداکاری و اخلاص یک انسان مومن است.

    مطلب دیگر رفتار شخص رهبری است. اگر این عمل بر ضد او صورت گرفته باشد و احمدی نژاد نمونه یک شخص منحرف و ضد ولایت باشد که تا چنین مرحله ای پیش می رودهرگز رهبری در مقابل او سکوت نمی کند. اما عکس العمل رهبری بگونه ای دیگر است ” فضا را به این سمت بردند که رهبری و دولت ضد هم هستند”.

    به این افراد می گویم راستی فرق شما با کاهنان یهود چیست که مریم قدیسه را متهم به زنا کردند؟ خوب آنها هم حق داشتند. بر اساس ظاهر قضاوت کردند. پس چرا مورد غضب الهی قرار گرفتند؟ وَبِكُفْرِهِمْ وَقَوْلِهِمْ عَلَى مَرْيَمَ بُهْتَانًا عَظِيمًا

    خدا می گوید به چه حقی اینها بدترین حالت را در نظر گرفتند؟ حتی احتمال ندادند مثلا مریم مخفیانه ازدواج کرده بوده و آنها خبر نداشته اند و یا موارد دیگر. بلکه فورا تهمت زدند: جئت شیئا فریا. ما ابوک امرا سوء و ما کان امک بغیا

    راستی چرا شما احتمال ندادید که احمدی نژاد لابد پس از این واقعه سکته کرد و در خانه افتاده بوده و آن را از مردم مخفی کردند؟

    به جای این توضیحات بیایید مانند یک ولایتمدار واقعی تنها واکنش رهبری در این ماجرا را بررسی کنیم. یعنی نامه ایشان به حجت الاسلام و المسلمین مصلحی وزیر اطلاعات برای بازگشت به کار:

    …لذا از شما ميخواهم بيش از پيش در انجام مأموريتهاي مهم داخلي و خارجي وزارت اطلاعات اهتمام به خرج داده و با سرمايه‌ي عظيمي كه آن وزارتخانه از نيروي انساني توانمند و انقلابي و متدين و فن آوريهاي روز برخوردار است و با حمايت دولت خدمتگزار و همكاري ساير نهادهاي اطلاعاتي اجازه ندهيد كوچكترين فترت و سستي در انجام وظايف قانوني آن دستگاه مهم پيش آيد.(1390/01/31)

    http://www.leader.ir/langs/fa/?p=contentShow&id=7980

    سه قطب اصلی و مخاطب در این نامه کوتاه وجود دارد : اول خود آقای مصلحی، دوم دولت ، سوم سایر نهادهای اطلاعاتی.

    نامه خطاب به وزیر اطلاعات است. از او می خواهد به کار برگردد بنا براین عزلی در کار نبوده است. در غیر این صورت نامه باید به رییس جمهور نوشته می شد. ثانیا از مصلحی می خواهد که در انجام فعالیتهایش بیشتر جدیت کند ثالثا از او می خواهد تحت حمایت دولت خدمتگزار دلگرم باشد. رابعا به او دستور می دهد با سایر نهادهای اطلاعاتی همکاری کند.

    لهذا می بینیم مصلحی که باید بزرگترین شاکی باشد به احمدی نژاد رسما نمره بیست می دهد!

    http://www.khabaronline.ir/detail/169480/

    آیا از سر مصلحت اندیشی است؟ نه. چیزهایی است که قابل ذکر نیست:

    تأکید وزارت اطلاعات بر لزوم جلوگیری از موازی‌کاری دستگاه‌های اطلاعاتی

    http://www.19dey.com/26948-%D8%AA%D8%A3%DA%A9%DB%8C%D8%AF-%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%B1-%D9%84%D8%B2%D9%88%D9%85-%D8%AC%D9%84%D9%88%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%B2%DB%8C%E2%80%8C%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA%DB%8C.html

    وزیر اطلاعات: نهادهای امنیتی به تیپ هم نزنند

    http://www.jamnews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=86622&Serv=26

    و نماینده آن نهاد امنیتی دیگر اینطور پاسخ می دهد:

    سازمان امنیتی موازی با وزارت اطلاعات در {نهاد مزبور }ادعای دشمن است

    http://www.yjc.ir/fa/news/4006846/%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D8%AF%D8%B9%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B4%D9%85%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

    حالا این را هم در نظر بگیرید که نامه رهبری خطاب به وزیر اطلاعات بود از او خواست که “تحت حمایت دولت خدمتگزار” و ” همکاری سایر نهادهای اطلاعاتی” و ” باجدیت بیشتر” به کار خود بازگردد.. حالا قضیه کاملا واضح می شود. احمدی نژاد نمی تواند برای دفاع از خودش هیچ چیزی بگوید. اما اینکه چه اتفاقی افتاده به هیچ وجه نباید افشا شود چرا که امنیت کشور بیش از آبروی احمدی نژاد می ارزد.

    از کجای این ماجرا افسانه های آقای حسین شریعتمداری در آید؟البته نوع برخورد جبهه پایداری با سیر مخافان احمدی نژاد در جای خودش باید مورد توجه قرار گیرد. اما واضح است که این ماجرا فشار و اتهام خوردن سیاوش وار فشار بی اندازه ای را بر احمدی نژاد وارد کرد و حتی او را در مورد اینکه توان ادامه دارد یا نه به شک انداخت. ماندن احمدی نژاد صحنه پس این همه اتهامات سهمگین و تحمل انواع برچسب ها و تهمت ها نشانه عظمت او است نه انحراف او. باید بیش از همیشه پس این ماجرا برای جبهه پایداری تاسف خورد. براستی اوج پاکی و عظمت احمدی نژاد از همین نقطه مشخص می شود که حتی حاضر نیست برای تطهیر خود به یک توجیه دروغ متوسل شود. فقط صبر می کند و همه این فشار ها را به جان می خرد. آیا این رفتار یک آدم منحرف یا تشنه قدرت است؟

   • سؤال شمارادرچند خبرگزاری دیده ام وجوابش را !!! خودم هم ازجمله کسانی بودم که جواب دادم ولی ظاهراشما دنبال جواب نیستی بلکه دنبال جوسازی هستی !!!!!

  • خیلی زیبا و جالب و خواندنی بود
   کیف کردم
   دمتون گرم رفقای انقلابی

  • متشکر
   خوب بود

  • سخنی از استاد رحیمی یگانه به روحانی :
   آقای حقوقدان ! شیخ با سواد !
   به دشمنی که تهدید می کنند ابراز ارادت نمی کنند

   آقای دیپلمات !
   به قدرتمندانی که ملت ما را تحقیر می کنند لبخند نمی زنند

   خانم شرمن
   ما عزّتمان را به سبد کالا نمی فروشیم !

  • این مصاحبه حقایقی را روشن کرد که ایندگان قدرش را خواهند دانست چرا که اثبات نمود جنس احمدی نژاد همچون رهبرمون با سازشکاری و رابطه با آمریکا تضاد داره

  • این شاه بیت وضعیت امروز و فردا و دیروز ماست :
   دکتر الهام : همچنان عده ای به دنـبال این هستـند که همـه تقصیرات را به گـردن احمدی نژاد بیندازند.

  • خوشحالم که پس از ظلمی که به نکات پرس شد و بدون تذکر قبلی فیلتر شد ، شما جای آنها را گرفتید
   خدا قوت رفقای انقلابی

  • خبر مهم
   خبر مهم
   گوشه ای از مذاکرات یه آدم مریخی با یه وزیر خارجه پرمدعا و زورگو مریخی دیگه :
   آقا
   میشه اجازه بدید چهارشنبه سوری ترقه بزنیم؟!
   خلاف توافقنامه کهکشانی که نیست؟!
   قول میدیم کاره بدی نکنیم و زود تمامش کنیم….

  • احسنت به دکتر الهام.این چند ماه بسیاری از دسیسه ها برعلیه دولت قبل معلوم شد و مدعیان رسواتر از قبل و حیران.

  • ممنونم
   برای من سوال بود که منظور حضرت آقا از اینکه در دولت قبل هم عده ای به دنبال مذاکره با آمریکا بودند چه بود که با این مصاحبه شما روشن شد
   واقعا نشان دادید احمدی نژادی هستید

  • اینجا اسمش باید باشه :
   جوان متحجر
   یا جوان عصر حجری
   با جوان بی سواد
   یا جوان بی شعور
   یا جوان عوضی
   یا جوان مزدور!

  • الهام خاطرنشان کرد : اگر این مشگلات و سنگ اندازی ها نبود این دولت قابلیت استمرار نیز داشت.

   اگر میگذاشتند مهندس مشایی بیاید این قسمت را همه به عینه می دیدند ولی حیف که….

  • آقای الهام
   هیچ وقت ان مدتی که به پایداری ها پیوستید و صربه سنگینی به دولت دهم زدید را فراموش نمیکنیم

  • اقای الهام از واردات 500 پورشه با ارز دولتی بگو
   اقای الهام از بابک زنجانی و مرتضوی و بیمه ایران و 3000 هزارتا و 9000 هزار تا و…………….بگووووووووووووو
   اقای الهام از 100 سکه طلا که روزهای اخر احمدی نزاد بهتون داد بگووووووووووووو

  • سلام

   شما فاطمیه ای هستید یا فاطمی؟
   برای رسیدن به پاسخ سوال لطفا به وب این حقیر سر بزنید
   یا علی

  • اینا برا مردم نون نمیشه
   لباس نمی شه
   سبد کالا هم نمی شه!!!
   فکر نان کن که خربزه آب است . . . .

  • خدا عاقبت همه را به خیر کند
   غدیر.
   سقیفه…
   جمل..
   صفین.
   کربلا….
   ما در کدامیک مردود میشویم؟

  • سلام‏ ‏،‏ ‏واقعیت‏ ‏و‏ ‏شایعه‏ ‏هر‏ ‏دو‏ ‏نزدیک‏ ‏هم‏ ‏هستند‏ ‏تشخیص‏ ‏بین‏ ‏واقعیت‏ ‏و‏ ‏شایعه‏ ‏قطعا‏ ‏کار‏ ‏دشواریست‏ ‏اما‏ ‏یک‏ ‏چیز‏ ‏کمک‏ ‏دهنده‏ ‏است‏ ‏مبنا‏ ‏.مبنای‏ ‏هر‏ ‏چیز‏ ‏اگر‏ ‏روشن‏ ‏باشد‏ ‏حقیقت‏ ‏و‏ ‏فهمیدنش‏ ‏آسان‏ ‏است‏ ‏ببینید‏ ‏مبنای‏ ‏صحبت‏ ‏ها‏ ‏چیست‏ ‏؟‏ ‏الحمدالله‏ ‏که‏ ‏سایت‏ ‏سایت‏ ‏خوبی‏ ‏است‏ ‏.‏ ‏

  • کسانی که دست احمدی نژاد را پی زدند و بیعتش را از او برداشتند و ایشان علی وار با اینها برخورد کرد ، امروز باید با [….] و امثال او بیعت کنند در غیر اینصورت عاقبتشان گذشتن از دم تیغ می باشد

   روایت داریم زمانی که حجاج بن یوسف حجاج همان حکمرانی است که در زمان بنی امیه حکمرانی می کرد و بخاطر دشمنی که با شیعیان داشت بیش از 120 هزار شیعه را از دم تیغ گذراند به حاکمیت میرسه عبدالله بن عمر بن خطاب عبدالله جزو کسانی بود که با امام علی ع بیعت نکرد و امام دستور داد که کسی به اینها تعرضی نکند و اینها را به حال خودشان واگذارد به دیدار او برای بیعت میاد ، هنگامی که او می خواهد دستش را به عنوان بیعت در دست حجاج بگذاردذ ، حجاج پای خود را به سمت او دراز می کند و از او می خواهد که با پای او بیعت کند و عبدالله مجبور می شود که این کار را انجام دهد.!!

   زمانی که از حجاج دلیل این کار را می پرسن او در جواب میگه کسی که با دست علی بیعت نکند امروز باید با پای حجاج بیعت کند

  • آقاي دكتر الهام شخصيتي هستند كه در بزنگاه هاي تاريخي توانسته اند بهترين تصميم ها را بگيرند و بر خلاف بسياري از عمار نما ها!!! , ايشان يك عمار واقعي هستند.البته در مقطعي در مورد مهندس مشايي دچار اشتباه شدند كه با توجه به بازگشتشان از آن اشتباه ميتوان با توجه به خدماتي كه در راه عدالتخواهي داشتند از آن اشتباهشان گذشت.

  • دکتر احمدی نژاد، شهید رجائی زمان ما بود.
   قدرش را نداشتیم
   دشمنان و احمق های امت ترورش کردن
   خداوند او را برای اسلام ، رهبر حکیم و بزرگوار و ملت عزیز ایران نگه دارد.

  ارســــال دیدگــاه

  *

  *

  *

 • پربازدیدتـرین ها
 • پربحث تـرین ها
 • وقتی که شن‌ها هم برای یاری انقلاب و امام مأمور خدا می‌شوند… / بازخوانی شکست حمله نظامی آمریکا به ایران در طبس

  روسای‌جمهور ایران چگونه انتخاب شدند؟

  ۱۰ روش ساده برای تازه نگه داشتن گل‌های شاخه‌ای

  مادرها در علاقه‌مندسازی دخترانشان به حجاب، چقدر می‌توانند موثر باشند؟

  ۴ نوع مختلف تربیت و بازخورد هر کدام روی فرزند شما

  نوشیدنی سریع الاثر برای‌ سلامت‌ کبد

  روایت حجت‌الاسلام رحیمیان از سادگی اتاق مقام‌معظم‌رهبری‌

  روش های توصیه شده برای ترک گناه

  سرنوشت تألیف مشترک آیت الله خامنه‌ای و شهید مطهری چه شد؟

  ثبت‌نام گسترده کاندیدای ریاست‌جمهوری، زمینه‌ها و پیام‌ها

  از بنی‌صدر تا روحانی/ نگاهی به شعارهای‌ انتخاباتی روسای‌ جمهور

  آب هم بهانه بود که قربانی‌ات کنند..

  کاری‌ نکنیم که احمدی‌نژاد از دایره انقلاب خارج شود/ انتقاد از اقدامات غلط وی برای اتمام حجت برهمگان لازم است اما سیاه‌نمایی ممنوع/ همچنان یک تار موی دکتر احمدی‌نژاد را به فتنه‌گران و غرب زدگان وطن‌فروش نخواهم فروخت

  آیت‌الله رییسی: مطلقا نخواهم گذاشت در هیچ کجا فساد لانه کند

  «دکتر قالیباف»؛ از فرماندهی لشکر۵ خراسان تا شهرداری‌تهران

  «آیت‌الله رئیسی»؛ از تدریس در دانشگاه تا تولیت آستان‌قدس‌رضوی(ع)

  «حسن‌روحانی»؛‌ از نمایندگی‌مجلس تا ریاست‌جمهوری

  «مصطفی‌میرسلیم»؛‌ از وزارت فرهنگ و ارشاد تا ریاست شورای‌مرکزی‌حزب‌مؤتلفه

  اوضاع این روزهای ترکیه سندی بر مرگ‌تدریجی رویای‌روشنفکران / اردوغان پس از پیروزی در همه‌پرسی: من هم یک انسان هستم، هر لحظه ممکن‌است بمیرم

  آیت‌الله رییسی: آیا در شان ملت ماست که شخص بیکاری شرمنده خانواده خود باشد؟

 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • تبلیغات
 • منبـر و حسینیه

  روش های توصیه شده برای ترک گناه

  رونوشتی از سفر به سامرا و کار در خانه امام‌ زمان(عج) / حواشی تعویض ضریح‌ مطهر امامین‌ عسکریین علیهم‌السلام

  ماجرای رفتن امام هادی علیه‌السلام به قفس شیر درنده

  سه شرطی که امام‌علی(ع) برای مهمانی‌رفتن گذاشتند

  انتقاد عالم‌مشهور کربلا از پارلمان‌عراق و تمجید از جمهوری‌اسلامی؛ در رابطه با «روز زن»

  ماجرای یخ فروشی که مفسر سوره عصر شد

  درخت زقوم چیست؟

  پنج شرط توکل بر خدا در کلام امام کاظم(ع)

  ۲خبر غیبی خداوند در سوره‌ی‌مبارک «کوثر»

  بیانیه جمعی از طلاب در باره انقلاب‌زدایی از حوزه

  فرشتگان عذاب در قبرستان تخت فولاد اصفهان

  فتوای آیت الله سیستانی درباره فوتبال و کشتی کج

  مستند شوک حلقه‌شیطان | فیلم

  خروش طلاب، فضلا و مردم‌انقلابی‌ علیه‌ سخنان‌ضددینی استاندار خراسان‌جنوبی

  ذکر مصیبت حضرت‌زهرا(س) توسط حاج‌قاسم‌سلیمانی | فیلم

  تذکر مهم آیت‌الله ناصری: از مقام‌معظم‌رهبری‌ جدا نشوید | فیلم

  راز گریه‌های معنادار حضرت‌زهرا سلام‌الله‌علیها

  چرا حضرت زهرا (س) را «امّ‌ابیها» نامیدند؟

  شهادت‌ و تدفین حضرت‌زهرا از زبان امیرالمومنین علیهما السلام / پیامبر اکرم(ص) چه وعده‌ای به دخترشان دادند؟

  متن وصیت‌نامه‌های حضرت زهرا سلام الله علیها قبل از شهادت

  عفاف و حجاب

  مادرها در علاقه‌مندسازی دخترانشان به حجاب، چقدر می‌توانند موثر باشند؟

  چند پیشنهاد به پدرانی که می‌خواهند یک دختر باحجاب داشته باشند

  چگونه دخترم را به حجاب علاقه‌مند کنم؟

  جلوگیری از پرواز ۵ دختر ساپورت پوش آمریکایی در هواپیما

  انتقاد نهادهای اروپایی از حکم دیوان دادگستری اروپا درباره قانونی شدن ممنوعیت حجاب

  برگزاری روز حجاب در دانشگاه کانادایی

  در مورد عکس‌گرفتن حسن‌روحانی با دو دختر

  ازدواج‌موقت، چالش یا راهکار برای نظام‌اسلامی؟

  عفت‌وحیا حلقه‌ی مفقوده در مد و پوشش

  لشکر زنان و دختران مجرد در تهران

  کدام آیه قرآن درباره حجاب است؟

  دورهمی زنانه ضدانقلاب و بهائیت برای تغییر در ایران | تصاویر

  درخشش بر سکوی قهرمانی با حجاب‌اسلامی

  فضه‌سادات حسینی: مراقبم حجابم کمرنگ نشود / افرادی که حریم‌ها را رعایت نمی‌کنند من را آزار می‌دهند

  عروس ایتالیایی در حرم امام رضا (ع) مسلمان شد

  با دوستان کم‌حجابمان خود چه کنیم؟

  ایرانی‌ها به تاریخ‌شان رجوع کنند، دیگر از غربی‌ها الگو نمی‌گیرند

  ماجرای دست‌دادن یک دختر ارمنی به امام موسی‌صدر و واکنش جالب ایشان

  آمار طلاق در ایران ناراحت کننده‌است

  مادر چادری، دختر مانتویی! چرا و چگونه؟

  دفاع و شهادت

  از عشت‌رانی در کاباره تا شهادت در جبهه

  آخرین دیدار نادر طالب‌زاده با شهیدهمدانی

  شهید دکترحجت‌اله‌رئیسی؛ نخبه‌ای که دفاع از اسلام را به پیشنهاد کار در مجلس سِنا با حقوق ماهیانه ۳۰ هزاردلار ترجیح داد

  دو ساعت قبل از شهادت آیت‌الله اشرفی‌اصفهانی چه گذشت؟ / ماجرای آخرین معانقه با حضرت‌امام(ره)

  یاد باد آن روزگاران، یاد باد | تصاویر

  خاطرات یک رزمنده نوجوان: با سیم‌ سر پاسدارها را می‌بریدند!

  نجات متوسلیان از زندان رژیم‌صهیونیستی کلید خورد

  روایتی تکان‌دهنده از شهیدی که پیکر او با گذشت ۱۶ سال سالم ماند

  «بابا رجب» غریبانه رفت / برای خودش که نشد؛ سرپناهی برای خانواده‌اش فراهم کنید

  روایت همسرانه از شهید ارباً اربا شده در سوریه: آسمانی‌شدن فقط مخصوص آقایان نیست

  مدافعان حرم و دخترهایی که بعد از شهادت پدر، بابایی می‌شوند

  ناگفته‌های شهید حاج‌رجب بعد از دیدار امام خامنه‌ای: به آرزویم رسیدم…

  ماجرای پیشنهاد بی‌شرمانه استاد زن امریکایی به «عباس بابایی» چه بود؟

  همسر شهیدعلیرضاتوسلی: آرزوی ابوحامد شهادت بود / شهید معتقد بود جنگ سوریه به آزادی قدس منتهی می‌شود

  جزئیات جدید ربایش دیپلمات‌های ایرانی در لبنان

  ماجرای برخورد شهیدچمران با رضاسگه!

  نامه اخلاقی یک شهید درباره «ماه رمضان»

  هفت پلان از زندگی شهید اسحاقیان

  نظر رهبر معظم انقلاب درباره فیلم ایستاده در غبار / حمیدیان: «ایستاده در غبار» چکیده رویاهای من است

  چند روایت از عوامل شهادت شهید سپهبد صیاد شیرازی

  خطوط قرمـز

  بازخوانی دستور قاطع امام‌خمینی(ره) برای مقابله و اعدام منافقین

  کاری‌ نکنیم که احمدی‌نژاد از دایره انقلاب خارج شود/ انتقاد از اقدامات غلط وی برای اتمام حجت برهمگان لازم است اما سیاه‌نمایی ممنوع/ همچنان یک تار موی دکتر احمدی‌نژاد را به فتنه‌گران و غرب زدگان وطن‌فروش نخواهم فروخت

  ذلتی که دیپلماسی دولت‌یازدهم با نام تعامل‌سازنده با جهان نصیب ملت‌ایران کرد / ۳۱ اظهارنظر ضدایرانی کشورهای دنیا علیه ایران در یک سال گذشته + جدول آماری

  روحانی مصوبه «شنود» مکالمات‌مردم را ابلاغ کرد

  ریزنویسی آیات‌قرآن روی طلا و نقره چه دردی از جهان اسلام دوا می‌کند؟ / قرآن کتابی‌است برای «هدایت‌بشر» نه کالایی‌لوکس جهت خودنمایی و خرید و فروش

  آقای‌ احمدی‌نژاد! اگر سخنان رهبری به شما «توصیه» بوده‌ اما آیا نامه شما هم به رهبری «لاف و تعارف» بوده است؟/ با این رفتارها، بخش عمده‌ای از مردم و یاران انقلاب از شما دل بریدند/ شعارهای شما همچون «بازگشت خوانندگان غربی» و «سهل انگاری در حجاب» ، «نامه به سران فتنه» ، «ایجاد شکاف های امنیتی و قومیتی» و… رنگ و بوی اصلاح‌طلبی دارد تا انقلابی‌گری

  احمدی‌نژاد برای کمک به ۸ساله شدن دولت‌روحانی با تمام قوا به میدان آمد / احمدی‌نژاد پس از ثبت‌نام در انتخابات۹۶ : رهبری گفتند نیا تا دو قطبی نشود، ما آمدیم الآن سه قطبی شده است، پس مخالف نظر رهبری نیست!

  دوگانه جنگ_صلح صحیح است اما دقیقا برعکس آنچه که غرب‌گرایان داخلی وانمود می‌کنند / تداوم یک دولت‌غربگرا می‌تواند جنگ نظامی را به کشور تحمیل نماید!

  آن اسلامی که ربطی به اقتصاد ندارد، اسلام‌آمریکایی است؛ نه اسلام‌ناب‌محمدی / چه کسانی و به چه علت از هشدارهای مراجع‌تقلید درباره «نظام‌بانکی‌رباخوار» وحشت دارند؟ | فیلم

  امام(ره) فرمودند: آقای‌منتظری هم خودش فاسد است و هم شاگردی که تربیت کند فاسد تربیت می‌کند / به منتظری گفتیم اطرافیان شما آقای‌شمس‌آبادی را کشتند؛ گفت مگر آدم خوبی بود؟!

  وزیراطلاعات دولت حسن‌روحانی چگونه انتخاب شد؟ | فیلم

  روایت دیدار مامور سیا با آیت‌الله‌ منتظری/ تعجب جاسوس‌آمریکایی از ساده‌لوحی و تحت‌تاثیربودن منتظری / آیت‌الله‌ منتظری: کارتر رئیس‌جمهوری‌ مومن و حامی حقوق‌بشر است!

  در مورد عکس‌گرفتن حسن‌روحانی با دو دختر

  نتیجه چهارسال خوش‌خدمتی به کدخدا! / رای سازمان‌ملل به گزارش حقوق‌بشری علیه ایران

  از خواب کروبی تا خودمرکزبینی هاشمی / تلاش برای ایستادن در برابر آرای‌مردم در انتخابات۸۴ چگونه ناکام ماند؟

  اصغرفرهادی با یک روزنامه‌اسرائیلی مصاحبه‌کرد / مقایسه احمدی‌نژاد با نتانیاهو | تصویر

  ماجرای ایستادگی حضرت امام‌ خامنه‌ای در سالهای ۷۶، ۸۴، ۸۸ و ۹۲ چه‌ بود؟

  بازخوانی توصیه‌های امام‌خامنه‌ای در سالی‌ که گذشت

  تماشای این تصاویر به مسئولان‌دولت توصیه نمی‌شود! / سفره خالی‌خالی‌خالی کپرنشینان‌کرمان در شب‌عید

  چرا سیدمحمود دعایی بر تابوت با پرچم شیروخورشید نماز خواند؟ | تصویر

  شــــــوک

  ۱۰ روش ساده برای تازه نگه داشتن گل‌های شاخه‌ای

  ۸ نقطه زیبا که در سفر به محلات باید از آنها دیدن کنید

  ناگفته‌هایی از پرونده «قتل ستایش قریشی»

  تقلید از مدل موی رهبر کره شمالی ممنوع! / تصاویر

  سکسکه چگونه باعث مرگ عارف لرستانی شد؟

  راز گوشی مهران مدیری در دورهمی / تصویر

  با بشقاب گل‌سرخی قدیمی یک ساعت دیواری زیبا بسازید

  کشف شهر زیرزمینی در ۴۰۰کیلومتری غرب تهران | تصاویر

  مراسم راهبه‌شدن دختران در تایلند | تصاویر

  ۷ مدل جدید بستن شال برای خانم‌های شیک پوش

  ۲ راه حل ساده برای برطرف کردن بخار آینه حمام

  کلاهبرداری جدید با پیامک‌های ارزش‌افزوده

  شیوه عجیب جریمه‌ی استفاده از چراغ نوربالا | تصویر

  چگونه ماهی‌قرمز بیمار را تشخیص دهیم؟

  استتار خیره‌کننده جغد / تصویر

  حراج یک فراری بسیار خاص به قیمت ۱۵.۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان!

  همبرگر طلای پسر حاکم دبی / تصاویر

  زمانی برای کتک خوردن مردها | تصاویر

  ویکی لیکس: سیا از طریق تلویزیون خاموش هم جاسوسی می کند

  تصاویر منتخب حیات‌وحش هفته‎

  خـانه و خانواده

  ۴ نوع مختلف تربیت و بازخورد هر کدام روی فرزند شما

  ۵ روش برای اینکه در زندگی احساس شادی کنید

  ۸ علت پرحرفی نوجوانان و شیوه برخورد مناسب با آن

  امام‌خامنه‌ای: حضرت‌زهرا(س) در اوج مقام معنوی‌والهی، مادر، همسر و خانه‌دار بود

  جزئیاتی از طرح آموزش‌های پیش از ازدواج

  میانگین سن ازدواج : زنان ۲۳ سال-مردان ۲۶ سال

  حضور فرزندان در فضای‌مجازی را چگونه مدیریت کنیم؟

  ایران ۳۳۰سال پیش از نگاه جهانگرداروپایی | تصاویر

  سیستان‌وبلوچستان، تقدیم به حقوق‌شهروندی سواران | فیلم

  ماجرای ازدواج حجت‌الاسلام قرائتی

  ضررهای ازدواج نکردن

  نعمت‌هایی که در ایران قدرشان را نمی‌دانیم: وقتی «شنا کردن» و «آرایشگاه‌رفتن» هم برای زنان مسلمان در غرب تبدیل به یک رویا می‌شود

  چرا زندگی مجردی از سال ۹۰ اوج گرفت؟ / آمار ازدواج‌ نکرده‌ها

  تفسیر زیبای شعرکودکانه از زبان یک روحانی | فیلم

  زندگی در گور؛ روایت انسان‌هایی که در منجلاب نگون‌بختی، فقر و اعتیاد گورخواب شده‌اند | تصاویر

  دورهمی زنانه یا پارتی‌ شبانه؟!

  جشن‌تولد کودکان شهدای مدافع‌حرم | تصاویر

  ساعتی ۱۰ میلیارد ریال مواد مخدر در ایران معامله می‌شود

  ثبت ۱۹ طلاق در هر ساعت در کشور!

  ۱۴ کلیدطلایی برای گشودن درِ خانه‌عشق

  دانش و سـلامت

  نوشیدنی سریع الاثر برای‌ سلامت‌ کبد

  چه زمانی درد دست چپ نشانه مشکل قلبی است؟

  ۷ داروی طبیعی برای مقابله با آلرژی بهاره

  زنان قد بلند بیشتر سکته می‌کنند

  ضرب و شتم نیروی اورژانس با بیل! / تصاویر

  استارت سرطان خون از کجا خورده شد؟

  چرا عصرها تمایل به شیرینی خوردن در ما بیشتر است؟

  ۱۰ روش ساده برای سد کردن راه هکر ها

  سیزده‌بدر ؛ جشن یهود بمناسبت کشتار ۵۰۰ هزار ایرانی

  ۱۰ نشانه دستگاه گوارش ناسالم

  دومین عامل نابینایی در جهان را بشناسید!

  تصاویری‌حیرت‌انگیز از رعدوبرق و ابرهای‌باران‌زا

  تصاویری جذاب از برخورد امواج دریا با کشتی‌ها‎

  چگونه ماهی‌قرمز بیمار را تشخیص دهیم؟

  تصاویر ماهواره‌ای رنگارنگ از سطح‌زمین‎

  فاضلاب‌خانگی به دریای‌خزر می‌ریزد | تصاویر

  کفش جا باز می‌کند «باوری غلط» است

  درمان سریع سردرد در عرض ۳۰ ثانیه بدون دارو / دستورالعمل

  بیماری‌های موبایلی را بشناسید

  سریالی تبلیغاتی برای دولت / پرستارانی با ماشین‌های چندصدمیلیونی

  ورزش پهلـوانی

  حمله هواداران صبا به اتوبوس تراکتورسازی

  «هر جای‌دنیا این اتفاق می‌افتاد …» شامل حال خود فردوسی‌پور هم می‌شود؟ / کارنامه مدیران شبکه‌سه نژادپرستی کم داشت که به لطف «نود» آن هم اضافه شد

  شاگردان برانکو هم‌چنان برترین تیم ایرانی در آسیا / استقلال به یک‌قدمی پرسپولیس رسید

  پلیس به احسان حدادی اخطار داد

  مقصر گل ایران به چین متهم به روابط نامشروع شد

  کی روش : پرسپولیس نماینده قشر کارگر و استقلال نماینده قشر متوسط است / دیدار استقلال – پرسپولیس مانند دربی مادرید است

  ویسی: کنار رفتن من از سپاهان به خاطر بیماری توهین به شعور مردم است / من اخراج شدم

  کارهای خیر پیشکسوتان پرسپولیس ادامه دارد | تصاویر

  درخواست باشگاه‌پرسپولیس از مردم برای کمک مالی در شب عید / آقای‌طاهری! به‌جای این کارها پول بیت‌المال را به اوکراینی‌ها نمی‌دادید

  خانواده مرحوم گلبارنژاد پاداش رئیس‌جمهور را بازگرداندند

  رمضانی: خدا رحم کرد که یکی از خونین‌ترین شب‌های فوتبال ایران رقم نخورد / با چاقو از پشت به عباس‌زاده حمله کردند / برای خودم متأسفم که در این فوتبال کار می‌کنم

  خیابانی با اقتدار فردوسی پور را شکست داد

  تمسخر بازیکن ذوب‌آهن از سوی روزنامه سعودی / تصویر

  محیط اختصاصی و ویژه برای کنکور دایی؟ | تصویر

  جنجال در دقایق پایانی دربی | فیلم

  عکس/مدافع سپاهان دراردوی پرسپولیس!

  درخشش بر سکوی قهرمانی با حجاب‌اسلامی

  مایلی کهن و پروین در راهپیمایی علیه شاه / تصویر

  وعده پاداش‌نجومی به ورزشکاران ازحرف تا عمل

  باشگاه‌استقلال: به دلیل تحریم‌ها قادر به انجام نقل و انتقالات مالی نیستیم و محروم شدیم