طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۳۰ آذر, ۱۳۹۲ | کد خبر : 10313 | نویسنده : گروه سیاسی ، تحلیلی و خبر ویـژه پایگاه جوان انقلابی
 •   

  رضایت آیت الله از اقدامات سایت شخصی خود

  توفیق روشی که شما در مقابل حجم وسیعی از تخریبها بدست آورد نشان داد که در سخت ترین شرایط و با کمترین امکانات نیز می شود با روشنگری دقیق در مقابل غبار شانتاژها ایستاد

  به گـزارش سایت جـوان انـقلابی ، آیت الله هاشمی رفسنجانی درباره عملکرد سایت شخصی خود در ۴ سال اخیر تاکید کرد : توفیق روشی که شما در مقابل حجم وسیعی از تخریبها بدست آوردید ، نشان از آن دارد که در سخت ترین شرایط نیز می شود با روشنگری دقیق در مقابل غبار شانتاژها ایستاد .

  رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام  در دیدار اسفند ماه سال ۹۱ با مدیر مسئول ، دبیر و کارکنان سایت شخصی خود، ضمن ابراز رضایت از روش اداره سایت شخصی خود که با رعایت قناعت کامل در بودجه و امکانات ، سبک مناسبی را در تبیین دیدگاههای ایشان را در مقاطع متفاوت نیم قرن گذشته بکار گرفته، ازتلاش مجدّانه و مستمر دست اندرکاران تشکر نمود .

  رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین با یادآوری اهمیت ” اطلاع رسانی دقیق و روشنگرانه ” در مقابل جریانهای خبر ساز و غبار آلود کننده تاریخ انقلاب ، خطاب به دست اندرکاران سایت شخصی خود ، گفت: توفیق روشی که شما در تبیین زوایای تاریخی نامه ۸۸ در مقابل حجم وسیعی از تخریبها بدست آورد ، نشان از آن دارد که در سخت ترین شرایط نیز می شود با روشنگری دقیق در مقابل غبار شانتاژها ایستاد .

  ایشان در بیان چگونگی نگارش دو نامه تاریخی و تطبیقی سالهای ۵۹ و ۸۸ با وجود عدم مشابهت ها در نگاه اوّل ،گفت : مهم ترین انگیزه ام در نگارش این دو نامه، اطمینانم از میزان اعتماد امام و رهبری به خودم  بود و امروز مشابه فحوای نامه سال ۵۹ شاهد آن هستیم که پیش بینی های نامه سال ۸۸ نیز قدم به قدم از سوی جریان انحرافی فعلی در حال وقوع است.

  آیت الله هاشمی با ابراز خشنودی از فرصت بوجود آمده برای دسترسی به بخشی از تاریخ انقلاب در سایت شخصی خود برای عموم علاقه مندان ، افزود:رضایت از انجام کار شده، نباید به رضایت از سطح فعلی فعالیتها منجر شود و باید برای ارتقاء کار و ارائه خدمات بیشتر به مخاطبان گام های جدیدی برداشته شود .

  رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین در ادامه از طی آخرین مراحل انتشار کتاب خاطرات سال ۶۹ خود خبر داد و خاطر نشان کرد : تورق خاطرات آن سالها بوضوح حاکی از آن است که چگونه در پیش گرفتن مشی اعتدال ، حجم وسیعی از امید به رفع مشکلات را در داخل کشور و موج بزرگی از ابراز تمایل دولتهای عربی ، کشورهای مشترک المنافع شوروی سابق ، روسیه جدید و همچنین کشورهای غربی را به گسترش و ارتقاء روابط با جمهوری اسلامی را رقم زد .

  آیت الله هاشمی رفسنجانی در این دیدار که در واپسین روزهای سال ۹۱ صورت می گرفت با بیان اینکه وضع امروز کشور به دلیل سوء مدیریتها، اتلاف درآمدها  و بی توجهی به تجارب گذشته ، بی شباهت به سالهای ابتدایی پس از پایان جنگ نیست ، ابراز امیدواری کرد : انشاء الله سال ۱۳۹۲ برای کشور و مردم سال اعتدال و پیروزی باشد“.

  رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین در پاسخ به پیشنهاداتی پیرامون تسهیل دسترسی عمومی و بالاخص جوانان به آثار و دیدگاههای ایشان بالاخص اثر ماندگار ” فرهنگ قرآن” در قالب چاپ کتب جیبی و ارزانقیمت ، تاکید کرد : این موضوع نیاز عصر ایجاز و سرعت گردش اطلاعات است که با توجه به مشکلات اقتصادی مردم و جوانان الزام مضاعفی می یابد که باید حتما در دستور کار آینده قرار بگیرد .

   ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــjavanenghelabi - hashemi web

  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

  S  M  S  :  ۳۰۰۰ ۲۸ ۲۸ ۳۸                     E – mail  :    info@javanenghelabi.ir

  بـرای مشـاهده دیگر مطالب سیاسی ، تحلـیلی و اخبــار ویژه بــر روی مستطیــل زیر کلیک کنید :

  javanenghelabi - 30 or 30 2

  بـرای مشـاهده بهترین ، جذاب ترین و پربحث ترین مطالب سیـاسی ، تحلیـلی و اخـبار ویژه بر روی مستطیــل زیر کلیک کنید :

  javanenghelabi - 30 or 30 3

  ۴ نظر برای “نظر هاشمی رفسنجانی درباره عملکرد سایت خود”
  1. بانو حسینی | معـاونت تبلیغـات و اطـلاع رسـانی وبـگاه جـوان انقـلابی می‌گه:

   مدیریـت محتـرم و همـکاران ارجمنـد وبـگاه جـوان انقـلابی
   سلام
   این مطلب برای سایت “فرهنگ نیوز – بولتن – ۵۹۸ – مشرق – نوبت شما – معجون – همه باهم – نقل قول – عمارنامه – حرف تو – چریغ – مطالبه گر” ارسال شد.
   بانو حسینی | مسئول اطلاع رسـانی و تبلیغـات وبـگاه جـوان انقـلابی

  2. دختر اصفهونی می‌گه:

   به قول اصفهانی ها : کیه که بگه ماست من ترشه؟
   می خوای خودت ازش انتقاد کنی اکبرم؟

  3. هر نقدی زبانی دارد.... می‌گه:

   اگر احمدی نژاد مخالف و موافق دارد
   و آزادی یعنی هم نظرات مخالف و هم نظرات موافق منتشر شود
   تمام افراد نه…اما تمام عملکردها هم مخالف و موافق دارد
   و در این بین اگر گاهی حکمت حرفی یا کاری را نمیدانیم، خب نظر هم نمیدهیم
   اما برخی چیزها چشم تمام عملکردهای اشتباه را از حدقه در آورده
   پس اگر اعتدال دارید: منتشر کنید.
   ———————————————–
   خاطرات هاشمی در راس امور است!
   نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده که دوباره زیاد امام را در خواب می‌بینم. آخرین بار فکر کنم ماه رمضان آن سال بود که معمولاً خواب امام را بعد از هنگام سحر زیاد می‌دیدم. حال عصری باز خواب امام را دیدم.
   عرض کردم آقا بگذارید دستتان را ببوسم. دست‌شان را بوسیدم. با حالت گلایه عرض کردم آقاجان خاطرات من را مسخره می‌کنند، شما چیزی به‌شان نمی‌گویید؟
   فرمودند از طرف من به مردم بگویید خاطرات هاشمی در رأس امور است.
   میزان خاطرات هاشمی است.
   پشتیبان خاطرات هاشمی باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.
   ما هرچه داریم، از خاطرات هاشمی است، اصلا این خاطرات هاشمی است که اسلام را زنده نگه داشته است.
   حفظ خاطرات هاشمی از اوجب واجبات است.
   ما می‌خواهیم خاطرات هاشمی را به جهان صادر کنیم.
   من در میان شما باشم و یا نباشم، به همه شما وصیت و سفارش مىکنم که نگذارید خاطرات هاشمی را ناهلان و نامحرمان مسخره کنند
   بدیهی است که همه مسلمین جهان باید تحت تأثیر خاطرات هاشمی قرار بگیرند، چراکه رمز پیروزى شما خاطرات هاشمی بود و ملت رزمنده ایران با خاطرات هاشمی بر قدرت شیطانى عظیم که همه قدرت‌ها پشتیبان آن بودند، غالب شد،‌ لذا مسلمانان، مخصوصاً علماى اسلام موظفند خاطرات هاشمی را گسترش بدهند و به مردم دنیا معرفى کنند.

   ——————————————–
   حتا یادم می‌آید که یکبار امام گفتند: اکبر جان، بیا شعار «درود بر آمریکا» را جایگزین مرگ بر آمریکا کنیم.
   عرض کردم: آقا، من الان دارم خواب شما را می‌بینم یا بیدار هستم؟
   امام فرمود: هر جور خودت راحتی، منتها یک جوری تعریف کن که کسی شک نکند.
   گفتم: چشم!
   ——————————————-

  4. bashmagh می‌گه:

   بالاخره بحران های اقتصادی الان را ندید نمیشه گرفت و فشار و گرانی که بعلت تورم و تحریم بر گرده ی مردم وارد می شود کم نیست
   که علت آن هم تحریم و هم چپاول بوده است که این ملت در زمان آقای احمدی نژاد با آن روبرو شد که هنوز تکلیف خیلی از این چپاول ها از سوی قوه ی قضائیه حل نشده است
   البته وضعیت اقتصادی اکنون را نمی شود با زمان آقای رفسنجانی مقایسه کرد بالاخره ما هشت سال جنگ را پست سر گذاشته بودیم و تمام امکانات مالی و اقیصادی ما لطمه ی اساسی خورده بود
   الحمدالله باز هم وضعیت اقتصادی و امنیتی ما نسبت به عراق بسیار بهتر است
   همه ی روسای جمهور قبلی و فعلی به جای رقابت حربی برای رفع این مشکلات با هم برادرانه همکاری کنند بالاخره هر کدوم از آنها دارای تجربه چندین ساله ی مملکت داری بوده اند و اگر افکار خود را روی هم بریزند خیلی زود مشکلات این کشور حل خواهد شد


  امروز جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳
  • پـــربازدیدترین ها
  • پـــربحث ترین ها